Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-16 16:06:53

LOGOUT.hu

..:: Motorola Moto G ::..

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3951) honeker válasza ghiottone (#3950) üzenetére


honeker
őstag

:K...senior lettem........

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#3952) -Faceless- válasza ghiottone (#3950) üzenetére


-Faceless-
őstag

Bocsi, nem vagyok ebben benne, de akkor köszi a javítást! :R

(#3953) ghiottone válasza honeker (#3951) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Üdv a klubban :DDD én az őstagra gyúrok.

Amúgy észrevettétek, hogyha a chromeból, vagy a facebookból léptek ki akkor beszokott villanni az előtte használt alkalmazás és abból is kilép? - KitKat-nál láttam eddig csak, de mind az US, mind az UK romon tapasztaltam. :F

Eladó Motorola Edge 50 Prok & OnepPlus 10 Pro: https://shorturl.at/5yzYU

(#3954) honeker válasza ghiottone (#3953) üzenetére


honeker
őstag

kit- kat van rajta és nálam is így van mikor kilépek.........tesco

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#3955) Lovi24 válasza ghiottone (#3953) üzenetére


Lovi24
senior tag

:K Nálam is ezt csinálja

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#3956) zsirfecske


zsirfecske
addikt

parttalan moto x vitához: egyrészt az x hd kijelző, másik kettő meg fullhd és a g2-nél van benchmark optimalizálás az lg részéről, ezt ezerszer kitárgyaltuk n5 fórumán (1 perces rendszermódosítással nexus is tudja hozni g2 számait). tehát hardver miatt moto x kb 50%-kal kisebb nyers teljesítményre képes. más kérdés hogy ez napi használatban nem sokat jelent, főleg a fele annyi pixel miatt.

az árakról meg annyit hogy n5 16gb 132k, moto x 16gb 115k (expansys bruttók szállítás és kuponok nélkül). különböző boltok árai közt hasonlítani SEMMI ÉRTELME.

(#3957) Shyciii válasza ghiottone (#3953) üzenetére


Shyciii
veterán

Nem csak a moto-s kitkat-nál van így. Más telón is előjön. Nekem is ezt csinálja most a Samu S2 CM11-nél. Remélem ez nem fícsőr, hanem bug, és kiírtják belőle, mert engem idegesít.

(#3958) robagp válasza -Faceless- (#3946) üzenetére


robagp
tag

Hello!
Akkor csak neked elmondom, hogy nem is egy androidos telefon van, ami kikapcsolt állapotból bekapcsolja magát az ébresztéshez. A neten van is egy lista mely telefonok tudják ezt a funkciót. A moto g nincs közöttük! Ez nem android függő, hanem telefon fűggő.

Más: Írtam, hogy 4.4.2-vel hálózati problémák voltak. Csináltam factory resetet, de semmi, lecseréltem tesco 4.4.2-re, de semmi /szerettem volna screen rec -ot készíteni, de nem sikerült/ Másodpercenként kb3szor ugrált a csík oda vissza, H+ H 3G között váltogatott, pedig egyhelyben volt.
Most vissza dobtam a 4.3-at és a hálózati probléma eltűnt. Most is ugyanott van, de fixen áll H+ -on 3-4 csíkkal.
Nagyon sajnálom, mert tetszett a kitkat újdonságai, de pont a telefon rész használhatatlan vele.
A motorola-nak, és a google-nak külön bejelentő oldala van erre a hibára kitkat alatt, de én anno kiütöttem a bootloader-t, így felesleges írnom nekik, úgyis az fog visszajönni, hogy így jártam.
Remélem 4.3 alatt nem térnek visza a régi hibák.
Valaki tudja hogy kell az ota-t kikapcsolni? A force stop meg van, csak nem lehet letiltani. /programmal én is tudom, anélkül gondoltam a tiltást/

(#3959) lord.lakli válasza robagp (#3958) üzenetére


lord.lakli
őstag

Attól hogy nyitottál bootloadert szerintem jelents be nyugodtan, mert ha tiszta gyári 4.4.2 van rajta, akkor a hiba az hiba függetlenül a bootloader állapotától.

