Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Kérdés feltevése előtt kérlek olvasd át figyelmesen az alábbi leírást!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14801) Thomas16 válasza Mr Dini (#14795) üzenetére


Thomas16
tag

Ezt a sort nem értem: "Ezután slacker -a pcre és szintén csillag az egyikre."

Az mc már fent van, de az mc parancsra ezt dobja: "mc: can't load library 'libpcre.so.1'"

(#14802) s3toraph válasza M_AND_Ms (#14800) üzenetére


s3toraph
senior tag

Remek, akkor csak a media_dir kezdetű 3 db sort kellett volna átírnom. A többit visszaírom. Fú de jó vagyok... :W
Köszi! :R

Mr Dini:
Nagyon köszönöm a rengeteg segítséget! :R :R :R
Elvileg kész vagyok a miniDLNA-val bezárólag. Ha minden igaz, még egy újraindítás kell a NAS-nak, és elindítani a minidlna.sh-t, majd pedig a státuszát ellenőrizni böngészőben.

[ Szerkesztve ]

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#14803) s4tch válasza Mr Dini (#14782) üzenetére


s4tch
veterán

Köszi, este próba!

(#14804) Jamboo529


Jamboo529
senior tag

Sziasztok!

Mivel nincs közelebbi fórum, ide írok. Szóval adott egy NSA 320 v1 NAS. Sajnos már 1-2 havonta meg kell kínálni a ventit WD-40-el. Venticserében töröm a fejem. Ha van esetleg valaki, akinek már volt dolga vele, nyilatkozhatna, hogy melyiket, honnan, mennyiért?
60x60x25 Blacknoise Noiseblocker-ben gondolkodtam, de nem tudom, a 25mm nem lesz-e túl vastag a gépbe.
Tapasztalatok?

(#14805) Tonyk válasza Jamboo529 (#14804) üzenetére


Tonyk
veterán

Én a 320-ban amikor ventit cseréltem, akkor úgy néztem, hogy van még hely egy 25mm-esnek is, de nem mértem le! Szedd ki a keretet, a ventire tegyél pl gyurmát, told vissza a keretet és nézd meg, mennyire nyomja be, és lesz elég hely. jobb ötletem nincs.

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#14806) mobilizmo válasza Jamboo529 (#14804) üzenetére


mobilizmo
addikt

Sajnos a 25 mm kb. 2-vel több, mint ami belefér. Én rácson kívülre szereltem fel, így persze távolról sem tökéletes a hűtés, de megteszi.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#14807) shteer válasza Jamboo529 (#14804) üzenetére


shteer
titán

20-as ventit keress bele

..szerintem jónak tűnik

(#14808) s3toraph válasza s3toraph (#14802) üzenetére


s3toraph
senior tag

Este még ennyit csináltam: újraindítás után magától elindúlt a minidlna.sh, nem kellett egyszer sem beírnom neki hogy start.
A NASIP:8200-ra be jön a minidlna státuszablaka, szóval elvileg minden jól van beállítva.

[ Szerkesztve ]

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#14809) Mr Dini válasza Thomas16 (#14801) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog (1)

Szia!

Add ki azt a parancsot, hogy: "slacker -a pcre" . (idézőjelek nélkül)

Mondja is, hogy hiányzik neki a libpcre. ;)

Ezután menni fog az mc.

@s3toraph

Igen, reboot után lefut az, amit a /ffp/start mappában futtathatóvá teszel (pl chmod a+x paranccsal, vagy chmod 755-tel).

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#14810) Jamboo529 válasza shteer (#14807) üzenetére


Jamboo529
senior tag

Köszi mindenkinek. Első körben akkor marad a 20mm-es venti. Ha nem találok értelmeset, akkor meg lehet majd kivágom a tetejét és rárakok egy 100, vagy 120mm-eset. :D Gari már úgy sincs rá.
Tényleg... 5V vagy 12V ???

