Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) kemotox válasza Ed3r_X_ (#199) üzenetére


kemotox
addikt

Mert nem voltam ott.

(#202) nuke7 válasza Hieronymus (#200) üzenetére


nuke7
veterán

melyik mozi volt?! :O

https://youtube.com/user/nuke7

(#203) Hieronymus válasza nuke7 (#202) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

3HRV+JQ München

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#204) Chaser válasza kemotox (#201) üzenetére


Chaser
titán

Pont ezt akartam mondani, mert nem voltal ott ( :
Van ismerosom aki szivfajdalom nelkul etterem kozepere oda durrant, moziba szeencsere nem nagyon jar, amit en tapasztaltam ha mast nem akkor folyton pofaznak, bekiabalnak, zabalnak, maszkalnak, evi 1-2 kotelezo mozi nekem boven eleg

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#205) arty válasza _drk (#180) üzenetére


arty
veterán

az összbevételek rekordot döntöttek - ergo mondhatjuk, hogy a mozi él és virul ;)

hogy te, én, stb szomoruak vagyunk a filmkínálattól, az a mi bajunk. amikor én jártam aktívan moziba, akkor apám volt szomorú.... ;)

(solo szerintem is jobb, mint a last jedi, de a disney megérdemelte a pofont. kár, h ezzel a további spinoffokat bukjuk :( )

tudom, hogy magyarország kis piac, ettől még én itt élek, a saját szempontomból értékelem a streaminget
illetve a szegmentálódás a "nyugatiakat" is érinti, az már jelentősebb árny a streaming jövőjét tekintve ;)

(#185) kemotox

"És te újra és újra leírod ezt. Nem hasonlít a két szitu szerinted?"

mivel képtelenek vagytok megérteni, mit tegyen? mondjuk rátok is hagyhatná..... egen.
vagy! ti is beláthatnátok, hogy hülyeség EGY dolgot kiragadni a blogbejegyzésből... janeeem, arról szó se lehet, hiszen akkor az egész érvrendszeretek összedől :DDD

(#196) Hieronymus

az élmény nem csak pozitív lehet... ha úgy jobban tetszik, a mozifeeling amit itt megpróbálunk megfogni ;)
reprodukálni mindazt, amit a moziban kapsz, a teljes "csomagot"
aki kellően perverz, az még a fingszagot is produkálhatja, ha úgy tetszik.... DE semmi sem kötelező, a cikk is a LEHETŐSÉGEKET mutatja csak be (a fingszagot nem említi, arról írj te bejegyzést, ha gondolod)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#206) Hieronymus válasza arty (#205) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"az élmény nem csak pozitív lehet..."

Korrekt.
De én nem vagyok mazochista. A negatív élményt nem akarom reprodukálni. Úgy tűnik az olvasók többsége sem, ezért alakulhatott ki ez a polémia, némi érthetetlenséggel és értelmetlenséggel megfűszerezve.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#207) arty


arty
veterán

csúcson a "haldokló" mozi:

https://sg.hu/cikkek/film/134101/minden-idok-legsikeresebb-mozis-eve-lehet-a-2018-as

"Nagyon jó előjelekkel várja Hollywood az év végi mozis hajrát, hiszen jelenleg a 2018-as évben a mozifilmek Amerikában 10,68 milliárd dolláros bevételt hoztak, s ez 11%-kal meghaladja a tavaly év bevételeit, melyet a Hálaadás után regisztráltak. Mi több, jelenleg a minden idők legmagasabb bevételét szállító 2016-os év előtt jár az idei, mégpedig 6,4%-kal. Ha a lendület kitart, akkor tehát a 2018-as lehet minden idők legtöbb bevételt hozó éve odaát.

Fontos azonban megjegyezni, hogy tavaly és tavalyelőtt egy-egy Star Wars-film dobta meg nagyon az év végi bevételeket, idén pedig bárhogy is nézzük, hasonló kaliberű premiert nem találunk. Persze az Aquaman esetében előfordulhat, hogy nagyot szakít Hollywood, de az az igazság, hogy jelenleg azt sem látni, hogy még mely alkotások arathatnak kirobbanó sikert fű alatt."

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.