(#3960) honeker válasza lord.lakli (#3959) üzenetére


honeker
őstag

a hiba az hiba......... :W robagp a lista lelö helyét meg oszthatnád......

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#3961) lord.lakli válasza honeker (#3960) üzenetére


lord.lakli
őstag

Mondja kedves senior tag :P, mi rosszat mertem írni?

[ Szerkesztve ]

(#3962) robagp válasza honeker (#3960) üzenetére


robagp
tag

Hello!
Most csak ezt a régi listát találtam, nem emlékszem a külföldi oldalra, amin az újak is fent vannak.
De az tuti a moto g nem volt közöttük.

(#3963) honeker válasza lord.lakli (#3961) üzenetére


honeker
őstag

ön semmilyent rosszat nem írt a kit-.ket hibájára reagáltam.......... :R robagp :R

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#3964) lord.lakli válasza robagp (#3962) üzenetére


lord.lakli
őstag

Szerintem a 4.4-es hibalistát és a bejelentő oldalt kérte honeker, de mégsem ezt hanem az ébresztőset, akkor ezt meg én kérném.

(#3963) honeker: :R

[ Szerkesztve ]

(#3965) Lovi24


Lovi24
senior tag

Párom is sokat használja a telefont :DDD

Látszik ,hogy közel 2 hétig szabadságon volt. Némi böngészés és játék volt azért benne,1 éjszaka volt repülősben. Ez azért nála sem egy átlag felhasználás!

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#3966) robagp válasza honeker (#3963) üzenetére


robagp
tag

Itt van még egy link, hogy kell megbuherálni a htc-t, hogy kikapcsolva is ébresszen

(#3967) honeker válasza robagp (#3966) üzenetére


honeker
őstag

ok... de én úgy sem akarom még buherálni........ :N

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#3968) architect26 válasza Lovi24 (#3965) üzenetére


architect26
aktív tag

Töltés nélkül sikerült 9 napig bírnia a mobilodnak? :O Mi a mágiád? :D

Per aspera ad astra

(#3969) Abri válasza architect26 (#3968) üzenetére


Abri
aktív tag

sztem az hogy nem nagyon használja

(#3970) Lovi24 válasza architect26 (#3968) üzenetére


Lovi24
senior tag

Páromé,nem az enyém. Nekem max 2-3 nap,de amikor dolgozom minden nap töltöm.
Amint írtam szabin volt és keveset használta. Holnaptól dolgozik,kíváncsi leszek így mennyit bír majd ki neki :D Cardiotrainer és egyéb nyalánkságok eszik majd az akku-t.
Pénteken meg kb 4 órás gps teszt lesz, Szolnok-Kőszeg útvonalon. Na arra kíváncsi leszek...

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#3971) zsirfecske válasza robagp (#3958) üzenetére


zsirfecske
addikt

ezt úgy érted hogy 4.4.2 alatt garis probléma lenne (tehát spéci hw gond, mert ugye csak kis százaléknak jön elő), de a nyitott bl miatt nincs garid ezért így jártál?

(#3972) acura13 válasza kelly416 (#3940) üzenetére


acura13
aktív tag

köszi..probálom is majd tölteni...de ha G Driven is elmondod ott könnyebb lesz azt használom inkább.

Al3XT.....
irtam nem vitázni szeretnék csak mint Moto tulaj érdekelne a különbség,Valoban a szivem csücske lett de elötte volt N5 is...volt G-m, egy szóval sem állitottam nem jo az ár/értéke, csak amire nekem kell arra kevés......).
Nexus : ma néztük USA-ban 329 Dodo egy 16 GB. szerzödés nélkül..74 000 Ft
itthon mennyi a független Nexus??hol kapsz 32Gb-osat??
16GB telenornál 99.e?..2év előfizuval...És a nélkül? nem is kapsz
Ditech: 389 Eu
Expansys :134 e Ft
szállitást szándékosan nem irok mert mindenki másképp oldaná meg...

