Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3201) joco52


joco52
tag

Sziasztok!
Aki megválna az egreat r6s-től,megvenném! A vejkónak is kellene egy ilyen játékos! Üdv! :K

(#3202) joco52 válasza zoltan6 (#3187) üzenetére


joco52
tag

Szia! Remélem még lehet R6S-t rendelni,ahonnan Te is rendelted.Bevált a játékos,amit rendeltél? Üdv!

[ Szerkesztve ]

(#3203) pomk válasza joco52 (#3202) üzenetére


pomk
őstag

Szia!

Ebay-en szerintem számtalan helyen találsz. Persze érdemes vagy egy már más által kipróbált helyről rendelni, vagy olyan eladótól, akinél ott a "Top seller" felirat. Egyébként nyugodtan rendelhetsz Ebay-ről. Nem kell tartanod attól, hogy átvernek. Erre van az Ebay Buyer Protection programja. De ha a garancia miatt kérdések merülnek fel benned, akkor érdemes itthonról rendelni.
A készülékről pedig annyit, hogy Én már sok-sok hónapja használom. Idáig 1, azaz egy db. film volt, amit nem játszott le a ~100 közül, amit megnéztem már rajta. 3D, DTS, .mkv meg se kottyan neki. Mindent gond és akadás nélkül lejátszik. Hálózaton keresztül is tudod használni. Én most már úgy használom, hogy egy NAS-ról játszom le vele a filmeket. Korábban egy külső HDD-t dugozgattam a laptopom és az Egreat között. Így azért kicsit kényelmesebb. Egy rossz szót nem tudnék rá mondani. Talán annyi, hogy a távirányítóval rá kell "mutatni" a lejátszóra, nem a legerősebb. De ennél nagyobb bajom sose legyen! :)
Bátran ajánlom bárkinek, nagyon-nagyon jó vétel volt!! ;)

(#3204) joco52 válasza joco52 (#3202) üzenetére


joco52
tag

Szia! Köszi a segítséget,de itthonról? Hol lehet itthonról rendelni? (már a gari miatt) Üdv! :F
Bocsi az árú keresőben találtam! De itthonról sokkal drágább!

[ Szerkesztve ]

(#3205) PistiSan válasza pomk (#3203) üzenetére


PistiSan
addikt

Többnyire a TV távirányítójával használom, keresd meg a menüben, ha támogatva van a CEC (HDMI vezérlés, ki hogy nevezi) akkor tudod a TV távirányítójával is hasznáni, mondjuk kicsit korlátozottan, de ha nem feliratos filmet nézel, akkor tökélesen elég a tv távirányója is, ha valami speciális igény merül van, akkor marad a célba lövés. :)

(#3206) pomk válasza joco52 (#3204) üzenetére


pomk
őstag

Én anno a Speedshop-tól rendeltem. Tavaly áprilisban írtam nekik e-mailt, az "alap" változatra 24.999,-et mondtak, a Pro verzióra pedig 26.999,-et akkor.
Ha jól emlékszem, ebay-ről akkor 20.000 körül lehetett rendelni. Nekem megért ennyi pluszt az, hogy magyar helyről rendeljem magyar garanciával.
Most néztem keresőjüket, náluk nem találtam már.

(#3205) PistiSan:
Sajnos az Én TV-m nem támogatja ezt. Vagyis támogatja, de nem látja a lejátszót HDMI-n keresztül. LG 42LW4500 a típusa. Próbálkoztam már többször vele, de sose tudtam működésre bírni ezt a funkciót. Viszont ha esetleg tudsz tippeket adni, hogy hogy is kéne, szívesen elfogadom. :) TV-m tuti támogatja, mert a távirányítón van ilyen "Simplink" gomb(ok).

(#3207) kmarci25 válasza pomk (#3206) üzenetére


kmarci25
veterán

És milyen fw van a lejátszón? Mert az én tv-m is LG (LM sorozat) és korábban nem ment, de a BC fw óta működik a fícsör.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#3208) PistiSan válasza pomk (#3206) üzenetére


PistiSan
addikt

Esetleg másik hdmi kábel, nem árt olyannal tesztelni amin tutira működik. Nekem ilyen hibám volt.
Az fw is kérdéses, nekem sem ment bc fw előtt.

(#3209) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Ez a HDMI vezérlés működik valakinek Pana plazmával?

