Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Samott válasza Lami66 (#445) üzenetére


Samott
addikt

Nekem is volt Z1 compactom, szeriahibas, sargulo kepernyos volt. De becsuletukre legyen mondva gariban csereltek az akksival egyutt. Z3C-t csak a kollegam szopta be a levallo hatlapjaval. Lekopogom a Z5C jol szolgal. Ki kell fogni.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#452) Quverto válasza joey04 (#380) üzenetére


Quverto
tag

Pontosan. Nagy kijelzon elvezetesebb vicces videokat IS nezni. :DD :DD + Sok embernek a telefon ugyan ugy egy munkaeszkoz mint a szamitogep, furogep, auto, stb stb, nagyobb kijelzon konyebb dolgozni egy olyannak akinek tenyleg szuksege van ra. Oke, hogy van igeny kis meretre is, de elenyeszo. Ezaltal a gyartok a nagyobb kijelzokre mennek. Tolyhatunk 6 kilo libatollat, akkor se fog ez valtozni. :)

Aki tudja mi az élet értelme az legyen kedves megosztani velem. :)

(#453) #16820480 válasza Tikakukac (#447) üzenetére


#16820480
törölt tag

Zsebnél annyi a lényeg, hogy ne a combod elülső részére kerüljön a telefon, hanem oldalra, akkor simán le lehet ülni 6+"-os telefonokkal is. Kivenni meg akkor sem lenne kényelmes ülő helyzetben, ha 2 centivel rövidebb lenne. A C55-öm volt talán az egyetlen olyan, ahol könnyű volt elővenni zsebből, de azt a tudást meg manapság semmire nem tudnám használni...:)
A kézméretet meg írtam valamelyik másik hasonló topikban nem olyan régen, hogy ennyi a titok, nem marokra kell fogni, csak ráfekteted a tenyeredre, akkor elérni a képernyő legtöbb részét.

(#454) Somatom válasza #16820480 (#453) üzenetére


Somatom
veterán

Nekem a meló (vezetés) miatt van egy Huawei Talkband B2 -m. Nagyon bejött a kütyü, mert így mindíg nálam van a headset, látom, hogy ki hív, tudom fogadni/elutasítani a hívást, meg az üzeneteimet is jelzi. Sokkal kevesebbszer kell "nem tervezetten" elővenni a telót.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#455) Tikakukac válasza #16820480 (#453) üzenetére


Tikakukac
titán

Hát gyerekek, pusztuljak el, nem szeretem a vékony, tapadós nacikat, de Mustang és Levi's farmerben egy P9-et te sehova sem csúsztatsz el. Se oldalra, se sehova, mert a zseb az a telefonnal tele is van.

Jah, hogy ha ujjon pörgetem akkor a """legtöbb""" részét elérem a telefonnak. Az király. Az remek. Soha a büdös életben nem ejtettem telót, nem törtem kijelzőt. Na, mióta fél-tepsim van, ezt úgy 1 tucat alkalommal megtettem, egyszer el is hasadt rajta az üveg.

Szóval köszönöm, én a telefon árának egészét fizettem ki, szeretném az egészet használni és nem zsonglőrködni :R

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#456) Lami66 válasza Tikakukac (#447) üzenetére


Lami66
őstag

Ez nem érvelési hiba. Nem véletlenül kérdeztem vissza , hogy neked mi lenne a megfelelő. Erős a gyanúm, hogy olyan ami neked megfelel, valójában nem is létezik, mert mindenbe bele fogsz kötni. Ha a mérete megfelelő, akkor az a baj, hogy Sony, vagy az a baj, hogy.....erre szoktam azt mondani, hogy csodaszarvaskergető

(#457) Tikakukac válasza Lami66 (#456) üzenetére


Tikakukac
titán

Persze, hogy nem véletlenül kérdeztél vissza. Szeretted volna megfordítani az érvelés irányát. Ez a fentebb linkelt hiba :P
Én kérek elnézést, Uram. Belekötök mindenbe. Reped a kijelző? Válik a hátlap? A kamera rész 5 évvel ezelőtti időket idéz? Befagy a hívás gomb? Hát még mit nem képzelek magamról, hogy nem akarok ilyenekkel együtt élni. Cöh. Az van, csodaszarvaskergetés :DDD :N

Néha tényleg elcsodálkozom, hogy velem van a gond, hogy nem bírom, ha sz@rt akarnak rám sózni vagy tényleg ez lett a természetes és azon kört kell kizárni, akik fel merik hántorgatni az ilyeneket.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#458) #16820480 válasza Tikakukac (#455) üzenetére


#16820480
törölt tag

Én eddig egy telefon zúztam le, az pont a ZUK Z2 volt, ami lényegesen kisebb az összes telefonnál, amit mostanában használtam :)

(#459) Samott válasza Lami66 (#456) üzenetére


Samott
addikt

Egyebkent nincs csodaszarvas kergetes, minden telefonomnal kellett kompromisszumot vallalni. Mert abban nem tudok engedni, hogy kicsi legyen es az is prioritas hogy ne legyen nagyon szar vas alatta... de kameraban, memoriaban, kepernyo felbontasban, kavameretben kenytelenek voltunk kompromisszumra a compact szerianal.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#460) Samott


Samott
addikt

#offtopic

:DDD

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#461) Icetee


Icetee
aktív tag

Ha valaki beszerezne egy ilyen modellt, ne tartsa magába a véleményét :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.