Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-12 11:26:10

LOGOUT.hu

Üdvözlet mindenkinek friss nyereményjátékunkon!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) Akula válasza A21 (#447) üzenetére


Akula
őstag

+1

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#452) SyMbioTe válasza AeSDé Team (#450) üzenetére

Neem, jó ez így, legalább pörög a topik :DDD

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#453) Victorio


Victorio
aktív tag

Már régebben is éreztem, de most már biztos vagyok benne, hogy aki a monitor felbontásokhoz kitalálta ezeket az eszement UQWUHDVGA+ elnevezéseket, az a pokolban egy különösen kegyetlen bugyorba fog kerülni.
Az aki meg bármilyen cikkben vagy kommentben csak ezzel hivatkozik egy felbontásra és nem a X×Y pixel adattal, annak extraként az idők végezetéig vasvillával szurkodás és üstben főzés is fog járni a pokolban.

Hiába nem szereted, - mondta a Macska - itt mindenki bolond. Én is bolond vagyok. Te is bolond vagy. Honnan gondolja, hogy én bolond vagyok? - kérdezte Alice. Ha nem volnál bolond, - válaszolt a Macska - nem jöttél volna ide.

(#454) BiP válasza Victorio (#453) üzenetére


BiP
nagyúr

Én csak azokkal kapcsolatban érzem ezt, akik 2K-t mondanak, aztán kiderül, hogy az 1440p-t értik alatta.
(A betűkombináció azért elég jó közelítéssel betippelhető)

(#455) morzsa


morzsa
aktív tag

Már csak az a kérdés, hogy az AMD oldalán miért nem szerepel egyik monitor sem a 14-es kérdésből.
[link]

https://linktr.ee/wbteam21

(#456) hitman77 válasza koko52 (#439) üzenetére


hitman77
senior tag

Ok, végre leesett! Ezért kell figyelmesen elolvasni a kérdést! :)

(#457) mkbla


mkbla
senior tag

Nah, kiszenvedtem én is, várom a sorsolást és a monitort :)

''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

(#458) koko52 válasza hitman77 (#456) üzenetére


koko52
veterán

Túl korán kalap tippeltem, már felezném mert nagyon jók a kérdések. :C

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#459) gyimger válasza morzsa (#455) üzenetére


gyimger
őstag

Ez a kérdés foglalkoztat engem is.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#460) gyimger


gyimger
őstag

+ A 19. kérdésben én is találtam buktatót. Mintha ellentmondásba ütköztem volna. Nem szeretnék ennél bővebbet leírni, de valami nem okés.

[ Szerkesztve ]

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#461) TeebyKay válasza morzsa (#455) üzenetére


TeebyKay
őstag

Mert nem naprakész az amd weboldala.

(#462) BiP válasza gyimger (#460) üzenetére


BiP
nagyúr

Ha nagyon okoskodunk, akkor valóban bele lehet kötni a megfogalmazásba. Csodálkoztam is, hogy még senki nem dobta be, mert minden játékban szoktak jönni a szögletesen gondolkodó önjelölt nyelvészek.
pl. ha minden paraméterfelsorolás helyes, akkor az utolsó "minden igaz" teljesül, viszont nem felel meg a melyik állítás nem igaz kérdésnek.
Ha pedig a felsorolások közül 1 nem igaz, akkor pedig a "minden igaz" is hamis, tehát az is helyes válasz lenne a szigorú logikát tekintve.
De mivel magyarok vagyunk, magyar nyelvet beszélve, ezért értjük a kérdést, értjük a válaszokat, ezért meg tudjuk válaszolni.

[ Szerkesztve ]

(#463) TeebyKay válasza BiP (#462) üzenetére


TeebyKay
őstag

Mivel nem azt írja, hogy a felsoroltak mindegyike igaz, csak azt hogy mindegyik igaz, ezért gondolom ez a világ összes állítására vonatkozik ami a monitorhoz köthető, azok között pedig biztosan van téves :DDD

(#464) koko52 válasza BiP (#462) üzenetére


koko52
veterán

Játék zárás után lesz itt nagy vita :)

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#465) gyimger válasza BiP (#462) üzenetére


gyimger
őstag

Bazz :C :R

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#466) E.Kaufmann válasza koko52 (#464) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Sebaj, keresünk majd egy oázist, ahol majd nyugi lesz ;]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#467) sad_Vamp


sad_Vamp
őstag

csak számomra nem egyértelmű a 18. kérdés? (főleg a wikipedia fényében)

[ Módosította: eszterencs ]

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#468) Saccco válasza sad_Vamp (#467) üzenetére


Saccco
nagyúr

Igen.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#469) gyimger válasza sad_Vamp (#467) üzenetére


gyimger
őstag

Ennek fényében igen.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#470) joghurt


joghurt
addikt

Valóban az utóbbi idők legtáposabb játéka volt. :R

Kell ilyen is, nem csak olyan nyereményjáték, ahol kb. annyi a kérdés, hogy "Szeretnél nyerni?".

A tej élet, erő, egészség.

(#471) Gabonetta válasza sad_Vamp (#467) üzenetére


Gabonetta
aktív tag

Főleg a Wikipédia igazít el. Olvasd el az utolsó mondatot.