[ Szerkesztve ]

(#14811) krealon válasza Mr Dini (#14790) üzenetére


krealon
veterán

"Szóval ezzel a módszerrel egy frissebb mc-t fogsz tudni feltenni egyszerűbben:

slacker -a mc

Majd csillagozzd meg a legfrissebb mc-t a listában (már ha több is van), aztán telepítsd!

Ezek után add ki a slacker -a glib-2 parancsot és csillagozz meg egyet (a legfrissebbet) a listából!

Ezután slacker -a pcre és szintén csillag az egyikre."

Javaslat a jovore nezve:
a kiadando parancsokat mindig kulon sorban ird, lehetoleg Monospace vagy Programkod modban, hogy egyertelmu legyen. :R
Pl:
Ezután

slacker -a pcre

és szintén csillag az egyikre.

(#14812) Mr Dini válasza krealon (#14811) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog (1)

Ok. :R

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#14813) Mr Dini válasza s3toraph (#14793) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog (1)

Hú bocsi, ezen átsiklottam.

Mivel mind a 2 csatolás kernel szintű (legalábbis nem os szintű symlink), így bármelyiket megadhatod. Nem kell átirni azokat, amik alapból benne vannak. Az csak azért van benne az írásomba, h szerkeszd, ha szeretnéd. Tehát ha pl Neked a filmjeid a /i-data/md0/admin/download/Transmission mappába töltődnek le, akkor hozzá kell írnod még egy media_dir sort, vagy szerkesztened kell az alap 3-ból a video-t.

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#14814) s3toraph válasza Mr Dini (#14813) üzenetére


s3toraph
senior tag

Én nem nyúltam a minidlna-hoz configolás után, mert előbb kell egy újraindítás, aztán kellene elindítani. Na most, alapból elindúlt, mikor kiadtam a start parancsot neki, írta hogy már fut. Csak azért furcsáltam mert elvileg 1x ki kellene adnom a start parancsot a minidlna-sh-nak, de nem kellett. Mindegy lényeg hogy működik szépen, alapból indúl ahogy kell. :K

Azóta igen tisztázódott hogy csak a 3 sort kell módosítani elérési útban, a többi ki van kommentelve.
Az i-data kezdetűt adtam meg.

Ha egy új mappát akarok hozzáadni akkor kell egy media_dir sor, ez meg van. Viszont, kell az is kötelezően hogy =A, vagy =P, vagy =V ? Ez adja meg a média típusát? Tehát ha videónak zene típust állítok be akkor nem fog működni?

Mi van akkor ha nekem ömlesztve van minden egy mappában, film, zene, kép, pl. torrent? Hogy kell ilyen esetben hozzáadni a mappát?

Eddig minden OK, működik szépen (eddig csak smart TV-n néztem, azzal tökéletes).

[ Szerkesztve ]

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#14815) M_AND_Ms válasza s3toraph (#14814) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Elhagyhatod a media típusát, meg használhatod vegyesen különböző kombinációkban is. Értelemszerűen fogja beollvasni az anyagokat az adott könyvtárból.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#14816) Tonyk válasza s3toraph (#14814) üzenetére


Tonyk
veterán

a media_dir sorok felett a magyarázatban ott van, hogy vegyes tartalom esetén használható az AV, PV, AVP és ezek variációi.

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#14817) Boxi88


Boxi88
őstag

Helló!

Tudna nekem segíteni valaki abban, hogy gyári NSA310s-en, hogy tudnám a Transmissiont frissíteni a 2.82-ről? Vagy, hogy van e értelme frissíteni egyáltalán? :U

Előre is :R

(#14818) Tonyk válasza Boxi88 (#14817) üzenetére


Tonyk
veterán

Frissíteni érdemes, mert a 2.83-ban elég sok javítás került bele. A 2.84 a legfrissebb verzió, ebbe 1db változás van a 2.83-hoz képest, de ez elég fontos javítás.
Sajna gyáriban nincs csak 2.82. Így az FFP marad.

