Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) pit stop válasza D1Rect (#47) üzenetére


pit stop
addikt

Nyilván nem Neki kell megváltoztatni az országot, de legalább ne azt támogassa, hogy maradjon ugyan olyan rossz az irány
Ha minden kitelepült csak egyre szavazna (utópia), ami valami új és csak nyugati színvonal a célja, már azzal meglenne parlamenti küszöb.
A lényeg, hogy ne támogassa már ami elől elment :(

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#52) buherton válasza Dilikutya (#42) üzenetére


buherton
őstag

Ha igyekszel nyitott lenni a nagy világra, akkor bizony tényleg nyitni kell. A papnövendékeknek is kötelező - legalábbis kötelező volt - kommunista műveket olvasni.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#53) buherton válasza dugo_ (#45) üzenetére


buherton
őstag

És rájönnek, hogy Nyugaton még durvább a helyzet. Még inkább korlátozzák a szólásszabadságot.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#54) dabadab válasza buherton (#53) üzenetére


dabadab
titán

Te itt valami abszurd humorral akarsz színt vinni a topikba?

DRM is theft

(#55) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Nah, mai első gyöngyszem.

Index címlap:
A Samsung rájött, miért gyulladt ki a Galaxy Note 7
Összefoglaló: Életveszélyes volt a piacról kivont csúcstelefonjuk, de már tudják az okát.

Kattintás után cím: "Ezért gyulladt ki a Samsung Note 7"
Cikk lényeg: A Reutersnek nyilatkozó informátor szerint a Samsung reprodukálni tudta a tűzesetet, de nem fedezték föl, hogy hardver- vagy szoftverhiba okozza-e.

gg

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#56) bambano válasza pit stop (#43) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

egyrészt egyáltalán nem tudsz tájékozódni a világ dolgairól, akárhogy erőlködsz, mert csak azt tudod elolvasni, amit megírtak.
másrészt például a magyar média gyakorlatilag egyoldalú lett. a két nagy portál jobbos tulajdonban van, a rádiók, a tv-k dettó. látszólag az rtlklub kivétel lehetne, de az is szoros pórázon van pénzügyi módszerekkel.

tehát ma már tájékozatlannak lenni nem bűn, hanem objektív tény. aki meg elolvassa ezt a sok szutykot, az is csak hiszi, hogy tájékozott, de nem az.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#57) #92888064


#92888064
törölt tag

régóta meg akartam kérdezni, hogy melyik portál melyik "oldal"hoz tartozik.
origo nem kérdés.
index elvileg simicskáé lett, és ugye öri-hari van most az ötödik iktor királyunkkal.
444 ránézésre az utóbbi irányt követi, de a baloldalt is fikázza héba-hóba.
kurucz-ot valamiért a jobbikhoz kötöttem régebben (talán a rejtett erőforrás bűnözés menüpont miatt), de ezt főleg tesóm olvasta. azért nem erőltettem a kurucz-ot, mert tesó teljesen megkergült tőle. elköltözött németországba, és kb egy éve már az apokalipszist vázolta fel. vásárolt mindenfajta íjat (számszeríj/raptor, csigás, nyílpisztoly), mert jönnek kecskebúbolók meg a mittudjamén milyen népek, és majd ő megvédi magát :F kicsit túltolta...

ezen kívül mik vannak még, és kihez tartoznak?
próbálok én is mindegyik oldalról olvasgatni, és azt a katyvaszt átlagolni.
tv-t az első szériás valóságsokk óta nem nézek, így valahonnan azért kéne informálódni.

[ Szerkesztve ]

(#58) E.Kaufmann válasza D1Rect (#44) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Na pont az a baj, hogy sokan meg erre is lusták.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#59) raskolnikoff válasza #92888064 (#57) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Index Simicskáé? :F wut? CEMP csoport, nekem teljesen elmegy, csak kár hogy sok a fasz cím. (ld mai előbbi hszban)

Kurucon az a probléma hogy nagyon nem tárgyilagos, és ez zavar. Mármint a stílus. Jó ha 2x kattintok rá 5 évben.

