Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 7


7
addikt

Általában alvállalkozókkal intézik a telco cégek a szerelést. Valószínűleg szerencséd volt, igényes alvállalkozókat fogtál ki. :)

[ Szerkesztve ]

(#2) RawrrSoul válasza 7 (#1) üzenetére


RawrrSoul
csendes tag

Megjegyeztük, hogy tetszett a munkájuk azt a választ kaptuk az idősebb úrtól, idézem:

"Ezt teszi a 39 év rutin!"

:D

n o p e !

(#3) Jack Hunter


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Nekem is kellemes élmény volt ugyanennél a szolgáltatótól a telepítés, tányért cseréltek optikára. Nálunk ugyan nem egy óra alatt végeztek, ráment egy nap, de az is igaz, hogy állítottak egy új oszlopot is.Közben meg ment a kommunikáció, hogy hogyan lenne jó, és végig rendesek, jófejek voltak. Ment a kocka sör meg a tányér süti. :DDD

(#4) AuraSync


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Telekom után Tarr-os lettem és már vagy 20 hiba bejelentésen vagyok túl.
Ha egy szolgáltatásoddal baj van nem azaz első lépés hogy megfutamodsz, sztem.
Én kitartóan vívtam velük a harcot elég szép fogalmazásokat, "fenyegetéseket" (emberi kereteken belül) írtam nekik a hiba leírásába és láss csodát végül sikerült mindent megoldani.
Egyszer még kötbért is fizettek mivel nem tudták 72 órán belül elhárítani a problémámat.
Csak miattam az egész utcában átnézték a kábelt és a dobozokat, mindent.
Cseréltek modemet 2x-er is, újra kábeleztek nálunk is mindent persze full ingyen.

Mondom azóta vígan megy az 1 gigás kábeles net. :K

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#5) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én nem hagytam volna, h levegye a cipőjét, inkább por legyen mint lábszag. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#6) RawrrSoul válasza AuraSync (#4) üzenetére


RawrrSoul
csendes tag

Hívd ahogy akarod, én meguntam a falnak beszélést meg az inkompetens hozzá állást a dolgokhoz. Sok mindent eljátszottunk már itt is, de bőven elég volt belőlük. :DD

n o p e !

(#7) RawrrSoul válasza pusszycat (#5) üzenetére


RawrrSoul
csendes tag

Mondasz valamit, szerencsére nem könnyeztük meg a bent tartózkodását... :DD

n o p e !

(#8) Erunosta


Erunosta
tag

Sziasztok!

Hozzánk majd október 31-én jönnek a Telekomtól, mivel a régi kábeles szolgáltatás (Telekom szintén) megszűnik november 21-én, így muszáj lecserélnem az újra. Nem örülök neki, mert nem lenne szükségem rá, bár olcsóbb lesz és gyorsabb (5x) net. Csak én nem szeretek változtatni, ha nem muszáj, pláne ha elég ami van. Régóta (cirka 30 éve) náluk vagyunk és átlagban meg vagyok velük elégedve. Egyszer volt, hogy egy öreg szerelőjük lusta volt kijönni aztán telefonon adott instrukciót, ahol egy ponton mondtam neki, hogy hát én ehhez nem értek, meg ne nekem kelljen már szerelnem. Később jött egy szimpatikus ember aztán megcsinálta.
Remélem most is elégedett leszek velük.

(#9) Erunosta válasza Erunosta (#8) üzenetére


Erunosta
tag

Na, túl vagyunk a műtéten. Sikeres volt, a páciens jól van.
Szóval két fiatal emberke jött. Ők is a tervezett idő előtt 3 órával telefonáltak, hogy a környéken vannak, ha jó nekünk akkor jönnének. Mikor megérkeztek nem erőltették a bemutatkozást, amit annyira nem bántam, rögtön a lényegre koncentráltak. Az egyikük megkérdezte mi merre van, gyorsan felmérte a helyzetet majd elmagyarázta hogyan képzeli el aztán nekiálltak. Két helyen kellett fúrnia, egyszer a falba egyszer meg az ajtószárfába, az én kérésemre, amit kicsit elcseszett (ferdén fúrta), de nem vészes. A vezetékeket odafixálta a falhoz mindenhol, elég esztétikusan, illetve ahol lehetett rejtve. A másik srác csinálta a kinti munkát, oszlopról behozás, padlásról lehozás. Belőtték a routert meg a két boxot a TV-hez. Elmagyarázták annak a használatát. Megadott egy telefonszámot amit hívhatok és szívesen segít, ha gond lenne.
Nagyon meg voltam velük elégedve kb másfél óra alatt végeztek, így honoráltam a munkájukat egy kis borravalóval. Szerintem az emberek nem szoktak adni nekik (vagy nem ennyit, nem tudom), mert az együkik szinte sokkot kapott a meglepetéstől annyira nem számított rá, a másik meg nem akarta elfogadni. :)
Örülök, hogy mindenki jó szájízzel végezte. :))

[ Szerkesztve ]

(#10) RawrrSoul válasza Erunosta (#9) üzenetére


RawrrSoul
csendes tag

Örülök! :K Mi is adtunk nekik egy keveset, de ezek már tudták, hogy mi a stájsz. :DD Félre értés ne essék, nem elvárták, de nem voltak meglepődve, hogy kapnak. :)

n o p e !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.