Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-12 11:26:10

LOGOUT.hu

Üdvözlet mindenkinek friss nyereményjátékunkon!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) macilacus válasza mickemoto (#298) üzenetére


macilacus
senior tag

Mind az Oázisnál mind a gyártói oldalon megvan a tökéletes válasz :K és nincs ott semmi eltérés :N
Ha játék végén is ez lesz a véleményed és akarod, akkor megírom hol nézted el :DDD

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#302) eszterencs válasza mickemoto (#295) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Amin 4+1 pont van, azon van 4, nem? :) De konkretizálhatom, ha ennyire zavaró, hogy az upstream porttal nem számoltunk. De mostmár eleget segítettünk... :)

Update: átírtam Type-A-ra, ebbe már remélem nem lehet belekötni.

[ Szerkesztve ]

(#303) TIT válasza mickemoto (#298) üzenetére


TIT
veterán

Vagyis a gyártói oldal konkretizálja,de az biztos,hogy rosszul van leírva a 16.-os,mert nem annyi.

eszterencs: De a 4 az négy,se több se kevesebb.

[ Szerkesztve ]

(#304) macilacus


macilacus
senior tag

Gyerekek ez az Oázis nyeremény játéka, tehát alap, hogy az ő oldalukat nézem, elvégre azért csinálják, hogy reklámozzák magukat, és ha már van a pofámon bőr, hogy elfogadjam az esetleges nyereményem, akkor ahhoz is legyen, hogy megnézem az oldalukat.
Amúgy ez a játék nem a fikázásról kéne szóljon, hanem kikapcsolódásról az izgalomról és az örömről.

(#302) eszterencs én csak annyit mondtam volna, hogy a +1-be dugjon már egy pendrájvot :DDD

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#305) Saccco válasza macilacus (#304) üzenetére


Saccco
nagyúr

Van akinek a fikázás az öröm és kikapcsolódás.

;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#306) Gabonetta


Gabonetta
aktív tag

Semmi baj a kérdésekkel.

(#307) somogyib válasza Saccco (#305) üzenetére


somogyib
őstag

És az ebből adódó izgalom. :DDD

(#308) macilacus válasza Saccco (#305) üzenetére


macilacus
senior tag

Az használja az ujját, de ha az snassz, akkor egy ló patáját :DDD

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#309) Tonyk válasza Saccco (#300) üzenetére


Tonyk
veterán

Majd legközelebb mikor a NAV-nak utalod az adót, pl pár száz ezer forint helyett, csak pl a tizedét utald el, és mond azt hogy a 0 Ft és a pár száz ezer közötti tartományban benne van az általad utalt összeg is! ;)

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#310) mickemoto válasza eszterencs (#302) üzenetére


mickemoto
őstag

Akkor jól gondoltam hogy 4-re gondoltatok :) .

Upsz.Ezzel nullára csökkentek az amúgy is csekély nyerési esélyeim :DDD

(#311) BLUE TORNADO


BLUE TORNADO
senior tag

:Y :Y :Y :Y A szemeim valahogy így gúvadtak ki, amikor megláttam a sok kérdést (Nem is tudtam az új játékról) :DDD :DDD :DDD

Az egész világon az alkoholizmust betegségként kezelik. Egyedül nálunk kérdezik meg: - Miért nem iszol? Beteg vagy?

(#312) ot93


ot93
senior tag

Én a monitortisztító folyadékra hajtok :DD mert akkor az Oázistól való Dell monitorom képernyőjét le tudnám tisztítani :)

(#311) BLUE TORNADO és valószínűleg még lesznek kérdések :K

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#313) Yofej75


Yofej75
aktív tag

Még mindig csak 16 kérdés? Kedves Eszterencs, jöhet a többi kérdés is mert izgatottságomban még véletlen elkezdek dolgozni :))

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#314) Yofej75 válasza Yofej75 (#313) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Késő...annyira unatkoztam már, hogy kellett valamit csinálnom :DD :DDD :D

[ Szerkesztve ]

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#315) E.Kaufmann válasza BLUE TORNADO (#311) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Szeretnék, ha minél többet néznénk a ssssponzor oldalát, de ahogy jelezték mások, azt nem túl sokszor kellett nézni eddig :D . Egy bizonytalannál megnéztem a fotót az oldalukon, a többi mind a Dell oldaláról ment.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#316) siti válasza macilacus (#301) üzenetére


siti
senior tag

előző játékban volt olyan, hogy a hivatalos usa oldalon nem írták (vagy nem találtam) hogy amd fan a monitor, lg.com/hu/ oldalon pedig igen. oázisnál is emberek dolgoznak, viszi fel az adatokat, este van mér, menne haza, elírja a felbontást, mi meg bukjuk a monitort. ;)

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#317) HussarF válasza siti (#316) üzenetére

