Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-12 11:26:10

LOGOUT.hu

Üdvözlet mindenkinek friss nyereményjátékunkon!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) smc válasza Galopp (#350) üzenetére


smc
addikt

Másodjára átfutva nekem is hibásnak tűnik. :D
Harmadjára megint jó.. Péntek van.. Ilyenkor már minek erőltetik az ilyen kérdéseket? :Y

[ Szerkesztve ]

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#352) rviktor25 válasza Galopp (#350) üzenetére


rviktor25
aktív tag

Tényleg hibás, na jó nem csak trükkös :P xD

[ Szerkesztve ]

Chiwasuu!!!

(#354) siti válasza SUPREME7 (#348) üzenetére


siti
senior tag

volt már olyan ph nyermény játék, hogy webcachben volt csak meg a válasz, hacsak az ember nem tudta fejből, hogy 2005-ben Abu mit tesztelt Tokióban. nem is volt sok jó találat :)

19.
mondjuk én azt se tudtam, hogy az SVGA az csak 800x600, az 1024x768 pedig már XGA. milyen jó is volt sima VGA-ban felnőni, sokkal több retro játék fér most el egy ilyen képernyőn :) és akkor többet nem segítek, mert még kirúgnak innen páros lábbal.

[ Szerkesztve ]

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#356) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

A Dell magyar oldalán és az oázisnál is van "valami" ami szerepel a válaszok között, tehát bejelölhető!
A fenti értekezéseket törölni kéne!

Ja és a 20. is megvan, tehát kalap! :) köszi a játékot! :R

[ Szerkesztve ]

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#357) csiby222


csiby222
aktív tag

Vagy beleteszi a kérdések közé :DD

@somogyib Ja valahogy úgy :D

Ha valaki fél a megfigyeléstől az használjon egy C64-t faraday kalitkában aggregátorról és hálózat nélkül. Ha nincs Nvidia Control Paneled itt leszedheted: https://www.microsoft.com/en-us/p/nvidia-control-panel/9nf8h0h7wmlt?activetab=pivot:overviewtab

(#358) Galopp válasza danger (#353) üzenetére


Galopp
tag

Mondjuk a 18-as kérdésben van szó erről, korábban pedig a 20-asat említetted...
De mindkettőre igaz, hogy ha figyelmetlen vagy (nem követed a fórumot, vagy csak felületesen olvasod el a kérdést), nem lesz meg a válasz...

(#362) hemaka


hemaka
nagyúr

Vegeztem, valamelyiket biztos elrontottam, de nincs kedvem megint 20 kerdest atbogaraszni.... 😂😂😂

(#363) -secret- válasza hemaka (#362) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Végre egy jó hír! ;]

(#364) Ispy


Ispy
veterán

Lassan mehetek doktorálni dell monitorokból. ;]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#365) hemaka válasza Ispy (#364) üzenetére


hemaka
nagyúr

En is mar vmi allasajanlatra varok toluk, min. netto 300e koruli alapberrel. 😂

(#366) Geresics válasza macilacus (#304) üzenetére


Geresics
addikt

Megjegyzem, aki olyan kapkodós, mint én, az olvassa át a kérdéseket újra, mert én már szaladtam hibát jelenteni, aztán észrevettem, hogy rosszul olvasom a kérdést! :DDD

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#367) csendes válasza hemaka (#365) üzenetére


csendes
őstag

Volt a neten hasonló Java nyereményjáték, aki jól kitöltötte, utána tényleg kapott állásajánlatokat. Lehet, hogy itt is (monitor-) eladósorba kerülhetnek a kalaposok.. :D

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#368) somogyib válasza csendes (#367) üzenetére


somogyib
őstag

Vagy dell monitorokkal kell majd házalni. :D

(#369) Geresics válasza Geresics (#366) üzenetére


Geresics
addikt

Fránya kalaptippben ketten is egyel lőttek mellém! :Y

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#370) csiby222


csiby222
aktív tag

Én ha bekerülök a kalapba akkor a CV-ben felfogom tüntetni, hogy DELL monitor expert :))