(#472) PETEE78 válasza totyak (#448) üzenetére


PETEE78
senior tag

Szerintem is érdekes volt. Mondjuk azt nem tudtam, hogy a rizst előtte le kell öblíteni... ja ez nem a fórum... :D

Egyébként nekem update volt egy csomó info a monitorokról, így már megérte.

You are being revived

(#473) SUPREME7 válasza Gabonetta (#471) üzenetére


SUPREME7
őstag

Én értem mire gondol, a Wikipédia szerint 2 megoldás is jó lehet, de szerintem hülyeséget ír, de nem fejtem ki jobban. De tök felesleges Wikipédian kotorászni. (az amúgy se "hivatalos")

[ Szerkesztve ]

(#474) somogyib


somogyib
őstag

Én ebből a képletből indultam ki:



A válasz így már egyértelmű.

(#475) Top cat válasza somogyib (#474) üzenetére


Top cat
őstag

Ezért a nagyfokú segítségért tuti kizárást kapsz ;] :DDD

(#476) somogyib válasza Top cat (#475) üzenetére


somogyib
őstag

De mivel erre csak én tudom a megoldást, ezért csak egyedül leszek a kalapban. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#477) kusztax


kusztax
tag

Hát meg kellett "küzdeni". :)

(#478) Saccco válasza somogyib (#474) üzenetére


Saccco
nagyúr

Köszi, sikerült. :C

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#479) somogyib válasza Saccco (#478) üzenetére


somogyib
őstag

Tényleg? Kár volt megosztani. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#480) siti válasza Victorio (#453) üzenetére


siti
senior tag

bőven elég lenne, ha csak napi 8 órában pixeleket kellene számolnia különösen rosszul kalibrált kijelzőkön, hogy meg van e mind...

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#481) Akula válasza koko52 (#464) üzenetére


Akula
őstag

az tuti

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#482) pityeszka


pityeszka
őstag

Gyerekjáték volt. :D

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#483) Saccco válasza pityeszka (#482) üzenetére


Saccco
nagyúr

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#484) L4mie válasza pityeszka (#482) üzenetére


L4mie
veterán

majd meglátjuk a kalaposztásnál.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#485) SyMbioTe válasza L4mie (#484) üzenetére

Aztr nem is mondta, hogy biztosan jó. Kitölteni valóban gyerekjáték :D

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#486) Top cat válasza SyMbioTe (#485) üzenetére


Top cat
őstag

Kíváncsi vagyok mennyi kalapos lesz. Lehet megdől a minimum rekord :D

(#487) Saccco válasza Top cat (#486) üzenetére


Saccco
nagyúr

Azt kétlem.

Egyszer volt ilyen:
QNAP-PROHARDVER! nyereményjáték
Játék vége: 2014-10-13 16:00 || Kalaposok hivatalos száma: 297 || Kalaptipp: 112 db ([link])

Lehet, hogy volt kevesebb is.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#488) #73959936


#73959936
törölt tag

Azt gondolom, most lehetne 1 picit nehezíteni a játékosok felé: a mod. véletlenül kitörölné az összes leadott választ.... ;]

(#489) SyMbioTe válasza #73959936 (#488) üzenetére

Vagy még pár kérdés :P

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#490) HussarF válasza #73959936 (#488) üzenetére

Vagy mondjuk csak tőled ;]

(#491) #73959936 válasza SyMbioTe (#489) üzenetére


#73959936
törölt tag

azt hiszem az általam javasolt megoldás jobban szórná a népet...

(#490) HussarF

még megcsinálnám újból 5-ig (ma néztem át még 1x.)

zöme menne fejből....

persze csak akkor ha tudnék arról h.kitörölték a válaszaimat... ;]

[ Szerkesztve ]

(#492) Top cat válasza Saccco (#487) üzenetére


Top cat
őstag

Az oké, hogy csak 297 helyes megfejtő, de vajon mennyiből, 297-ből? ;]

Most biztos sokan játszanak de a sok kérdés miatt valszeg jó páran kiesnek.

(#493) Out


Out
addikt

Mi a különbség a néma baba és a nem néma baba között?

A nem néma oáz is.

Kérem a monitort, köszönöm!

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#494) Saccco válasza Out (#493) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ezért más járt...

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#495) btz


btz
addikt

Megint van olyan kérdés aminél két választ is meglehet adni és a gyártó oldala teljesen mást mutat, mint az Oázis oldala

ⓑⓣⓩ

(#496) Ispy válasza btz (#495) üzenetére


Ispy
veterán

Igazából ez nem játék, hanem az oázisnak így olcsóbb leellenőrizni a weboldala tartalmát. ;]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#497) siti válasza Saccco (#487) üzenetére


siti
senior tag

sokan elvéreztek ott a 6-os kérdésen :D

amúgy igazán nehéz a 10 éves szülinapi nyereményjáték volt talán?

[ Szerkesztve ]

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#498) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Jó ez a sokkérdéses koncepció, így az nem tud játszani, akinek nincs sok ideje, hisz az úgyis dolgozik, tehát vehet monitort, ha akar, de a diákok és a munkanélküliek nem tudnának, cserébe van idejük ezzel szórakozni :DDD

(#499) Top cat válasza siti (#497) üzenetére


Top cat
őstag

Itt is lesz majd olyan kérdés ami sokakat megviccel. 17:00 után lesz 100+ hsz, hogy miért az a jó válasz ;]

(#500) Kiki18


Kiki18
őstag

Kitöltve.

Tuti elrontottam valahol. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.