Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-17 15:57:29

LOGOUT.hu

Nokia Lumia 520 - gyakran feltett kérdések, hasznos tudnivalók

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7051) muratomi1 válasza yazid (#7048) üzenetére


muratomi1
senior tag

Ne csinálj ilyet.. Vidd el szervizbe vagy HR-t csinálj így:
Bekapcsoló gombot tartod addig amíg nem rezeg, elengeded, ezután a hangerőszabályzó le gombot tartsd amíg egy felkiáltó jel nem jelenik meg a képernyőn ezután engedd el és várj. :D Ez mindig beválik.

Zsolt_72:
remélem az én 520-mal nem lesz ilyen különben SZERVIZ. A nokia nem lehet olyan genyó mint a samsung..
Viccet félre téve honnan tudsz ennyi dolgot a telefonok szoftveres hibájáról? csak nem szervizeléssel dolgozol?

[ Szerkesztve ]

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#7052) yazid válasza #40993792 (#7050) üzenetére


yazid
csendes tag

most az zavar hogy egesz ejszaka tolotottem es most nemreagal semmire ha nemteszem fel a toltore

(#7053) muratomi1 válasza yazid (#7052) üzenetére


muratomi1
senior tag

Ez csak azért van mert a frissítés nem ment végbe (mert alacsony töltöttségi szinten volt a telefon)
Ez akkor csak szerviz lesz hard resetet már nem tudsz csinálni avagy próbáld meg hátha nem kell rohangálnod szervizbe.

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#7054) yazid válasza muratomi1 (#7053) üzenetére


yazid
csendes tag

semmire sem reagal vajon erol rajonnek hogy alacsony szinten volt az aksi?

(#7055) MK VII válasza muratomi1 (#7053) üzenetére


MK VII
veterán

Olvasgatom az utolsó hozzászólásokat... Sokan írjátok,hogy újraindul a telefonotok....
Lehet,hogy csak én kaptam valami kiváltságos példányt? Még soha nem indult újra.. Akármit csinálok rajta, akár több dolgot is egyszerre, én még nem tapasztaltam újraindulást 1 hónap alatt... Max néha "beröccen", de az is inkább csak zene számok váltása közben amit már máshol is írtak,hogy ez előfordul. ;)

(#7056) muratomi1 válasza yazid (#7054) üzenetére


muratomi1
senior tag

Nem hiszem. Igazából szerintem ha már 20 perce ment (vagy több ideig) a frissítés a leírt 5 perc helyett akkor az ott (mármint a frissités) befagyott, tehát nem tudtál volna semmit se csinálni, frissítés közben meg nem lehet úgymond tölteni se. Nekem legalábbis nem írta ki, hogy előtte töltsem fel ergo 5%-os töltöttségen is feltehettem volna mert 5 percig csak kibírja.. na de 20 percig tuti nem.
Vidd el, nem olyan gyökerek szerintem, hogy nem néznék át alaposan. Sőt egy Nokia boltba vidd el ott tuti megnézik és értenek is hozzá. Régen a Pólusban volt egy Nokia ott volt egy pali aki átment a telenorhoz.. ott is elég normálisak (csak ne legyél T-rés :)
Sok sikert! :D :))

MK VII: nekem még nem indult újra, még zene váltásnál se akadt be (eddig).
Az az egyetlen bajom, hogy nincs rá játék mármint normális :/ fizetni nem akarok :)
De megcsináltatom az S4-et és akkor egy rövid esszé szerű összehasonlítást is tudok írni :D

Tim82: ez genya volt :D

[ Szerkesztve ]

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#7057) Tim82 válasza MK VII (#7055) üzenetére


Tim82
nagyúr

Miért, Amber után neked nem indult újra? :-)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#7058) Buster17


Buster17
addikt

Tettetek rá fóliát? Megéri?

(#7059) Lacus_84 válasza realee (#7043) üzenetére


Lacus_84
senior tag

Nekem kb. egy hónap használat alatt két újraindulásom volt. Én is szoktam masszívan használni a telefont, bár nem annyira mint te. A napi 3-4 reboot nem elfogadható szerintem, az már tényleg a használhatatlanság határát súrolja.

(#7060) yazid válasza muratomi1 (#7056) üzenetére


yazid
csendes tag

itt szekelyudvarhelyen nincs nokia csak a szolgalttatonak a pertner uzletei vannak remelem ertenek hozza

(#7061) 2ofthem


2ofthem
aktív tag

Erre valaki megoldást? Nagyon zavaró. :(
Köszi

Buster17: én tettem rá, szerintem minden telefonra megéri tenni, eladásnál sokat számít, és sokat javít a felhasználói élményen ha hónapok múlva is karcmentes hibátlan képernyőt nézel szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#7062) muratomi1 válasza yazid (#7060) üzenetére


muratomi1
senior tag

Azt nagyon remélem, hogy értenek hozzá. Más városba nem tudsz elmenni ahol van a szolgáltatódnak kihelyezett boltja, ill. Nokia bolt?