RTL meg azóta lett ilyen hogy rászabták az adót a TV2 ellenében. Azóta már nem csak a salakszentmotorosi tyúklopás a téma.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#60) dabadab válasza #92888064 (#57) üzenetére


dabadab
titán

"index elvileg simicskáé lett"

Az Index nagyon régóta Spéderé, aki udvari ember volt nem olyan régenig, de fontosabb volt neki, hogy legyenek olvasói, mint az, hogy a Fidesznek adjon pártlapot.

"444 ránézésre az utóbbi irányt követi"

A 444-et azok az újságírók alapították, akiknek elegük lett abból, hogy azért az Indexnél voltak olyan sztorik, amiket nem lehetett megírni, mert a tulajdonos üzleti érdekeit sértették volna, inkább csináltak egy saját portált, ahol megírhatják. Egyékbént elég jól láthatóan a liberális-balos-zöld vonalon mozognak ideológiailag.

"kurucz-ot valamiért a jobbikhoz kötöttem"

Konkrétan a Jobbik (nyilvánosan fel nem vállalt) pártlapja volt, valószínűleg Novák Előd (volt) a főnök benne - de ő bebukta a belső harcokat és kiesett a pártból.

Van még MNO meg HírTV, ami a Simicskáé, állampárti vonalon meg a Magyar Idők és a 888.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#61) #92888064 válasza dabadab (#60) üzenetére


#92888064
törölt tag

& (#59) raskolnikoff:

köszi az infókat:R
a simicska dolog nem tudom, hogy honnan jött. valszeg kamuhír volt, és összekapcsoltam az arculatváltással.

(#62) dabadab válasza #92888064 (#61) üzenetére


dabadab
titán

"a simicska dolog nem tudom, hogy honnan jött."

Ezek a pixisből kiesett nemzeti oligarchák olyan egyformák, Spéder vagy Simicska, egykutya :D

DRM is theft

(#63) tuki2200


tuki2200
senior tag

En szép sorban szoktam index,444,MNO,Origo,alfahir,pesti srácok,portfolió igy kb az érme mindkét oldaláról kapok információt és eltudom dönteni mi van.. 444-et divat lett bántani pedig a gonzo újságírás kitűnő példája, néha az egészen vérlázító dolgokon is joizueket lehet nevetni a stílus miatt, és a relatíve szabad komment szekció is oltja egyből az írókat ha tevesztenek vagy ferditenek felhívják ra a figyelmet. A kuruc info alapjába véve hasznos oldal lenne de nekem hányingerem van a stilusatol hogy embereket csak féreg, patkány, gázkamra töltelék stb címkével említ meg minden közéleti szereplőt zsidóz..igaz nem olvastam mar 1,5-2 éve lehet moderaltak magukat

(#64) tuki2200 válasza dabadab (#60) üzenetére


tuki2200
senior tag

Igen az utolsó ismert tulaja Spéder volt, viszont azóta átment pár off-shore cégen, ami most is a tulaja igy kb kiderithetetlen ki a valódi tulajdonos, nemhiszem h miután Spéder mindent felmszamolt kényszerből pont ezt megtarthatta volna, rég túladott rajta az új tulaj meg a politikai viszonyokat ismerve rejtőzködik nehogy einstandoljak ezt is vagy mar rég kormány kezén van...

(#65) tDr1v3r válasza tuki2200 (#63) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nem valtozott semmit a kuruc, sot, rosszabb lett. Utolso szar neonaci szennylap, a pofajukat fel nem vallalo "ujsagirokkal".

Es a Jobbik meg mindig nem meri elengedni maguk mellol, mikozben miattuk fikazzak a legjobban oket... kesz vicc, komolyan.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#66) Eastman válasza tuki2200 (#63) üzenetére


Eastman
őstag

Ez a "a gonzo újságírás" olyan mint a mérsékelten vízálló uv-zöld Nike cipő? Vagy az átdátumozott somlói a benzinkúton?

Abban igazad van, hogy vagy nyolc portált olvas az ember a napi vélt közép-igazság megismeréséhez, vagy egyet sem, és máshol keresi azt. A kurucosat meg senki nem olvassaja, ahogy a vv-huszat sem nézi senki. A nyugodt boldogság egyik titka, ha egyik jobb-bal badarságot sem olvasod amit Shenky-háziak hordanak össze. Ez idő alatt teremts, alkoss valami maradandót a kezeiddel vagy az eszeddel. Építs, ne rombolj! Fúrd fel a polcot a mamának, amit már régóta kér. Szemétdombi mesék? Gonzo újságírás, fszom.

