Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3251) falusigazda


falusigazda
újonc

Sziasztok!
Én is vettem egy egreat r6s-t, az lenne a kérdésem, miért nem tudom a youtoub-ot használni? Addig jutok el vele hogy, megjeleniti a keresett videot, de mikor ok-zom hogy lejátszás, kilép a fömenübe és nem tudom többet kezelni a médialejátszót, újra kell inditanom ezek után megpróbáltam mégegyszer, és ugyan ez történik elölröl.
Mi ennek az oka? Elöre is köszönöm.

(#3252) satel válasza ooooA6 (#3234) üzenetére


satel
tag

próbáld meg a torrentet leállítani arra az időre

MiniMX-G CoreELEC ; HUAWEI P smart

(#3253) Yok3r149


Yok3r149
csendes tag

Helló! Bocs tudom nem itt van a helye,de nem találtam neki topic-ot. Egy kis segítséget szeretnék kérni van egy sencor smp 9000 pro-m,pakoltam rá pár fw-t de minddel az a baj hogy nem kezeli le rendesen a távirányítót (csak ki-bekapcsolni lehet vele),persze billentyűzettel megy de az azért nem ugyan az.Szerettem volna visszatenni a régi szoftot de sehol sem találom,az ugyan úgy kinéző gépek firmjeivel se akar menni a távkapcs,eddig egyedül a bc-s firm-ek amik kezelik de az nem nagyon jött be.Tudnátok segíteni esetleg hol találhatnám meg a régit vagy hogy tudnám ráhangolni a távot más firm-ekre?Előre is köszönöm a választ üdv:Yok3r149

(#3254) ficere


ficere
aktív tag

Sziasztok.Hol tudnék egreat r6s-hez távirányitót venni?

Machete nem ír sms-t

(#3255) gulyasa válasza ficere (#3254) üzenetére


gulyasa
őstag

Magyarországon semmiképpen - esetleg talán olyan variációban, ha van olyan valaki, aki "téglásította" a készülékét és megválna az így már fölöslegessé vált távirányítójától (feltéve, hogy nem dobta már ki az egész cuccot). Ez működhet az R6A vagy az R200Pro távirányítójával is, mert gyakorlatilag mindhárom típushoz ugyanazt adták annak idején.

Külföldről sem jobb a helyzet. Pedig még ebay-en is megnéztem, ott is csak kompletten a lejátszó megvásárlásával lehet megkapni.

Van még pár lehetőség:
1.
Kompatibilis távirányító (ne vezessen félre a kép, a baloldali szürke színű távirányítóról van szó): http://www.remote-control-world.eu/rc-for-dvd-hd-bd-htpc-egreat-c-17_323/egreat-r6s-replacement-remote-control-p-3110
5-6 eFt-ból (az euro árfolyamától függően) szállítási költséggel együtt meg is van - már ha ennyiért megéri neked.
2.
Talán létezik olyan univerzális távirányító, amely támogatja az Egreat-et. A Logitech Harmony sorozatról már sok jót hallottam, de nem tudom, hogy benne vannak-e valamelyik termékben az Egreat remote kódjai, vagy letölthetők-e hozzájuk valahonnan...

[ Szerkesztve ]

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1, Lenovo Tab M10 2nd Gen

(#3256) Zirowe válasza gulyasa (#3255) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Tavalyi és idei infrás telefonok támogatják 100%-osan.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#3257) Laca0 válasza Zirowe (#3256) üzenetére


Laca0
addikt

Eddig még meg sem néztem a G2-ben, de a dekódereknél tényleg van EGreat! :D
Egyébként én nem nagyon használom az Egreat távirányítóját, mert CEC-en keresztül a TV távirányítójával vezérlem.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#3258) FefeeX válasza gulyasa (#3255) üzenetére


FefeeX
veterán

Logitech működése kicsit más mint a többi univerzálisé, fogod a programot, és ott a többszázezres adatbázisból (ami mindhez elérhető) összekukázod amid van a programjában, USB-n rápattintod a távirányítót és megtanítja neki...
Viszont sajnos a Logitech megvált a távirányító üzletágtól, már csak elfekvőből, vagy használtan lehet vásárolni, viszont szerencsére támogatás az még van hozzá. Ugye jelen szabályok szerint kb 8 év a kötelező támogatási idő kivonás után, nem is tudom mi lesz majd velem utána :)

(#3259) gulyasa válasza Zirowe (#3256) üzenetére


gulyasa
őstag

Értem én, de ugye nem gondolod komolyan, hogy egy kb 20eFt-os lejátszó meghalt távirányítója helyett valaki is képes kiadni sok pénzt egy új telefonért... :N

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1, Lenovo Tab M10 2nd Gen

(#3260) Laca0 válasza ficere (#3254) üzenetére


Laca0
addikt

Olcsóbb alternatíva, ha veszel egy olcsó, tanítható távirányítót és valamelyikünknél betanítod.
Én Meliconi Universal 5 Web nyomókát vettem kb. 1 éve, jól működik. Kb. 3500 ft volt. Azért merem ajánlani, mert azóta sem felejtett el semmilyen beállítást.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#3261) Zirowe válasza gulyasa (#3259) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Majd kérlek mutasd meg, hogy hol mondtam olyat, hogy vegyen magának egy telefont.