2ofthem:
Én Szoftver újra húzását javaslom.

[ Szerkesztve ]

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#7063) Lacus_84 válasza 2ofthem (#7061) üzenetére


Lacus_84
senior tag

A Facebook alapú csevegés be van kapcsolva?

(#7064) MK VII válasza Tim82 (#7057) üzenetére


MK VII
veterán

Jogos.... :)
De telepítés után újraindult :) :C

(#7065) ArGab


ArGab
őstag

1 hét Amber használat után sajnos azt kell hogy mondjam ez az újraindulgatásos dolog nagyon megszaporodott. :(
Előtte 1 hónap alatt kétszer volt, mindkétszer használat közben. Az elmúlt héten szinte minden reggel ez fogadott. Inkább ki is kapcsoltam a pin kérést hétfőn, de azóta is majdnem minden reggel látom hogy 15 -ös hangerőre ugrott vissza az éjszaka alatt de volt már hogy nap közben is. Egy alkalommal pedig már olyan is volt, hogy nem sikerült feloldani. Gombot hiába nyomtam röviden, hosszan, semmi. Aztán mikor már azon voltam hogy akksi ki, egyszer csak újraindul.
Van arra valami lehetőségem hogy egy "tiszta" Ambert kapjak flashelés nélkül? A névjegy / telefon alaphelyzetbe állítása ez lenne, vagy az valami más?

(#7068) 2ofthem válasza Lacus_84 (#7063) üzenetére


2ofthem
aktív tag

Igen, be van kapcsolva.

muratomi1: a facebookot töröljem és tegyem fel újra?

(#7069) AMD Power válasza ArGab (#7065) üzenetére


AMD Power
titán

Nálam hála az Égnek semmi baj vele.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#7070) Outlander válasza ArGab (#7065) üzenetére


Outlander
őstag

Egy sim kártya cserét még bepróbálnék, nem tudom h ki a beszállító és hogyan megy át a meón, de kritikán aluli a minősége.... sok telefonnál ilyen bugot okoz.

De persze ha akkor is előjön, akkor nincs már hátra, mint szerviz...

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#7071) duo válasza Outlander (#7070) üzenetére


duo
őstag

csatlakozom. nekem a készülékvásárláskor 1 Ft-ért adtak microsimet ( a számom nem változott.) nekem összesen mióta megvan, július óta (még amber előtt) 2 reboot volt. egyik uc browser közben (képernyőforgatáskor.) a másik ebook olvasás közben fotóztam.és elkezdtem volna szerkeszteni. talán melegedett is és akkor. azóta nem volt.

[ Szerkesztve ]

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#7072) ArGab válasza Outlander (#7070) üzenetére


ArGab
őstag

Most volt sim csere ~2 hónapja mert az előzőt rendszeresen eldobta a Blade3.

Azt valahogy ki lehet deríteni hogy mi az uptime az utolsó indulás óta?

(#7073) old rocker válasza muratomi1 (#7051) üzenetére


old rocker
veterán

A gyári beállítás vissza nem reset?

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#7074) muratomi1 válasza old rocker (#7073) üzenetére


muratomi1
senior tag

De az. Csak nem hard reset hanem simán szoftver reset.

Nem olyan nagy a képernyő sztem de ez iszonyat jól néz ki rajta :DD
[link]
LP fanként az x7-00-t szeretnék csak nosztalgia gyanánt :)

[ Szerkesztve ]

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#7075) Outlander válasza muratomi1 (#7074) üzenetére


Outlander
őstag

Nincs olyan h szoftver reset... :)

(#7072) ArGab

A Pléd 3 úgy car, fo.. !%!%!%!%%!%!%%!!!%!% car, !+!+!!!+!+!+44 ahogy van, a gyártó is a szervize is együtt. :W

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#7076) ArGab válasza Outlander (#7075) üzenetére


ArGab
őstag

Tudom, ezért váltottam. Csak így hogy ez is újraindulgat annyira nem vagyok boldog. :( Bár ez legalább gyors. :)

(#7077) Chaser válasza Outlander (#7075) üzenetére


Chaser
titán

Dehogy car, nem értesz hozzá:D ;]

De asszem én se. Tegnap este vettem le töltőről a telót, utána csak maileztem vele egy kicsit. 99%-ot mutat, töltőről levéve 13 órája, iccaka rep üzemmód. Bekapcsoltam tegnap du. a takarékos üzemmódot lássam mire való. Ha ez tényleg ilyen és nem félreméri most az akkut valamiért az elég jó.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#7078) muratomi1 válasza Outlander (#7075) üzenetére


muratomi1
senior tag

Nincs? upsz..

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#7079) T_Stark


T_Stark
őstag

Fúú a gyári fülhallgatója tényleg elég gyér szegénynek.
Most kotortam a szekrényben, találtam egy sok-sok éves régi, olcsó Panasonic fülest, amire már nem is emlékeztem hogy van ilyenem. Rádugtam a Lumiára kipróbálni, hát még ez is csúnyán megalázta a gyári fülest. :DDD

Devas
Ez nálam is pont ilyen furcsa, nem tudom miért.