Csak ha ők a saját oldaluk szerint ellenőrzik, akkor meg akkor fogod elbukni a monitort, ha nem az alapján töltöd ki. Amúgy meg nem tart semeddig megnézni mind a két helyen,

[ Szerkesztve ]

(#318) Dtomka


Dtomka
veterán

Tegnap válaszoltam 10+ kérdésre ma látom ismét van 1 pár. Látom meg kell dolgozni a monitorért... :D

(#319) siti válasza HussarF (#317) üzenetére


siti
senior tag

4 helyen:
ph! cikk, ahol van teszt
szponzor oldala
gyárto eu oldala
gyártó usa oldala
technológia oldala
stb

ja ez öt, de akkor is egy monitort kapunk ingyen :)

[ Szerkesztve ]

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#320) Tonyk válasza HussarF (#317) üzenetére


Tonyk
veterán

Nem buktok el semmit, mert én viszem... Ja, nem, mert tegnap beszótam'....

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#321) tomszli11


tomszli11
tag

Sziasztok!

Valami nem stimmel, a 16. kérdés-nél.
Most lehet nálam van a gond, de ha esetleg átfutnátok még egyszer és megnyugtatnátok, hogy a válaszokkal minden rendben van, az sokat jelentene.
Köszi!

(#322) smc válasza tomszli11 (#321) üzenetére


smc
addikt

Szerintem rendben van, elég genyó kérdés mert sok adatot kell egyeztetni hozzá, de én kizártam egy kivételével mindent.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#323) Joci10 válasza HussarF (#317) üzenetére


Joci10
őstag

Nincs olyan, hogy 'saját oldaluk'. Több választ fogadnak el 'jó'-nak; ha a 'hivatalos'-nak számító oldalon találsz róla eltérő infókat. Vagyis:
1. Ha a gyártó (most a Dell) oldalán van 1 infó, akkor az mindenképp jó megoldás.
2. Ha ettől eltérő lesz a szponzor (most az Oázis) oldala, akkor az a megoldás is jóként lesz megjelölve (mint eddig mindig, ha ilyen volt, akkor több helyes választ is elfogadtak).
3. Illetve ha a ph!-en is lesz egy teljesen eltérő infó, akkor az is helyes megoldás lesz.
Más oldalt nem fogadnak el 'hivatalos'-ként, így más oldalt felesleges nézegetni. Így akár több válaszlehetőség is lehet elfogadott - bár általában előre ellenőrzik a válaszokat itt is, és ott is, hogy ne legyen több 'jó' megoldás (már eleve olyan kérdéseket raknak ki, amiknél nem találtak ellentmondást); de néha itt-ott átcsúsznak véletlen elírások (akár még a gyártó oldalán is). Na ekkor lesznek kénytelenek elfogadni mindegyik 'alternatív' adatot.

[ Szerkesztve ]

(#324) szombatitomi válasza tomszli11 (#321) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

A válaszokkal minden rendben van, ahogy a többi kérdésnél is. :)

(#325) Saccco


Saccco
nagyúr

Black Friday-re való tekintettel lesznek akciós kérdések?
Pl. 30-50%-kal kevesebb válaszlehetőséggel.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#326) odrif válasza tomszli11 (#321) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Hát nem tudom.
Ha csak tisztán az Oázis oldalát nézem, akkor én sem találok rá jó választ. (egyenlőre)

20 éve a Prohardveren

(#327) HussarF válasza odrif (#326) üzenetére

Nem tudom, hogy ti mit nem láttok, de én megnéztem most direkt az Oázis oldalát és van olyan válaszlehetőség, aminél minden egyezik az ott leírtakkal.

(#328) neomaster


neomaster
csendes tag

A 18-as kérdéssel mi az álláspont? Ha a gyártó és a szponzor oldalát hasonlítom, már nem egy esélyes a játék.
@eszterencs

[ Szerkesztve ]

Amit ma megvehetsz, ne halaszd holnapra :)

(#329) Joci10 válasza neomaster (#328) üzenetére


Joci10
őstag

Írj neki privit. ;)
Egyébként szerintem egyértelmű. Van egy konkrét felbontása, és az megfeleltethető egy bizonyos 'elnevezéssel'. Az, hogy az egyik oldalon ezt elírták, az már más kérdés. Vagy el lesz fogadva az elírt is, vagy nem. Érdemesebb inkább rákeresni a felbontásra.
Szerk.: ezek szerint mindkettőt elfogadják.

[ Szerkesztve ]

(#330) SyMbioTe válasza neomaster (#328) üzenetére

"(A kérdésre két helyes válasz is található a hivatalos weboldalakon, elég az egyiket megjelölni.)"