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#3210) pomk válasza PistiSan (#3208) üzenetére


pomk
őstag

FW-t pontosan nem tudom, de mivel az enyém is teljesen így néz, ki, így gondolom BS 1.04 lehet.
Valószínűleg az kavar be, hogy HDMI kábel lejátszóból erősítőbe megy és onnan a TV-be.
Nektek a HDMI kábel közvetlen TV-be megy?

(#3211) PistiSan válasza pomk (#3210) üzenetére


PistiSan
addikt

Igen, nekem közvetlen a tv-be megy, próbáld ki közvetlen a tv-be kötve is, ha úgy működik akkor meg az erősítődre keress rá, hogy van e mód arra hogy menjen úgy is a tv távirányítós vezérlés.

(#3212) pomk válasza PistiSan (#3211) üzenetére


pomk
őstag

Ok, köszi!

(#3213) gabika1969 válasza pomk (#3212) üzenetére


gabika1969
aktív tag

Nekem Samsungom van és egy Onkyo TX-NR616. Az Egreat bypass módon megy át az erősítőn keresztül, egy másik HDMI-vel a TV-be. Nekem működött a CEC, amíg használtam a BC-t. Mindegy volt, hogy a HM be van-e kapcsolva vagy nem.
Csak egy kérdés, a BC-menüjében a CEC funkció Be állásban van? :F
Ja még valami: Nálam a TV menüjében is van egy Anynet Be-Ki állítási lehetőség, ami természetesen Be állásban van?!...

[ Szerkesztve ]

Üdv Mindenkinek!

(#3214) pomk válasza gabika1969 (#3213) üzenetére


pomk
őstag

A Bypass-t meg kell néznem, a CEC ON, az LG TV-n a Simplink szintén ON.
Próbáltam úgyis, hogy Simplink ON majd OFF. Ilyenkor újrakeres, de így sem talált semmit.

(#3215) gabika1969 válasza pomk (#3214) üzenetére


gabika1969
aktív tag

A bypass-t ne keresd. Úgy értettem, ahogy nálad van kötve: Egreat-ből 1 db HDMI az erősítőbe, majd onnan 1 db HDMI a TV-be. Az erősítő kikapcsolt állapotban is átengedi az Egreat jelét a TV-re. Nálam ez működik. :K

Üdv Mindenkinek!

(#3216) pomk válasza gabika1969 (#3215) üzenetére


pomk
őstag

Értem.
Bár nálam TV-n csak akkor jön be az Egreat jele, ha bekapcsolom erősítőt arra a bemenetre, amire az Egreat rá van kötve. De ez ha jól tudom szoftveresen állítható erősítőben. A bypass-t erre értettem. :)

(#3217) sxerox


sxerox
csendes tag

sziasztok!
van egy egreat r6s pro lejátszóm ami eddig hibátlanul müködött egy wd my book 3tb külsö hdd-vel!
most viszont bekapcsolom és azt irja (please wait for usb update).
ha kihúzom a hdd-t akkor is u.a.? :F :R

Vodafone 389 tizennyolc 4 hat

(#3218) sxerox


sxerox
csendes tag

pendrive-ra rátettem xEgreat-III-R6S-Pro-3.0.5.5-by-CSv2.7-DMD-xLiveCZ ,frissítettem,müködik,de csak abban az esetben tudom használlni,ha benne hagyom a pendrive-ot.

ha kihúzom és úgy kapcsolom be :realtek felirat,usb .... :F

Vodafone 389 tizennyolc 4 hat

(#3219) gabec1203


gabec1203
újonc

Sziasztok,
én is beszereztem egy egreat r6s pro (wifi-s verzió) eszközt.
Próbálnék rajta firmware-t frissíteni, de a következőket tapasztalom:
Frissítés alatt 2 féle megjelenéssel találkoztam, az első, és ebből van nagyon sok egy alap világoskék háttér, ezen futnak a nagy zöld csíkok (mint az elem töltésénél).
Ha ilyen firmware-t teszek fel, akkor újraindítás után fekete háttéren fehér Egreat feliratig jut az eszköz.
Másik megjelenésű firmware-nél egy dizájnosabb kék háttér van, százalékban írja, hogy hol tart a frissítés, ezeknél újraindítás után is működik az eszköz, viszont nagyon alap dolgok vannak csak a menüben(mintha gyári lenne), internetezni, youtube alkalmazást futtatni nem lehet mert vagy lefagy vagy kiírja, hogy bezárja az alkalmazást.
1.típusra példák:
AURON EGREAT R6S-R6S PLUS 3.0.5.6 ULTRA EXTREME PACK V19.0.rar
xEgreat-III-R6S-2.6.8.0-by-CSv2.3a-DMD-XLCZ5.8.rar

2.típusra példák:
xEgreat-III-R6S-3.0.5.3-by-CSv2.5-DMD-xLiveCZ.rar
Egreat_R6S_Pro_3.0.5.5_bootloader_60_20131108.zip

Valaki találkozott már ilyennel?
Mi lehet a gond? (wifi miatt más firmware kell rá, vagy kellene valami egyéb loader)

Előre is köszönöm ha valaki tud segíteni.

