Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7151) r4pid


r4pid
tag

Én csak vicceltem a yamahával :D
Természetesen én se venném meg úgy a telefont h nem próbálták ki sokan előttem, viszont specifikáció alapján jónak tűnik.
Qwerty nekem nem hiányzik, milestone az első érintős telefonom, kb 1szer se használtam a qwertyt :D SlideIT-tal gyorsabb és kényelmesebb :)

(#7152) solanthugor válasza Rickazoid (#7150) üzenetére


solanthugor
aktív tag

Az merèsz... harcolni is akarsz a telefonoddal? :) (ill. Telekomunikàciòs eszközöddel) vègülis elmèletben kivàlthatja a telefont, de lehet hogy èpp nem a legkènyelmesebb megoldàs, amit nyersz a mèreteivel, ugyanugy vesztel is vele màshonnan... Mondjuk egy streak sztm nekem is tetszene.... kipròbàlnàm milyen.. :)

3330>k700i>k800i>k810i>t700>g900>Touch>Touch Cruise>Tattoo>Desire>Milestone(hiànyzol)>Desire>Jiayu g3>Droid4>BBZ10

(#7153) optikus válasza Rickazoid (#7139) üzenetére


optikus
senior tag

hat pont a google volt az (a par honapos hir szerint) aki ki akarja kenyszeriteni a hw gyartokbol a folyamatos tamogatast es az android verziok frissiteset, igy most egybol kedheti magan es a moto telefonokon :)

Buy books not gear.

(#7154) optikus válasza ViTToRe (#7142) üzenetére


optikus
senior tag

hogy ne vegyuk el a kedvedet, korantsem ilyen veszes mindenkinel. egy kezemen meg tudom szamolni hogy a 8 honap alatt hanyszor indult magatol ujra. nekem gyari 2.1 u1 volt rajta aztan mikor megjelent a 2.2 azota meg az. stabil, nekem nem szakadozik (igaz mobilnetet nem hasznalok) a wifi-vel szorakoztatott neha hogy rajta volt de nem forgalmazott. de mar egy ideje ezt se csinalja. persze van egy csomo hulyesege, meg erdemes rootolni is hogy tudd allitgatni a rendszer parametereket. de en nem teszek ra modokat, nem jatszom. a home gomb az a mi xar, valamiert nem hozza be a home kepernyot elsore, ez mondjuk idegesito. meg az is hogy az elolapjan nincsnek hw gombok, de hat ahany telo annyifele hulyeseg.

Buy books not gear.

(#7155) DVlad válasza Rickazoid (#7150) üzenetére


DVlad
őstag

Köszönöm!

Én gyári (pannonos) állapotában használom és nem tudok rosszat mondani róla. Sok telefonálás, sok internet használat (levelezés, böngészés), motonav használat (megvettem a teljes hosszabbítást + térképek) jellemzik a használatot. Soha nem indult még újra. Egyszer fagyott meg webezés közben, akkor nekem kellett kikapcsolnom. Elõfordul, hogy a net nyom egy force close-t, de olyankor csak annyi történik, hogy visszaáll google-ra. Nagyon elégedett vagyok eddig (kb 1 éve).

(#7156) petipetya válasza Rickazoid (#7150) üzenetére


petipetya
nagyúr

Szerintem visszamenőlegesen semmilyen előnye nem lesz, magyarul a Milestone sem kap több frissítést, a Milestone2 vagy 3 pedig nem kap több európai supportot a mostaninál.

1 év múlva már talán lehet majd érezni a hatását egy új telefon személyében, mely Motorola márkájú lesz ám a Google sajátjaként supportálja majd.