Ha valaki fél a megfigyeléstől az használjon egy C64-t faraday kalitkában aggregátorról és hálózat nélkül. Ha nincs Nvidia Control Paneled itt leszedheted: https://www.microsoft.com/en-us/p/nvidia-control-panel/9nf8h0h7wmlt?activetab=pivot:overviewtab

(#371) BLUE TORNADO válasza SUPREME7 (#5) üzenetére


BLUE TORNADO
senior tag

Supreme7
lesz még idén karácsonyi vagy év végi játék? Kellene csinálni ismét egy 3 naposat :) :P

Az egész világon az alkoholizmust betegségként kezelik. Egyedül nálunk kérdezik meg: - Miért nem iszol? Beteg vagy?

(#372) De4d


De4d
őstag

Eddig sose kellett kérdeznem a kérdésekkel kapcsolatban, lehet nálam van a hiba, de nekem a 11-es kérdés nem teljesen "tiszta"

Melyik az a "technológia" amit a játékosok szeretnek kb. --Ízlés kérdése nem?
Leraknak eléd két eltérő technológián alapuló, kiváló monitort látni különbséget melyik milyen? :F

Minden jó, ha a vége jó!

(#373) jack982


jack982
aktív tag

ha egyszer ma volt az utolsó kérdés, mi a fenét kell hétfő estig várni a játék lezárására? és onnan még 2-3 nap míg kiderül ki nyerte... :F

(#374) -secret- válasza jack982 (#373) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Van akinek nincs ideje reggeltől estig fórumozni, csak hétvégére kerül géphez.

Játék lezárása után kell közjegyzőt is szerezni stb... nem csettintésre jelenik meg.

[ Szerkesztve ]

(#375) jack982 válasza -secret- (#374) üzenetére


jack982
aktív tag

az az ő bajuk :)

(#376) somogyib válasza jack982 (#373) üzenetére


somogyib
őstag

Aki hét közben nem ér rá, és nem lóg minden nap a PH-n, az legalább hétvégén meg tudja csinálni.

(#377) eszterencs válasza De4d (#372) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Teljesen iagazd van, de ha megnézed a válaszlehetőség-monitorokat, egyértelművé válik a válasz. ;)

[ Szerkesztve ]

(#378) predakon


predakon
őstag

Azért jó, hogy vége :D

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#379) De4d válasza eszterencs (#377) üzenetére


De4d
őstag

Áhá értem akkor, hát akkor nem vagyok gamer, mert nekem ilyen kaliberű monitoroknál édes mindegy lenne :D

Minden jó, ha a vége jó!

(#380) yohnsee


yohnsee
tag

Nekem valahogy könnyebb volt naponta azt a pár kérdést kikeresgélni munka után, minthogy egyszerre nekiüljek az összesnek. Biztos golyózna a szemem 20 ilyen monitoros kérdés után egyhuzamban. De örülök, hogy mindhez tudtam tippelni, majd várom, benne leszek-e a kalapban. Sok sikert minden résztvevőnek!

AVR

(#381) Yofej75 válasza De4d (#372) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Reklámbullshit. Úgy is kezeld.

Bocsi a kifejezésért...

[ Szerkesztve ]

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#382) Yofej75 válasza eszterencs (#377) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Az általad nyújtott segítség és ráutaló magatartás miatt ki vagy zárva a játékból :))

Ja, ezek nélkül is... :W

:Y

(de akkor is túl konkrét volt a segítség... :P )

@everyone: érzésre

mielőtt valaki megkérdezi, hogy mi az a kifli a fejemen, előre leszögezném: kalap, mármint egy kalapos gomba kalapja

Juhuhú, fanatikus is lettem! Most vettem észre :DDD :C

[ Szerkesztve ]

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#383) zolem válasza Yofej75 (#382) üzenetére


zolem
aktív tag

Én félbevágott krumplinak néztem :DDD ;]
Szintén érzésre:

