Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) yolan


yolan
őstag

Hoii.
Hibák várhatóak, amint észreveszem illetve szóltok javítom.
Senkit nem akarok megbántani vele, itt-ott csak kitaláció.

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#2) WesTM válasza yolan (#1) üzenetére


WesTM
senior tag

Jó írás! Tetszik! :R És tényleg milyen igaz minden. :DD

[ Szerkesztve ]

(#3) Xirtam


Xirtam
veterán

Bejövős írás!Tetszik , csöppet hasonlít a felkelési része az én és szerintem sok diákéhoz! :C :C

(#4) ipavlidu!


ipavlidu!
tag

Bicajozz! Azt nem kesed le....

(#5) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

Át tudom élni az írásod, valami hasonló hangulatban vagyok én is...
Eső, magány, az utcák üresek, a nagy Ő innen majd' 300km-re... zene csak lightosan füst hiányzik már csak, de az most elmarad...

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#6) Xmodule


Xmodule
őstag

LoL:D Sírva nevetős.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#7) yolan


yolan
őstag

Köszönöm a hozzászólásokat.
Visszaolvasva teliszájbólnevetős, de a 99%-át ma átélni nem volt frankó. :O

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#8) Xirtam válasza Sh4rKy (#5) üzenetére


Xirtam
veterán

Nem, vagyunk mi véletlen "SORS" társak? Pont ugyan így élek :D Csak 275 km :)

(#9) Sh4rKy válasza Xirtam (#8) üzenetére


Sh4rKy
senior tag

hát, ki tudja, semmi sem lehetetlen :DDD
olvass bele a blogomba és ezt könnyen kiderítheted ;)

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#10) Xirtam válasza Sh4rKy (#9) üzenetére


Xirtam
veterán

Máris! :C :C

(#11) Nordik


Nordik
őstag

Az írásból magamra ismertem... :D Amúgy jó lett! :)

(#12) athomi válasza ipavlidu! (#4) üzenetére


athomi
veterán

"Bicajozz! Azt nem kesed le...."

Csak a tolvajjal való találkozást...

[ Szerkesztve ]

(#13) athomi


athomi
veterán

Ahogy olvastam a történetet komolyan mondom sejtettem hogy Debrecenben laksz. Legalábbis a buszleírás, a híd erre enged következtetni. Tippre azt mondanám a város dél-keleti részén laksz. :)

[ Szerkesztve ]

(#14) Metalfan válasza Sh4rKy (#5) üzenetére


Metalfan
senior tag

Eső, magány, az utcák üresek, a nagy Ő innen majd' 300km-re... Véletlenül nem Fehérvár és Debrecen a két város? Az kereken 300 km :U Több mint másfél évig voltam 300 km-re a barátnőmtől, aztán nyár végén átköltöztem Debrecenbe. Egyrészt suli miatt (mikroelektronika forever!) másrészt lefaragtam a 300 km-t kb 300 méterre :))
A cikkírónak üzenem: addig menj kerékpárral, amíg megvan a 2 lábad ;) Mindig bevár akármennyit is tökölsz induláskor, nem csak megállónként szívhatsz friss levegőt, nem hidegebb télen, mint egy fűtetlen busz és nincs tömegnyomor :D

[ Szerkesztve ]

(#15) Metalfan válasza athomi (#12) üzenetére


Metalfan
senior tag

Erre találták fel a lakatot ;)

(#16) athomi válasza Metalfan (#15) üzenetére


athomi
veterán

kb. szart sem ér ;)

(#17) ipavlidu! válasza athomi (#16) üzenetére


ipavlidu!
tag

Kell talalni valamilyen megoldast, kozelben dolgozo haver/szulo munkahelye, kozeli kozepulet portaja elott levo lezaro vagy hasonlo.

Persze ha nem lehet akkor tenyleg necces.

(#18) Metalfan válasza athomi (#16) üzenetére


Metalfan
senior tag

Még mindig jobb, mintha nem lenne. Párszár forintért van kulcsos, szép vastag "hurkás" lánc, az többnyire elég. A számzáras lakatok szart sem érnek, 1 percen belül ki lehet nyitni őket. Vagy menj gyalog, a lábad csak nem lopják el :DDD

(#19) Lidi


Lidi
aktív tag

Hát ez tényleg borzasztó. 200m a megállóig, meg három megállónyi utazás ?! Hát ezt mindennap, na aztán fárasztó lehet. Kicsit fel kéne pörögni, nem fél óra alatt kimászni az ágyból. A fene a jódolgod :D

(#20) yolan


yolan
őstag

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#21) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Nagyooon tetszett!
Minden sorát élveztem! :R
Sok részlete nagyon ismerős....
A reggeli felkelés nekem is rendszerint katasztrófa.....hogy a büdös buszukról már nem is beszéljek....:U UTÁLOM mindet! :(((

Amúgy mániákus busz-lekéső vagyok... ;] :DDD
és Verhetetlen bajnok abban, hogyan fuss a busz után kézzel-lábbal kapálózva, jelezve ezzel, hogy várjanak meg, mert már megint elaludtál....és utána, hogy kunyizd fel magad a buszra:D A sok gyakorlás meghozta gyümölcsét, mára már profi vagyok benne! ;] :C

[ Szerkesztve ]

(#22) Wictor


Wictor
senior tag

Istenem, de jó ilyenkor, hogy 100 méterre lakok a sulitól... ;] A többi pedig teljes mértékben rám (is) illik. Fáradtság, "kinemsz@rjaleanapmunkásrészét" érzés, szétszórtság... :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.