Egyébként pár hete már HTC-t használok (Desire majd Desire S), de nem hasonlítgatok össze semmit-semmivel. A könnyes búcsúzás pedig azért maradt el, mert nem mentem el a topicból. :D

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#7157) nuke7 válasza DVlad (#7155) üzenetére


nuke7
veterán

telenornal lehet kapni / lehetett kapni milestonet?! mikor?!
most egyetlen epp kez-lab telefon sincs a kinalatukban...

https://youtube.com/user/nuke7

(#7158) wolruf válasza nuke7 (#7157) üzenetére


wolruf
őstag

1 és negyed éve lehetett kapni MS1-et Telenornál. Akkor vettem az enyémet is :) Ja, igen. Most LG O2X-em van :) Szintén Telenor :)

[ Szerkesztve ]

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#7159) solanthugor válasza wolruf (#7158) üzenetére


solanthugor
aktív tag

Na ès hogy vàlt be a 2x? Nincs vele gond? :) emlèkszezwl mèg ràm?:)

3330>k700i>k800i>k810i>t700>g900>Touch>Touch Cruise>Tattoo>Desire>Milestone(hiànyzol)>Desire>Jiayu g3>Droid4>BBZ10

(#7160) wolruf válasza solanthugor (#7159) üzenetére


wolruf
őstag

Szia!Emlekszem,igen :)
A 2x egyelore szepen teljesit,bar a Qwerty nagyon hianyzik:)
Ezen most a gingerbread a varos,de en turelmes vagyok.Megszoktam a Milestone eseteben a Froyora varva :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#7161) vasn


vasn
tag

Vki használja a FroyoMod 2.9.2-t? Én feltettem, de nekem nem akart együtt működni a GB témával, el sem indul rajta az Android csak, ha önmagában teszem fel a Mod-ot. A 2.9.1-ben a Wifi volt használhatatlan, így marad a 2.9.0. Igaz ebben meg a CRT animáció hibás de az nem zavar. Ennél gyorsabb Mod-ot még nem használtam. Ha vkinek korrektül működik a 2.9.2 írja már meg. Köszi.

(#7162) solanthugor


solanthugor
aktív tag

Van egy olyasmi gondom hogy a akkufezzültsègem nèha drasztikusan esik... mondjuk egy pàr perces netezès utàn indokolatlanul esik a feszültsèg akàr 15-20 %-ot is.. lehet csak a kijelzèssel sàntìt valami... am. 900-as lv oc-vel hasznàlom... lehet egy kalibràciò kène neki?

3330>k700i>k800i>k810i>t700>g900>Touch>Touch Cruise>Tattoo>Desire>Milestone(hiànyzol)>Desire>Jiayu g3>Droid4>BBZ10

(#7163) nuke7 válasza solanthugor (#7162) üzenetére


nuke7
veterán

vagy régi az akksid..? :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#7164) solanthugor válasza nuke7 (#7163) üzenetére


solanthugor
aktív tag

Hát az lehet. most vettem nemrég pár hónapja a telót, de már több mint 1 éves, lassan másfél. Lehet vennem kellene egyet már... :( ehh...

3330>k700i>k800i>k810i>t700>g900>Touch>Touch Cruise>Tattoo>Desire>Milestone(hiànyzol)>Desire>Jiayu g3>Droid4>BBZ10

(#7165) eami válasza solanthugor (#7162) üzenetére


eami
addikt

CM7? csak mert pont a gyenge akksi idő miatt váltottam vissza CM6ra :/

(#7166) Washwillah


Washwillah
tag

üdv mindenkinek!
megfürdettem a kavicsot... ha valakinek van hibás milestone, vevő vagyok rá. konkrétan a kijelzője kell. a többi része túlélte a dolgot.

Csigalom, nyugavér!

(#7167) addamka válasza eami (#7165) üzenetére


addamka
őstag

Lehet csak egy akksi kalibrálás kellene, ha nem 100%on van a telefon ROM váltáskor, akkor szívás van, mivel a batterystats fájl alapján számolja a töltöttséget, az meg olyankor felülíródik.

