Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) lezso6 válasza tomazin (#20) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez most nem illuminati, félre ne értsd. :D Nem tudom emlékszel-e arra, amikor a hirtv indult, akkor fidesztévének is hívták, mivel az volt kb az egyetlen, ami szembement a többivel. Kb akkor indult el a másik oldal TV-s médiája. A retek meg a tv2 az egyértelműen egy oldalon van. Nem egy kézben, de egy oldalon. És ugye utóbbi próbálja majmolni az előzőt, bár ez elég ciki már úgy is, hogy a nevében benne van, hogy örök másodikok. :D

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#22) cami][us


cami][us
senior tag

A BBC mióta hiteles? FAKE NEWS! :D :U
Ugyanúgy a mindenkori szerkesztő érdekét szolgálja mint a többi. Én vagyok olyan perverz, hogy kb. hetente végigbogarászom a szélsőjobbtól a libertarista sajtóig minden marhaságot.

(#23) raskolnikoff válasza cami][us (#22) üzenetére


raskolnikoff
őstag

OK, asszem ideje átírni azt a részt mielőtt mindenki félreérti :U

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#24) deicide


deicide
veterán

A felsoroltakon kívül engem a pongyola megfogalmazás irritál nagyon.
Halálos vonatgázolás Berettyóújfaluban. Vajon mi borzalmas dolog gázolta halálra a vonatot?
Persze, értem mit akar közölni az író és azt sem írhatja, hogy embergázolás, de írhatná azt is, hogy "Gázolt a vonat Berettyóújfalunál". Temérdek ilyen van.

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#25) D1Rect


D1Rect
félisten

Az megvan, hogy Trump szanaszét oltotta a sajtótájékoztatóján a CNN-t? :DDD

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#26) dabadab válasza lezso6 (#17) üzenetére


dabadab
titán

"Régen se volt jobb a helyzet, akkor csak a másik oldalnak volt saját médiája, az ő kezükbe volt minden."

Ez mondjuk tényszerűen nem igaz.

DRM is theft

(#27) potyautas válasza dabadab (#26) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Mennyire régről van szó? Demszky-éknek is voltak ellenzéki lapjaik. Röplapjaik ;)

(#28) lezso6 válasza dabadab (#26) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Oké, de miért? Mert erre én is írhatom azt, hogy "nem tenekednincsigazad!". :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#29) dabadab válasza lezso6 (#28) üzenetére


dabadab
titán

Mert mi lett ovlna az MSZP kezében?... Volt nekik a Népszabó meg a Népszava, kb. A közmédiát azt mindig is lenyúlta az aktuális kormány, de mondjuk a mérték tekintetében a mostaniak azért ebben is csúcstartóak.
A legnagyobb elérésű rádiók meg TV-k meg nem pártkézben voltak.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#30) lezso6 válasza dabadab (#29) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Jajj, nem arról volt szó, hogy szó szerint a kezüben van, ez így tényleg hülyeség, nem gondoltam hogy ezt sikerül kihozni belőle. Arról van szó, hogy melyik oldalhoz közelít. A kettő tök más, de az eredmény hasonló.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#31) Dilikutya válasza dabadab (#29) üzenetére


Dilikutya
félisten

A legnagyobb elérésű rádiók jelenleg az MTVA adói.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#32) dabadab válasza lezso6 (#30) üzenetére


dabadab
titán

Az RTL meg a TV2 azok nagyon kínosan kerülték a politikát, a híradók vezető hírei sima bűnügyek meg az állatkertek szaporulata volt.

DRM is theft

(#33) bambano válasza lezso6 (#28) üzenetére


bambano
titán

például simán lezsírozták, hogy a két országos kereskedelmi rádió frekvenciából az egyik erre, a másik arra.
például régen nem voltak fizetett hazudozó blogolók.

a poszthoz:
egy normális világban egy ilyen cikkért simán laposra verték volna az újságírót. terjed a pocsék helyesírás, mostanában már értelemzavaró vagy állítás-megfordító szinten is.

[ Szerkesztve ]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#34) bambano válasza dabadab (#29) üzenetére


bambano
titán

"A legnagyobb elérésű rádiók meg TV-k meg nem pártkézben voltak.": hanem miben?
Q: ha a classfm simicska tulajdon (volt kb. 2016. utolsó negyedévéig), akkor pártkézben van vagy sem?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#35) dabadab válasza bambano (#34) üzenetére


dabadab
titán

Az MSZP-s időkre gondoltam, a 2009-es újraosztás előtti időre.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#36) Mister_X válasza D1Rect (#25) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ezért is nézem őket, jobb egy olyan amcsi hírforrás, ami nem fekszik ke az aktuális elnöknek ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#37) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Nap mint nap találkozom ezzel az említett amatőrizmussal... :(
A Zinedxről tájékozott idióták sajnos nagyon sokan vannak,és mind naprakésznek,tájékozottnak tartja magát.A legrosszabb,hogy megingathatatlanok abbéli hitükben,hogy mindent tudnak.

(#38) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Nálam ezek a Balatonos szarok meg sem jelennek: Ghostery

(#39) DeltaPower válasza lezso6 (#11) üzenetére


DeltaPower
őstag

Ugyanezt csinálom én is, időnként mellé még külföldieket is olvasok. Egyszerűen nincs olyan hírportál amelyikre azt lehetne mondani hogy legalább többnyire elfogulatlan.
Pont az anti-tévét kellett példának hoznod a hitelességre? ;]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#40) buherton válasza lezso6 (#11) üzenetére


buherton
őstag

Én az index, kuruc és ha van időm, akkor Kálmán Olga háromszögben mozgok hasonló okokból.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.