Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Chaser válasza MaxxDamage (#142) üzenetére


Chaser
titán

garidőket azért nézd meg, sok mindenre szeretnek 1 év gart adni, a sokszor 3-5-10 év helyett

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#152) MaxxDamage válasza Chaser (#151) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Samsung amiket nézek/néztem és 5 év garosak (amik kellene) és Basic változat is megfelel. (5 év háztól-házig) :R

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#153) Chaser válasza MaxxDamage (#152) üzenetére


Chaser
titán

basicet sztem ne, az valami mutyis, írják h gyártói gar azokra nincs, kizárólag náluk érvényesíthető, ha bedőlnek - nem valószínű, de nem is lehetetlen -, akkor igen kellemetlen lehet ha későbbiekben gariztatni kell

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#154) MaxxDamage válasza Chaser (#153) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Eddig egy termékem volt náluk (nem olcsó VGA [link]) és azt is sikeresen gariztattam elsőre. (cserélték - pedig csak RGB LED Matrix baja volt, működését nem befolyásolta) és Cseh szakszervizbe küldték ki, csak 30+ napig tartott (mire vissza ért hozzám - bolt->beszállító->szakszerviz->csere ott történt (kérésre)->beszállítóhoz vissza->bolt megkapta->majd én is... (ennek ez a menete)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#155) Tikakukac válasza , (#150) üzenetére


Tikakukac
titán

Jah, hogy szerinted csak a magyar kiskerek adják el őket teliárban újonnan ;]

Csacsi öreg medvém, ahogy Róbert Gida. Saját tapasztalat, hogy a Curver ládák, amik nagymuterhez érkeztek visszárus volt. Ahogyan egy szék is. Ahogyan nem 1 ember vett már használt cuccokat is újnak hirdetve. DDR4-es RAM-ot rendelő kolléga emagtól DDR3-as ramot kapott a DDR4-es dobozban. Valaki megvette, kicserélte, visszaküldte, azok meg eladták megint :P

Tényleg az a baj, hogy nem képesek emberek tanulni más kárából. Amíg nem verik torokra, sírásig azt a bizonyos lompost, addig nem érdeklik az ilyenek. Utána már nagyon is, de késő.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#156) Chaser válasza MaxxDamage (#154) üzenetére


Chaser
titán

szóval, akkor, ha esetleg kakukkolnának, nem tudod vinni a gyártóhoz, mivel csak náluk lehet a "basic" garos terméket gariztatni, és úgy elég nehéz ha közben kakukkol a cég - persze nem nagy esélye van, de lehet, és akkor gyakorlatilag a "basic" garral kitörölheted, mert a cég nincs, gyártó meg elhajt -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#157) MaxxDamage válasza Chaser (#156) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Jogos a feltételezés! :K
Ha gond van, ott van még a fogy.véd. és a média... (akár)
De bízom benne, hogy nem kerül sor ezekre ott. /emailekre is válaszoltak ahogy kell, meg minden úgy ment ahogy az ember elvárja/ A megfelelő kommunikáció is fontos tényező bármilyen ügy intézésnél... (és bármilyen boltról is legyen szó) amennyiben írsz egy levelet (hivatalos helyre) és már a megszólítás sem olyan amit elvárnak, vagy ami illendő... na ott már bukott az egész ügy. Ha viszont a másik fél nem úgy kezdi vagy folytatja ahogy kell, én megtehetem azt is, hogy az ottani nagy főnök, vagy helyi vezetővel veszem fel a kapcsolatot és elérem amit akarok, vagy máshogy... és lehetne még reggelig folytatni, annyi féle verzió és egyéb lehetséges. :)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#158) , válasza Tikakukac (#155) üzenetére


,
addikt

Már írtam, ilyen történeteket bármelyik haza kiskerről lehetne mesélni, hisz hibátlan cég nincs. Az viszont biztos, hogy nekem eddig több száz termék vásárlása (8 számjegyű összeg) után is teljesen pozitív tapasztalataim vannak az Emaggal (és Alzával) kapcsolatban, amit viszont egyetlen hazai kiskerről sem tudnék elmondani a számtech piacon. Problémák már voltak, de azt mindig maradéktalanul rendezték, soha nem volt keserű szájízem utána. És számomra ez a lényeg, mert így az összkép egyértelműen pozitív.

Ha meg valakinek mások a tapasztalatai, akkor vásároljon máshol, ilyen egyszerű. Nem kevés pénzt toltam már el hardverra a 90-es évek óta, úgyhogy el tudom dönteni, hogy hova akarom a pénzem vinni.