Amit írtam az plusz infó, ha van olyan telefonja.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#3262) Mercutio_ válasza ficere (#3254) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nekem van pluszban egy - ahogy a neten rákerestem az S900-hoz járó - távirányítóm, de gőzöm nincs működik-e, most nézem, hogy nem vagy pesti, így még a próba se megoldható :(

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#3263) ficere válasza Mercutio_ (#3262) üzenetére


ficere
aktív tag

Köszi mindenkinek,lehet egy tanítható távirányitó lesz belőle.

Machete nem ír sms-t

(#3264) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Sziasztok,
Új médialejátszó vásárlása előtt állok, mivel a "régi" (Asus O!Play R1) nem boldogul a BD50 3D-s filmekkel.
Az 1080p 3D MKV-kat még megeszi, de a BD50 3D már nagy falat neki, lefagy, kilép.

Már korábban is nézegettem ezt a lejátszót, de akkor még nem volt 3D TV.
Most viszont elkezdtem olvasgatni a hozzászólásokat, és az utolsó 2-3 oldal szinte tele volt problémákkal.
Valóban ennyire nyűgös a technika, vagy csak azon kevesek vannak itt, akiknek gondjuk van vele, de egyébként meg tökéletesen működik?
Ahogy néztem, az R6s (Pro) után már elég nagy lépés van felfelé, amire mondjuk még beruháznék (Mede8er600X3D) is több mint 2x annyiba kerül, bár az azért komolyabbnak tűnik...

;) - The Power of the Light Side

(#3265) Indiant válasza Anonymus23 (#3264) üzenetére


Indiant
addikt

Az ég világon nincs vele semmi probléma.

(#3266) Mercutio_ válasza Anonymus23 (#3264) üzenetére


Mercutio_
félisten

Milyen lejátszót topicban tájékozódtál már jelenleg ik az ajánlott típusok?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#3267) Anonymus23 válasza Mercutio_ (#3266) üzenetére


Anonymus23
veterán

Igen, tegnap este azzal kezdtem, 2 versenyző maradt, az egreat r6s pro, és az előbb is említett mede8er600X3D. BBécivel egyeztettem, szakmailag teljes mértékben elfogadom a véleményét.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#3268) Anonymus23 válasza Indiant (#3265) üzenetére


Anonymus23
veterán

Értem, és köszönöm.
Azon gondolkozok, hogy ha nem jön össze jóárasított mede8er, akkor rendelek ebből, max ha nem jön be, még mindig el lehet adni.

;) - The Power of the Light Side

(#3269) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Egyébként van vmi hír a következő generációs lejátszókról/chipsetekről?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#3270) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Egyébként van különbség az R6S PRO és az R6S PLUS PRO között?
A weben nem egyértelmű számomra, hogy akkor most csak Pro van, vagy ezen felül van Plus, vagy Plus Pro...

A hivatalos honlapon csak R6S Plus Pro van fenn...

A specben ROM-nak 4G van, ez valós?

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#3271) Laca0 válasza Anonymus23 (#3264) üzenetére


Laca0
addikt

Nincs vele bajom, tökéletesen működik! Mindent tud, amire nekem szükségem van!
Mindenki megtalálta a neki való szoftvert hozzá. Olyan régen buheráltam, hogy már nem emlékszem, hogy mi is a neve annak a verziónak, amit használok... :B

Jut eszembe: olyan trükköt tudtok esetleg, hogy half SBS vagy OU filmet lehessen 2D-ben nézni? Valami olyasmire gondolok, mint egy nyújtás, csak nem a központból, hanem valamelyik élről kellene indítani. Néha nincs kedvünk a 3D-hez.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#3272) Zirowe válasza Anonymus23 (#3270) üzenetére


Zirowe
nagyúr

A különbség a csatlakozók és a wifi.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#3273) Zirowe válasza Laca0 (#3271) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Sok értelme nincs, méret és felbontás különbségek, akkor inkább töltsd le rendesen.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#3274) Anonymus23 válasza Zirowe (#3272) üzenetére


Anonymus23
veterán

De a csatlakozókbeli és Wifi különbség a sima R6S és az R6S Pro/Plus között van.
Alis és eBayes hirdetésekben van olyan, ami R6S Pro, és van olyan, ami R6S Plus Pro.
Az R6S Pro és az R6S Plus Pro között van-e különbség?

