Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-17 15:57:29

LOGOUT.hu

Nokia Lumia 520 - gyakran feltett kérdések, hasznos tudnivalók

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16851) Neurotoxin válasza old rocker (#16847) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Köszi, kipróbálom! :K

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#16852) jimhun válasza old rocker (#16847) üzenetére


jimhun
senior tag

Nekem a hivas idotartamot nem mutatja vagy csak nem talalom. Hol kellene lennie?

ja kozben megvan

Csak rosszul mutatja, kb 10-20 mp-el kevesebbet mutat mint a telefon(valos).

[ Szerkesztve ]

(#16853) Buster17


Buster17
addikt

Max mekkora micro sd kártyát emészt meg?
Tényleges belső tárhelye mekkora?

(#16854) cattus válasza Buster17 (#16853) üzenetére


cattus
őstag

32 GB-ost biztosan.

Belső tárhely 8 GB, de ebből ténylegesen kb. 5 GB használható fel.

Do the thing!

(#16855) tomcsi23 válasza Buster17 (#16853) üzenetére


tomcsi23
veterán

Hivatalosan 64 gigásat. Néhány alap progi után kb 3,5 giga marad a telefonon a 8 giga ténylegesből.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#16856) Buster17 válasza tomcsi23 (#16855) üzenetére


Buster17
addikt

Akkor beszerzek egy 32-es micrót. Van ajánlott típus vagy az mindegy, hogy milyen?

3,5 giga elég lenne de amikor elvesztettem csomó képet a HR miatt, mert az 1gb micro-ra nem fért rá az kicsit sz@r volt...

(#16857) patex1983 válasza Buster17 (#16856) üzenetére


patex1983
őstag

Miért nem szinkronizáltad mondjuk skydrive-re?

X

(#16858) MaCS_70 válasza tomcsi23 (#16855) üzenetére


MaCS_70
félisten

Vajon mi történik 64 GB fölött? A 64 az már SDXC (az SDHC max. 32 GB), tehát, ha egy készülék ezt látja, akkor mi az akadálya az elvben elkészülő nagyobb kártyák kezelésének, hiszen a szabvány 2 TB-ot is lehetővé tesz?

Csak mert rendszeresen látom különböző készülékek specifikációjában ezt a 64 GB-os határt.

Kösz: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#16859) Buster17 válasza patex1983 (#16857) üzenetére


Buster17
addikt

Mert akkor sűrűn voltam mobil neten és az leszívta volna ha feltöltögetek. Vagy csak wifinél tölt fel?

[ Szerkesztve ]

(#16860) cattus válasza Buster17 (#16859) üzenetére


cattus
őstag

Ha a legjobb minőséget választod ki, akkor csak WiFi-nél fog szinkronizálni.

Do the thing!

(#16861) old rocker válasza jimhun (#16852) üzenetére


old rocker
veterán

A RapDialerben a hívott név alatt, halvány kékkel: 15.55 1p02

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#16862) tomcsi23 válasza Buster17 (#16856) üzenetére


tomcsi23
veterán

Valami normálisabb példány, valami jobb írási képességgel megteszi szvsz. Itt a régiből megörökölt egy 16 gigást, fotó arra mennek, meg a térképek is. Rendszeresen van mentés gépre is.

MaCS: egy régebbi kompakt fotómasín hivatalosan csak 4 gigáig támogat, ám vígan lekezeli a 16-ost is. ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#16863) blackmoto


blackmoto
senior tag

Hátha másnak is új még az, hogy a toast értesítés, amikor sms jön a zárképernyőn felül jobbra "kilökhető", ha épp nem érdekel. Most jöttem rá egy véletlen mozdulatnak köszönhetően. :D

(#16864) rbertkrl


rbertkrl
aktív tag

Telenoros 520-ra jött egy frissítés, valószínűleg a black lesz az! :)

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#16865) Tim82 válasza rbertkrl (#16864) üzenetére


Tim82
nagyúr

Csak kíváncsiságból: mi más lehet még?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#16866) old rocker válasza Tim82 (#16865) üzenetére


old rocker
veterán

a trémobilosoknak szexuálisan küldik... (b@sznak küldeni)

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#16867) duo válasza old rocker (#16866) üzenetére


duo
őstag

nyugalomra semmi ok :D az ambernél a voda volt ilyen benga. kitartásch!

