Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#407) Snoop-y válasza Kalandor (#405) üzenetére


Snoop-y
veterán

"Na ezért boomereznek..."

Pont az a bajom, hogy nem. En multkor kijavitottam valakit aki azt se tudta mit jelent ez igazabol total rossz kontextusban hasznalta es egybol megkaptam OK boomer. Ez egy trendi lefitymalo belyeg amit mindenre ramondanak mert most ez a meno. Mint amikor par evvel ezelott mindenki hashtag-et nyomott minden utan csak az neha vicces volt :DD

Ezt az OK boomerezest sikeres es ertelmes embertol meg nem nagyon hallottam hence the approach.

"Ma viszont a legutolsó tinédzser is láthatja az instán, hogy XY celeb, peer, vagy bárki mennyire faszán érzi magát már megint, mennyire irigylésre méltó a reggelije vagy épp a tengerparti fotója. Ez szétzúzza a fiatalok mentális egészségét."

Ugyanmar en is az MTV-n nottem fel olyan tajakon forgattak videoklippeket, hogy kb onnan tudtam meg, hogy az letezik.

Nem irigykedni kell. Nekem mivel volt konnyebb? Elarulom semmivel. Nem azt mondom, hogy szart taposson lyukas gumicsizmaban de azert azt megallapithatjuk, hogy mintha egy csoppet turelmetlenek lennenek. nekik minden IS kell de azonnal. Nem ertik, hogy nem lehet mindenki influencer meg meno seggmodell meg youtube megmondo. Tanulni es dolgozni kell. Es ugyanugy ahogyan a mi idonkben sokszor ez sem eleg. Hany embert ismertem aki diplomaval a zsebeben a szart turta mindenfele idiota meloban.

Mindenkinek olyan az elete amilyenne teszi. Ha sirni akarnak meg masokat hibaztatni akkor hajra nyilvan az OK boomer hozzaallas fogja oket elorevinni az eletben. Vagy megsem?

[ Szerkesztve ]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.