Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) petipetya


petipetya
nagyúr

Még mindig kell az a tank. :C Nem érdekel a fogyasztása, veszek bele üzemanyagot.

"nincs rá lezsóidő"

(#2) Urby66


Urby66
aktív tag

Gratulálok, nagyon jó írás!
Várom a folytatást.

(#3) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Mit mondjak, nem volt könnyű élet a kopaszé, szívtunk eleget. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) potyautas válasza Vakegérke (#3) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Amikor gumi lettem, elvezényeltek kiképző rajparancsnok-helyettesnek. Akkor már nem volt szabad még az újonc kifejezést se használni. Az egyes harcos után patyolatba küldték a ruháikat, nem nekik kellett mosni. Engem 2 hét után leváltottak, mert nem hajtottam a fiatal elvtársakat. Hatvanan voltak egy folyosóra. Még a fókáért is sorba kellett állniuk. Hogy lehet őket meghajtani?

(#5) Vakegérke válasza potyautas (#4) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mi sem mostunk, hetente volt ruhacsere. No persze az alsógatya és a zokni mosása továbbra is személyes feladat maradt.
Gumivá válásom alkalmával rendkívüli előléptetésben részesítettek. Őrvezető lettem. Pünkösdi királyság volt, egy hét múlva már le is fokoztak. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) potyautas válasza Vakegérke (#5) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Arra utaltam, hogy amikor minket megfektettek a sárban, utána magunk mostuk a sáros ruhát. Máskor nem. A jó méretű fekete gyakorlót viszont nem szívesen cseréltük le, csak ha már nagyon fényes volt a kosztól.

(#7) petipetya


petipetya
nagyúr

Milyen rang volt az a gumi?

"nincs rá lezsóidő"

(#8) Vakegérke válasza petipetya (#7) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köztes állapot, középső időszak. Már nem "kopasz", még nem "öreg".

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) potyautas válasza petipetya (#7) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

következő részben kapsz rá kimerítő magyarázatot ;)

(#10) petipetya válasza Vakegérke (#8) üzenetére


petipetya
nagyúr

Értem. Ezek szerint a munkahelyen gumi vagyok.

"nincs rá lezsóidő"

(#11) petipetya válasza potyautas (#9) üzenetére


petipetya
nagyúr

Várrom. :C

"nincs rá lezsóidő"

(#12) gaben1117


gaben1117
senior tag

Előző sztori folytatása mikorra varhato?

(#13) potyautas válasza gaben1117 (#12) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Az ózdi csajra gondolsz, aki nem egyértelmű, hogy kicsoda? Rajta vagyok az ügyön. Valójában ez is annak a folytatása, hiszen Parádi Zsoltról szól elsősorban. Azt hiszem, majd ebbe fűzöm bele a megoldást.

(#14) gaben1117 válasza potyautas (#13) üzenetére


gaben1117
senior tag

Igen, erre gondoltam. :) Úgy ugrálunk az időben, mint az új Terminator filmben. :))

(#15) potyautas válasza gaben1117 (#14) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

időrendben a történetek: Vízhordó, Kőhordó, Kutyaütők, Sárga kormorán, Rozsdástalpúak...Haditorna, Dolgozó népemet szolgálom mindez 10 évet ölel fel 1967-77...negyedszázad kihagyás...Eszter, Születésnap, Találkozás...ennyi van leírva, de még fér közé ez-az

[ Szerkesztve ]

(#16) gaben1117 válasza potyautas (#15) üzenetére


gaben1117
senior tag

Köszi a kis segédletet. :) Állandóan nézegetem, hogy mikor raksz fel újat. Van valami rendszer benne, vagy amikor éppen úgy alakul?

(#17) potyautas válasza gaben1117 (#16) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Mivel korábban megírt történetet adagolok, akár rendszer is lehetne benne. Nem kell függővé tenni az ihlettől (amiben semmi rendszer nincs) Most arra álltam rá, hogy amikor a címlapon lévő blogok listájáról kifut, felrakom a következőt. Néhány hónapig kitart ez a rendszer.

(úgy látom, holnap jöhet a 4. nap!)

[ Szerkesztve ]

(#18) gaben1117 válasza potyautas (#17) üzenetére


gaben1117
senior tag

Vagy akár felrakhatnád most. :))

(#19) potyautas válasza gaben1117 (#18) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Óhajod szerint :)

(#20) gaben1117 válasza potyautas (#19) üzenetére


gaben1117
senior tag

Köszönöm. :R Ez lesz a nap levezetése.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.