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#14819) Impair1980


Impair1980
aktív tag

Sziasztok!

Vettem egy Hikvision IP (ds-2cd2132F-IS) kamerát a NAS-hoz. A kamera az egész hdd partíciót meg akarja formázni, mert csak úgy tud rögzíteni a NAS-ra.
Kérdésem az lenne, hogy a NAS-ba lévő HDD-t lehet-e 2 partícióra osztani?
Ha az USB-ra rakok egy 32GB Pendrive-ot, akkor elvileg arra is tud rögzíteni?

Előre is köszönöm!

Impair

[ Szerkesztve ]

(#14820) Tonyk válasza Impair1980 (#14819) üzenetére


Tonyk
veterán

FTP-n vagy SMB-n nem tud rögzíteni?

Mondjuk azt is megnézném, hogy hogyan formázna egy nason lévő partíciót...

[ Szerkesztve ]

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#14821) #79335424 válasza Impair1980 (#14819) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sztem partíció méretcsökkentéssel meg lehetne trükközni, de a létrehozott partíciót a NAS nem kezelné le, mivel az számára nem értelmezhető.

(#14822) Petike168 válasza Impair1980 (#14819) üzenetére


Petike168
aktív tag

Elvileg ha FTP-t adsz meg neki, akkor nem kéne/nem is tudna. Nem az SD kártyát akarja formázni?

(#14823) Impair1980 válasza Tonyk (#14820) üzenetére


Impair1980
aktív tag

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat! Elvileg tud.
A leírásában a Network Storage-nál (NAS(NFS,SMB/CIFS)) van.
Az az igazság, hogy még nem jött meg a kamera, még pár nap, de a videókban amit láttam, akkor így adták, hozzá a NAS-t.
Ha itt lesz már okosabb leszek!
HA megjött, jelentkezek!

Impair

(#14824) M_AND_Ms válasza Impair1980 (#14819) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Ez mondjuk elég furcsa.

Ha közvetlenül fér a lemezhez, akkor még érthető lenne, viszont azt meg megint nem tudom elképzelni, hogy a NAS-ban lévő lemezhez a NAS oprendszerén kívül, egy külső eszköz hogyan férhetne hozzá közvetlenül.

De ha hálózaton keresztül (FTP, SMB, NFS), akkor kétlem, hogy egyáltalán formázni tudná a lemezt. A formázás megosztáson keresztül nem lehetséges, mert a megosztani fájlszinten lehet, nem pedig diszk, vagy partíció szinten (még akkor sem, ha te történetesen egy partíció root könyvtárát osztod meg, mert akkor sem magát a partíciót osztod, csak a rajta lévő fájlrendszer rootját)

Szóval, én utána olvasnék hogy is van ez! Itt biztosan segítenek, mert ismerik a Hikvision-t

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#14825) Mr Dini válasza Geripapa (#14778) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog (1)

Szia!

Csak most jutott eszembe ránézni a szkriptre, ami nekem a szinkronizációt csinálja.

Nekem így néz ki a szinkron rész:

drive push --quiet; drive pull --quiet

Persze nekem előtte cdzik stb, tehát Neked valahogy így nézne ki:

cd /<GDrive mappa>/; drive push --quiet; drive pull --quiet; chown admin /<GDrive mappa> -R

Úgy látom van különbség a quiet és a no-prompt között, pedig a dokumentáció együtt említi... :W

Ez tuti működik.

@krealon

Így gondoltad? ;)

[ Szerkesztve ]

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#14826) Tonyk válasza Impair1980 (#14823) üzenetére


Tonyk
veterán

Ezermilliótrillócsillió százalék, hogy nem nem formáz, mivel nem tudja. Mivel a leírás szerint tud smb-t, azzal használd. azt meg képtelen formázni. (épp úgy mint az nfs-t, cifs-t, ftp-t.)

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#14827) Impair1980 válasza Tonyk (#14826) üzenetére


Impair1980
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm!

