Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jhonny06


Jhonny06
veterán

hm... megérdemelted. hm...

(#2) kenwood3


kenwood3
őstag

Meglepődtél rajta? Mert szerintem teljesen jogosan járt el az intézkedő moderátor :K

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#3) RootRulez


RootRulez
félisten

;]

═════════════════════════════════════════

(#4) Kassadin


Kassadin
addikt

Legalább tanultál belőle.

(#5) huntermati


huntermati
tag

:DDD

/ban

(#6) Lauda


Lauda
félisten

Tehat onnan kitorlik, figyelmeztetnek, majd nyitsz egy blogot rola es belinkeled ide is. Ehhez csak gratulalni tudok. :DDD

(#7) plömplöm


plömplöm
őstag

eddig 6 embernek nincs humorérzéke :P
illetve összesen 7nek, ugyebár

helyesbítek, a 6ból lehet hogy néhánynál mutatkozik ilyesmi

[ Szerkesztve ]

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#8) D1Rect


D1Rect
félisten

Én ezt nem értem.
Mi köze az iphonenak a sznobizmushoz?

Már nem menő. ;]

(#9) Zolaash válasza D1Rect (#8) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Oldszkúl... ;]

Rip and tear

(#10) plömplöm válasza D1Rect (#8) üzenetére


plömplöm
őstag

azóta megnéztem egy-két, a döntéssel egyetértő emberke blogját, hát, választ kaptam a fel nem tett kérdésemre :DDD

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#11) kenwood3 válasza plömplöm (#10) üzenetére


kenwood3
őstag

Mit találtál a blogokban?

Mi az az ekezet dragasag??

(#12) EczkE


EczkE
addikt

Az érzékeny lelkű ájfónosok zokon vették? :)

Asszem mindenféleképpen!

(#13) Kassadin válasza EczkE (#12) üzenetére


Kassadin
addikt

Azok mit nem vesznek a szívükre?

#14: Nem tudom, én a "hírt" elolvastam, mosolyogtam egyet és ennyi. Ha lenne apple termékem, akkor is lesz*rnám, szerintem ez csak szimpla fricska, hátha észre veszi magát 1-2 ember...

[ Szerkesztve ]

(#14) EczkE válasza Kassadin (#13) üzenetére


EczkE
addikt

Annyira sznobok, hogy már humorérzékük sincs?

(#15) Mr X: Akkor csinálok. Több millió potenciális vásárló.

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#15) Mr X válasza EczkE (#14) üzenetére


Mr X
veterán

Arra még nincs app. :DDD

Nem vennék meg, nem értenék, mire jó. :D

[ Szerkesztve ]

(#16) dízelracer válasza Kassadin (#13) üzenetére


dízelracer
senior tag

:DDD

(#17) plömplöm válasza Kassadin (#13) üzenetére


plömplöm
őstag

én észre vettem magam

nem számít a 7ésféléves reg, nem számít a több mint ezer szakmai hsz, még az sem számít hogy az adott modulátorral (is) már beszélgettünk, sőt viccelődtünk is privátban, el mertem engedni egy fricskát és repül a figyelmeztetés. nem én lennék az első, aki felhúzná magát egy ilyenen, több, szerintem fontos fórumozót láttam (olvastam), aki feladta az értelmetlenség elleni harcot és távozott innen. pld "már nem a ph! a kezdőlapom", bár ez pld Neked sem mondhat túl sokat. mindegy. ez van, megöregedtem.

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#18) DeltaPower


DeltaPower
őstag

Szerintem ez inkább trollkodás mint flamekeltés

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#19) Kassadin válasza plömplöm (#17) üzenetére


Kassadin
addikt

Nekem a google a kezdőlapom, és az is fog maradni, amíg csak élek. Ettől függetlenül, kétségkívül a prohardveren töltöm el a netezésem jelentős részét.

(#20) domerator válasza plömplöm (#7) üzenetére


domerator
veterán

Ha neked ez a humor, akkor sajnállak...