A kalaptipp játékot elk..tam. ugyanolyat tippeltem mint más,tehát ha talál sem nyerek. :W

[ Szerkesztve ]

にんじん

(#384) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Ez az utolsó pár kérdés eléggé "megizzasztó" volt. :C

Köszönöm a lehetőséget a játékra mégegyszer! :R

Remélem azért ti is nyertek valamit, a monitor az enyém lesz ;]

Üdv. Johnny

(#385) SUPREME7 válasza BLUE TORNADO (#371) üzenetére


SUPREME7
őstag

Ha rajtam múlik, mindenképpen :DDD De se bennfentes, se szervező nem vagyok, semmi közöm a PH-hoz :)

(#386) Pokesz007


Pokesz007
senior tag

Még ilyenem nincs :) Köszi a játékot és a lehetőséget :) :C

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#387) SyMbioTe válasza Pokesz007 (#386) üzenetére

Most se lesz :DD

Utolsó kérdés, így péntek estére izzasztó volt :DDD

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#388) Pokesz007 válasza SyMbioTe (#387) üzenetére


Pokesz007
senior tag

Benne van a rizikó,hogy most se lesz :) Előző játékot is elrontottam direkt :D
Igen ,megforgatta szerintem mindenkinek a buráját!

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#389) -ZeeZee-


-ZeeZee-
senior tag

off off off

Az előző (LG monitoros) játék linkjét valaki megadná. Valahogy nem sikerül rálelnem....

On

Egyik-másik kérdésnél majdnem kifolyt a szemem... Jó kis játék ez. :)

(#390) coolpet


coolpet
senior tag

Na ez jó volt :)

Eszterencs: Szeretnénk ha ilyen játék lenne a többi is!
Ne csak 3-4 egyszerű kérdésre kelljen megadni a választ, és 5 perc alatt az utolsó nap le lehessen tudni.

Volt régebben egy olyan játék, ami linkről linkre vitt és a végén az összerakott megfejlést egy doksiban kellett szintén egy rejtvény email címre beküldeni. Ilyen agytörők nem lesznek?

:)

Egyébként köszönjük ezt a játékot is.

(#392) -ZeeZee- válasza dugo_ (#391) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Köszönöm. :R

Ezek szerint minden kérdésre jól válaszoltam. :DD

(#393) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Köszi a játékot! :R
Van pár beugratós kérdés is / válasz , de jó volt!

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#394) Petya88


Petya88
tag

A 19. kérdésnél találtam rögtön két rossz választ is vagy csak a csúnya dell.com ver át a QHD felbontással...
(Persze megtaláltam a prohardver véleményét is a wqhdről, de talán a Dell mégis autentikusabb!)

[ Szerkesztve ]

(#395) siti válasza Petya88 (#394) üzenetére


siti
senior tag

hiDELL, ők is tévedhetnek :)

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#396) kcsa


kcsa
veterán

Utolsó két kérdésre most keresgettem ki a megoldásokat. Minden jót kívánok a kitalálójának ;]

(#397) Joci10 válasza Petya88 (#394) üzenetére


Joci10
őstag

Nézz utána a QHD és a WQHD betűszónak, és a hozzá tartozó felbontásnak! Akkor majd leesik, hogy miért nincs ellentmondás, és miért van csak 1 darab egyértelmű megoldása a 19-nek. ;)

(#398) HUNPSP


HUNPSP
aktív tag

Sziasztok, kicsit lemaradva a kezdésről: de köszönjük szépen az újabb játékot, és sok sikert kívánok mindenkinek! :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#399) janeszgol


janeszgol
félisten

Ez tényleg jó volt, szerintem az utóbbi évek legjobb játéka volt. No sok szerencsét mindenkinek. :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#400) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Ez is elérkezett hát, vége, nincs több kérdés, pedig még vagy 20 és talán már 1000 alatt lenne a helyes választ adók száma :D Az Oázis elég jól szerepel a találati listában Dell monitorra keresve :D

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.