(#14828) krealon válasza Mr Dini (#14825) üzenetére


krealon
veterán

"Így gondoltad?"

Tokeletes. :R
Igy mar csak az tudja elrontani, aki direkt azt akarja... ;)

(#14829) kovabor


kovabor
tag

Sziasztok, most nem olvastam utána, hogy valaki írta e mnár, de ma megjelent a legújabb frissítés az NSA 310S-hez, frissítettem, így már megy a drive... jelenleg szinkronizál.

ftp://ftp.zyxel.com/NSA310S/firmware/475AALH0C0.bin

Hát remélem, hogy jól fog működni...

(#14830) Mr Dini válasza kovabor (#14829) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog (1)

Á köszi, hogy szóltál! :R

Már fel is tettem. FFP stb minden a régi. Viszont az új Google Drive telepítésénél eldob egy piros táblával közepén fehér csíkkal, és nem akarja feltenni... Hátha egy reboot megoldja! :)

Szerk.: reboot után ezt írja: install failed: Package GoogleDriveClient cheksum mismatched Az oké, hogy elkéstek a januári javítással, de hogy valaki ennyire sietett vele, hogy még az aláírás is lemaradt... Az már teljesítmény! :DDD :C

Mindegy. Kis moddinggal felment és működik. Bár én maradok az odeke-em félénél, szerintem többet tud.

[ Szerkesztve ]

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#14831) SutPet


SutPet
aktív tag

Sziasztok, lenne két láma kérdésem :D

1, ugye ahogy létrehozunk volumeot létrehoz egy megosztást is hozzá. Abba hogy tudok belépni? Egyetlen egy felhasználó van én, adminvagoyk és nem enged be a jelszó párosommal. ugyna ez a helyzet privtára állított megosztásoknál is.

2, végre megjött a másik 2TB-s vinyóm így a benne lévő 500-asról elkezdtem átmásolni az adatokat a másik bennelévő 2TB-re. Ez baromi lassan megy ~ 6-7 MB/s, ez mitől lehet?

God must love stupid people, he made so many of them.

(#14832) Prosectura2


Prosectura2
tag

Sziasztok!

Szeretném az egész rendszert újrahúzni.

Factory reset megvolt, amíg nem rakom fel az ffp-t, telnet és ssh nincs.
Ha felrakom az ffp-t, viszont minden beállítás megmarad - a transmission fut, mintha mi sem történt volna, pedig mindent szeretnék teljesen újrahúzni. Hogyan tudok mindent teljesen visszaállítani alapra?

Köszi

(#14833) Mr Dini válasza Prosectura2 (#14832) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog (1)

Szia!

Le kell törölnöd az ffp-t a programcsomagokrésznél, adatok törlésének pipálásával, h mindent töröljön.

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#14834) Geripapa válasza Mr Dini (#14825) üzenetére


Geripapa
aktív tag

Köszi hogy foglalkoztál vele, csak most jutott időm leülni a gép elé, tesztelni, mikor is látom hogy van frissítés remélem megoldja a goggle gondom :)

---

van google drivem. 2 is...

Gondolom az újabbat kell választani de mért van kettő?

[ Szerkesztve ]

Segítségkéréshez: NSA320+FFP; Raspberry Pi2 Openelec/Kodi ;

(#14835) Boxi88 válasza Tonyk (#14818) üzenetére


Boxi88
őstag

Köszönöm a választ, reménykedtem benne, hogy a tegnap érkezett frissítésben benne lesz az újabb transmission de sajnos nincs. :(

(#14836) Mr Dini válasza Geripapa (#14834) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog (1)

A GoogleDriveClient az új. A másik a régi rossz.

Szerk.: látom Neked fent van már. Hogy lehet, h nálam meg nem volt rendesen aláírva?

Akinek NSA320S-e van felment gond nélkül?

[ Szerkesztve ]

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#14837) Thomas16


Thomas16
tag

Hi!