Motorola Edge 40, Lexus GS 300, Asus ROG, Motorola Razr V8(retro)

(#3973) acura13 válasza zsirfecske (#3956) üzenetére


acura13
aktív tag

Zsirfecse..szeva

dehogy nincs értelme hasonlitgatni..Mindenki ott veszi meg ahol neki olcsobb .nem?
Én is böngésztem a netet(nem csak expansyst) mielőtt megvettem pl a nexust, sőt a G-t is kerestem napokig.
Most ott tartok hogy már látok (hasznmáltat, 2-3 hetest) 299Euért N5-t, sőt van 32GB-is!!! nézegetek G2-is mert az asszonynak az tetszik:-(
N5 vs. G2. mindkettő ua. a gyártó..mindenféle belenyulás nélkül kellene tudni hozni ugyanazt..buherálni bármit lehet....elég szomoru ha egy "referenciamobilt" tuningolni kellene.....
Amugy a Nexus már nem a full referenciat jelenti hanem szvsz. "csak" az Android ujdonságait..hardveresen már ez nem mondhato el....pl..nincs 2< GB RAM, nincs 64 bit, kamera átlagos, beső tárhely átlag
(ismét csak X..Dev.Edition 32Gb !!) full HD képernyö már régota piacon......Sanpdragon 805 jön......Hol a csucstechnologia?
én ugy képzelek el egy 2013-14-es csúcsmobilt hogy pl. Snapdragon 64 bit, 4Gb RaM, 4K kijelző, 2-3 nap üzemidő, full hangvezérlés, min 32GB tárhely...egy középszerü fotomasina szintjét megütö kamerával...
Legyen ára, de nyujtson is érte....................

Motorola Edge 40, Lexus GS 300, Asus ROG, Motorola Razr V8(retro)

(#3974) Shyciii válasza acura13 (#3973) üzenetére


Shyciii
veterán

Szerintem egy kis fogalom zavarban vagy. A Nexus-okat nem azért hívják referencia készüléknek, mer ők az aktuális csúcsgépek. Maga a referencia szó sem azt jelenti, hogy mindenből a csúcs (és egyéb más területen sem abban az értelemben használják). Szvsz amiket felsoroltál, annak egy része parasztvakítás kategóriába esik. A te általad összerakott mobil kerülhetne kb 300eFt-ba (vagy többe, mert a 4k kijelző, és rendes használat mellett 3-4 nap üzemidő hangvezérléssel? Háááát..) Nem hiszem, hogy ezzel normális bevételt tudna az adott gyártó termelni. Kivétel ha kellőképp sok embert meg tudnak hülyíteni a semmiért (lásd Apple).

[ Szerkesztve ]

(#3975) acura13 válasza Shyciii (#3974) üzenetére


acura13
aktív tag

látod az Apple meg is teszi...5s.....
márpedig a Nexusok mindig csucsmobilok voltak!! mult időben

Motorola Edge 40, Lexus GS 300, Asus ROG, Motorola Razr V8(retro)

(#3976) Shyciii válasza acura13 (#3975) üzenetére


Shyciii
veterán

Nem nem. Apple sem teszi meg. Mekkora is a képátlója a csúcs mobiluknak? Konkrétan olyan kevés, hogy már nálam ezért elbukik. Mennyi szopás is van az iOS 7-essel? Hanyadik patch jön, és még mindig messze van a referenciától is, nem hogy a csúcstól. Mekkora a felbontása? Még a hd ready-t sem üti meg (hol van az általad említett régóta elérhető 4k). Mennyi a memória? 1GB? Az sem 4GB ahogy leírtad, szal akkor ez nem hogy nem csúcsmobil, hanem egy középszerű túlárazott valami :) Amúgy meg a legjobb példa a Marketing hatalmára. Hogyan lehet eladni egy szimplán jó terméket bazi drágán, és még örüljön is a user, sőt, elvakultan higyjen is benne :)

Szerintem meg a Nexusok sosem voltak az éppen aktuális csúcsmobilok. Nexus 4 sem volt sebességbajnok, és a kamerája pl botrányosan xar volt. Jah a mérete nagyobb, mint hasonszőrű társaié ugyanakkora képátlóval. Sosem lehetett bővíteni memkártyával bla bla bla. Ezek minden, csak nem csúcskészülékre jellemző dolgok.