;) - The Power of the Light Side

(#3275) pomk


pomk
őstag

Sziasztok!

Korábban szó volt a 3D filmek feliratos változatáról. Sajnos azóta sem sikerült jobb eredményre jutnom. Most megpróbálok egy más verziót. Szóval akkor hogy is kell erre feliratot varázsolni:
Captain.America.The.Winter.Soldier.2014.1080p.3D.BluRay.Half-OU.DTS.x264.HuN?
A film könyvtárában a következő helyen vannak a feliratok:
://subs/HUN.FORCED.3D.[VobSub.idx]/catws.3d.1080p-no1.idx
://subs/HUN.FORCED.3D.[VobSub.idx]/catws.3d.1080p-no1.sub
://subs/HUN.FORCED.3D.[VobSub.idx]/catws.3d.1080p-no1.xml

ill.

://subs/HUN.FULL.3D.[VobSub.idx]/catws.3d.1080p-no1.idx
://subs/HUN.FULL.3D.[VobSub.idx]/catws.3d.1080p-no1.sub
://subs/HUN.FULL.3D.[VobSub.idx]/catws.3d.1080p-no1.xml

Hogy tudom ezek közül valamelyiket a filmre varázsolni úgy, hogy ha átállítom 3D-be, akkor ne 2 egymást kitakaró fóliára helyezze őket, hanem normálisan lássuk?

(#3276) pomk válasza kmarci25 (#3243) üzenetére


pomk
őstag

Milyen FW-t használsz?
Nekem a 3D-s film esetén a helyi menüben csak 2D, 3D Red-Cyan SBS, és 3D Re-Cyan T-B közül lehet választani. Pedig a film OU típusú 3D.

(#3277) pomk válasza pomk (#3276) üzenetére


pomk
őstag

TV-vel összeillesztve a képet és a Full 3D nevű feliratot használva minden stimmel. 😉

(#3278) Anonymus23 válasza pomk (#3276) üzenetére


Anonymus23
veterán

TB = Top / Bottom
OU = Over / Under
Ugyanazt jelenti a kettő.

;) - The Power of the Light Side

(#3279) Indiant válasza Anonymus23 (#3274) üzenetére


Indiant
addikt

Nincs. Az mind ua. csak mindenki másképp hívja.

(#3280) Anonymus23 válasza Indiant (#3279) üzenetére


Anonymus23
veterán

Köszönöm a megerősítést és tisztázást.
Csak azért nem volt egyértelmű, mert ahol csak Pro volt írva, ott volt egy levonó a képességekről a doboz tetején, mígnem ahol Plus Pro ott nem volt ez a levonó, azt hittem valami fejlesztett verzió, de akkor csak egy idő után lemaradt ez a csík.
Akkor gyakorlatilag a legolcsóbb helyen érdemes megvenni...

;) - The Power of the Light Side

(#3281) Mercutio_ válasza Anonymus23 (#3267) üzenetére


Mercutio_
félisten

Hm, ez érdekes hír, szerintem legalább 1 éve nem olvastam, azt hittem amilyen tempóban fejlődnek a procik itt is kijött már egy új generáció új ajánlott eszközökkel.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#3282) Indiant válasza Anonymus23 (#3280) üzenetére


Indiant
addikt

Jól szűrted le a lényeget. :C

(#3283) Anonymus23 válasza Indiant (#3282) üzenetére


Anonymus23
veterán

Azért kíváncsiságból elkezdtem még keresgélni a neten, és eljutottam a gyártójához, és kértem ajánlatot 1 db-ra.
Azt gondoltam, hogy nem is foglalkoznak velem, de ma hajnalban jött Tinától az email, hogy 50 USD/db áron tudják adni, PayPal fizetéssel, csak sajna a DHL az 43 USD.
Mondjuk ha lenne még vagy 10-15 ember, akkor volna értelme valamit üzletelni, de 1 db-ra nem biznisz :DDD , főleg mivel alis/ebay shopokban ilyen 76-78 USD körül van most az alsó határ.

;) - The Power of the Light Side

(#3284) toby_as válasza Anonymus23 (#3283) üzenetére


toby_as
tag

Szia
Igaz hogy nem a Pro/Plus de a wifi-t sokmindenre ugysem tudod hasznalni:
[link] kb 25000
van hu verzio is az oldalbol igaz ott dragab.