Gábor

(#3220) maci74 válasza gabec1203 (#3219) üzenetére


maci74
tag

Szia.

Innen szedd le a legalsót, s azt tedd fel.Működik rendesen.

"De Ford! Mi csak egy kis gyengédségre vágytunk!!! Ford Fairlane: Örüljetek a ráadásnak! whaouuuuu!"

(#3221) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Vettem egy ilyen lejátszót. Milyen előny származik abból ha másik firmware-t rakok fel.

Nekem nem kell torrent ,csak filmnézésre használom.

(#3222) gabec1203 válasza maci74 (#3220) üzenetére


gabec1203
újonc

Szia,
köszi a választ, közben jó párat kipróbáltam, de a legtöbb nem működött, viszont érdekesség, hogy az egyszerűbb kinézetű frissítésfajtából is volt kettő ami ment.

mennek:
AURON 1186 CHİPSET 1.03 ASPECT UNDERWORLD PACK V2.0 YAZILIM.rar
Bast_Castle_v1.03_CSv1.3.3_xLiveCZ6.6.rar
Bast_Castle_v1.03_CSv1.3.7_xLiveCZ.rar
EGREAT R6S-R6S PLUS-R160S-R150-R200S-R300 BOOTLOADER.rar
Egreat_R6S_Pro_3.0.5.5_bootloader_60_20131108.zip
xEgreat-III-R6S-3.0.5.3-by-CSv2.5-DMD-xLiveCZ.rar

nem mennek:
AURON EGREAT R6S-R6S PLUS 3.0.5.6 ULTRA EXTREME PACK V18.0.rar
AURON EGREAT R6S-R6S PLUS 3.0.5.6 ULTRA EXTREME PACK V19.0.rar
AURON EGREAT R6S-R6S PLUS-R160S-R150-R200S-R300 3.0.5.3 ULTRA EXTREME PACK V16.0.rar
Auron_V13_R6S_3.0.5.1.rar
Auron-R6S.rar
Bast_Castle_v1.04_CSv1.4.0_xLiveCZ.rar
BC_v1.04_Mod2.zip
BC_v1.04_Mod3.7z
Egreat_R6S_2.5.6.0_100M_EN_20120522.zip
Egreat_R6S_3.0.5.3_100M_20130725.7z
Egreat_R6S_3.0.5.5_100M_20131009.zip
xEgreat-III-R6S-2.2.8.0-by-CSv1.9a-DMD(fix)-XLCZv4.2.rar
xEgreat-III-R6S-2.6.8.0-by-CSv2.3a-DMD-XLCZ5.8.rar
xEgreat-III-R6S-3.0.1.0-by-CSv2.4-DMD-XLCZ6.5.rar
xEgreat-III-R6S-3.0.5.5-by-CSv2.6-DMD-xLiveCZ.rar
xEgreat-III-R6S-Pro-3.0.5.5-by-CSv2.7-DMD-xLiveCZ.rar
xEgreat-III-R6S-Pro-3.0.5.5-by-CSv2.8-DMD-xLiveCZ.rar

Valaki esetleg, hogy mi lehet a közös a két csoportban lévő között. (illetve a különbség a két csoport között)

(#3223) majorp80


majorp80
csendes tag

Sziasztok!!!

Érdeklődnék melyik firmware verzióval megy jól a 3D BD ISO lejátszás???
Többet is próbálgattam de sajna akadozik, esetleg lehet más is probléma???

Előre is köszi a választ!!!

Üdv...

(#3224) FefeeX válasza majorp80 (#3223) üzenetére


FefeeX
veterán

Miről?
USB HDD, USB Pendrive (sebesség?) / USB2 v USB3.0 slot
esetleg hálózaton (csak mert itt még nincs megoldva a megfelelő adatátvitel, még kábelen sem)

Egyébként én sok más miatt is a BC_v1.04_Mod3 jelűt használom :)

[ Szerkesztve ]

(#3225) majorp80 válasza FefeeX (#3224) üzenetére


majorp80
csendes tag

USB3 HDD-ről USB3 slotba csatlakoztatva.