(#159) Tikakukac válasza , (#158) üzenetére


Tikakukac
titán

Nyugodtan, persze, te pénzed, te döntésed.

Csak neutrálisan add tovább az infókat és ha lehet falsokat ne. A fentebbi a magyar jogszabályos rész pölö totál hamis, ha erre kalkulál valaki akkor tud igen mélyre kerülni. Ha valaki ennek ellenére kerülgeti a forró kását, lelke rajta. Csak legyen maximálisan tisztában azzal, hogy ha elfogy a szerencséje akkor lesz pár nap-hét-hónap álmatlan vergődés :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#160) #81524480


#81524480
törölt tag

Nekem mindkét céggel kapcsolatban pozitív tapaszalatom van. :) Remélem az összeolvadás végeredménye is pozitív lesz.

(#161) persil válasza steele80 (#58) üzenetére


persil
nagyúr

Szerintem meg sokkal tobb van azoknak, akik egy egyszeru hozzaszolast sem tudnak ertelmezni.

De mindegy is, ha neked nem volt meg gondod az emaggal, az csak es kizarolag azt jelentheti, hogy mindenki mas hulye.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#162) Chaser válasza MaxxDamage (#157) üzenetére


Chaser
titán

és még mindig nem érti (((( :
nem arról van szó, h gond van velük, hanem _ha megszűnnének_ akármiért, akkor mehetsz a fogyvédhez, médiához, az fbi-hoz, meg akárkihez, ez a basic gar hátránya, _kizárólag_ náluk érvényesíthető, a termék gyártójánál nem - az megint más kérdés h mért nem, de ugye ilyenről nem beszélünk -
persze a megszűnés esélye kicsi, de nem lehetetlen, láttunk már innen kivonulni multikat

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#163) MaxxDamage válasza Chaser (#162) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Ez bármikor bármivel megtörténhet, meg bármikor bárki meghalhat... ezek ilyen dolgok. Ne vegyél semmit sehonnan és ne is élj kb.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#164) Chaser válasza MaxxDamage (#163) üzenetére


Chaser
titán

és továbbra sem érted...:) h nem basic garral veszed, a bolt megszűnése után még a gyártóhoz mehetsz, adott esetben pl a samsung garizni fogja az ssd-det, basic garral meg elhajt
ez olyan bonyolult? de egyébként felőlem vedd basic garral, aztán "reménykedj", nekem attól nem lesz rosszabb :R

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#165) Tikakukac válasza MaxxDamage (#163) üzenetére


Tikakukac
titán

Az a baj a másik kollégának is ezt próbálom elmagyarázni. Nem tudom miért nehéz megérteni :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#166) MaxxDamage válasza Chaser (#164) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Ha veszek, akkor az ED -nél fogok. (aztán megoldva) :D
2 termék és ED-nél olcsóbb (több mint 5k-val) + ingyenes a száll. is.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#167) , válasza Tikakukac (#159) üzenetére


,
addikt

Tehát magyarán azt állítod, hogy az Emag nyíltan hazudik az Általános Szerződési Feltételekben (ÁSZF), amikor azt állítják, hogy rájuk is a magyar jogszabályok vonatkoznak? Hazudik az ügyfélszolgálatuk is, akiknél én írásban erre külön már rákérdeztem korábban, és ott is azt a választ kaptam (írásban), hogy a magyar jogszabályok vonatkoznak rájuk is? Illetve hazudik a Tékozló Homár oldalon a válaszlevélben a Gazdasági Versenyügyi Tanácsadó Iroda is, mivel ők is azt válaszolták, hogy a magyar jogszabályok vonatkoznak az Emagra?

(#168) Tikakukac válasza , (#167) üzenetére


Tikakukac
titán

3 dolgot állítok:

- Az ÁSZF-ek 99%-a úgy szar ahogy van.
- Az ügyfelesek és call-centerek ki vannak szervezve. Saját maguknak is bármikor ellentmondanak. Ha szeretnéd, van pár vicces telefonbeszélgetésem és emailem is hazai igen komoly vállalatoktól, amikor bekapták a puska csövét.
- Olvasd már el mikor mire mit ír a Homáron az a pár agykombájn. Azt meg főleg, hogy amiket leírnak mit jelentenek a valóságban. Egy rakat bejegyzésnél konkrétan nincs is köze a válasznak a kérdéshez.

Most tényleg elő kell keressem azokat a dokumentált sztorikat, amikor gondja volt embereknek román-szlovák-osztrák cégekkel és a híres GVH-d azt mondta, hogy bocsi, nem tudunk velük mit kezdeni, csak max az EFK, mert a cég székhelye nem magyar?