[ Szerkesztve ]

(#3977) acura13


acura13
aktív tag

"a specifikáció alapján egy igazi csúcsgépről van szó: Full HD kijelző, LTE és Snapdragon 800 került bele."

"megérkezett az uj csúcsmobil"...

ezek mást sugallnak nemde?? vagy olvass bele a N5 topicba..na ott vannak fanatikusok ám:-))
sokan még ott tartanak hogy kb a Merci a legjobb autó.vagy leragadtak az "Opel, sosem kop el" szlogennél.....Igaz, a 90-es évek elejéb valoban ez volt:-))
de manapság................................struccok homokban a fejükkel..Tisztelet a kivételnek...

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40, Lexus GS 300, Asus ROG, Motorola Razr V8(retro)

(#3978) robagp válasza zsirfecske (#3971) üzenetére


robagp
tag

Hello!
Mint írtam régebben, ez a probléma 4.4.1 óta megvan, és a google-nak erről tudomása is van, de valamiért még nem javították. Azért nincs értelem írni, mert lecsekkolják a motorola oldalt, ahol látják, hogy nyitottam a bootloader-t és innentől nem foglalkoznak velem, mivel lehet a telóm buherált. Az őket nem érdekli, hogy én azt mondom nem az. mivel elég sokan írkálnak nekik a hiba miatt, remélhetőleg majd javítják.
Ez nem teló hiba, ez a kitkat bug-ja, minden kitkat telón jelentkezik./nexus-ok, motorola-k/

Tényleg, vki nem tudja hová tűnt ez?

[ Szerkesztve ]

(#3979) Shyciii válasza acura13 (#3977) üzenetére


Shyciii
veterán

Ki írta, hogy megérkezett az új csúcsmobil? Csak nem a mobilarena-ról idéztél? Mert akkor itt mehet is kukába az egész. Nem akarom a csapatot fikázni, de óvatosan kezelném amiket írnak, mert soxor a fele sem igaz :) Amúgy meg a google sem csúcsmobilként kezeli a Nexus 5-öt, és itt a lényeg. Az hogy a mobilarena-s srácok mit magyaráznak bele, az egy külön móka misi-s dolog :) Elhiszem hogy vannak Nexus 5 fanatikusok is. Egészségükre, ha nincs jobb dolguk. Hálistennek nekem bőven van más programom, mint hogy napi 12 órában a mobilom mellett kardoskodjak :) :)
Autók...Régen az autókban tényleg volt "anyag". Nem véletlen a zőccséges merci legendája. Én most is egy 21 éves Saab-ot hajtok, és már most van benne kb 245ekm és semmi baja. Előző Saab-omban 500eKm felett volt, mielőtt megkapta a turbós motort. Ma már nem aza érdek, hogy az autók sokáig elmenjenek, hisz akkor nem kellene venned új autót 3-4 évente. Régi barna fadobozos Videoton tv-k is elmentek 20 évig akár. Most meg veszel egy lcd-t, és simán behalhat 1 év után. De ez minden más területre igaz. Megváltozott "picit" a világ :)

(#3980) honeker válasza Shyciii (#3979) üzenetére


honeker
őstag

nem "picit" nagyot a rossz irányban :o

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#3981) zsirfecske


zsirfecske
addikt

acura és robagp, annyi mindennel kellene ellenkeznem az utóbbi hozzászólásaitokból hogy 10 percig írhatnám, szóval inkább csak röviden.

acura: sokaknak a moto x a perfekt teló, de attól még pillanatnyilag a nexus5 a legolcsóbb és effektíve leggyorsabb android csúcshardver (snapi 800), ami tény. valaha legjobb off-contract 16 gigás usa árakat nézve (ez már értelmes hasonlítás) moto x 299$, n5 349$, ez így is lett volna kezdetektől reális. méret/egyéni preferencia alapján dönt az ember és sztem nem is kéne más teló jelenleg csak egy moto g a <200$ budget szegmens miatt.

robagp: az én moto g-men és nexus 5-ömön sosem volt kitkat-en térerő probléma, kikérem magamnak ezt a hülyeséget amit írkálsz!