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#16868) Buster17


Buster17
addikt

Most nézem mi ez a nagy black őrület!?

Ezek lennének benne?

Tárterület, Képernyő, Alkalmazásváltó. Na ez nagyon hiányzott.
Már vertem a fejem hogy ezek nagyon hiányoznak ami doridba már megvolt.

(#16869) evo87 válasza old rocker (#16866) üzenetére


evo87
őstag

Amúgy a support oldalon feltüntetett státuszok érdekesek. A T-nél korábban volt kinn, hogy coming soon, amit most visszaminősítettek waiting for approvalra.

Mindenesetre csak-csak megjön mindegyik szolgáltatóhoz lassan, van élet a Fekete nélkül is. :)

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#16870) old rocker válasza duo (#16867) üzenetére


old rocker
veterán

Szálasi is arra faragott rá...:-)

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#16871) juuzer


juuzer
addikt

Kb 2,5 giga szabad hely volt a telefonomon, frissítettem black-re és a programokat is frissíteni szeretném mind. Erre ki írja hogy kevés a hely és most látom hogy 250 mega szabad hely van. Hova tűnt 2,25 GB? :F
Most már 39 MB van csak.. én ezt nem értem...

westcoastog Köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#16872) westcoastog válasza juuzer (#16871) üzenetére


westcoastog
veterán

Tárterület ellenőrzéssel nézd meg mi foglal ennyit, töröld az ideiglenes fileokat stb..

(#16873) jimhun


jimhun
senior tag

Tudja valaki hogyan lehet eltuntetni a programok felsorolasanal azt hogy mutassa az abc.. betuit. Itt a kepen ahogy latszik az "a" betus programoknal ott van felette az "a" betu, a "b"-nel a "b" betu. Ezeket hogyan lehet eltuntetni? Ugy remlik nem voltak ott mindig....

[ Szerkesztve ]

(#16874) zodo válasza zodo (#16680) üzenetére


zodo
nagyúr

Akár hogy is akár melyik ajánlott (LSU, SAP) app-al sincs Érintés menüpontom, mintha ha föld nyelte volna el.

Ötlet?

Szerk:

(#16873) jimhun

abc

[ Szerkesztve ]

(#16875) juuzer


juuzer
addikt

Megvan a ludas, az Asphalt 8 szolidan felzabált 2,2 GB memóriát.... nem is értem minek kell ennyi neki

Vamos a la playa.

(#16876) nicu71 válasza jimhun (#16873) üzenetére


nicu71
addikt

ne idegeskedj ezen,jó dolog az abc. :P
Ha elérsz egy bizonyos appszámot akkor megjelenik a betűrend.
Ez egyébként a kezdő wp-sek tipikus kérdése.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#16877) jimhun válasza nicu71 (#16876) üzenetére


jimhun
senior tag

haha, akkor ezert volt az hogy egyszer eltunt amikor uninstallaltam valamit. :)

(#16878) juuzer


juuzer
addikt

Amúgy azon is gondolkoztam, hogy frissítés közben zabált fel az Asphalt 8 ennyi tárhelyet. Mert ugye frissítés közben írta ki, hogy elfogyott a hely. Androidon nekem a tabletem csomó gameloft játéknál csinálta azt, hogy letöltötte, telepítésnél hibát írt ki, abbahgyta a telepítést, a játék ugye nem települt, viszont az a 7-800 MB, amekkora méretű a játék volt, azt lefoglalta a tárhelyből, de alkalmazást nem mutatott mellé. Ezen csak egy factory reset segített. Ilyen WP-nél is előfordulhat?

Vamos a la playa.