(Havercsaj apja nem értette, hogy a veje miért jár edzőterembe izmozni, és helyette miért nem a négy köbméter tűzifát hasogatja. A saját családjának. Nem gáz, nekiállt a lányával. _Lényegtelen._)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#67) Eastman válasza tuki2200 (#63) üzenetére


Eastman
őstag

-

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#68) D1Rect válasza E.Kaufmann (#58) üzenetére


D1Rect
félisten

Ha senki nem szavazna a "kisebb rosszra" nem gazemberekkel lenne tele a politika.

(#69) pit stop válasza bambano (#56) üzenetére


pit stop
addikt

A közgadaságban van a korlátozott racionális döntés elve. Ez pontosan azt mondja ki, hogy racionális döntést nem lehet hozni, ezért csak korlátozottan racionálisat tudsz (mert túl sok a változó). Információszerzésre ugyan ezt rá lehet húzni. Nem hiszem, hogy a teljes sötétség jobb volna, mint a korlátozott információszerzés.
Az a törekvés, hogy csak "jobbos" média legyen, de szerencsére ezt még nem sikerült elérni - és lehet értékelhető középtályon lavírozó cikkeket olvasni.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#70) dabadab válasza D1Rect (#68) üzenetére


dabadab
titán

"Ha senki nem szavazna a "kisebb rosszra""

Így van, szavazzunk Cthulhura!

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#71) #51736960 válasza tDr1v3r (#65) üzenetére


#51736960
törölt tag

Ha a Kuruc szerzői felvállalnák a "pofájukat", már rég börtönben ülnének. Ez a rendszer (sem) tolerálja a szabad véleménnyilvánítást, ha tőlük eltérő véleményt fogalmaz meg valaki, rögtön "gyűlöletbeszédet" és "rasszizmust" kiáltanak.
Egyébként én szeretem a Kurucot olvasni, mert különbözik az összes okádék PC baloldali szennylaptól. De ettől még nem vagyok "neonáci", nem sírom vissza Hitlert és nem karlendítéssel köszönök este a páromnak amikor hazaérek.

(#72) dabadab válasza #51736960 (#71) üzenetére


dabadab
titán

Jézusom, ennyire béna szerecsenmosdatást rég láttam.

Mi lesz a következő lépés? Hogy a mocskos PC liberálisok lenázicnak csak azért, mert egy hatalmas horogkeresztet tetováltattál a hátadra Hitlerrel meg Himlerrel?

DRM is theft

(#73) #51736960 válasza dabadab (#72) üzenetére


#51736960
törölt tag

Ma már mindenkit lenáciznak és rasszistáznak, aki nem öleli keblére a különböző kisebbségeket vagy másként gondolkodókat. Ezzel az erővel az egész rokonságom büdös náci, mert a családi összejöveteleken bizony nem PC módon tárgyaljuk ki, hogy éppen kicsodák is fosztották ki már megint a nyaralónkat. Még a végén ránk rugja az ajtót a TEK és viszik a mamát a sittre gyűlöletbeszédért.

Különbséget kellene már tenni az igazi nácik (horogkeresztes-karlendítős-masírozós banda), és az egyszerű nem balos emberek között, akik bizony megmondják a véleményüket bizonyos dolgokról, és igen, kurucot is olvasnak. De az utóbbiak nem nácik, egyszerűen nem szabad rájuk ezt a jelzőt használni.

(#74) Dilikutya válasza #51736960 (#71) üzenetére


Dilikutya
félisten

Látok árnyalatnyi különbséget a szabad véleménynyilvánítás és a kurucinfó stílusa között. Csak egy árnyalatnyit, nem többet.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#75) Eastman válasza dabadab (#72) üzenetére


Eastman
őstag

dabadab óta használom a végletesen liberális jelzőt. Komoly missziót folytatsz itt. Sebaj. Ezzel is segítesz középre súlyozni. ;)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#76) tuki2200 válasza Eastman (#66) üzenetére


tuki2200
senior tag

Létező dolog, usákok mar régóta csináljak, szabadabb-közvetlenebb stílus jellemzi és igazabol en szeretem, ha lenne ilyen jobbos nezegetnem azt is, hiába vagyok gyűlölt libsi :D a kurucot nem hogy olvassak, meg büszkék is ra.. a polcfuras, fahasgatas nemtudom hogy jön ide, mintha az informalodas meg a munka nem férne meg egymás mellett.. en kiegyensúlyozott életet elek ha felmegy a vérnyomásom az csak a munka és a kedves vásárlók miatt lehet.. :DD