[ Szerkesztve ]

(#3982) -Faceless- válasza acura13 (#3977) üzenetére


-Faceless-
őstag

A nexusok nem csúcskészüléknek vannak szánva, hanem referencia modellnek csupasz androiddal az alkalmazás, és rendszer fejlesztésre. Az egy dolog, hogy néhány alkatrész csúcskategóriás, de attól még nem lesz csúcsmodell...
Ennyi ezen semmit nem kell variálni, ellenben azzal vitatkoznék, hogy az iphone nem csúcsmodell, mert az. A mobil ipart is, mint kb. minden mást szegmensekre kell osztani autóból is van valakinek kombi kell, valakinek lépcsősfarú, egyéni preferencia. Itt van android, windows, ios. Mindegyik platform más igényt elégít ki másra jó főként, nincs egyértelmű győztes...
Ezeket olvasva nekem olyan mintha két ember vitatkozna, azon hogy Vettel győzött a Hungaroringen, de nem mert Talmácsi...

[ Szerkesztve ]

(#3983) zsirfecske válasza -Faceless- (#3982) üzenetére


zsirfecske
addikt

egyetértünk, de attól még a nexus5 egészen év közepéig csúcshardverrel fog bírni, mert csak onnantól jönnek az s805-ös telók. márpedig a soc adja a hardver túlnyomó részét manapság.

(#3984) acura13 válasza Shyciii (#3976) üzenetére


acura13
aktív tag

"Kivétel ha kellőképp sok embert meg tudnak hülyíteni a semmiért (lásd Apple)."

erre irtam hogy az Apple megteszi.....mármint eléggé sok embert meghülyít.-))) amíg lósz...r van veréb is lesz.-)))
Az autos hasonlatot meg azért tettem hogy a N5 tulajok többségének a hozzáállását szemléltessem...csak a gyorsaságot emlegetik...ugy mint a strici az utszélen a Merci az Merci csávókám.-))).
Ha van egy kopasz Androidod ugyan miért ne lenne gyors?? üres windows is villámsebes....de nincs semmi extra benne!! akkor meg mi értelme?? Nem az exrákért, a tudásáért veszed meg a telot??? bármilyen márka...............benchmarkokat pörgetni?? vagy mutogatni a menüket milyen gyorsan nyilnak meg??
elmondom a Xen is 4.4 van és ugyanolyan gyorsan lapozhatok én is....vagy calendart nyitok meg...sőt a fényképezőt pl gyorsabban megnyitja vagy hangparancsot gyorsabban teljesiti, és előbb tudom meg pl ki irt mailt vagy sms-tmint egy N5 tulaj:-))))))))))))))))))))))) :C

Robo...nekem is 4.4 van fent, eddig még nem volt problémám a térerővel....sem a G-n, sem a Nexuson.

Fecske: csucshardver :-)??? s800 ok..de 8Mp? fako IPS?( vs G2....) marandjunk annyiban hogy felső kategoria közepe? :R .......

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40, Lexus GS 300, Asus ROG, Motorola Razr V8(retro)

(#3985) FeRkE válasza acura13 (#3984) üzenetére


FeRkE
őstag

Azért vesz az ember Nexust, hogy olyan programokkal használja, amikkel szeretné, ne legyen tele mindenféle haszontalan hardverigényes gyártói sz@rral, amit sose használnék. Ehelyett mindenből felrakom a nekem leginkább megfelelő programot, és úgy szabom testre a telefont, ahogy nekem tetszik.