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#21) rt06


rt06
veterán

na, majd most megtanulod, hogy ph-ra ne linkelj hircsardat, mert len csak figyelmeztetnek, egyesek meg le is kopnek miatta

meg azt is, hogy a szakmai hozzaszolasok sem szamitanak, mert bar elismerik, meg megbecsulik az embert, de ez a tenyek allasa szerint kimerul egy - a monitor fele intezett - biccentesben

szerk.: na, az elso bekezdes tokeletes illusztracioja (#20) meg is jelent, amig ezt a post-ot irtam

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22) Domxc válasza domerator (#20) üzenetére


Domxc
senior tag

+1.

az íróhoz.: Ez olyan mintha belinkelnék egy cikket arról, hogy az Androidosok 90%-a homár. (bár bizonyára nem írom ki, mert én is Droidot használok, különösen soha nem tettem ilyen megjegyzéseket az Apple-re) Szvsz ebben az a legviccesebb, hogy aztán fröcsögtök, hogy az Apple-fanok így meg úgy, és az egészet ti provokáljátok ki, az ilyen kis szurkálódásokkal.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#23) Mr X válasza Domxc (#22) üzenetére


Mr X
veterán

Gondolom az nem tűnt fel, hogy a linkelt cikk nem az apple-usereket figurázza ki, hanem a sznobokat. Az egészben egyetlen apple-vonatkozású említés volt. :U

(#24) rt06 válasza Domxc (#22) üzenetére


rt06
veterán

szerintem, aki nem latja, mi az apple-snob szurkalodas alapja, az pont ne sajnaljon le senkit a humorerzeke miatt

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#25) baluka26 válasza rt06 (#21) üzenetére


baluka26
veterán

:R

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#26) Kassadin válasza Domxc (#22) üzenetére


Kassadin
addikt

Szerintem olvasd el még párszor.

(#27) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Azt ne felejtsd el megemlíteni, hogy itt ebben a topikban nyilvánvalóan semmi helye egy ilyen linknek, mikor a fanok, akik tagadják, hogy azok lennének, még itt sem tolerálnák a célzást......[link]
Ott és akkor ez kifejezetten csak arra lett volna jó, hogy kezdjenek pro és kontra tiltakozni és bizonygatni. Ezt pedig flamenek hívják....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#28) domerator válasza philoxenia (#27) üzenetére


domerator
veterán

Itt a pont!!!

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#29) baluka26 válasza philoxenia (#27) üzenetére


baluka26
veterán

Értelmes ember érti a viccet, és nem veszi fel magára a hírcsárdás híreket... Max nevet rajta egyet, vállat von, de nem kezd nekiállni kiabálni....
Tipikusan az önérzetes applé-fanboy, aki ezeket felveszi. Az értelmes alma felhasználó le se szarja.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#30) rt06 válasza baluka26 (#29) üzenetére


rt06
veterán

aki meg nem erti a poent, azt le kell hozni szegedre es kiloni a napba (aki erti, hogy ez hogyan kapcsolodik ide, azt befizetem a legkozelebbi holdra indulo ingyenes jaratra)

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#31) danih válasza baluka26 (#29) üzenetére


danih
addikt

Még jobb, ha az ember nem is megy az alma-homokozóba, értelmes fórum felhasználó le se szarja.

(#32) Kassadin válasza rt06 (#30) üzenetére


Kassadin
addikt

Szegeden már ilyen is van? :Y

(#33) rt06 válasza Kassadin (#32) üzenetére


rt06
veterán

evek ota
mar a 2010-es valasytasokon is azzal kampanyolt az mkkp, hogy (idezem): "Rendbe hozzuk, és komoly fejlesztésekkel bolygóközi űrkikötővé építjük ki az elmúlt években méltatlanul elhanyagolt szegedi űrállomást." (kiemeles tolem)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#34) baluka26 válasza danih (#31) üzenetére


baluka26
veterán

Nyertél :)
rt06: MKKP?

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#35) Gergő_


Gergő_
őstag

Szerintem ezekkel az állandó áplés megsértődésekkel kvázi el van ismerve a sznobizmus. :D

(#36) philoxenia válasza baluka26 (#29) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Abban a hírtopikban nem volt helye a viccelődésnek, offtopik van elég erre a célra...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#37) baluka26 válasza philoxenia (#36) üzenetére


baluka26
veterán

Bírom a moderálásban, hogy a kis csipkelődéseket egyből megtoroljátok, a hülyéket meg pajzsként véditek. :)
Gergő: Igy van. Aki felháborodik azon, hogy lesznobozzák, az sznob.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#38) rt06 válasza baluka26 (#34) üzenetére


rt06
veterán

ez #30-ra tipp, vagy #33-ban nem erted?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#39) baluka26 válasza rt06 (#38) üzenetére


baluka26
veterán

33-ban nem értem, de ha már így kérdezed, 30-ra tipp. :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#40) .tnm