(#3226) FefeeX válasza majorp80 (#3225) üzenetére


FefeeX
veterán

Probáld meg az USB2 slotot mert az USB3 vezérlőjéről már járt itt problémás eset... :(

(#3227) majorp80


majorp80
csendes tag

Köszi, kipróbálom!

(#3228) gellei


gellei
aktív tag

Hali!

Tegnapig tökéletesen tudtam használni a Transmissiont a lejátszómmal, de ma nem tudok életet lehelni a torrentekbe. A vinyón megvannak, hálózaton keresztül látom a játékoshoz kapcsolt vinyó tartalmát, de transmissionnal nem tudok rá tölteni, minden mással igen (utorrent, bittorrent). Csakhogy én a gépet nem szeretném bekapcsolva hagyni, mert a lejátszó menjen inkább folyamatosan. De ugye a többi torrent kliens nem működik, csak ha megy a gép. Esetleg ötlet. PT ki be kapcsolás, setting fájl másolás megvolt. Tanácstalan vagyok!

Köszönöm!

„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

(#3229) Indiant


Indiant
addikt

Tudja esetleg valaki, hogy a 3D-s filmekre miképp lehet a sub mappában található 2D-3D (srt és sub) feliratokat használni R6S-el?

(#3230) krizso


krizso
tag

Sziasztok,
van egy benq w1070 projektorom ami már 144hz-es 3D-t tud. Ezt az egreat r6s plus pro lejátszót venném hozzá, de minél jobban utánaolvasok elbizonytalanodok. Ezzel a lejátszóval meg tudom majd hajtani úgy, hogy 144hz-en menjen a szemüveg frissítése?
Half sbs és half ou, valamint bd iso fájlokat is játszanék.
Előre is köszi a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

(#3231) korikmate válasza Indiant (#3229) üzenetére


korikmate
tag

Azt hiszem a fő könyvtár mellé kell betenni a meghajtóra a könyvtár nevével megyegyező címmel a felirat file-t. Ha .iso file, akkor az iso file mellé (ez utóbbi kipróbált, tuti működik).

(#3232) Indiant válasza korikmate (#3231) üzenetére


Indiant
addikt

Köszi, megpróbálom.

(#3233) pomk válasza Indiant (#3232) üzenetére


pomk
őstag

Nekem eddig még nem sikerült olyan felirat fájlt találni, ami normálisan megjelent volna a film alatt.
Többnyire SBS filmeket szoktam nézni és mindkét oldalon meg szokott jelenni a felirat. :F

(#3234) ooooA6


ooooA6
csendes tag

Sziasztok, 3D-s BD50-es filmeket ti szoktatok nézni? Én most próbáltam először (Avatar.2009.3D.Blu-ray.1080p.CEE.AVC.DTS-HD.MA-Mont.iso) de beszaggat néha. :( Usb HDD-röl nézném, de sajnos élvezhetetlen. :( Eddig Half-OU-t néztem csak 3D-ben, tökéletes volt a lejátszás, csak hát jobb lett volna tömörítetlenül nézni. Másnál is van ilyen hiba, vagy egyedi?

A játékosom: Egreat R6S Pro, (xEgreat-III-R6S-Pro-3.0.5.5-by-CSv2.8-DMD-xLiveCZ)

BenQ W1070 + Nvidia Shield TV 2017 + LG-BH4030S + Pioneer BDR-209DBK

(#3235) FefeeX válasza ooooA6 (#3234) üzenetére


FefeeX
veterán

USB2 porton próbáld meg...

(#3236) ooooA6 válasza FefeeX (#3235) üzenetére


ooooA6
csendes tag

Köszi, de ezt fentebb olvastam, így eleve USB2-ön próbáltam. :( Sajnos ISO-ba, és kicsomagolt állapotban is ezt csinálja. :(

BenQ W1070 + Nvidia Shield TV 2017 + LG-BH4030S + Pioneer BDR-209DBK

(#3237) gabika1969 válasza ooooA6 (#3236) üzenetére


gabika1969
aktív tag

Azért van rajta az 3-as USB port. Sajnos a lejátszó a gyári alapú CS (cristianstoica) FW-k és a sima gyári FW-k esetében még a 3-as USB-n is van olyan film ami beszaggat: Avatar.3D.2009.PANASONIC.EXCLUSIVE.1080p.BluRay.ISO
Nekem is a CS-ek tetszenek, de ez szubjektív.
Erről, ha visszaolvasol bővebben találsz infót. Már túl vagyunk rajta, de lényeges, ha nem hallgatsz rajta HD FLAC zenei állományokat, mindenképpen válaszd a BC_v1.04_Mod3 FW-t. Ezzel semmi nem akad, mivel sok minden ki van belőle véve, viszont más a kezelő felület stb.
Ezen túl FefeeX kolléga által használt server megoldást is ajánlom, bár ez a fenti film esetén sem oldotta meg a problémát.