(#3986) acura13 válasza FeRkE (#3985) üzenetére


acura13
aktív tag

Látod? igy kell hozzáálni:-) Te igazi N5 tulaj lehetsz (vagy)..nem a gyorsaságával hencegsz hanem arra használod amire valo!! :R

amugy a Moto felülete is mentes a sok sallangtól, semmi Touchwiz, se Sense, se Lg szemét..ezért olyan gyors....

Motorola Edge 40, Lexus GS 300, Asus ROG, Motorola Razr V8(retro)

(#3987) robagp válasza zsirfecske (#3981) üzenetére


robagp
tag

Előre jelezném, hogy ismét csak válaszolok, eszembe nem jutott hibákról írni!

Ha vissza néznéd, már osztottam le linket, ahol ott van, hogy a kitkat hibája.
Halálra dícsérheted a telefonjaidat, a tény, akkor is tény!
Nem azt írtam, hogy mindenkinél rossz, hanem, hogy sok felhasználó jelezte ugyanazt a hibát!

4.3 -ra vissza térve megszűnt ez a gond, és visszajöttek a régi hibák.
4.4.2 alatt megszűntek a 4.3 hibái, és fordítva.
4.3 alatt most ismét nincs hangja az egyik játéknak, a másik képhibákkal küzd.
A fagyások és az érintőképernyő hibák, még nem jelentkeztek, remélem így is marad....
/bár az a múltkor is pár hét után jött elő/

Akinek semmi gond nincs a 4.3-as rendszerrel, és azt használja, az leírná nekem, hogy melyik rom van fent?
Előre is köszönöm!

(#3988) architect26


architect26
aktív tag

Egy gyors kérdés. Ugye van egy 3Gb-s T-internetcsomagom és a Settignsben az APNnél a T-Mobile NETét(internet) vagy a Web(wnw)-t pipáljam ki??? Eddig Web-re volt állítva, most átraktam T-Mobile NET-re, remélem ez lesz az. Köszi! :)

Per aspera ad astra

(#3989) contaxg válasza architect26 (#3988) üzenetére


contaxg
veterán

exdialer-t felraktam, letiltottam a gyari tarcsazot. Innentol bejovo hivaskor teljesen setít lett a kép... :O

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#3990) Jancsibacsi3


Jancsibacsi3
csendes tag

A ...fejeknek azt uzenem, hogy a puding probaja az eves!!!! A tesztekkel az a baj, hogy teljesitmenyt mernek, es nem megbizhatosagot!!! Ezert jarattuk anno a dvd lejatszokat minimum 4-5 napig, mert ha addig nem romlottak el, akkor azutan sem. Lehet, hogy az en keszulekem szeriahibas volt (mellesleg az amazon forumon is irtak hasonlo tapasztalatokrol). A penzemet szerencsere visszakaptam. Majd meglatjuk, hogy kinek meddig mukodik a MOTO G-je!!!

(#3991) FeRkE válasza acura13 (#3986) üzenetére


FeRkE
őstag

Nem Nexus 5, csak Galaxy Nexus tulaj, de a szellemiség ugyanaz :)

(#3992) kelly416 válasza Lovi24 (#3970) üzenetére


kelly416
veterán

Csak akkor induljatok neki, ha van autót töltő, vagy kikapcsolod a kijelzőt és a hangra hagyatkozol. Jó az akku-jó az akku, de mindennek van határa, a GPS aktív használattal és kijelzővel meríti rendesen.

acura13:
Drive elindít, alul "create" -> "folder" -> "név megadás" -> "ok" -> "upload (megint alul)" -> feltöltöd amit szeretnél... és átülsz egy asztali gép elé vagy megpróbálod ugyanazt végigcsinálni mondjuk Chrome-ból amit előrébb írtam, mert nem találtam meg azt a lehetőséget, hogy megválaszthasd a megosztás módját. ;] Vagy nincs is, vagy csak én vagyok a béna, de most csak ennyit tudok segíteni. Böngészőből viszont simán el lehet érni a drive-ot, akár úgy, hogy belépsz a gmail fiókodba asztali nézetben, és onnan telefonon keresztül is ugyanaz a menet, mint amit jó előbb írtam.

