Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-12 11:26:10

LOGOUT.hu

Üdvözlet mindenkinek friss nyereményjátékunkon!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) somogyib válasza SUPREME7 (#649) üzenetére


somogyib
őstag

92. lettem, ez jobb mint a múltkori.

-secret- 151...ezt most nagyon benézted. ;]

(#652) -secret- válasza somogyib (#651) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Amikor 1600-1700 körül szokok tippelni mindig 2000 felett van, amikor 2000 felett tippelek 1500 alatt... :D

(#653) somogyib válasza -secret- (#652) üzenetére


somogyib
őstag

Ennek a két halmaznak nincs metszete, így megjósolhatatlan a következő eredmény. :D

(#654) #73959936


#73959936
törölt tag

Kalap :)

de a tipp is jobban ment volna, ha tippelés előtt tudom hány kérdés lesz....valahol írtam, hogy 1100 kalapos lesz. hát akkor nem sokat tévedtem...most viszont igen...

[ Szerkesztve ]

(#655) mkbla


mkbla
senior tag

YESSSS!!!! én is benne vagyok!!! :))

''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

(#656) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Meglepett hogy ennyi hibátlan válaszoló van
ilyen sok kérdés melett.

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#657) Crinos


Crinos
tag

Kalap-Kabát......zsinórban sokaccor :D
Mostmár illene nyerni vmit..... RNG look down on us..... :D
Kalap 45.......asse rossz.....

[ Szerkesztve ]

Crinos az állat..... battletag: Crinos#2304

(#658) somogyib válasza DonThomasino (#656) üzenetére


somogyib
őstag

Ez csak azt jelenti, hogy te nehéznek találtad a kérdéseket. ;]

(#659) -ZeeZee-


-ZeeZee-
senior tag

Olyankor mi van, ha minden kérdésre jól válaszoltam, de mégsem látom a nevemet a jól válaszoltak között? Egyesével néztem végig a kérdéseket, mindegyik válaszom zöld.

(#660) Out válasza -ZeeZee- (#659) üzenetére


Out
addikt

Ilyenkor az van, hogy elnéztél valamit és egyik válaszod mégsem jó

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#661) pikszel válasza somogyib (#658) üzenetére


pikszel
őstag

;]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#662) -ZeeZee- válasza Out (#660) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Bakker! Reggel van. Az utolsó nem jó, de csak alapos nézés után vettem észre. :W

Elnézést.

(#663) Tomek0108


Tomek0108
csendes tag

Hmmm...
A 2-ik kérdésnél miért nem jó válasz különbségként a "portok száma" (8 és 9)?
A DC monitoron 1-el több port van. Így különbség a portok száma is és a típusa is.
Csak úgy kérdezem...

[ Szerkesztve ]

A dolgok bonyolultsága abban áll, hogy nem bírjuk felfogni egyszerűségét...

(#664) -secret- válasza Tomek0108 (#663) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Főoldalon megnézted a képeket?

1. monitor:

1.

2. monitor:

2.

[ Szerkesztve ]

(#665) Tomek0108 válasza -secret- (#664) üzenetére


Tomek0108
csendes tag

Nem, a leírás alapján válaszoltam.
Köszi!

A dolgok bonyolultsága abban áll, hogy nem bírjuk felfogni egyszerűségét...

(#666) FunPro válasza Tomek0108 (#665) üzenetére


FunPro
senior tag

A del hivatalos oldala szerint megegyezik a portok száma. És ez leírás alapján. :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#667) hemaka


hemaka
nagyúr

Vagyunk egy paran. 😂 Sok sikert mindenkinek. 👌🏼

(#668) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Az utolsó kérdést ami sík egyszerű, sikerült valahogy benézni, valószínűleg siettem...

Grat a kalaposoknak.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#669) Teaway válasza DonThomasino (#656) üzenetére


Teaway
veterán

Ne viccelj már! 20 kérdés az nem sok, 40-50 kérdés az már valami :D

Nincs itthon csokid??

