Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#64) kokobe válasza #94529552 (#63) üzenetére


kokobe
senior tag

Nem mondod akkor az hogy lehet hogy én vagy 5 filmet megnézek legalább és kb 5-től itthon vagyok minden nap és megy egészen éjfélig? Hétvégén meg mégtöbbet?Néha van egy kis ghostom és ennyi hamar el is tűnik de képminőségbe nem azt a silány fost kapom amit egy lcd nyújt és nem 500 ezer ami mondjuk versenhetne a tévémmel...

Jah és most is róla böngészek és játszok is rajta nem keveset akkor miről beszélünk eszem ágában nem vennék újra lcd-t isten mencs örülök , hogy végre 2-3 éve megtértem komolyan. Eleinte én se tudtam hova tenni ezt a plazma dolgot meg hogy így a pana úgy a pana megint akartam volna venni egy csúcs samsungot vagy lg-t vagy valami mást csak jó legyen.Erre sok ehylen olvastam , hogy így sokkal jobb a palzmák képminősége főleg a panáké és utána olvasgattam teszteket nézegettem és valóban mindenki aki hozzá értő volt az írta , hogy bődületes a külömbség akkor még nem gondoltam volna hogy ennyire de tényleg el voltam ámulva mikor megjött a tv és minden frankón belőttem rajta a panel is bejáratódott , kalibrálás még nem történt meg de még úgy is valami félelmetes mennyit rávert az előző tv-re. Spanom is átjött ő is ámult bámult amikor meg másik haverja mutatta neki az új lcd/led tévéjét úgy szét lett fikázva hogy köpni nyelni nem tudott mert folyamat azt mondta neki mennyivel jobb másik spanom pana plazmája.Sokkal ményebb fekete,jobb mozgásmegjelenítés sokkal élethűbb kép,sötét árnyalatok kezeléséről ne is beszéljünk jóval magasabb kontraszt...

<---AMD___ATi--->

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.