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#331) neomaster válasza Joci10 (#329) üzenetére


neomaster
csendes tag

Rádobok egy pm-et köszi, ha technológia irányából nézem, akkor a méretekből és a meglévő elnevezésekból ki tudom találni, melyik a jó, viszont tagadhatatlanul van egy ellentmondás a két szövegben a két oldalon.

Köszi szépen a gyors választ/pontosítást!

[ Szerkesztve ]

Amit ma megvehetsz, ne halaszd holnapra :)

(#332) eszterencs válasza neomaster (#328) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Direkt úgy ment ki a kérdés, hogy oda van írva, hogy két helyes megoldás is lehetséges.

(#333) macilacus válasza siti (#316) üzenetére


macilacus
senior tag

Ilyenkor alapból ellenőrzöm mind a szponzor mind a gyártó oldalát és eddig mindig megtaláltam rövid időn belül a választ.

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#334) Joci10 válasza eszterencs (#332) üzenetére


Joci10
őstag

Nem volt helyette egy tartalék kérdésetek? Vagy mindenképp ezt bent akartátok hagyni?

(#335) joghurt válasza Joci10 (#334) üzenetére


joghurt
addikt

Betűszó helyett szám is megfelelő lett volna.

A tej élet, erő, egészség.

(#336) powerwade


powerwade
senior tag

Latva ezt a sok kerdest, azt hiszem elkapkodtam a kalaptippemet :Y

(#337) neomaster válasza eszterencs (#332) üzenetére


neomaster
csendes tag

Bocsi, ha korábban is alá volt írva, akkor benéztem. :(

Amit ma megvehetsz, ne halaszd holnapra :)

(#338) -secret- válasza powerwade (#336) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ha meg nem lett volna sok kérdés akkor is elkapkodtad volna, nem? :D

(#339) powerwade válasza -secret- (#338) üzenetére


powerwade
senior tag

Legkozelebb a jatek vege fele kuldom be inkabb, akkor talan realisabb tippem lesz. :U

(#340) -secret- válasza powerwade (#339) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Viszont beérkezési sorrendben megy a döntés a helyek között. Szóval ha te tippeled először az 1000 kalapost és 1000 lesz akkor tied az első hely.

[ Szerkesztve ]

(#341) neomaster válasza -secret- (#340) üzenetére


neomaster
csendes tag

Ezek után mennyi 999 és hasonló tipp lesz? :D

Amit ma megvehetsz, ne halaszd holnapra :)

(#342) koko52 válasza neomaster (#341) üzenetére


koko52
veterán

Kb annyi lesz mint múltkor. Aki rendesen odafigyelt akkor az most is. Esetleg kevesebben leszünk, mert sokan nem nézik hogy megint játék van.

[ Szerkesztve ]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#343) csiby222


csiby222
aktív tag

Nem lesz már kicsit sok a kérdésekből?

[ Szerkesztve ]

Ha valaki fél a megfigyeléstől az használjon egy C64-t faraday kalitkában aggregátorról és hálózat nélkül. Ha nincs Nvidia Control Paneled itt leszedheted: https://www.microsoft.com/en-us/p/nvidia-control-panel/9nf8h0h7wmlt?activetab=pivot:overviewtab

(#344) somogyib válasza csiby222 (#343) üzenetére


somogyib
őstag

24 hüvelykes monitorhoz 24 kérdés dukál. :)

(#345) customer114 válasza csiby222 (#343) üzenetére


customer114
senior tag

Soha többé nem kérdezem meg, hogy lesz-e még kérdés. :D

(#346) csendes válasza csiby222 (#343) üzenetére


csendes
őstag

Ha szépen megkéred, akkor Eszterencs törli a kérdésekre vonatkozó kérdésedet és akkor máris eggyel kevesebb lesz :R

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#347) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

De csak 20 kérdés lesz, szóval egy még jön.

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#348) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Aztamindenit, dejó, hogy nem hagytam a hétvégére a kérdéseket, mindegyik kb 2 kattintás, de azért el lehet bíbelődni vele ha egyszerre ugrik neki az ember :D Tetszik, ha lenne 1-2 trükkösebb kérdés amit mondjuk PH! tesztben kell kikotorászni az odavágna a kalapnak ;] (persze aztán nem az első lenne, hogy valami szimpla kérdésen csúszok el, szóval nem kiabálom el :D)

Persze nem ez a cél, bár most meglepő ez a sok kérdés, vajon eszterencsnek "gurult el a gyógyszere" vagy az Oázis kért kicsit több "kattintást"? Lehet a korábbi játékoknál a kertészet elvitt pár juzert :DDD

(#349) danger


danger
csendes tag

A 19.-es valaszok szerintem hibasak vagy a kerdes az.

(#350) Galopp válasza danger (#349) üzenetére


Galopp
tag

Vagy csak figyelmetlen vagy...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.