Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Erdei88


Erdei88
veterán

A 8GB-os 2400-es ram árára kiváncsi vagyok. Mindenesetre szerintem nagyon jól néznek ki

(#2) toyone


toyone
őstag

Erről a hűtési megoldásról nekem a Corsair Vengeance hűtője jutott eszembe.

[ Szerkesztve ]

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#3) Robi BALBOA válasza Erdei88 (#1) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Hát nehéz nyilatkoznom(G.Skill fanként), szépek, valamint jó látni, hogy igényes kis bordával rendelkeznek.
Az árra én is kíváncsi lennék, de úgy vagyok vele, hogy egyszer kell megvenni és egy ilyen cumó évekig elvan. (persze már akinek) :D

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#4) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

Szép kis ramok, a 2400-asra én is kíváncsi lennék :C

[ Szerkesztve ]

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#5) MarQs


MarQs
senior tag

Lenne egy gyors kérdésem:
jól sejtem, hogy az említett "négycsatornás" megoldás alatt a korábbról jól ismert Dual-channel duplázását kell érteni?

[ Szerkesztve ]

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#6) Robi BALBOA válasza MarQs (#5) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Igen, de annak a 4-8 memória modulnak azért szépen együtt is kell működnie.

(#7)Móci: Az remélhetőleg olcsó is lesz, meg 4 csatorna esetén az órajelnek és az időzítésnek szerintem nem lesz akkora jelentősége mint 2 csatorna esetében.

[ Szerkesztve ]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#7) Móci


Móci
addikt

Pofás ramok, bár némelyik időzítései nem a legjobbak...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#8) Shing


Shing
őstag

8GB, 1600-as CL8-al tökéletes lenne. De úgyis túl lesz árazva... Marad a CL9. :DDD

(#9) MarQs válasza MarQs (#5) üzenetére


MarQs
senior tag

Köszi a választ!

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#10) Móci válasza Robi BALBOA (#6) üzenetére


Móci
addikt

Mondjuk szerintem az olcsóság viszonylagos lesz, a sebességek meg majd kiderülnek. Legalábbis engem érdekel, hogy tényleg nem lesz-e akkora jelentősége, mint ahogy írtad.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#11) Robi BALBOA válasza Móci (#10) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Az olcsóság persze relatív, oda is akartam írni csak lejárt a szerkesztési idő. :DDD
Hát szerintem valós alkalmazások többségénél nem lesz sokkal lassabb egy 1600-as cl8-as memória csomag, mint egy 2000mhz-es cl10-es, persze tesztekben és néhány alkalmazában biztos lesz difi, de 4 csatorna esetén még 1600-as(vagy akár 1333-as) ramokkal sem lesz sávszélesség probléma a legtöbb esetben.
Biztosat akkor fogunk tudni ha megjelenik, ami már jó lenne, mert szeretnék már egy 1366-os 6magos procit venni. :D

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#12) ZeUS2140


ZeUS2140
aktív tag

És ezeket a ramokat hol lehet megvenni?
1600-os CL8-as nagyon barátinak néz ki, csak ár, meg beszerzési hely lenne jó :)

hülye ember nincs, csak keveset kérdez...

(#13) Srodney


Srodney
senior tag

jó nagy a felhozatal,mostmár jönnek a kisebb késleltetések is...

(#14) #72042496


#72042496
törölt tag

64 GB-os csomagok, te jó ég! Persze lehetett rá számítani, de "mezei" memóriáknál ez mégis brutális így leírva.

(#15) Levin01


Levin01
őstag

Pfff, fél éve sincs, hogy vettem 2x2GB G. Skill 1600-os ramot a gépembe 12,5K-ért
Most, kihasználva az alacsony ramárakat pont ma vettem meg a 2x8GB-os szettet, szintén G. Skill 1600-ast 13,5K-ért :Y :Y :Y
Évekig elég lesz a 8giga, még a 4Gb-ot sem éreztem kevésnek.
Bezzeg a winyó árak.... :O

(#16) Roxbury


Roxbury
őstag

8 Gb-re érdemes váltani most az alacsony árak miatt, de ez sincs kihasználva átlag userként.

Max annyi, hogy kényelmesen kikapcsolhatod a pagefilet, kicsit gyorsítva a rendszert. És még a BF3 sem szalad ki a memóból kikapcsolt page mellett sem.

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#17) Isee


Isee
senior tag

Biztosan nem 2Ft-os ramok lesznek ezek, mindenesetre jól is néznek ki, nem csak úgy rágórtak egy aluminiumdarabot :D

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#18) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

van értelme ennek a 4csatornának egyáltalán?
egy-két alkalmazást leszámítva hol jöhet ki az előnye?

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#20) Shing válasza kisza25 (#18) üzenetére


Shing
őstag

Majd a tesztprogramok kihozzák szépen, hogy mennyivel jobb, de gyakorlatban nincs előnye. Max ilyen egyszerre tömörítek 30 programot akkor 4 csatornánál 3mp-vel gyorsabban végez, bizony ám. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.