Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#175) arty válasza _drk (#170) üzenetére


arty
veterán

rádbízom, hogy 2018-ról találj cáfolatot, a korábbi jó eredmények ellenében ;)

hogy a midrange filmek tünedeznek elfelé, az a mozit nem érdekli egyelőre/látszólag :)
az max téged, a mozibajárót érdekelheti, aki nem az aktuális sw/marvel/blockbusterre ülne be... de a választék silányodása* nem ma kezdődött, a PG13-al régóta "beálltunk" az egyfélére (tinifilm)

a mozi mindig is "rossz" volt, a különbség annyi, hogy mára otthon lehet jobb ('93-ban a kis színestv és esetleg a vhs magnó volt az alternatíva)

streamingben a jövő?
magyarként eleve cumi van, de még ha el is tekintek attól, hogy netflixen 0 db feliratos filmet találok, szívás h a mobilom nem támogatott az app által, a mobilböngészős verza nincs/szívás, a desktopomon dettó ugyanez van (chrome alatt, edge-el ELVBŐL nem kezdek), az okostévém meg vagy naprakész, vagy nem hogy menjen a netflix.... tudom, vegyek újat, mindenből. aztán amikor végre megy a film, szembesüljek vele, hogy bizonyos "kedvenceim" csak a primen elérhető, és/vagy a hbogo-n. majd miután minden studio levonult a saját app-jába, saját feltételekkel, árazással, szívással, végre élvezhetem a kényelmet, a jövőt, ami a streaming :D ühüm. jó szórakozást kívánok neked hozzá, én lehet inkább maradnék a reklámoskodinál, akár ;)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.