(#16879) rbertkrl válasza Tim82 (#16865) üzenetére


rbertkrl
aktív tag

Jól van na. Csak jelezni próbáltam annak akinek még nem jött volna meg. :)

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#16880) kezman válasza rbertkrl (#16879) üzenetére


kezman
őstag

Kib@szott T meg csak csücsül rajta. :C

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#16881) tévelygő válasza old rocker (#16866) üzenetére


tévelygő
aktív tag

Na ugye hiányzik neked is. :P

Sony RX 10

(#16882) old rocker válasza tévelygő (#16881) üzenetére


old rocker
veterán

Már nagyon...
Nokia hírek: [link]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#16883) mdraco válasza old rocker (#16882) üzenetére


mdraco
őstag

A Nokia már féléve mind zárja az önálló pályafutását.

(#16884) MaCS_70 válasza nicu71 (#16876) üzenetére


MaCS_70
félisten

Attól még jó lenne, ha kikapcsolható lenne.
Engem speciel zavar, mert valahogy nem áll kézre, hogy az ABC végét a betűn keresztül érjem el.

Egyébként ez még nagy bánatom a WP-nal kapcsolatban: nem lehet alternatív felületet tenni rá. Androidnál bárki szabadon választhat neki tetsző launchert -- de még Windows Mobile alatt is kiváló extrák voltak, élen az azóta is visszasírt SPB Mobile Shell-lel.

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#16885) Buster17 válasza nicu71 (#16876) üzenetére


Buster17
addikt

Pedig nagyon idegesítő. Sokkal több helyet foglal. Átláthatatlanabb az egész oldal. Az lenne a legjobb, hogy a letöltött alkalmazásokat egy külön mappába rakná.

(#16886) kezman válasza MaCS_70 (#16884) üzenetére


kezman
őstag

Megszokod vagy megszöksz, szerintem meg így jobb, ha lenne alternatív megoldás akkor meg az nem tetszene embereknek, egyszerű mint a faék, belövöd magadnak aztán jóvan, ha meg resetelni kell visszaállít mindent a felhőből, ezért választottam ezt, az én igényeimet tökéletesen kielégíti.

[IBuster17]: Átláthatatlan?? Droidon még átláthatatlanabb szerintem a töménytelen app egy rakáson, ráböksz a kezdőbetüre azt ott van, mi ebbe az átláthatatlan??

[ Szerkesztve ]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#16887) MaCS_70 válasza kezman (#16886) üzenetére


MaCS_70
félisten

Ez ugye azt jelenti, hogy a Microsoft jobban tudja -- amiért éppen mindenki (szerintem jogosan) szidja őket.

Nem igazán látom védhetőnek (úgy általában) azt az álláspontot, hogy úgy a jobb, ha a felhasználó nem tud valamit az igényeihez igazítani.

Átláthatatlanabb nem lesz attól valami, hogy jobban testreszabhatóbb. Lehetnek alap- és haladó beállítások, de lehessen választani!

Az androidos telefonomon 130 telepített program van, mégis kevesebb "kattintással" érem el őket, mint itt, a WP listájában a kb. 30 programból a lista végét.

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#16888) Buster17 válasza kezman (#16886) üzenetére


Buster17
addikt

Mert nincs sok appom pont a határon jön be ez a "feature" és a betűk miatt sokkal többet kell tekernem, hogy megtaláljam mit keresek... Most hiába bökök rá a betűre ha nem tudom hogyan kezdődik az app meg ha kevés appom van fél tekerésből megtalálom, gyorsabb mintha betűzném.

(#16889) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Most jött sms- hogy az edigital kiküldte a pick packba a telót....

Ezek hülyék :)

Pedig 10 x mondtam, hogy nem kell 40rongyért.

Hagy porosodjon ott :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#16890) kezman válasza MaCS_70 (#16887) üzenetére


kezman
őstag

Bocs ha rosszul fogalmaztam, arra szerettem volna rávilágítani,hogy mindenkinek másak az igényei, attól hogy itt ezt leírod még ez van, ha neked a droid jön be akkor használd azt, azért még nem kell itt osztani az észt, mindenki tisztába van az általa használt platform hiányosságaival, ez úgy néz ki mintha most én átmennék egy droid topicba és ott írogatnám, hogy ez is szar, ezt meg így kellene csinálni, és most ezt nem azért írom hogy megbántsalak csak hát többnyire ez a jellemző.