[ Szerkesztve ]

(#77) Dilikutya


Dilikutya
félisten

(#78) dugo_ válasza #51736960 (#71) üzenetére


dugo_
veterán

(#79) lezso6 válasza #51736960 (#73) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Na várj. Attól még, hogy attól még hogy utálod a liberálfasizmust, a másik oldal nem lesz hitelesebb, max viccesebb. Pont ezzel a logikával működik a politika, hogy mindenképp oldalakra kell állni. Lásd a mostani a Putyin-imádatot. Megutálták az emberek a nyugatot, s ez lett belőle, mert hogy muszájvalahovatartozni. Trump is hasonló okok miatt lett megválasztva, bár az a téma azért összetettebb.

A kuruc egy kutya, ugyanaz mint a többi. Csak nem nácizik / rasszistázik / stb mindenre, hanem zsidózik / cigányozik / stb.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#80) D1Rect válasza dabadab (#70) üzenetére


D1Rect
félisten

Már megtörtént. :DDD

(#81) D1Rect válasza lezso6 (#79) üzenetére


D1Rect
félisten

Szvsz Trump és a brexit is a "liberálfasizmus"(aminek szerintem nem túl sok köze van az igazi liberalizmushoz) egyenes következménye.

(#73) Loveless: Miss Helsinki csókoltat! ;] :DDD

(#82) bambano válasza #51736960 (#73) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

és különbséget kellene tenni az egyszerű nem balos emberek, akik megmondják a véleményüket, meg a bűnözők, akik személyes adatokat tesznek közzé illegálisan, között.

a kurucinfoval nem csak az a baj, hogy az írásaikban megjelenő vélemény olyan, amilyen, ezt kezelje le mindenki saját szellemiségéhez mérten. hanem az is, hogy emellett sorozatosan olyan dolgokat tesznek közzé, amit a magyar törvények explicit büntetni rendelnek.

te azt mondod, a kurucosoknak joguk van más véleményt megfogalmazni, amivel bizonyos határokon belül egyet is értenék. de ugyanez a jog jár azoknak is, akiket a kurucosok le akarnak járatni sokszor semmiségek miatt. és ha azzal fenyeget bárki is, hogy kirakja a telefonszámodat a netre, hogy utána zaklatók hívhassanak, akkor lehet, hogy nem mered majd elmondani a véleményedet és akkor csorbul a szólásszabadság.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#83) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Ha már kuruc.

És akkor jön a Veszprémi Napló és emeli a tétet

[ Szerkesztve ]

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#84) #92888064 válasza D1Rect (#81) üzenetére


#92888064
törölt tag

nem sokkal a brexit szavazás előtt verték meg az orosz ultrák az angol szurkolókat az eb-n. még orvosuk is volt, szóval nagyon jól szervezetten csinálták a dolgukat. szerintem ez is közrejátszhatott az szavazás végkimenetelében (~2%-on múlt).
szóval ez a hovatartozástól független volt, szimplán az eu bomlasztása volt a cél. job done.
szerk.: nem akarok politizálni, nagyon nem értek hozzá, és sosem érdekelt.

[ Szerkesztve ]

(#85) D1Rect válasza #92888064 (#84) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem a 2%-on múlt, hanem azon, hogy a politikai elit teljesen elszakadt a választói akarattól.

(#86) lezso6 válasza raskolnikoff (#83) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Na ez akkora lufi, hogy röhej. :DDD Természetesen ez egy rendkívül ízléstelen, szar vicc, én se engedtem volna megjelenni. S most ezen lovagol minden média. A vicc mindig arról szól, hogy valaki megszívja, s ugye sztereotípiákra is épít. Akkor most tiltsuk be a zsidó, néger, cigány, stb vicceket? Nem hiszem ezek a viccek okozzák a rasszizmust.