.tnm
addikt

Steve Jobs - számomra még mindig morbid- hazai szoborállítására írtam pár soros, humorosnak szánt megjegyzést, ami nem csak az apple-n gúnyolódott, de az apple gúnyolások klisésségén is. (ahogy illik, egy kicsit ide is, oda is)

ugyanaz az érzékeny lelkű apple b*zi, érezte vérigsértőnek és kezdett el kiabálni flamekeltést itt, mint aki poszt íróját jelentette. (btw. se az én akkori hsz-m, se a posztíró hsz-e nem kapott semmilyen reakciót, ennyit a flame-ről...) és nekem is első figyelmeztetésem lett ez, szal azt se lehet mondani, hogy notórius csintalankodókat kellett lehűteni.

az viszont igaz, hogy abban a témában azért erősen offtopik egy hírcsárda cikk. nah de ezért figyelmeztetni. (azért annyi kapcsolódás van, hogy megint mindenki az apple-n feni a fogát és mindkettő elég friss).

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#41) philoxenia válasza baluka26 (#37) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A hülyéket meg pajzsként véditek?

Ez magában is eléggé sértő sokaknak.....

Bírom a fórumozókban, hogy szövegértésben nem jeleskednek, ők elmondanak valamit, aztán felháborodnak, hogy nem úgy értették...
Az általánosítás nagyon veszélyes, hiszen a kivételekre mindenképp sértő. Pl. ha lekockázol pár embert a fórumon, többen jelentkeznek majd, hogy ők téglatestek....
Nem az a sértő, amiről Te azt gondolod, hanem ami sértheti azt, aki magára veheti...
pl. ha azt írom : Itt a PH!-n rengeteg a troll, senki nem sértődik meg, mert saját magát senki sem sorolja ebbe a halmazba....
Ha azt írom: az almafanok sértődékenyek, már kockázatosabb a kijelentés, mert valaki magára veheti, mivel nem mindenki gondolja negatív tulajdonságnak az almafan kifejezést, vagy úgy gondolja rá értettem, mert Apple terméke van...
Ha a Fradi szurkolókat szidod, a rendes drukkerek is megsértődnek, nemcsak a randalírozók sőt főleg őket hagyja hidegen, mert "ki nem sz.. le..."
Egy ilyen topikban ez a link pont annak sértő, aki magára veheti, mert úgy érzi őt nevezik sznobnak, mert ilyen terméket birtokol....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#42) baluka26


baluka26
veterán

Ha mindenki csak ennyin megsértődne, tele lenne a modker ilyen kérésekkel.
Indirekt módon öt percenként sznoboznak le valakit itt a fórumon. Egyszerűen az appléfanboyt védeni kell, de hogy miért, azt nem tudom. Szégyen.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#43) philoxenia válasza baluka26 (#42) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Azért mert nem tudja magát megvédeni..... :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#44) baluka26 válasza philoxenia (#43) üzenetére


baluka26
veterán

Hm, ezzel mindent elmondtál, azt hiszem értelek :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#45) .tnm válasza philoxenia (#41) üzenetére


.tnm
addikt

ugyanezen logika mentén csúsztatják be a nagy politikában az újságoknak az öncenzúrát, gratulálok, ha itt is ez lesz a norma.
ha van egy valaki aki arra is megsértődik, hogy azt mondom, hogy szép kék az ég, és ő ezt úgy veszi, hogy úgy értettem, hogy az ég kéksége szemben az ő kék szemével, akkor most mindenkinek hozzá kéne igazodni? vayg egynek még nem, de ha elég sok van belőlük, akkor igazuk lesz?

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#46) philoxenia válasza .tnm (#45) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Inkább toleranciát kellene tanulni....
Nem hozom összefüggésbe általában az Apple tulajokkal az ez utáni mondataimat!
A fogyatékkal élők kímélése nem az, hogy igyekszünk észrevenni, hogy mi a hiányosság és kezet lábat törve átkísérni a nem látó idős nénit a túloldalra, akár át akar menni, akár sem. Nem ajánljuk föl a tolókocsiban ülő embertársunknak, hogy feltoljuk a lejtőn, hanem lassabban megyünk, hogy követni tudjon, csak akkor segítünk, ha nyilvánvalóan szükséges, nem várva hálát, nem mutatva ki, hogy észrevettük a fogyatékosságot.
Mindig a másik helyébe kell magunkat képzelni ahhoz, hogy a sértést elkerülhessük, akkor is ha néha nehéz....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#47) .tnm válasza philoxenia (#46) üzenetére


.tnm
addikt

És egy nyílt fórumon mindenki helyébe hogyan képzelem bele magam. Honnan tudjam, hogy ki jön utánam? Legfeljebb sztereotípiáim lesznek. [Mellesleg, ha egyszer-kétszer megégetem magam 1-2 sznob, narcisztikus apple fan-nel, akkor a sztereotípiám se a jó irányba fog változni...]

