Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-12 11:26:10

LOGOUT.hu

Üdvözlet mindenkinek friss nyereményjátékunkon!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) somogyib válasza Timyyy (#243) üzenetére


somogyib
őstag

Ha csak a 'nyeremény_értéke / felhasznált_energia' arányát számolgatod, akkor inkább lottózz. :)

[ Szerkesztve ]

(#252) neomaster


neomaster
csendes tag

De azért még fizetni is kell :D

Amit ma megvehetsz, ne halaszd holnapra :)

(#253) notafa3 válasza Timyyy (#243) üzenetére


notafa3
tag

Senki nem mondta, hogy az oázis oldalán kell mindent kikeresni. Én pontosan 0 alkalommal használtam.

[ Szerkesztve ]

(#254) Gabonetta


Gabonetta
aktív tag

Lesz még kérdés?

(#255) E.Kaufmann válasza Gabonetta (#254) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Inkább monitor legyen még ;]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#256) SyMbioTe válasza Timyyy (#243) üzenetére

Nem baj, nem kell játszani, kalaposoknak több esélye lesz :)) :K
Nem meglepő mód a nyereményjátékok célja legtöbbször, hogy népszerűsítse jelen esetben a PH-t, az oázis computert, és akár a Dell-t is. Vagy bármelyik szponzort, aki miatt a játék létrejön. Örüljünk inkább, hogy van lehetsőg egy 100k-s monitorra, amihez nem kell sokmindent tenni.
Sőt, ha szerencséje van, még az oázis kertészet is kap néhány kattintást :D ;]

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#257) Saccco válasza SyMbioTe (#256) üzenetére


Saccco
nagyúr

*94,9k :U

;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#258) SyMbioTe válasza Saccco (#257) üzenetére

Kalibrálás meg pixelgarncia az smafu? :P

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#259) somogyib válasza neomaster (#252) üzenetére


somogyib
őstag

Az a felhasznált energia halmazába tartozik. :D

(#260) pendre54 válasza Gabonetta (#254) üzenetére


pendre54
addikt

Má most szólok előre, hogy a záró kérdés, a monitor görbesereg ortogonális trajektóriái témában lesz, amit improprius kettős integrálokkal kell majd prezentálni, szóval lehet készülni.

:DDD

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#261) ZooLLeR


ZooLLeR
tag

Unalmamban nekiláttam a kérdések megválaszolásának. 25 perc alatt meglett az eddigi 13-ra a válasz.

Egyedül a 3. kérdés kérdés számomra. :DD

Farhát eladó.

(#262) somogyib válasza pendre54 (#260) üzenetére


somogyib
őstag

Néhány elfajult kúpszelet áthatási görbéiből könnyen kiszámolható, amennyiben a kúpalkotó szög a tengelyhez képest 42°.

Jöhet az utolsó kérdés! :DDD

(#263) Saccco válasza ZooLLeR (#261) üzenetére


Saccco
nagyúr

Mi abba a kunszt? Jók is? :U ;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#264) somogyib válasza Saccco (#263) üzenetére


somogyib
őstag

A kérdések jók. :)

(#265) Top cat válasza somogyib (#264) üzenetére


Top cat
őstag

Lehet úgy is nézni, hogy a válasz jó a kérdés nem megfelelő ;]

(#266) dragonfx


dragonfx
veterán

Lehet tudni hany kerdes lesz osszesen??
En 13at latok.lesz meg?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#267) somogyib válasza Top cat (#265) üzenetére


somogyib
őstag

Ezt majd felvetem eszterencsnél ha nem kerülnék kalapba. :D

(#268) SyMbioTe válasza dragonfx (#266) üzenetére

"Ezúttal nem lesz olyan könnyű a kalapba kerülni: öt napon keresztül (hétfőtől péntekig) minden nap több kérdés is felkerül az oldalra!"