A MiniDLNA valamiért csak az audió fájlokat látja, pedig az elérési utak jóknak tűnnek.

media_dir=A,/mnt/HD_a2/music/
media_dir=P,/mnt/HD_a2/photo/
media_dir=V,/mnt/HD_a2/video/
media_dir=APV,/mnt/HD_a2/admin/download/Transmission

A fotókat, videókat miért nem észleli?

(#14838) Mr Dini válasza Thomas16 (#14837) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog (1)

Nem lehet, hogy még nem fejezte be a médiakeresést?

Illetve javaslok egy

/ffp/start/minidlna.sh rescan

parancsot.

És tedd ki a / jelet a Transmission végére, hátha az a gond. Bár akkor a zenéket sem jelenítené meg...

[ Szerkesztve ]

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#14839) Thomas16 válasza Mr Dini (#14838) üzenetére


Thomas16
tag

Scan közben a MiniDLNA:

Majd amikor végzett:

Módosítottam a .cong filet, de még mindig csak a zenéket találja :(

(#14840) iTrack


iTrack
újonc

Sziasztok!
egy kis segítséget szeretnék kérni, lassan 2 hete szórakozok a nasommal és kezdek a reménytelenségbe fordulni :(
Szóval nas310, procin hűtő de mást nem csináltam vele. hiba: gyári transmission 1-2 torrent letöltésekor fagy nas újraindul, nagyobb file másolásnál szintén.
volt benne egy wd red 2tb, meg most egy blue 500Gb is. full újrarakva, ahogy a manualban van, és folymatosan ugyan az a hiba. az előző de az új V4.70(AFK.2) firmwarenél is. újracsináltam a kötetet adminból is meg starter utilityből is, stb.

hddk, tuti jók, a red 3 hónapos, az 500 as is , de mindkettőn lement 3-4 hdd teszt hiba nélkül.
Melegedni nemhiszem, mert éjszaka állás után bekapcs és ugyanaz a hiba,
hálókábel tutijó, más ötletem nincs mi lehet a baja.

Valaki valami tipp?

(#14841) adomok válasza Thomas16 (#14839) üzenetére


adomok
tag

Nekem úgy látja a videókat, hogy nem a transmission mappára adtam elérést, hanem a downloadra. Írd át a configot és utána egy restart minidlna.

(#14842) Prosectura2


Prosectura2
tag

Ilyenkor vajon mi van?

Feltelepítettem a Transmissiont ffp alatt, de szerintem jelenleg két példányban fut. Van egy az ffp/tm/.transmission-daemon alatt, egy pedig az mnt/HD_a2/.transmission-daemon alatt. Mindegyik helyen van settings.json file, beállítottam mindkét helyen különböző felhasználónevet, és mindkettőre be is tudok jelentkezni. ha leállítom az /ffp/start/transmission.sh stop parancsal, mindkettő leáll.

Le tudom valahogy szedni az egyiket???

[ Szerkesztve ]

(#14843) Mr Dini


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog (1)

Sziasztok!

Feltettem az mterzo féle motion forkot (git verzió) a nasra, mert kivácsi voltam/vagyok hogy megy neki a webkamerámról a stream. A tesztalany egy Logitech HD webkamera, a vas egy NSA320S. Szépen lefordult a motion, el is tudom indítani (miután a konfigot létrehoztam/szerkesztettem), de a webkamerám nem látja, mivel a /dev/video0 alatt keresi. Az lsusb látja a kamerát.

A kérdésem, hogy ez a ZyXEL féle hotplug system hova csatolja a webkamerákat/usb eszközöket? (ha valaki azt mondja, hogy a /e-data/-nál keressem, akkor harapok! :D)

Hála az új firmwarenek elszállt a jó-kis udev csomagom, ami rendesen fel tudta csatolni az usb-s eszközöket. De ha nem érkezne válasz megpróbálhatom azzal is.