Szerintem inkább az a vicc, hogy a vicceket egyesek túl komolyan veszik. Ha ezen az úton elindulunk, akkor a végén ott leszünk, hogy kussolni kell, mert a végén még valakit megsértesz. Mondjuk ez egy szinten már megvalósult, úgy hívják, hogy safe space. De ez már nem is liberalizmus, hisz nincs humorzéke, korlátozza a szólásszabadságot, továbbá kirekesztésről és megbélyegzésről szól.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#87) raskolnikoff válasza lezso6 (#86) üzenetére


raskolnikoff
őstag

A baj az hogy túl sokat vársz az emberektől. 80% csak rasszokat lát, és nem mögöttes értelmet. Mellesleg amúgy sincs ebbe semmi mögöttes értelem, csak egy ócska vicc

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#88) lezso6 válasza raskolnikoff (#87) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

De mi a megoldás? Jó ez így? Neveljük a társadalmat tiltással? Ez az antirasszista (ez egy olyan vicces szó :D) gyűlőlködés pont, hogy csak ront a helyzeten. Ha nem ilyen hangulatkeltő módon foglakoznának vele, akkor nem lenne baj. Pl USA-ban nagyon régóta van náci párt, meé fel is vonulhatnak, aztán mégse jutottak hatalomra, sőt.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#89) raskolnikoff válasza lezso6 (#88) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Erre szerintem az a legjobb válasz, hogy az Amerika, ez meg Magyarország :)

Gondolj bele náluk is hogy ment a 60-as évekig. Azóta meg másról sem szól a kultúrájuk, mint a rasszokról, még ha tanító jelleggel is. Emlékezzünk csak a tavalyi oscar gálára. Nem a filmek voltak a lényeg hanem a hercehurca. És mégis, nagyon megy náluk az "antirasszizmus".

De ettől függetlenül nem lehet az előbb idézett viccet és Chris Rock poénjait egy napon emlegetni, mindegyik egy másik társadalmi felfogást tükröz

[ Szerkesztve ]

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#90) #51736960 válasza bambano (#82) üzenetére


#51736960
törölt tag

A telefonszám közzététele nekem sem tetszik, és ráadásul értelme sincs sok, ebben egyetértek veled.

(#91) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Mi is a baj a kuruccal?

Nem lesz könnyű dolga Botkának: tőle várják a szocionisták a '18-as győzelmet.
Román "kultúraszervező" kapta az idei Háromszék Kultúrájáért Díjat - vajon mit tett a megszállt Székelyföld magyar kultúrájáért?
Holokamu.
Demszky maoista zsidó elvtársát jelölné államfőnek egy meglehetősen homogén szubkultúra - a szocionistáknak megfelel.
Óriás oláh zászlóval provokálták a székelyeket az országrablók Sepsiszentgyörgyön.
És akkor az LMP-s politikus bejelentette a feleségének, hogy szeretne női ruhával "kísérletezni". Házassága alatt is voltak buzi kalandjai.
Kitörés 60 emléktúra.
Hátba szúrt egy embert ez a bizalomgerjesztő tekintetű erőforrás.

Ez nem színvonal. Ez csak kretén fröcsögés. Írhatnak így ők nagy igazságokat is, akkor sem lehet komolyan venni. Az egész oldalból süt a gyűlölet. Nem hiszem, hogy ez jó irány.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#92) looser


looser
addikt

Szerintem két hiteles hírforrás van magyar földön, ezeket elegendő követni, hogy képben legyünk:

Hírcsárda

N0l.hu

Minden más csupa badarság, rosszindulat és félrevezetés.

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#93) tuki2200 válasza D1Rect (#85) üzenetére


tuki2200
senior tag

Na azért ne ferditsunk, a fiatalok és a diplomások szinte kivétel nélkül a bentmaradasra voksoltak, a kilépők a vidéki melósok és a nyugdíjasok voltak, a legbefolyasolhatobb réteg, azért illik helyen kezelni a szavazást, kb ugy kell képzelni hogy a szar EU lépjünk ki ugy ment mint a hazai hirdető-tv-rádió piacon itthon az uzenjunk Brüsszelnek+Magyarország jobban teljesít együtt+10-el megszorozva ami nem kis szó

[ Szerkesztve ]