"Az androidos telefonomon 130 telepített program van, mégis kevesebb "kattintással" érem el őket, mint itt, a WP listájában a kb. 30 programból a lista végét." persze, egy katt azt fél óra görgetés, :K

[IBuster17]: Értelek, de hát sajnos ez van, lesz még több appod hidd el és akkor meg jól fog jönni, ;)

[ Szerkesztve ]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#16891) patex1983 válasza Buster17 (#16859) üzenetére


patex1983
őstag

Nem kell, hogy bekapcsolva legyen folyamatosan a szinkron, manuálisan is fel tudod őket dobni skydrive-ra.
Fényképek-filmtekercs-kijelölöd a képeket-jobb alul (pötty-pötty-pötty) ....-Mentés a Skydrive-ra.

X

(#16892) ketele69 válasza confuser (#16849) üzenetére


ketele69
tag

Igen! Köszönöm.

(#16893) zkiss0


zkiss0
tag

HI!

Van valakinek olyan képernyőkikpcsoló programja, amivel nem kell a kikapcsoláshoz a hardvergombot megnyomni (1 percre van állítva az autómata kikapcsolás, a 30 mp túl rövid, így meg a tokban szokott rendetlenkedni)? Már jóval beljebb van, mint a kamera gomb, noha azt elég ritkán nyomkodom.
Szóval nem egy ökör ára egy olyan microkapcsoló, még házilag is szerlehető talán, de azért kímélném ha lehet!

Segítséget kérek! :R

Kösz: zkiss

Windows XP, mert megérdemled! :-)

(#16894) Blyan válasza zkiss0 (#16893) üzenetére


Blyan
félisten

Quick Controls

Kitehető csempeként a képernyő lezáró.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#16895) zkiss0 válasza Blyan (#16894) üzenetére


zkiss0
tag

HI!

Kösz ez jó lesz!

zkiss

Windows XP, mert megérdemled! :-)

(#16896) KoryHu válasza kezman (#16890) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Androidos telefonon lehet keresni az app-ok között, nem kell görgetni. :)

Legalábbis nekem lehet (LG Optimus). Appok > funkcióbillentyű > keresés > néhány karaktert beírok és szűri az alkalmazásokat.

Mától 24.990 Ft a Media Marktban Dominóval, szerintetek nejemnek ilyent névnapra vagy HTC Desire 200 vagy Xperia E (jó tudom mindnél erősebb), de nem kell "nagy" teló.

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#16897) mukibuci válasza KoryHu (#16896) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

és wp-n nem lehet? a kis nyalóka a bal felső sarokban biztos csak díszítőelem :K

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#16898) KoryHu válasza mukibuci (#16897) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Én nem tudom, csak mondtam arra válaszként. :) Nincs WP-m. Még egy 610-essel voltam közelebbi kapcsolatban, az végülis "elment" kategória, viszont szép.

Na, most akkor vegyek ilyet, ajándékba vagy ne? :D Desire 200-at az akkuidő miatt nem vennék neki, pedig az is tetszik és kézresimulósabb.

[ Szerkesztve ]

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#16899) miqlas válasza Buster17 (#16888) üzenetére


miqlas
őstag

Aki nem szeret szkrollozni és/vagy macerásnak találja a betű alapú keresést, szedje le a mappák alkalmazást: [mappák]
... tudom, most jönnek a szokásos negatív hsz-ok ... ezt miért nem tudja alapból/macerás/miért kell nekem mappákba raknom ... и так далее

[ Szerkesztve ]

42

(#16900) pucklee


pucklee
csendes tag

Találtam egy oldalt, ahhol elég pontosak az update infók..... sajnos.. :W ..
http://crowdsupport.telstra.com.au/t5/Device-Updates/Handset-Software-Updates-31-01-2014/td-p/240619

Nokia Lumia 520 GDR3

Kiindulási Műszaki Engedély
24/02/2014

Kiindulási állás dátuma
10/03/2014

Jelenlegi Műszaki Engedély
24/02/2014

A jelenlegi céldátum elérhető
10/03/2014

Várakozás benyújtására
Waiting for submission
De most akkor nemérttem a Vodafont :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.