1. /data/system/batterystats.bin törlése
2. telefon leállítása
3. akksi le
4. töltő bedug, megvárni amíg felkiáltójelezik az akksi hiányára, ekkor akksi helyére rak
5. tölteni 2-3 órát bekapcsolás nélkül

Ennyit meg lehet próbálni :)

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#7168) solanthugor válasza addamka (#7167) üzenetére


solanthugor
aktív tag

Köszi, ma este megpróbálom...:) remélem jó lesz most nincs kedvem másik aksit venni, reggel töltöttem de most már sipítozik a töltőért, pedig max 25-30 perc navi meg 30-40 perc net volt, + 1-2 telefon hívás... Üdv!

3330>k700i>k800i>k810i>t700>g900>Touch>Touch Cruise>Tattoo>Desire>Milestone(hiànyzol)>Desire>Jiayu g3>Droid4>BBZ10

(#7169) addamka válasza solanthugor (#7168) üzenetére


addamka
őstag

GPS elég jól merít, ha csak trackkelek, akkor max 4 óra és lemerült. Navira nem használom, azt passzolom, de geocaching-en sem bírt 2-3 óránál többet Osmand progival.
Mobilnet meg szerintem jobban merít, mint wifi sajnos.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#7170) solanthugor válasza addamka (#7169) üzenetére


solanthugor
aktív tag

De érdekesen merül, szóval hirtelen csökkenések vannak, nagy lépésekben holnapra kiderül... Ezt a batterystats-ot honnan kell törölni?

3330>k700i>k800i>k810i>t700>g900>Touch>Touch Cruise>Tattoo>Desire>Milestone(hiànyzol)>Desire>Jiayu g3>Droid4>BBZ10

(#7171) addamka válasza solanthugor (#7170) üzenetére


addamka
őstag

/data/system/batterystats.bin
Root explorerrel, vagy ES file explorerrel (bekapcsolt root eléréssel) a legegyszerűbb.
Vagy terminal emulator:
su
rm /data/system/batterystats.bin

Vagy van rá marketban app, klikk.

[ Szerkesztve ]

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#7172) eami válasza addamka (#7167) üzenetére


eami
addikt

sajnos CM7nél ez nem sok semmit ér... érezhetően jobban eszi az akksit. Először én is próbáltam minden félét, még +2 akksit is vettem.... végül CM6 segített :)

(#7173) solanthugor válasza eami (#7172) üzenetére


solanthugor
aktív tag

maradtam a manual-nal, holnap meglátjuk, addig is kösz mindent..
Jah másik kérdés.. 2.2-es miui-ból melyik használható? Láttam a 2.3-ban sincs magyar, így ezért érdemtelen felrakni, de egy 2.2-est még lehet megnéznék...
Üdv!

3330>k700i>k800i>k810i>t700>g900>Touch>Touch Cruise>Tattoo>Desire>Milestone(hiànyzol)>Desire>Jiayu g3>Droid4>BBZ10

(#7174) addamka válasza eami (#7172) üzenetére


addamka
őstag

Lehet jobban eszi, de a 2.x-es DSI fixek óta egész használható lett, ha nem nyúlok hozzá 2 napot kibír, ami bőven megfelel. Általában naponta töltöm amúgy is. Nyúzás alatt meg a CM6 is ugyan olyan gyorsan merült sajnos :)

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#7175) eami válasza addamka (#7174) üzenetére


eami
addikt

nekem CM7 gyakran fél napot sem bírt ki :/

igaz folyamatosan syncel sok minden, zenét hallgatok róla, bluetoothon rá van kapcsolva az órám és még nyomogatom is rendesen.

amióta újra cm6 van, általában elég otthon rányomni töltőre a fent leírt igénybevétel ellenére :)

edit: és még egy fontos dolog... cm7nek tényleg nagyon kevés ez a 256mb ram, ami miatt sok appot kilő a rendszer ahelyett hogy háttérben futna. CM6 alatt már tűrhetőbb.

