Hirdetés

2019. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) UnA

UnA
(Korrektor)

Jobban szeretem az aktivizálást ;)

(#2) rammstein99

rammstein99
(lelkes újonc)

Nem is rossz ötlet! ;)

We're just enthusiastic about what we do.

(#3) vtomi2

vtomi2
(őstag)

Én is próbálkoztam elnémítani a gépem, aztán rájöttem, hogy felesleges, 500Rpm-et nem hallani és jóval alacsonyabbak lesznek a hőmérsékleteid.

Én most ott járok, hogy ház nélkül használom a gépet, procira raktam Macho-t egy 14-es ventivel minimális fordulaton (~400rpm), vga-ra meg egy arctic mono-t 12-es ventivel (~600rpm). Be van rakva asztal alá polcra, és szó szerint nem hallok belőle semmit. Ha terhelést kap a gép, akkor felmegy 8-900-as fordulatra, amit már ki tudok venni a háttérzajból, de még mingíg halkabb mint egy ps4 slim.

Esetleg megpróbálhatod alulfeszelni a procid, és nyertem vele 5-10 fokot, és pár w-ot a fogyasztásban.

(#4) PuMbA válasza vtomi2 (#3) üzenetére

PuMbA
(PH! félisten)

+1, én is nagy ventivel 500RPM-ezek. Olcsóbb, mint a teljesen passzív megoldás, hűvösebb és 0,5m távolság után hangtalan. Annál közelebb meg sosincs a fejem a géphez.

Teljes passzivizálás akkor jó, ha van rá elég pénz és valami más ok folytán nem akarunk ventiket a gépbe.

[ Szerkesztve ]

(#5) bitpork

bitpork
(PH! kedvence)
LOGOUT blog (1)

Ennek vajh miért nem lett folytatása?

#eci ~~~ secundarium verecundiam ~ Az megvan, hogy Mária országa vagyunk, csak így körülnézve nem világos, hogy Geronazzo vagy Schmidt.

(#6) D1Rect

D1Rect
(PH! félisten)

92mm-es ventiket kell használni alacsony fordulaton, ez a leghalkabb dolog aminek értelme van.

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.