[ Szerkesztve ]

(#7080) Devas


Devas
őstag

Nekem 1 hete van meg a telefonom, de még nem indult újra. Ellenben az akksi teljesítménye kicsit furcsa nekem. 11 órája vettem le a töltőröl, játszottam vele fél órát és annyi. Jelenleg 61%-on van az akksi. 3G, Wifi ki voltak kapcsolva, nem nyomogattam közben, ott pihent az asztalon, lezárt képernyővel. Persze valamikor meg nyüstölöm és elég jól bírja. Észrevettem amúgy, hogy így "pihenő" állapotban óránként 2%-ot fogyaszt. Ez javulni fog? Nálam Amberes amióta megvettem.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#7081) bear_ válasza Chaser (#7077) üzenetére


bear_
aktív tag

Én 11 órája szedtem le a töltőről, repülő üzemmód nélkül, bekapcsolt wifivel még mindig 100%-ot mutat :C

(#7082) muratomi1 válasza T_Stark (#7079) üzenetére


muratomi1
senior tag

Milyen fülhallgatója van gyárilag? :D Kíváncsi vagyok én nem kaptam hozzá..

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#7083) T_Stark válasza muratomi1 (#7082) üzenetére


T_Stark
őstag

Hát ilyen: [link] :DDD

(#7085) muratomi1 válasza #40993792 (#7084) üzenetére


muratomi1
senior tag

Ne csináljátok már.. Ez olyan innovatív cucc hogy eláll a szavam! :Y
Ez eddig a legimpozánsabb fülhallgató.. fülhallgató a szart! Ez egy kiber-hightech full new cucc :D
Nekem ez kell!
Hasonlít a 20 évvel ezelőtti fülhallgatókra.

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#7086) Chaser válasza muratomi1 (#7085) üzenetére


Chaser
titán

5000-ért viheted az enyémet ;] :DNem tudom olcsóbban adni, ez olyan mint a 20 évvel ezelőtti fülhallgatók, igazi kuriózum:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#7087) T_Stark


T_Stark
őstag

Erre most figyeltem fel: [link]
Mi az az 1,7 GB egyéb? :Y
Hogy tudom megnézni, törölni?

(#7088) Devas


Devas
őstag

Gyárilag kaptam az 520-ashoz Angry Birds Roost alkalmazást. Nos én hiába inditom el, csak mindenféle híreket tudok olvasni, de kérdem én hogyan tudok játszani vele? :DDD

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#7089) patex1983 válasza Devas (#7088) üzenetére


patex1983
őstag

(#7090) Devas válasza patex1983 (#7089) üzenetére


Devas
őstag

"Vegye figyelembe: az Angry Birds Roost alkalmazás nem tartalmazza az ingyenes Angry Birds játékokat, amelyek opcionálisan szerezhetőek be."

Köszi! :((

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#7091) muratomi1 válasza Devas (#7088) üzenetére


muratomi1
senior tag

Nem lehet vele játszani :F
Ez csak egy bemutató, tele videókkal, háttérképekkel, hangokkal, hírekkel.
De játszani nem lehet vele.
U.i.: hogy lehet feltenni játékot rá gépen keresztül? Ha valaki ért hozzá segítsen :)

Chaser: kuriózum? komolyan? :D asszem elírtál egy nullát nem 50 000?
De köszi majd talán 20 év múlva akkor többet fog érni xDD

T_Stark: Én nem tudom mi lehet az egyéb de szerintem egy gyári beállítás, avagy egy full wipe megoldja. (Na ki akar törni az android szókincstáram ;] )akarom mondani törölj le mindent.

[ Szerkesztve ]

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#7093) T_Stark válasza #40993792 (#7092) üzenetére


T_Stark
őstag

Az előzmények törlésével lement 1,6-ra, de az egyéb mappát nem tudom törölni. Hogy kell?

(#7094) muratomi1 válasza T_Stark (#7093) üzenetére


muratomi1
senior tag

Ilyet találtam mi minden lehet abban a mappában ha ez segít.
[link]

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#7096) T_Stark válasza #40993792 (#7095) üzenetére


T_Stark
őstag

Így csináltam, de nem tudok. Jelzi hogy mennyi van az egyéb mappában, (itt csak 557 MB-ot ír), de semmit nem tudok csinálni vele. Csak az ideiglenes fájlokat tudom törölni, meg a térképek helyét módosítani.

Most komolyan elgondolkodtam egy HR-en. A telefonszámokat le tudom valahogy menteni a telóról?

(#7097) Devas válasza #40993792 (#7092) üzenetére


Devas
őstag

Letöltöttem ezt az alkalmazást és ez pontosan megegyezik az alapból a telefonon lévő Tárhely-ellenőrzővel, ami a beállításokban van. Az egyéb mappából itt sem lehet törölni.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#7099) patex1983


patex1983
őstag

A telefonban nincs "Mindet kijelöl" opció? :F

X

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.