[ Szerkesztve ]

(#7176) Phami


Phami
tag

Hali mindenki! Na FroYo mod törölve, mert sokat fagyott mostanság és van egy olyan mókája, hogy 3G hotspot-nál 15 percenként újraindult a telefon. Viszont be lehetett rajta állítani, hogy 1%-ban mutassa az aksit, nem tudjátok ezt, hogyan érhetem el, ha a gyári 2.2 van most a kavicson? Valami terminalos mókát tolt a Froyo mod is, csak nem tudom milyen kódokkal. Help me:) Téháiksz.

Cheap Rap Beats, Buy Beats Online - www.ThisIsPhami.com /Trium Mars - Alcatel OT 557 - Sagem My 411V - Samsung L700 - Motorola Milestone - Samsung Galaxy Note 2/

(#7177) vasn válasza Phami (#7176) üzenetére


vasn
tag

FroyoMod-ból melyiket használtad?

(#7178) Phami válasza vasn (#7177) üzenetére


Phami
tag

1.9.2-es volt :)

Cheap Rap Beats, Buy Beats Online - www.ThisIsPhami.com /Trium Mars - Alcatel OT 557 - Sagem My 411V - Samsung L700 - Motorola Milestone - Samsung Galaxy Note 2/

(#7179) vasn válasza Phami (#7178) üzenetére


vasn
tag

Nem 2.9.2? Próbáld ki a 2.9.0-át. Nekem stabil és gyors. A 2.9.2-vel nekem is voltak gondjaim.

(#7180) Phami válasza vasn (#7179) üzenetére


Phami
tag

Elméletben V2 1.9.2 a verziószám, de lényegtelen, nekem még mindig az 1%-os léptetés hiányzik belőle picit. Nem volt rossz a FroYo, de nem fogott meg úgy hűűű de nagyon :) Esetleg nem tudod kimásolni nekem amit a terminálon letol a FroYoMod amikor átállított 1%-os léptetésre az akksit?

Cheap Rap Beats, Buy Beats Online - www.ThisIsPhami.com /Trium Mars - Alcatel OT 557 - Sagem My 411V - Samsung L700 - Motorola Milestone - Samsung Galaxy Note 2/

(#7181) cucinho


cucinho
aktív tag

Sziasztok!
Én is beújítottam egy Milestonet, két napja egész nap csak nyomkodom. :) Egyetlen egy kérdésem/kérésem lenne: iGO-t szeretnék telepíteni, ami a Motonav mellett nem nagyon akaródzik. Nézegettem a z4root-ot, hogy ideiglenesen rootolok egyet, amíg leszedem a motonavot, csak még teljesen hülye vagyok ezekhez a dolgokhoz. Garancia jó lenne, ha megmaradna, szóval ha lehet, akkor el is menteném a motonav.apk-t (ha van ilyen), hogy később visszategyem, ha gond van. Lényeg a lényeg, nagyon megköszönném, ha valaki linkelne egy kezdőknek szóló leírást, hogy hogyan kell permanent root nélkül letakarítani a motonav-ot, vagy csak feltenni mellé/helyette az iGO-t. Előre is nagyon szépen köszönöm!
Üdv, cucu

(#7182) addamka válasza cucinho (#7181) üzenetére


addamka
őstag

Ilyet ne várj, mivel androidra nincs iGO forgalmazva, csak pár készülékre adták ki gyárilag. A motonav speciel pont egy iGO Amigo alapú szoftver, pont erre a felbontásra. Legális csak úgy lesz, ha kifizeted a térképeket, mivel azok vannak csak benne demo módban.

Amúgy ha sikerült letörölni (google ad rá találatot ha a megfelelő nyelven keresel), és netán gyári állapotot akarsz, akkor úgy is a gyári ROM újrahúzása a legjobb választás, ami meg tartalmazza a motonavot.