[ Szerkesztve ]

(#3285) Anonymus23 válasza toby_as (#3284) üzenetére


Anonymus23
veterán

De 25-ért magyarból is van, ingyen házhozszállítással Pro/Plus...
A kínai van 18-19 között...

;) - The Power of the Light Side

(#3286) toby_as válasza Anonymus23 (#3285) üzenetére


toby_as
tag

Igen csak amenyire en latom ott mar nem forgalmazzak...kinaira meg varsz 1-2 honapot es garancia ugrott.

[ Szerkesztve ]

(#3287) Anonymus23 válasza toby_as (#3286) üzenetére


Anonymus23
veterán

Mindenekelőtt köszönöm az infót!
A kínai szállítások mostanság 3, max 4 hét. Nem egy csomagom megjött 2 héten belül is mostanság.
Egy romániai shopnál vajon mennyi esélyem van garanciáztatásra? Kb annyira tojnak a fejemre mint a kínaiak...
A magyar honlapon 35900 Ft, ebből kettő kínai PRO-t veszek, és ugyanannyi esélye van elromlani, mivel ugyanaz a gyár.

Nálam ez a vállalható kockázat szintet képviseli. Max nem adom el addig az Asusomat, hogy ne maradjak lejátszó nélkül ha mégis beütne a baj.

;) - The Power of the Light Side

(#3288) FefeeX válasza toby_as (#3284) üzenetére


FefeeX
veterán

A korábbiakhoz:
emag.ro nem fogja kihozni Neked ide, mivel arra van az emag.hu, saját vállalkozásnak nem tesz keresztbe
wifi nélkül, jóval drágább

Mondjuk az emag megbízható, de akkor marad az, hogy behozatod egy erdélyi ismerőssel, ha gariztatni kell meg kiviszed... Megint ugyanott járunk már árban, hogy 35...

(#3289) Laca0


Laca0
addikt

Én is kínából rendeltem 2* is. Az enyém már több éves, a barátomé kb 1 éves. Nincs egyikkel sem baj. Ha 1 év után elromlik, itthon sem cserélnék ki. Viszont harmadáron vettem.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#3291) pomk válasza Anonymus23 (#3278) üzenetére


pomk
őstag

Köszi!

(#3292) Anonymus23 válasza Anonymus23 (#3290) üzenetére


Anonymus23
veterán

Meg is rendeltem az ebayről, meglátjuk mikorra fog megjönni.

;) - The Power of the Light Side

(#3293) djnice


djnice
veterán

Ahogy nézem, a Bast Castle firmware-val megy csak egyedül kadenciahelyesen a 24p lejátszás. Nem lehetne onnan átemelni csak azt a fájlt egy másik fw-be ami a lejátszásért felelős? Pl dvdplayer, video_firmware.bin vagy melyik lehet az?

(#3294) troger911


troger911
tag

A BC firmel másnak is előfordul, hogy néha kint marad az osd-n pár dolog a bal felső sarokban? pl. Wifi Plugin, Play, Stop, Login...

(#3295) Anonymus23 válasza djnice (#3293) üzenetére


Anonymus23
veterán

Bakker, akkor mégiscsak firmwarrel kell varázsolni, hogy kadenciahelyes lejátszás legyen?
gyakorlatilag minden HD/FHD/3D film 24 MHZ stb-vel van, akkor lehet keresgélni, hogy melyik a jó rá.
Ezt szerettem volna elkerülni :(((

;) - The Power of the Light Side

(#3296) FefeeX válasza Anonymus23 (#3295) üzenetére


FefeeX
veterán

BC 1.04 mod 3 talán a legfrissebb, abban minden frankó

(#3297) Anonymus23 válasza FefeeX (#3296) üzenetére


Anonymus23
veterán

Köszönöm a bátorítást! ;)
Az itt található linken lévő akkor a jó firm?

;) - The Power of the Light Side

(#3298) FefeeX válasza Anonymus23 (#3297) üzenetére


FefeeX
veterán

Igen, nekem az van fenn legalább fél éve, néha újraindul, kb havonta egyszer, egyébként más problémája nincs :)

(#3299) toby_as válasza Anonymus23 (#3297) üzenetére


toby_as
tag

Szia
Azert mielott boszen elkezdesz firmwaret cserelni es nagyvaloszinusegel teglasitani, nem art ha atolvasol nehany idevonatkozo forumot (google translate erosen ajanlott:)
http://moservices.org/forum/viewtopic.php?f=40&t=2938 (elso es utolso 5-6 oldalt ajanlom figyelmedbe)

(#3300) Anonymus23 válasza toby_as (#3299) üzenetére


Anonymus23
veterán

10 évig tanultam oroszul anno :)
De egy kukkot sem értek belőle... :DDD

;) - The Power of the Light Side

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.