Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr Dini


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Ahogy a posztban is említettem, ha bárki rendelkezik vicces, vagy bármi más okból megosztandó kommenttel, idézettel tőle, akkor szívesen várom a linket kommentben! Afféle béna megemlékezésképp.

Kezdem én a sort: [link]

Tipikus Somatom komment. Imádta ezt a vadászos viccet és nem egyszer sütötte el. Mindig az első dolgok egyike volt, amiről azonnal rá asszociáltam. :)

[ Szerkesztve ]

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#2) Luck Dragon

Nem akarom elhinni és most nagyon el szomorodtam . Ő tényleg egy egyediség volt , hiányozni fog . Nyugodjon békében . :(

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3) Jack Hunter


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Hát ez váratlanul ért, sajnálom. :( Nagyon kedveltem, mindig volt valami frappáns kommentje. Ég veled, tiszta szívű harcos!
Szomorúak leszünk, ha egy szerettünk eltávozik. De nem eltávozás az, hanem megérkezés egy jobb,szebb helyre, ahová mindannyian eljutunk egyszer.

(#4) Ceree


Ceree
senior tag

Hogy mi? Rendre talalkoztam a munkalkodasaval a forumom, nagyon aktiv, hasznos tagja volt a kozossegnek. Biztos, hogy hianyozni fog innen, nyugodjon bekeben.

Lehet tudni, hogy mi tortent?

Másolat_eredetije

(#5) Soderes


Soderes
aktív tag

Ez hihetetlen.
Teljesen ledöbbentem mikor olvastam.
Alig két hete beszéltünk itt fent.

Azt tudom hogy nem volt senkije. De kimaxolta az életet, vagyis törekedett rá.

Nagyon sajnálom őt! :(
Ismét egy jó emberrel lett kevesebb a világ.

(#6) Damos


Damos
tag

Legyen neki könnyű a föld. :(

Humora az volt, na.[link]

[ Szerkesztve ]

(#7) adika4444


adika4444
addikt

Nagy megdöbbenéssel olvastam. Oszlopos, aktív tagja volt a fórumnak, akinek jó volt olvasni a kommentjeit. Az írásai alapján tényleg Európa minden szögletéből látogatta a fórumot a kamionból :)

Yettel topikban számos szórakoztató kommentjei közül az egyik.
Rengeteg topikban fordult még meg, ahol a neve és az arcképe nélkül is felismertem a stílusát.

Nagyon sajnálom. Kommentjeit - hasonlóan másokéhoz akik egyik napról a másikra mentek el - őrizze a fórum minél tovább!

üdv, adika4444

(#8) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Viszonylag felületesen olvasgatom a topikokat, így a többieket nem ismertem, akik elmentek "közülünk", de Somatom írásaival már nagyon sokszor találkoztam, és még ha ismeretlenül is, ledöbbentett, hogy elment.

Nyugodjon békében. :(

(#9) Fred23


Fred23
nagyúr

Csak a Carpe Diem miatt böktem rá az írásra, erre ez fogad. :(

Sajnálom, hogy nem jutott Neki több élet, mert olyan ember volt, aki tudott élni. Általában véve kedveltem a kommentjeit, a stílusát, hiányozni fog. Jó lenne hinni, hogy reinkarnálódik ebbe a földi világunkba megint, ahová tartozik.

(#10) bitpork válasza Ceree (#4) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Úgy tudjuk hogy agyvérzés.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#11) zoo8800


zoo8800
veterán

Nyugodjon békében.
Személyesen nem ismertem, a kommentjei alapján igazi jófej ember volt.

(A címben utalni kellene rá, hogy kiről szól ez a bejegyzés)

rip and tear, until it is done

(#12) Mr Dini válasza zoo8800 (#11) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Lehet hogy informatívabb lenne úgy a gyászoló topiktársak számára, de nem is az volt az elsődleges cél, hogy hírt csináljak, mivel nem lenne hiteles tőlem. Sajnos a pontos körülményeket sem ismertem.

Azonban a jelenlegi címmel úgy érzem, hogy kevés személyesebb emlékem van vele kapcsolatban. Ő tudná, miért ez lett választva.

Viszont a "Carpe Diem (Somatom)", vagy ennek bármilyen formája szvsz. furán jönne ki és csak félrevezetné az embereket.

[ Szerkesztve ]

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#13) bitpork válasza Mr Dini (#12) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Szerintem az élj a mának pont jó cím, a történtek ellenére. Lajosos. :R

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#14) UnA válasza Mr Dini (#12) üzenetére


UnA
Korrektor

Az biztos, hogy ő már tiltakozott volna az off topic bejegyzések ellen, mert nála alapvető volt, hogy ilyen valójában nincs, csak a beszélgetés van, ahol minden fontos. :)

(#15) Moki2


Moki2
aktív tag

Annyira nem vagyok aktív tag , de erre-arra én is belefutottam kommentjeibe . Hajtson tovább az útján

(#16) totron


totron
addikt

Több aspektusból lehet említeni őt, a poszt csokorba szedte ezeket. Bennem például a kutya és társ (nő) vs. mint ezeket kizáró életmód relációjában maradt meg kommentje. Valahol tervezte ezeket, vágyott rájuk belül, talán várta a kiugrási, változtathatósági pontot, de ez csak tolódott. Nem ismertem közelről, gondolom kimaxolta amennyire lehetett ezt a módit is, a kívülről látható tevékenységeken felül is. A beteljesülés, a nagybetűs megérkezettség viszont talán elmaradt. Szeretjük a reményeket talonban tartani, amik nem törvényszerűen aktiválódnak maguktól, van, hogy a terv csak terv marad. Eltelhet így egy élet.

(#17) Soderes


Soderes
aktív tag

Számomra felfoghatatlan, hogy valaki 55 évesen bemegy/viszik a kórházba és agyvérzés miatt meghal.
Bár nem tudom milyen fizikumban volt vagy egészségileg milyen állapotban.
De akkor is elképesztő.

Legjobb emlék, poén tőle : [link]

A 80-as évekről beszélgetünk.

(#18) cinemazealot válasza UnA (#14) üzenetére


cinemazealot
addikt

Nekem is ez jutott eszembe először. Többször kifogásolta ezt a funkcióját a RIOS-nak. :)

Ugyan nem beszéltünk sokat, de hiányozni fog. :(

(#19) Gargouille


Gargouille
őstag

Bár személyesen nem ismertem, itt a fórumon többször keveredtünk beszélgetésbe. Noha nagyon sok mindenben másképp láttuk a világot, mindig élvezettel olvastam a hozzászólásait, amikben volt valami számomra megfoghatatlan derű. Megdöbbenve olvastam, hogy már nincs közöttünk. Rettentően sajnálom. Nyugodj békében Somatom kolléga.

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#20) 7


7
addikt

:(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.