Előre is köszönöm! :R

Szerk.: itt a /proc/usb/devices tartalma: [pastebin]

[ Szerkesztve ]

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#14844) noxika72 válasza Thomas16 (#14839) üzenetére


noxika72
tag

Én hasonlóképpen jártam tegnap a Seriio-val.
Ha már ilyen egyszerű lett a java felrakása.
köszi Mr Dini. [link] 11. pont
Csak képeket volt hajlandó megosztani.
Viszont cserébe a függőségeivel agyonvágta a a Minidlna-t, és az ffp-t is.
Szedhettem le és felrakni újra mindent, így most a kvázi "szűz" rendszer sok mindent nem talál.
pl: a 2.84-es transmission-nak szüksége lenne libcurl.so.4-re, de a repokban nem találok ilyet.
Lehet hogy valami csomag része?

(#14845) Mr Dini válasza Thomas16 (#14839) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog (1)

Ugye a minidlna le van állítva, mikor szerkeszted a konfigot?

(#14844) noxika72

slacker -a curl

Ui.: nem az én érdemem, hanem barmalej2-é! :R Én csak rábukkantam és leírtam a telepítését a cikkben.

Egyébként mit rontott el a serviio az ffpvel? Nem kéne neki semmit sem csinálnia az ffpvel, mivel egy jar-t futtatsz, aminek meg csak a java kell... :F

[ Szerkesztve ]

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#14846) noxika72 válasza Mr Dini (#14845) üzenetére


noxika72
tag

bakker valamit nagyon félreütöttem :)

most már ok

mikor feltelepült a seviio ki írta mi kell hozzá, szép sorban felraktam őket, aztán az lett a vége, hogy hogy az ffp be se tudtam belépni :)
kb egy éve már felraktam a seviio-t de szerintem kevés hozzá a vas az NSA310-ben. túl sokat szöszmötöl egy könyvtár váltásnál.
A minidlna sokkal gyorsabb.

(#14847) Mr Dini válasza noxika72 (#14846) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog (1)

Én csak az eglibről tudok, ami tönkrevágja az uclibc-t (az ffp beli c fordítót). Az viszont komoly károkat tud okozni!

Bizony, a minidlna a best jelenleg.

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#14848) Doky1988


Doky1988
senior tag

Nem hittem volna, hogy eljutok a ZNC elindításáig :D
Köszi Mr Dini a segítséget ! :)

admin@nsa310:~$ /opt/bin/znc -d /opt/share/znc
[ .. ] Checking for list of available modules...
[ !! ] failed
[ ** ] No modules found. Perhaps you didn't install ZNC properly?
[ ** ] Read http://wiki.znc.in/Installation for instructions.
[ ?? ] Do you really want to run ZNC without any modules? (yes/no) [no]: yes
[ >> ] ok
[ .. ] Opening config [/opt/share/znc/configs/znc.conf]...
[ >> ] ok
[ .. ] Binding to port [5555]...
[ >> ] ok
[ ** ] Loading user [Doky]
[ ** ] Loading network [atw]
[ .. ] Adding server [atw.irc.hu 6667 ]...
[ >> ] ok
[ .. ] Forking into the background...
[ >> ] [pid: 17692]
[ ** ] ZNC 1.6.1 - http://znc.in

[ Szerkesztve ]

DokY | www.zsolti.hu

(#14849) #79335424


#79335424
törölt tag

Áruljátok el légyszi, hogyan juthatok be Android alól a NAS webadminba! Évek óta Firefox beta + phony addont használok, de valamit elbarmolhattak a Firefoxban (v.45), mert akármit csinálok, csak ez a használhatatlan mobilos felület jelenik meg

[ Szerkesztve ]

(#14850) Mr Dini válasza #79335424 (#14849) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog (1)

Belépsz a mobilos felületről és kitörlöd a playzone,/mobile/ -t, a helyére pedig beírod, h adv,/admin/.

Nekem pl így néz ki:

http://nas.hu/r49244,/adv,/admin/

(A nas.hu a nas belső domainje)

Itt ajánlotta vki, h ezt a linket mentsem a könyvjelzőkbe.

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.