De amit írsz abból megint azt következne, hogy mindenkihez igazodni, tehát a legaberráltabbnak is megfelelni. Szerintem, nem ez lenne a cél. Inkább az aberráltat kéne rászoktatni, hogy a világ(fórum) nem ilyen, bizony vannak embereke, akiknek a véleménye más, vagy adott esetben hozzá hasonló módon erős érzelmekkel átitatva utálják pont azt, amit ő meg húsa-véreként imád.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#48) philoxenia válasza .tnm (#47) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ezek szerint nem értettél meg....

Az előbbi példára visszatérve nem kell megvakulnod, de pár órára pl. bekötheted a szemed...
és igen, mindenkihez igazodni kell, meg kell próbálni megérteni az érzékenyebb embereket is, egy bizonyos határig mindenki korlátozza önként a lehetőségeit. Ezt hívják társadalomnak.

A Fórumon is sokan vagyunk sokfélék, fiatalok és idősek, férfiak és nők, PC-sek és Mac-esek, Nikonosok és Canonosok pl....
Az, hogy nem mondok olyat, ami a másikat bánthatja, odafigyelés kérdése csak...
Azt fel sem akarom tételezni, hogy direkt abból a célból posztolsz esetleg valamit, hogy mást megbánts.....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#49) D1Rect válasza philoxenia (#48) üzenetére


D1Rect
félisten

No offense, de ha egy poston belül leírod azt, fogyatékos, akkor írd bele azt is, hogy nem az appleuserekre vonatkozik...?
Ez már sztem gáz.
Nem rád nézve...

Értem én, hogy tolerancia, de lassan úgy érzem, hogy az applefanok a "ph! kiválasztott népe"...

(#50) baluka26 válasza D1Rect (#49) üzenetére


baluka26
veterán

Én is ezt érzem :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#51) Kassadin válasza D1Rect (#49) üzenetére


Kassadin
addikt

Ideje vennem egy applet. Hehe.

(#52) rt06 válasza baluka26 (#39) üzenetére


rt06
veterán

ha csak ezert, akkor nem fogadom el #30-ra

amugy pedig a magyar ketfarku kutya partrol van szo, az o jeloltjuk volt magocs daniel (program), aki a hircsardat uzemelteti

de probalkoztak mar az egyel korabbi orszagyulesi valasztasokon is - erhetetlen modon nem nyertek, pedig ok is mindent megigertek, tobbek kozt az ingyen sort is

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#53) baluka26 válasza rt06 (#52) üzenetére


baluka26
veterán

Mogács Dániel. Igy már megvan :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#54) Oz Nagyúr


Oz Nagyúr
csendes tag

Én is most kaptam hasonlót,csak azt nem tudom miért.Kínosan ügyelek hogy ne sértsem meg a szabályokat. :(((

Ami nem fut,az nincs is.

(#55) Alexios válasza baluka26 (#37) üzenetére


Alexios
veterán

ha felháborodsz azon hogy lebuzizlak akkor buzi vagy? :F

No offense, csak nem értem a logikát ebben..

(#56) baluka26 válasza Alexios (#55) üzenetére


baluka26
veterán

Ha komolyan gondolva lebuzizol, akkor annyit mondok, hogy úgy gondolod, ahogy akarod, és mosolygok egy jót.
De egy emberi tulajdonságot egy betegséggel kár összehasonlítani. :F
Mellesleg a cikkben csak egy tök mellékes Apple vonatkozás volt. Aki ezen felháborodik az biztos úgy érzi, hogy neki meg KELL védenie a megbecsült applé társadalmat és felháborodik egy viccen, amiben indirekt lesznobozzák. Hát, szerintem ez sznobság. :)

Tök aranyos az új arcképed :D

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#57) Lauda válasza Oz Nagyúr (#54) üzenetére


Lauda
félisten

Azt irjak, hogy flameltel, ugy hogy erre figyelj a jovoben.

(#58) Z86


Z86
őstag

Szerintem vicces :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.