Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36) Ricco_hun


Ricco_hun
senior tag

Gratula a teszthez! Tényleg látszik, hogy a ddr2 árak mellett nem érdemes ezen spórolni.
Csak annyi zavart az írásban, hogy a grafikonokon a 2GB-os eredmények vannak előrébb és utána a 4GB-os. De te pont fordítva teszteltél (nem is értem miért :F ). Te kivettél belőle 2 gigát, nem pedig hozzátettél. Ezért elég érdekes azt olvasni, hogy a -2GB hatására jól lecsökkent a minimum fps, miközben a grafikonról azt olvassa le az ember, hogy a +2GB hatására mennyit nőtt a minimum fps.

Apropó valaki írt itt, hogy a haját tépi, ha a 4GB ram 32 bites XP-vel van párosítva. Hát én úgy használom a gépet :DD . 3GB-ot lát belőle az xp. Azért döntöttem mégis a 2x2GB mellett, mert így a későbbiekben jobban ki tudom használni a memória foglalatokat és simán lehet 8GB memóriám (természetesen már 64 bites oprendszer mellett). Meg hát 3k Ft felárat jelentett a 2GB-hoz képest.

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.