Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32) HUNited


HUNited
őstag

Sziasztok.

Én nem voltam olyan szerencsés, és vannak gondjaim a tablettel (sajnos én a TinyDealről rendeltem még decemberben, mert csak ott volt EU stock).

Írom mik az észrevételek, hátha van aki tud segíteni:
- Vírusos a gép. Gyárilag az volt, és én nem stock androiddal kaptam. 5.1 ez is, de se nem stock, se nem Remix OS, mint ahogy a legtöbb helyen hirdetik. Van sok olyan program, amit nem is enged eltávolítani.
- Nekem a betett SD kártyát nem látja Android alól. Azaz látja, de formázni akarja magának... Anélkül meg sem jeleníti. A már formázott win alatt tökéletesen működő kártyát
- A kamera akár hogyan forgatom a gépet, fejjel lefelé áll, ergo használhatatlan.
- Hibás pixel is van a gépen, de ezen nem lehet szoftveresen változtatni sajnos.

TinyDeal tojik a fejemre, se részleges se teljes refund. A PayPal mossa kezeit, küldjem vissza kínába (németből vettem!!!) saját költségen (13ezer Ft) és akkor refundolnak... Persze nem hagyom ennyiben a dolgot, de lehet van egyszerűbb megoldás is, mint a hivatalokhoz futkosás.

Mindenesetre ti akik még vásárlás előtt álltok, véletlen se a TinyDealtól... A GearBest sokkal korrektebbnek tűnik. (maga a gép amúgy jó, kb a tesztben leírtak rendben vannak, ajánlom, csak nehogy ti is egy hibásat fogjatok ki, mint én...)

Van esetleg valakinek szűz ROM letöltési forrása, vagy hasonló?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.