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#269) HussarF válasza somogyib (#267) üzenetére

Utolsó előtti bekezdés a cikkből:

A nyereményjáték eredménye ellen nem lehet fellebbezni, jogi út kizárva.

(#270) zeorsdfd válasza kusztax (#215) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Ez nem túlzott segítség?
Ajaj, és most akkor ez az én hozzászólásom is az?

(#271) somogyib válasza HussarF (#269) üzenetére


somogyib
őstag

Ha jogi úton nem megy, majd más eszközökhöz folyamodom. ;] :D

(#272) SyMbioTe válasza somogyib (#271) üzenetére

Szerintem neked már nincs ütőképes lapod ellenük ;] :P

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#273) somogyib válasza SyMbioTe (#272) üzenetére


somogyib
őstag

:DDD :R

(#274) ZooLLeR válasza Saccco (#263) üzenetére


ZooLLeR
tag

Idővel kiderül hogy jók-e. ;)

Farhát eladó.

(#275) Joci10 válasza Timyyy (#243) üzenetére


Joci10
őstag

A többiek már írták, hogy nem is kell az Oázis oldalán keresni, így ezt a témát inkább lezártnak tekintem. A többire viszont reagálnék.

Igen, sajnos ez van. Régen minden jobb volt. :) De tényleg. Hiszen több volt a szponzor, többen adtak kisebb-nagyobb ajándékokat (igen, voltak, akik nagyobbat is); így lehetett több, és nagyobb nyereményjátékokat is rendezni. Manapság viszont egy ideje a szponzorok száma lecsökkent (vagy átpártolt más hirdetési lehetőségre, vagy abbahagyta a szponzori tevékenységét, esetleg megszűnt);és ezek is csak ritkán adnak bármilyen cuccot nyereményjátékra (gondolom, régebben nem nagyon kellett eszterencsnek sem kopogtatnia náluk, mégis jöttek a cuccok; most meg hiába dörömböl, így is alig adnak valamit). Változik a világ, nekünk is vele kell változni (csak az ebben a témában a többiek által nyomott poénok maradnak ugyanolyan 'ósdiak' :D ); vagyis hozzá kell(ett már egy ideje) szokni, hogy nem havonta van nyereményjáték, hanem örülhetünk, ha egyáltalán van. És itt lehet megjegyezni, hogy bár nem egy 'csúcs' monitor ez a főnyeremény; de legalább az Oázis még mindig itt van, támogatja a ph!-t, és akar/tud ajándékot is adni (és azért sokunknak még ez is bőven jó lenne lecserélni egy régi valamit, amit még talán monitornak hívhatunk :) ). Vagyis meg kell becsülni ezt a kicsit is, ami van; mert lehet, legközelebb már ez sem lesz. És nem a ph!-en múlik ennek léte, vagy nem léte; 'nagysága' vagy 'erőssége'; hanem a reklámpiacon lévő (vagy nem lévő) számtech cégeken.

(#276) Gyula84 válasza kisza25 (#234) üzenetére


Gyula84
veterán

látom csak maradsz :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#277) Yofej75


Yofej75
aktív tag

Nem szeretnék segíteni és remélem, hogy nem is tekinthető félrevezetőnek az alábbi szösszenet de ezt meg kell osztanom:

A játék kérdései:
• 1. kérdés Mit jelent az UP előtag, rövidítés a Dell UP szériás monitoroknál?
o Uj Péter
• 2. kérdés Mi a különbség a Dell U2719D és U2719DC monitor között?
o A Dell szó meg a „C” bötű
• 3. kérdés Milyen képaránnyal rendelkezik a Dell U3419W monitor?
o Szélesebb, mint magasabb
• 4. kérdés Mekkora pontosan a Dell P2219H kijelzőjének mérete?
o Amekkorára tervezték (plusz-mínusz ugyebár)
• 5. kérdés Melyik termékcsalád/almárka tartozik a Dellhez?
o Én csak a Márkát ismerem, abból a meggyes a frankó. Almárka…mentek má’ a…
• 6. kérdés Az alábbiak közül melyik Dell monitor kapott VESA DisplayHDR 400 tanusítványt?
o Amelyik megérdemelte
• 7. kérdés Milyen betekintési szöggel rendelkezik a Dell U2419H monitor?
o Az biztos, hogy a monitor mögé ülve nem tudok Simsezni
• 8. kérdés Hány darab USB 2.0 port található a Dell P2719H monitoron?
o Ammögmiazauessbékettőpontnulla?
• 9. kérdés Milyen VESA rögzítéssel rendelkezik a Dell S2718D monitor?
o Aham, fent már kérdeztétek ezt a VESA dógot, akkó ez a megoldás.
• 10. kérdés Milyen kontrasztaránnyal rendelkezik a Dell U3219Q monitor?
o Élessel, olyan a kontrasztja, mint kés a vajban.
• 11. kérdés Melyik monitorban található meg a játékosok által előszeretettel használt képfrissítési/szinkronizálási technológia?
o Amelyikre van pénzük, abban IS szeretik a képfrissítést meg a technológiát
• 12. kérdés Maximum hány hertzes képfrissítésre képes a Dell AW2518HF monitor?
o 30000, 300000? Mittomén…
• 13. kérdés Milyen csatlakozóval nem rendelkezik a Dell P2419HC monitor?
o Gondolom, a Napfény expresszel csak nem csatlakozik Kecskemétnél

:DDD

Bocsi

[ Módosította: eszterencs ]

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#278) kcsa válasza Yofej75 (#277) üzenetére


kcsa
veterán

Utolsó kérdésre nem írtad meg a választ :(

(#279) Geresics


Geresics
addikt

Imádom, hogy ennyi kérdés van! Tök jó, kiszakít napi pár alkalommal a mókuskerékből! :C

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#280) Timyyy válasza Joci10 (#275) üzenetére


Timyyy
őstag

Örülök, hogy van akinek leesett mire céloztam. :)

(#281) Yofej75 válasza kcsa (#278) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Arra az a válasz, hogy lesz még kérdés.

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#282) Gabonetta válasza Geresics (#279) üzenetére


Gabonetta
aktív tag

Munka közben? ;]

Egyébként biztos jó az utolsó kérdés? Szerintem valami nem okés...

[ Szerkesztve ]

(#283) Yofej75 válasza Gabonetta (#282) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Gondolom, inkább munka helyett

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#284) Gabonetta válasza Gabonetta (#282) üzenetére


Gabonetta
aktív tag

Közben rájöttem, jó. :W

(#285) somogyib válasza Joci10 (#275) üzenetére


somogyib
őstag

"Régen minden jobb volt. De tényleg." ... "Változik a világ, nekünk is vele kell változni"

Ha nem tudsz változni, akkor ne ezen síránkozz, hanem inkább próbáld meg. Ha meg nem megy a dolog, akkor azt sem kell a mások hibájának beállítani ;)

"csak az ebben a témában a többiek által nyomott poénok maradnak ugyanolyan 'ósdiak'"

Ez is csak kor kérdése... :)

(#286) Joci10 válasza somogyib (#285) üzenetére


Joci10
őstag

Ha nem érted a hozzászólásomat, akkor ... olvasd el újra. ;) :D
De tényleg! :) Én nem siránkoztam, csak megértettem az eredeti felvetést - és próbáltam megmutatni és áthidalni a két oldal 'igazságát'. Próbáltam elmélkedni, és elemezni, miközben rámutattam egy-két dologra, ami mindkét oldalt közelebb viheti a másikhoz. Mégha nem is fogja elismerni az egyik oldal a másik igazságát, 'tökéletes' vagy 'általános' igazságnak; attól még így esetleg megértheti a másik oldal gondolatait, felvetéseit, indokait, érveit.
Vagyis próbáltam elmagyarázni az eredeti kérdést feltevőnek, hogy mi lehet az oka, hogy nem az van, mint régen (ezt a hozzászólásából úgy értelmezem, hogy sikerült is elérnem); illetve az itt őt lehurrogóknak, hogy miért is volt olyan a felvetése, amilyen; és miért nem kellene úgy hozzáállni, mint ahogy páran megtették (ezek szerint ezt még nem sikerült elérnem). Mindezt próbáltam humor-cseppekkel fűszerezni, hogy ne gondolja senki sem támadásnak, vagy sírásnak, vagy bármi nem odavalónak. Nem tudom, én voltam-e a hibás, hogy ezt sem sikerült átvinnem, de remélem, most majd így, direktben átmegy. :)