Amúgy szerintem egy iGO8 mérföldeket ver rá, és a Primo is jobb választás a megfelelő PNA-val. Én sajna megvettem, de a forgalomfigyelés itthon nekem nem működik (mobilnet alapon), úgyhogy inkább lett egy 5"-ös navi TMC vevővel + közép EU iGO8 licensszel.

[ Szerkesztve ]

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#7183) cucinho válasza addamka (#7182) üzenetére


cucinho
aktív tag

Azt tudom, hogy nincs forgalmazva. :)
Szóval akkor a rootolás "visszacsinálása" csak egy gyári rom visszatöltése, és ennyi? Ez jól hangzik, köszi. :)

Van navigáció is iGO8-cal, de az nincs mindig nálam. Olvastam, hogy ez azért nem ugyanaz, de egy próbát megér, azt már megszoktam, és bár tényleg hasonló a Motonav, azért mégsem ugyanaz. Olvasgattam egyébként a how-to-kat google-n, csak nem pont kezdőknek voltak írva, de azt hiszem akkor itt az ideje, hogy jobban elmélyüljek ebben a témában. Meg az is zavaró volt, hogy a leírások sok helyen különböztek egymástól, de akkor majd próbálom kiszűrni a legtutibbat. Köszi mégegyszer!

(#7184) addamka válasza cucinho (#7183) üzenetére


addamka
őstag

Az androidos igo és a motonav skinben különbözik kb, extra funkciók/beállítások nem nagyon vannak egyik előnyére/rovására.

Ráadásul igo-ból 800x480as verzió van különféle helyeken, ami meg tuti nem tölti ki a képernyőt egészében, marad a motonav.

A PNA autóban gondolom elfér, gyalogos navigációra pl. Osmand is megteszi openmapsos térképpel, bár még fejlődik. Vagy ha van mobilnet a google maps már ingyen navigál, hirtelen helyzetekre jó, és elvileg dugót is figyel.

De persze nem lebeszélni akarlak, csak szerintem gáz, amit androidra iGO néven kicsaptak. Állítólag nem elég nagy piac nekik, meg sok a felbontás. PNA-ra nem volt gondjuk azzal, hogy 10 féle felbontásra megcsinálják, érdekes :)

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#7185) Shrike7973


Shrike7973
senior tag

Valaki játszott már a ZombieVille USA játékkal?
Mai napon megvettem, gondoltam pofon egyszerű játékmenet, grafika, nem lesz vele gond.
Pár órával később kipróbáltam, és sajnos furcsa mód bénán megy a játék.
Az FPS rendben van, animációk simák, reakciók azonnaliak, de a lövés nem megy folyton ahogy nyomkodom őrülten, hanem 1 mp-ként egyet lőhetek. Így meg még az első pályát sem tudom végig vinni.
Olyan, mintha az actionlistener-nek megadtak volna egy időzítőt, mert szaggatva se lő egymás után többet :S

(#7186) solanthugor


solanthugor
aktív tag

No megvolt az akksi kalibràciò, annyit füznèk hozzà hogy akinek az enyèmhez hasonlò gondja van elöször kalibràljon egyet mert megoldotta a problèmàmat... jelentösen nött az üzemidö, mert eltüntek a hirtelen töltöttsèg visszaesèsek.. köszi addamka :)

[ Szerkesztve ]

3330>k700i>k800i>k810i>t700>g900>Touch>Touch Cruise>Tattoo>Desire>Milestone(hiànyzol)>Desire>Jiayu g3>Droid4>BBZ10

(#7187) abraham007


abraham007
csendes tag

sziasztok

lehet valahogy 2 simmel használni? adapter vagy ilyesmi...google nem igazán találom

előre is köszi,

GA-P35-DS3L\C2D_E6420@3.2Ghz\4GB_DDR2\Gigabyte GTX 760 \ChieftecNAGYésÜVEG(thx:csigi)\XFX550WPRO\

(#7188) Shrike7973


Shrike7973
senior tag

Szerintem szoftveresen is fel kell legyen egy telefon készítve a dual sim technológiára, bár amúgy is szerintem kizárt. Ha lenne adapter, tuti olvastunk volna róla abban a kevés dual sim-es mobilarena tesztben.