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#169) carl18


carl18
addikt

Hát az Emag Román cég, ezt most tudtam meg nem is csodálkozok miért van tele "Kamu Akciókkal" az oldaluk.
Inkább a balkán és a szándékos átverés ami itt hétköznapi. Extreme Digital jobb egy fokkal mindig hibátlanul megérkezett az onnan rendelt termék azzal még nem volt bajom. Ami meglepett hogy az PCX nincs a toplistában, ez érdekes azt hittem jobbak az eladásaik mint iponnak.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#170) snecy20


snecy20
veterán

Összefújta a szemetet a szél, nem baj az. :)
Egy ilyen ajánlós listán mindkét cég az utolsók között szerepel, ha elektronikai, műszaki cikk vásárlása merül fel.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#171) #73495296 válasza , (#135) üzenetére


#73495296
törölt tag

A gyártó hazai márkaképviseletéhez tudsz fordulni. Túl sok garanciális ügyintézésben még nem volt részem, Edigitalos konkrétan nem is, de Euronics-os például igen, és a gyártó számát hívtam fel, nem a Euronics-hoz fordultam. Ez mondjuk mosógép volt, de pl. a Dell és a HP laptopjainál sem kell garanciajegy, a kereskedő beregisztrál, és elég ha van számlád/blokkod.

(#172) Tikakukac válasza #73495296 (#171) üzenetére


Tikakukac
titán

Számla és blokk sem kell. Ha honos a géped SN alapján megy a gari.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#173) #73495296 válasza Tikakukac (#172) üzenetére


#73495296
törölt tag

Tudom, hogy beregisztrálják a SN-t, de eltérő információkat hallottam, egy ismerősöm szerint eladáskor rögzíti a kereskedő, hogy eladta, ugyanakkor konkrétan a Laptopszalonnál azt mondta az eladó, hogy az eladást már nem rögzítik külön, így lehetséges 1-2 hónap a garancia végén, amikor blokkal/számlával kell igazolni.

(#174) Tikakukac válasza #73495296 (#173) üzenetére


Tikakukac
titán

2 opció van: vagy az ügyfél a számláját felküldi és átírják a rendszerben az eladás dátumára vagy ha már kezd a gariból a gép kifutni és sokat áll számlával kocog be.

Utóbbi jellemzően inkább akkor kell, ha szürkeimportos vagy magánakciós a gép. És ezen szokott kihasalni rengeteg emagos, alzas, mallos stb. stb. gépsas is, amiknek az eredeteik nagyjából olyan, mint az átlagos cukornak vagy lisztnek :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#175) Tikakukac válasza , (#167) üzenetére


Tikakukac
titán

Na, csak, hogy álljon itt akkor feketén-fehéren ismét, a biztonság kedvéért ha esetleg valaki olvasná majd a jövőben. Íme:

Emag móka

Sok sikert ;)

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#176) , válasza Tikakukac (#175) üzenetére


,
addikt

Nem tudom ezt miért nekem címezted, illetve hogy mihez kívántál sok sikert, de köszönöm. :R

Maga az eset egyébként sajnálatos, de ezt eddig is tudta mindenki, hogy ilyen és ehhez hasonló dolgok bármikor előfordulhatnak (és elő is fordulnak) bármelyik céggel. Az Emaggal is, meg a többivel is. Én személy szerint eddig csak a hazai cégekkel (számtech webshopok/boltok) szívtam, sajnos egyetlenegyet sem tudnék közülük mondani, amelyikkel hosszabb távon is pozitív tapasztalataim lettek volna.

Kávéfőzőhöz nem értek, soha nem vettem még, és nem is ittam kávét sem. Emagnál eddig amit garanciáztattam, azok számtech alkatrészek voltak, tápegységek, alaplapok, memóriák, videokártyák, durván 1 millió Ft értékben. Eddig panaszra okom nem lehet, ment minden, mint a karikacsapás. Ingyen elvitték, és ingyen hozták is a cserét. Konkrét javításra eddig csak 1 alkalommal került sor egy videokártya esetében, a többi esetben vagy kaptam egy vadonatúj terméket, vagy visszautalták a termék árát, szóval részemről le a kalappal előttük.
(Alzában szintén nem csalódtam még garanciáztatás ügyében, ugyanúgy ingyen viszik és hozzák is a csereterméket, vagy pedig utalják a termék árát.)

(#177) Tikakukac válasza , (#176) üzenetére


Tikakukac
titán

Mert te jöttél ÁSZF-ekkel, meg majd a Békéltető meg a Fogyvédelem és stb. sületlenségekkel egy román székhelyes cég ellenében.