(#287) macilacus


macilacus
senior tag

Nekem egyre jobban tetszenek a kérdések :K
Még egyszer köszi a játékot minden szervezőnek és szponzornak :))
Köszi a lehetőséget az ajándékokat és a ránk fordított időtöket :C

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#288) somogyib válasza Joci10 (#286) üzenetére


somogyib
őstag

Az előző tényleg nem jött át, de így már érthetőbb. :K :R

[ Szerkesztve ]

(#289) SunyaMacs


SunyaMacs
aktív tag

A 13. kérdés csak nekem nem tiszta?

(#290) gyimger


gyimger
őstag

Gondoltam én, hogy majd a játék lezárása előtt bedöcögök ide és lassan, komótosan bepipálgatom a válaszaimat, de hogy még egyszer leellenőrizzem, meddig is tart a játék, megnyitottam a lapot.

16 kérdés van jelen állás szerint. :Y

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#291) SunyaMacs válasza SunyaMacs (#289) üzenetére


SunyaMacs
aktív tag

azóta sikerült meglelni :R

(#292) somogyib válasza gyimger (#290) üzenetére


somogyib
őstag

Akkor bele kell húznod. :D

(#293) SyMbioTe válasza somogyib (#292) üzenetére

Neeem, nem érdemes neki, majd legközelebb :D ;]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#294) somogyib válasza SyMbioTe (#293) üzenetére


somogyib
őstag

Igazad van.

gyimger meg ne próbáld, esélytelen vagy. ;]

(#295) mickemoto


mickemoto
őstag

A 16-os kérdésre nincs megfelelő válasz. Valószínű a kérdést úgy tettétek fel hogy 4 usb 3.0 portal számoltatok, de valójában 4+1 usb 3.0 portja van a monitornak.

(#296) gyimger válasza somogyib (#294) üzenetére


gyimger
őstag

Az eddigi eredményeimet figyelembe véve valóban :DDD

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#297) Tonyk


Tonyk
veterán

16-os kérdésben beépítetthiba van!!!!
Még mielőtt elolvastam volna a mai kérdéseket épp írni akartam, hogy valaki nagyot akart villantani a kérdések számával, de mint szoktuk tapasztalni, ennél jóval kevesebb kérdéssel rendelkező játékokat sem sikerül mindig hiba nélkül megcsinálni. Ennyi kérdésnél meg már kódolva volt, hogy lesz valami gikszer...

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#298) mickemoto válasza Tonyk (#297) üzenetére


mickemoto
őstag

Gyártói oldal és oázis oldal különbőző számú usb 3.0 portot ír. PH teszten belül is két különböző adat szerepel szóval inkább véletlen hiba lesz az.

(#299) coolpet


coolpet
senior tag

Igen erről már szóltam Eszterencs-nek privátban, és egy érdekes választ adott :)

Habár a 15-ös sem kutya:
Milyen kábel nem jár gyárilag a Dell U3417W monitorhoz?

utolsó válaszlehetőség: Mindegyik tartozék.

:D ezt sem sikerült konkrétan értelmeznem, csak elvontan :D

(#300) Saccco válasza Tonyk (#297) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nincs benne hiba. :N
A megfelelő helyen meg lehet találni a megoldást. :K

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.