Szerk.:
Mókás, a telefonon létrehozott, majd kidobott mappát (amit út közben azért csináltam, hogy élő folyamatot tudjak leírni), a számítógép elé ülve kidobtam a lomtárból. Ennek azért nem biztos, hogy pont így kéne működnie...

[ Szerkesztve ]

(#3993) zsirfecske válasza robagp (#3987) üzenetére


zsirfecske
addikt

"Ez nem teló hiba, ez a kitkat bug-ja, minden kitkat telón jelentkezik./nexus-ok, motorola-k/"

ezt írtad, ami baromság, ezek után ne beszélj félre.

a többségnek nem volt itt baja a moto g-vel 4.3 és 4.4.2 alatt sem, értsd már meg :W

(#3994) ghiottone


ghiottone
nagyúr

1,5 hét alatt megjött az Otterbox tokom Kanadából! Cseppet bumfordi lett a telefon, de nem fosok ha esetleg leesne. :DDD

Eladó Motorola Edge 50 Prok & OnepPlus 10 Pro: https://shorturl.at/5yzYU

(#3995) contaxg válasza ghiottone (#3994) üzenetére


contaxg
veterán

Gratulálok! :)

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#3996) acura13 válasza zsirfecske (#3993) üzenetére


acura13
aktív tag

Szeva

töltöttem le egy speedtestet, amikor 4G felirat aktiv volt...7Mb/sec ---T_M-nál azt mondtálk az előfizum nem alkalmas LTE kapcsolatra csak egyel nagyobb.....

Motorola Edge 40, Lexus GS 300, Asus ROG, Motorola Razr V8(retro)

(#3997) shagy


shagy
tag

Jól látom, hogy jelenleg max Amerikából lehetne rendelni olcsóbban, (csak akkor ugye mások lehetnek a plusz vámok, adók) Európából alig lenne olcsóbb, mintha expansysból rendelném? :F (16Gb-ost keresek épp)

- shagy

(#3998) Al3xT válasza acura13 (#3996) üzenetére


Al3xT
tag

Amerikaban a szolgaltatok nagyvonaluan 4G-kent tuntetik fel a HSPA+ halozatot. Ezek szerint US ROM van a telefonodon?

Nekem nincs gond a halozattal 4.4.2-on, habar az enyemen a US retail ROM van, es a szolgaltatom kizarolag 3G-t hasznal 2100MHz-en hanghivasokhoz is. Nehanyan az angolok kozul is panaszkodnak, de mind Vodafone elofizeto, szoval ne mfeltetlenul mervado.

új Motorola Moto E eladó

(#3999) bwoay válasza Shyciii (#3976) üzenetére


bwoay
nagyúr

nem értem, miért kell a Nexus készülékekről ennyire általánosan fogalmazni. a megjelenésekor a többségük felsőkategóriás készüléknek számított, komoly hw-rel, ami viszont nem feltétlenül jelentette az akkori non plus ultrát, de ezt szerintem nem is nagyon lehet vitati. volt viszont Nexus S, amit jóval lejjebb pozícionáltak, meg volt/van Nexus 4 és Nexus 5, amik legnagyobb erősségük az áruk. a Google az évek során ide-oda tologatta a Nexus nevet, jelenleg a legjobb ár/érték arányú referencia készüléket jelenti, ami nyilván kompromisszumokra kényszeríti a usert, ugyanakkor több előnnyel is jár.

mellesleg: a Nexus 4 megjelenésekor melyik hasonszőrű társa rendelkezett kisebb mérettel azonos képátló mellett?

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#4000) zsirfecske válasza Al3xT (#3998) üzenetére


zsirfecske
addikt

igen, elsőre én is erre gondoltam, ez lesz az oka (igazából 4G LTE kellene legyen a kijelzés, nem is 4G - bár ez itt még 4.3-as screenshot elvileg).

a 7mbit telekomnál tipikus, sima 3G HSPA kapcsolatnál (nem LTE előfizu) ennyire korlátoznak a kis g**ik, akkor is ha 21 mbit-es a csomagod...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.