(#670) Robi BALBOA válasza SUPREME7 (#649) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Köszönöm! :R

Kicsit én is meglepődtem, hogy végül ennyien lettünk a kalapban, de ügye bele számoltam utánna az egyenletbe az ünnepeket stb... és win. :DDD

Ez most jót tett a lelkemnek, pont mélyponton vagyok kapcsolat ügyileg, de ma eddig dupla jóhír, mert ma jön meg a Bf5, ha még a nyeremény játékon is nyernék, akkor korai karácsony lenne. :D

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#671) zeorsdfd


zeorsdfd
senior tag

Ehh, csak azért rontottam el a 20. választ mert ciki lenne mégegy monitort nyerni. :((

(#672) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

No hat kicsit sok lett a 3k+ tippem :D

Live-Die-Respawn

(#673) Saccco válasza oriic (#672) üzenetére


Saccco
nagyúr

Usssse nyerhecc, mert házigizda vagy. :P

BTW azt láttad, hogy írtam PÜ-t? :U :P

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#674) siti válasza Robi BALBOA (#670) üzenetére


siti
senior tag

"mélyponton vagyok kapcsolat ügyileg"
megértelek, nálunk is egyfolytában akadozik a net. upc hozott új modemet, havonta kell újra indítani, vagy ha esik a környéken, akkor szimplán nincs net, már alap hogy úgy köszön az automata, hogy "tájékoztatjuk kedves ügyfeleink..." akkor tudom hogy mi benne vagyunk a felsorolásban. és erre kiküldenek egy elégedettségi kérdőívet, hogy na, sikerült megoldani a problémát? Hab a tortán, hogy ilyenkor a mobil net is vissza esik egy gyenge egde átvitelre. Tudom mit érzel. itt az új BF5 és lehet tolni offline :((( :DDD

SUPREME7
még azzal a béna tippeddel se lettél utolsó :D

[ Szerkesztve ]

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#675) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Nem hondoltam, hogy ennyi kalapos lesz, grat nekik:)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#676) smc


smc
addikt

Omg…
Nem gondoltam volna, hogy a 8-as kérdést nézem be. Az egyik legkönnyebb volt, csak a végére már annyira sok lett a kérdés, hogy nem volt lelkierőm átfutni őket, hogy elírtam-e valamit. :(
Grat a helyesen válaszolóknak.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#677) Top cat válasza eszterencs (#638) üzenetére


Top cat
őstag

Legközelebb 30 kérdést kell feltenni ;] :DDD

(#678) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#613) üzenetére


F-ECT$
titán

No igen, az 1500-as tippemmel elég jó lettem volna.

Dive ever, work never.

(#679) vince


vince
őstag

Hehe, a leggyorsabb kalapos fél órával a játék vége előtt regisztrált (lásd kalapos táblázat), biztosan szeret nyomás alatt dolgozni ;] :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#680) -secret- válasza vince (#679) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Inkább arról beszéljünk, hogy kinek van a kalaposok közül a legtöbb lokál hozzászólása! ;]

(#681) Robi BALBOA válasza siti (#674) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Ne is mond, most vidéken vagyok, tegnap az volt az első dolga a netnek, hogy a fél megyében elment(Nógrád), Bf1 partinak lőttek.
A Bf5-öt már nem bízom a véletlenre, azt fent Bp-en fogom tolni, itt vidéken esélytelen. :DDD

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#682) Patry0t


Patry0t
tag

nah megint nem nyerek semmit. Legközelebb 120 kérdés kell és még egy kriptofeladvány, ami egy email címet dekódol ahová a megoldásokat küldeni kell :D

(#683) vince válasza -secret- (#680) üzenetére


vince
őstag

44k :Y

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#684) siti válasza vince (#683) üzenetére


siti
senior tag

azt is nézd meg, hogy van egy lokál fórum, ahol rajta kívül senki nincs :D :DDD

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#685) -secret- válasza siti (#684) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:F

(#686) AxBattler


AxBattler
félisten

Nab+, nem gondoltam, hogy 20 kérdés után még ennyien maradunk. :Y
Nem baj, innen szép nyerni; majd töltök fel képet a monitorról, hogy mindenki örülhessen...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#687) Rayyy válasza SUPREME7 (#649) üzenetére


Rayyy
senior tag

Mekkora király ez a kalapos oldal! :R

[ Szerkesztve ]

Minden a legnagyobb render!

