Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#96) #24845312 válasza Tikakukac (#90) üzenetére


#24845312
törölt tag

Az oké, hogy bármennyi lehet a garancia beszerzéstől függően, viszont ha 3 évet írt ki az Edigital a honlapjára, akkor remélhetőleg azért ehhez tartani is fogja magát. Ha viszont nem 3 év lett volna kiírva egy alaplap esetében, akkor eleve meg se vettem volna. (Pont emiatt nem vásárolok már jó ideje az Ipontól, mert kezdenek nagyon ráállni az 1 év garanciákra sok termék esetében.)
A RAM-oknál mondjuk fogalmam sincs már, hogy 3 év, 5 év, vagy 10 év szerepelt-e az Edigital oldalán, de kevesebb biztosan nem, mert akkor szintén egy fillért sem adtam volna érte. (10 évnél több garanciával meg eddig csak az Emagnál találkoztam. Az Edigital pont az ellentétük, mint látható, még garanciapapírt sem hajlandóak adni sem nyomtatott, sem digitális formában.)

Emag garanciáztatással amúgy nekem még nem volt gondom, ingyen elvitték, és ingyen vissza is hozták a javított vagy cserélt terméket. Alza úgyszintén. Szívem szerint csak magyar cégektől vásárolnék, de ha sem árban, sem kiszolgálásban (pl. garancia ügyintézése) nem tudják hozni a román/cseh/stb. székhelyű cégek szintjét, akkor sajnos az esélyét sem adják meg ennek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.