Mindenképpen olvass vissza, a kereső használatával!!

[ Szerkesztve ]

Üdv Mindenkinek!

(#3238) korikmate válasza pomk (#3233) üzenetére


korikmate
tag

Furcsa probléma. Nekem mindig tökéletesen kezelte a feliratot 3D-ben a cucc. Próbáld ki, hogy ne a TV "mossa össze" a két képet, hanem a lejátszó, úgy szép 3D-s feliratot kellene kapnod.

(#3239) Indiant válasza korikmate (#3238) üzenetére


Indiant
addikt

Ezt hogy érted? A 3D-t mindig a tv-n kell kapcsolni.(nálam)

(#3240) korikmate válasza Indiant (#3239) üzenetére


korikmate
tag

A lejátszó is össze tudja mosni, és a TV átvált automatikusan, mintha eleve 3D-s forrást kapna. A lejátszás közben a helyi menüből érhető el ez a funkció.

(#3241) Indiant válasza korikmate (#3240) üzenetére


Indiant
addikt

Mindig tanul az ember, köszi!

(#3242) korikmate válasza Indiant (#3241) üzenetére


korikmate
tag

:) nincs mit, szerintem ezzel a módszerrel jónak kell lennie a feliratnak is.

(#3243) kmarci25 válasza korikmate (#3240) üzenetére


kmarci25
veterán

Így van, ahogy a kolléga írja. Elindítod a filmet, a távkapcson (a lejátszóén) megnyomod a Menu gombot, és ott kiválasztod a megfelelő (SBS/OU) formátumot. Ezután a TV átkapcsol 3d módba, mert érzékeli a 3d forrást. Azért jobb ez a megoldás mint ha a tv tenné össze, mert így a lejátszón és a tv-n is állíthatsz a 3d hatáson, és így sokkal inkább tudsz finomhangolni. :K

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#3244) pomk válasza kmarci25 (#3243) üzenetére


pomk
őstag

Köszi mindkettőtöknek a segítséget! Ez újdonság számomra. :)
Jól gondolom, hogy ebben az esetben a *.sub fájlokat kell használni feliratként?

[ Szerkesztve ]

(#3245) kmarci25 válasza pomk (#3244) üzenetére


kmarci25
veterán

Na, erre nem tudom a választ, ugyanis:
1. nagyon ritkán nézek 3d filmet (lassan két év alatt összesen 4-5-ször)
2. ha 3d-t nézek, akkor azt szinkronosan, mert itt - ellentétben a 2d, "sima" filmekkel - zavar a felirat
3. ha néznék is 3d filmet felirattal, akkor is csak bekapcsolnám a Subtitle gombbal a magyar feliratot, oszt annyi. :))

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#3246) pomk válasza kmarci25 (#3245) üzenetére


pomk
őstag

Én sem sokszor nézek, kevés az olyan 3D film, ami érdekel. Ami érdekel azt mostanában moziban nézem meg inkább.
A feliratot viszont Én is ugyanígy szoktam használni. Erre írtam azt, hogy ilyenkor jelenik meg mind a két képen.

(#3247) XtremLor


XtremLor
őstag

Hi

BC vonalon a mod3 az utolso frissites?

"Legen...Wait for it...Dary"

(#3248) kmarci25 válasza pomk (#3246) üzenetére


kmarci25
veterán

Ahamm, mi meg erre írtuk azt, hogy ha a lejátszóval rakod össze, akkor nem kettőződik a felirat. :K (Ugyanígy van egyébként a lejátszó menüjével is, ha azt lejátszás közben nézed: ha a tv rakja össze a két képet, akkor kettőződik a menü, ha a lejátszóval, akkor rendeben lesz.)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#3249) pomk válasza kmarci25 (#3248) üzenetére


pomk
őstag

Tegnap du. megpróbáltam, de feliratot első próbálkozásra nem látta. Majd nekifutok még egyszer.

(#3250) kmarci25 válasza pomk (#3249) üzenetére


kmarci25
veterán

Pedig muszáj lenne neki... Ha kettéosztott képernyőn látod a feliratot, akkor össze is tudja illeszteni. :K

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.