(#688) HoyHoy2 válasza AxBattler (#686) üzenetére


HoyHoy2
tag

azt gondoltam én is, hogy fele ennyi embernek se sikerül ;]

[ Szerkesztve ]

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#689) Cifu válasza vince (#679) üzenetére


Cifu
nagyúr

A kalapos táblázatban számomra az volt a meglepő, hogy mindössze négy másik emberkével én vagyok a legrégebben regisztrált, de abból 2 még újonc státusszal bír... :Y

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#690) koko52 válasza Cifu (#689) üzenetére


koko52
veterán

Azok csak a kalapos regek, én 2006-os reg. vagyok de a kalaposban 2018 ;)
Vagy nem erre gondoltál?

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#691) sad_Vamp válasza Frigetrus (#635) üzenetére


sad_Vamp
őstag

akkor már tudom mit néztem el... :D KÖSZÖNÖM!!! :)

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#692) F-ECT$ válasza Cifu (#689) üzenetére


F-ECT$
titán

Néztem ezeket az éjféli regisztrációkat: elvesztek az eredeti dátumok, és néhány embernek ez lett helyette beállítva?

Dive ever, work never.

(#693) Cifu válasza F-ECT$ (#692) üzenetére


Cifu
nagyúr

Sajnos már nem emlékszem, mi is történt hajdanán, a 2000-es évek legelején. Be voltam regisztrálva anno domini (akkoriban az Sg.hu-n például nem volt regisztráció, beírtál egy nicket és a hozzászólást, és ez egyáltalán nem volt ritka a hazai és külföldi fórumokon), de ha vissza akarok nézni a fórumban, kb. 2002-esek az első hozzászólások. Én pedig úgy 1997-től vagyok jelen az interneten. A hőskorszak egy kicsit más világ volt... :)

Szóval hogy miért 2001 január 1.-es a regisztrációm (mint pl. Parcié), azt nem tudom. De ha jó rémlik az oldal a Ph! születése előtt is működött (szerk.: imhol a bizonyíték), talán más néven, és akkor regisztrálhattam. A migrálásnál a régi felhasználók talán így lettek megoldva...

Szerk. 2.: PlusaBit oldal, a Ph! őse, a fórum már nem elérhető.
PlusaBit topic a Ph!-n.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#694) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Egy kis jóság a jövőre nézve, borzasztóan utáltam végigkattintgatni 20 kérdést, hogy mind jó-e, szóval csináltam egy "helyes válasz ellenőrző" userscriptet :)

Supreme7 / PH! lapcsalád nyereményjáték - helyes válasz ellenőrző USERSCRIPT

[ Szerkesztve ]

(#695) -secret- válasza SUPREME7 (#694) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Köszike! 1. telepítő vagyok. :B

(#696) SyMbioTe válasza SUPREME7 (#649) üzenetére

Hopp, 12. hely, eddigi legjobb kalaptipp helyezésem :DD

(#694) SUPREME7
2. telepítőd is megvan :R

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#697) fonok87 válasza SUPREME7 (#694) üzenetére


fonok87
aktív tag

Hú ez nagyon menő :R
Igaz, már tegnap este remegő kézzel végigkattintgattam, de legközelebb így nem kell :) Köszi

PH!-nak és az Oázisnak pedig köszönet a játékért :R

Truss me, I'm an engineer.

(#698) Saccco válasza SUPREME7 (#694) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nálam nem működik. Greasemonkey-val. Hiába frissítem az oldalt. Minden enabled. :(

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#699) HoyHoy2 válasza SUPREME7 (#694) üzenetére


HoyHoy2
tag

hogy mind jó-e az roppant hamar kiderül, CRTL+F + nick ;] az hogy melyik a rossz az már más kérdés, köszi :R

[ Szerkesztve ]

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#700) Saccco válasza Saccco (#698) üzenetére


Saccco
nagyúr

Pff... Tampermonkey-val megy. :DDD :R

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.