Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#232) Bundyta válasza tomazin (#231) üzenetére


Bundyta
tag

Ok, kerítek egyet, mert engem is érdekel. Ha működik, azt hiszem veszek egy vájörlessz kéjbórdot hozzá, melyen van tapipad. Kell a szomszédnak, hogy két eszközt használjak feleslegesen...

Az androidos dolog engem nem nagyon izgat. Valahogy csak fel lehet tenni rá, ez biztos, csak nem tudom, hogyan. Nem fogom meghack-elni, akár csak a C-64 DTV-met... pedig eszközöm van hozzá, de nincs még egy tartalékban belőle...

Más tészta. Feljebb belinkeltem ezt az oldalt. Valószínűleg én vagyok az értetlen, de nem tudom, hogyan tudnám a weather.lang-ot felrakni hálózaton keresztül a kis csöppségre.

http://egreatr6s.wikidot.com/weather

Windows-ból hálózaton keresztül a legegyszerűbb felmásolni.
Start menü - Futtatás (vagy Win7-ben: Start - a "Keresés programokban és fájlokban") sorba beírni a lejátszó hálózati IP címét ( \\lejátszó_IP_címe ) - ENTER.
A hely, ahová a weather.lang fájlt másolni kell:

root/usr/local/etc/dvdplayer/

Nos, nekem nem sikerült. Hogyan kell megcsinálni?

Még pár dolog, hátha valakinek jól jön:

- bármilyen anyagba a beletekerés után, ha lejátszást kérsz, egyből lejátsza
- ellenben ha leállítod a lejátszást, vagy 2mp-ig "gondolkozik"
- kb 50mp kell neki a bekapcsolástól számítva, hogy tudd használni a játékost
- a 320GByte-os WD-s USB 2.0-s külső vinyómat rádugtam az USB 2.0-s portjára. Elég áramot adott neki, tudtam böngészgetni a lejátszandó állományok között
- jpg-t és png képet is megjelenít - egyelőre többet nem próbáltam

Ha valaki tudna a fejlesztő(k)höz elérhetőséget - a román sráchoz -, kérem tegye közzé, vagy privátban küldje át. Ezt találtam, de e-mail címet viszont...

A pénz nem boldogít. Pláne, ha nincs.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.