Nem, ezekkel szépen kitörölheted ha gondod van. Még nem volt. Ha lesz, akkor meg kezdődik a kálvária, blogírás, logout és felháborodás. Nem tudom miért annyira nehéz más kárából tanulni, de ha ez kell, járjon a korsó a kútra :B

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#178) , válasza Tikakukac (#177) üzenetére


,
addikt

Én jöttem Békéltetővel meg Fogyasztóvédelemmel? Hol? Mikor? Visszaolvastam a hsz-eim, egyikben sem szerepel egyik sem.
Az ÁSZF meg volt említve azzal kapcsolatosan, hogy abban is az szerepel, hogy rájuk is a magyar jogszabályok vonatkoznak. Ott valóban olvashattál békéltetőről is, meg fogyasztóvédelemről is, de nekem ahhoz semmi közöm, nem én írtam az emag.hu, azaz Dante International Kft. honlapjára az információkat ki.

Említetted a korsót. Te vajon melyik kútra járnál? Ahol már összetörött, vagy ahol még nem?

(#179) Tikakukac válasza , (#178) üzenetére


Tikakukac
titán

Hát azokban sok minden szerepelt, amitől a hajam ledobtam, de mindegy is.

Én nem járok ilyen kutakra. Ha látom, hogy egy 3 emeletes háznyi összetört korsó van a kút mellett, akkor nem fogom az enyémet is odavinni. Te megteszed. Bátorságodért jár is a plecsni :)

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#180) , válasza Tikakukac (#179) üzenetére


,
addikt

Semmi gond, dobd csak le nyugodtan ha így könnyebb, az önkifejezés egy módja akár ez is lehet. Sokszor téptem én magam is a hajam, amíg csak a hazai kiskereknél tudtam vásárolni/garanciáztatni, de szerencsére ez már a múlté.

Kutak tekintetében nekem sajnos nincs más választásom, vagy oda megyek, ahol már összetörött a korsóm, vagy pedig oda, ahol még nem. Ilyen helyzetben szerintem minden ember azt a kutat választaná, ahol még nem volt gondja. Ennyire egyszerű ez az egész.
És félreértés ne essék, nem az a szint magas amit az Emag nyújt, hanem az a szint alacsony, amit a hazai kiskerek. Pont ezért tudta megvetni itthon a lábát az Emag is, meg az Alza is, de remélem jönnek még majd további szereplők is, akik még náluk is jobbak lesznek, a legalja helyek pedig szép sorban bezárnak majd.

(#181) Tikakukac válasza , (#180) üzenetére


Tikakukac
titán

Kérdeztem már, hogy kollégák vagyunk-e? Szerintem igen, tippre nem vagy az.
Az Emag azért tudott betörni, mert bírja ontani a szürkeimportot, mint az állat. Az emberek itthon 100Ft kedvezmény miatt is inkább átmennek a város másik felére megvenni egy 200k-s mosógépet is. Ennyi a titok, semmi más. Tapasztaljuk, látjuk, tudjuk, érezzük.
Bezárni pedig sosem a legalja helyek fognak. Több kisker is kiszorult és bedobta a törülközőt úgy, hogy ezerszer többet tudtak tenni az ügyfelekért, mint a többiek. Érdekel ez bárkit? Francokat. 198000 Ft vagy 199000Ft. Ekkora diffiért már mondja azt a user, hogy emagról rendel szlovák billzetes gépet a magyar helyett.
Majd amikor szépen kinyíródnak a boltok itthon, akkor lehet írni privátot, ahogy szoktak: hát de meg kéne néznem, meg ránéznék arra a billentyűzetre, hogy milyen, kijelzőt kéne összehasonlítani blablablabla. Hááát nem fogsz. Ilyenkor szomorúan tapsolok, mert a show generálja magát.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#182) , válasza Tikakukac (#181) üzenetére


,
addikt

Sok problémás hely bezárt már az évek, évtizedek alatt, hullanak azok szép számmal. Az árazás csak egy dolog, mert hiába adnak olcsón valamit, ha egyszer folyamatosan problémák vannak más egyéb téren, kiszolgálás, garanciáztatás, stb., akkor önmagában az olcsó ár kevés lesz a hosszútávú talpon maradáshoz.
Mondjuk a legalja helyek közé én odasorolom a túlárazott termékekkel nyomuló kiskereket is, mert ha nem tud versenyképes áron adni valamit mint a többség, akkor semmi szükség nincs a jelenlétére. Nem 1-2%-os eltérésekről van csak szó, hanem nagyságrendileg sokkal többről.