(#94) Dilikutya válasza tuki2200 (#93) üzenetére


Dilikutya
félisten

Kezelheted akármilyen helyen a szavazást, azt gólra játsszák, mint a focit. Értem én, hogy sok a tanulatlan, meg könnyen megvezethető, de az ő szavazatuk épp annyit ér, mint másoké. Itthon is megnyerik a nyugdíjasok a következő választást. És azért egy esetleges huxit kapcsán sem vagyok biztos abban, hogy nem kerekedne felül ez a szakértő tömeg. Függetlenül attól, hogy a fél ország EU-s pénzből épül újjá, és még a szellemi mélynyomorban élő is onnan kapja a munkahelyteremtésre a támogatást. Beszélgettem munkaügyisekkel, félelmetes, mire mennek el ezek az EU-s pénzek. Mennek értelmetlenül egy feneketlen kútba olyanok támogatására, akik soha nem fogják a GDP-t növelni, mert egész egyszerűen alkalmatlanok a munkára. Amikor azt se tudja, hétfőtől hol fog "dolgozni" és mit fog csinálni, meg 25 évesen fogalma sincs, mikor végezte el azt a rengeteg iskoláját. És nem kétséges, hogy ezeket is lazán meg lehetne vezetni, nem számít, hogy az EU fizeti őket.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#95) Eastman válasza Dilikutya (#94) üzenetére


Eastman
őstag

De - mint említetted - az ő szavazatuk épp annyit ér, mint másoké.

Tuki ezek szerint nem (sem) demokrata?

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#96) tuki2200 válasza Dilikutya (#94) üzenetére


tuki2200
senior tag

Igen csak nem arról van szó ha megnéznéd hogy mire reflektaltam h valaki szavazata többet ér-e, hanem kolléga azt állította azért történt a kilépés mert az összes EU melletti politikus szarik az emberekre, ez nem igy van, azért mert az uszítók több elkeseredett, befolyásolható embert tudtak meggyőzni mint ahányan az értelmiségiek vannak. Kb ugyan azt mondtam amit te leírtál 20sorban...

Viszont illik a nicked a stilusodhoz, körbe se nézel csak megakad a szemed valamin és ugatsz ezért pacsi :D

[ Szerkesztve ]

(#97) D1Rect válasza tuki2200 (#93) üzenetére


D1Rect
félisten

"Na azért ne ferditsunk, a fiatalok és a diplomások szinte kivétel nélkül a bentmaradasra voksoltak"
Ennek van valóságalapja, de a "kivétel nélkül" hatalmas ferdítés.
Pl. a 3-ból ~2 fiatal a maradásra szavazott, az nagyon messze van a "kivétel nélkül"-től.

(#96) tuki2200: Ez meg szerintem kimeríti a személyeskedést.

[ Szerkesztve ]

(#98) tuki2200 válasza D1Rect (#97) üzenetére


tuki2200
senior tag

3bol 2 helytálló és szerintem eleg arulkodo, az azért ne felejtsük el hogy a világot a fiataloknak építjük, ok fognak élni egy olyan világba amit olyanok döntöttek el akik mar csak "megizlelhetik" a döntésük eredményét.. na mindegy nagyon elmentünk offba

(#99) dugo_ válasza tuki2200 (#98) üzenetére


dugo_
veterán

olyanok döntöttek el akik mar csak "megizlelhetik" a döntésük eredményét

Vagy még azt se:
http://www.shortlist.com/news/120-000-leave-voters-died-since-brexit

Now, if you’re a youngish person feeling a tad pissed off you’ve been forced to live on this hellhole island with its tanking economy and permanent rain because the older generation wanted their blue passports back, you will no doubt be comforted by the news that only six months on, and they’re already falling faster than pound sterling.

Imagine them, shuffling into the voting booth, coughing and wheezing, barely enough blood left in their brain to fuel their xenophobic thoughts, dragging their ailing, shaking hand over the slip, carving a feint ‘X’ into the box marked ‘Leave’, feeling like they’d finally got control back, then immediately dropping dead.

(#100) D1Rect válasza tuki2200 (#98) üzenetére


D1Rect
félisten

Vagy onnan is nézhetjük, hogy a tapasztalt emberek megvédik a hülyeségtől a fiatalokat, akik már "beleszülettek az EU-ba" és el sem tudják képzelni, hogy van élet azon kívül is. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.