Hogy az Emag és az Edigital sorsa mi lesz a jövőben, majd meglátjuk, én személy szerint nem örülök az összefonódásuknak, jelentsen is ez bármit. Nekem az Edigitallal csak negatív tapasztalataim vannak, az Emaggal összességében pozitív a kép.

Nem tudok róla hogy kollégák lennénk, de több helyen is megfordultam már, álltam a "pult" mindkét oldalán kisker és nagyker részen is.

(#183) Tikakukac válasza , (#182) üzenetére


Tikakukac
titán

Azért kérdeztem, hogy hol dolgozol, mert akkor látnád a számokat, ismernéd a piac többi résztvevőjét, tudnád mi miért megy.

Az árazás a minden. Telemaxos garival beszoptad? Semmi gond. Veszel majd megint ugyanúgy levonót konzumerből. Mert ebben lesz 200k-ért gémer kari meg nagy proci, a többiben meg nem. Túlgondolod te a vásárlóközönséget. 2 nagy boltot tudok, ahol a vonalkód szikével kivakarása, SN hamisítás és társaik sok-sok éve alaptételek. Telefonban kommunikált adatok a boltban már totál mások, írás és írás ellentmond egymásnak. Virágzik a bolt, belsős infóm van, hogy konkrétan az egyik nagy márkából ők tolják ki a legtöbbet itthon. Semmi nem kell hozzá, csak fapados egyszerű reklámok és "oszd meg" hülyeségek. Nomeg sok ÁFA-csalt gépsas. Kész. Ennyi. Minden más ívesen le van tojva.

Egyébként sajnos de, a legtöbb termék a placcon konkrétan 5%-os résen belül fut. Minden más megoldhatatlan lenne azonos áron, a magyar piac ahhoz baromi kicsi, hogy minden kisker eladjon raklapszám egy rohadt hűtőpasztát akár.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#184) #73495296 válasza , (#182) üzenetére


#73495296
törölt tag

A nem 1-2% eltérés sok esetben pont hogy ügyeskedésekből jön ki, tehát nem annak a boltnak kellene bezárnia, amelyik ez esetben a drágább.

(#185) , válasza #73495296 (#184) üzenetére


,
addikt

Akkor a nagy átlag bezárhatna ezek szerint?

(#186) Narxis válasza Tikakukac (#181) üzenetére


Narxis
nagyúr

Most nem azért de én anno azért rendeltem emag-ról mert 1000 Ft-nál jóval nagyobb difi volt. Konkrétan egy LG G2 minit vettem ami náluk valamilyen akcióba volt és a hazai legolcsóbb bolt is 90 ezerért adta, emag meg kihozta nekem 60-ért. Aztán 1-2 év múlva lett hibája(asszem 3 év garit írtak rá) és akkor jöttem rá, hogy hoppá, ezt itthon nem szervizelik. Szerencsére így is gond nélkül megcsinálták, de azóta én is sok rosszat olvastam róluk. Nem vennék drága műszaki cikket tőlük.

Szerintem sokan nem is tudják, hogy az emag garancia az román garancia. Nem tudom elképzelni, hogy valaki akár 5 ezer Ft difiért is vállalja a szopórollert.

Thanos was right.

(#187) #73495296 válasza Narxis (#186) üzenetére


#73495296
törölt tag

Én akkor vásároltam 40-ért náluk egy telefont, amikor nem találtam normális áron értelmezhető akkumlátor méretüt máshol. De nehezen vettem rá magamat akkor is, azóta sem vettem náluk mást. 2 évig használtam, aztán akkor már nem volt probléma, a Xiaomi Redmi X sorozatba közel akkora aksit tesznek, mint ami abban a "román csodában" volt.

(#188) Tikakukac válasza #73495296 (#184) üzenetére


Tikakukac
titán

Az 1-2% abból az ügyeskedésből jön ki, hogy bevállalod, hogy eladsz adott típusból 200 darabot 2 hét alatt. Kapsz rá 5% kedvezményt nagykernél, te ebből leveszel 2-4%-ot és máris be tudsz menni a többiek ára alá. Ennyi.

Narxis: Bemutatoterem.hu és társaira szerintem emlékszünk. Bár elég sokan nem. Ugyanez volt, vége felé akkora dőlések voltak garival is, mint atom. Azóta van az, hogy atompontos lista és SN alapján szűrés van az 1-2 év garikon felül mindenre és dobja kifele a márkaképviselet az akciókhoz.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.