(#7189) abraham007 válasza Shrike7973 (#7188) üzenetére


abraham007
csendes tag

http://www.simore.ch/en/mobile_phone_accessory/Motorola/Milestone.html

közben ezt találtam kompatibilitás listán szerepel a milestone

egyidejűleg nem aktív a két sim de a váltsához nem kell kikapcsolni

inkább ez a kérdés próbálta-e valaki ezt a Simore adaptert Milestone-ben?

kb 19000 Ft szóval vakon nem venném meg

előre is köszi :R

GA-P35-DS3L\C2D_E6420@3.2Ghz\4GB_DDR2\Gigabyte GTX 760 \ChieftecNAGYésÜVEG(thx:csigi)\XFX550WPRO\

(#7190) solanthugor válasza abraham007 (#7189) üzenetére


solanthugor
aktív tag

Nem tudom milyen lehet de inkàbb 4-5ezerèrt veszek egy òcska kis telòt.. mint ezt ha szüksègem lesz rà. ;)

3330>k700i>k800i>k810i>t700>g900>Touch>Touch Cruise>Tattoo>Desire>Milestone(hiànyzol)>Desire>Jiayu g3>Droid4>BBZ10

(#7191) abraham007 válasza solanthugor (#7190) üzenetére


abraham007
csendes tag

épp ez a lényeg :-)

a meglévő három telóból (simből) kellene első körben kettőt csinálni
1privát
1céges
1mobilnet

GA-P35-DS3L\C2D_E6420@3.2Ghz\4GB_DDR2\Gigabyte GTX 760 \ChieftecNAGYésÜVEG(thx:csigi)\XFX550WPRO\

(#7192) Shrike7973 válasza abraham007 (#7189) üzenetére


Shrike7973
senior tag

Érdekes.
De igen, ez nem az a valós idejű dual sim, amire én gondoltam. Ötletesek ezek a dolgok.
Ennyi pénzért vegyél egy dual sim-es samsungot, és lesz kettő telefonod.

(#7193) szőröscica


szőröscica
addikt

Ez a mocskos dög mostanában egyre többször játssza el, hogy lemászik a mobilhálózatról, virít az emergency only felirat. Reboot után meg helyrejön. Az meg főleg nem járja, hogy bizonyos külföldi országokban gyakorlatilag teljesen használhatatlan, mert idle üzemmódban lemerül fél nap alatt. Spanyolországban pl. tavaly és idén is ezt csinálta két héten keresztül. Idén az olaszoknál is csinálta, tavaly szerencsére nem.

A GPS vevő néha úgy tesz, mintha nem létezne, persze jellemzően akkor, amikor a legfontosabb lenne, hogy jelet fogjon. Reboot után természetesen rendbejön. Kezd nagyon elegem lenni ebből a retek telefonból, ha anyagilag beleférne, lecserélném a fenébe, de most egy picit húznom kell a nadrágszíjon.

(#7194) addamka válasza szőröscica (#7193) üzenetére


addamka
őstag

Gyári ROM? No mondjuk custommal sem bírja jobban az akksija, de ha gépjárművel járod az utakat olyan 500 Ft- egy USB-s szivargyújtó adapter, aztán azzal lehet tölteni. Bár a fél nap idle-ben akkor is gáz. Akksi kalibráció volt-e már?

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#7195) optikus válasza szőröscica (#7193) üzenetére


optikus
senior tag

En is szivtam hasonlokkal. Most sokat voltam kulfoldon es szivatott kemenyen. Volt hogy orakig kereste a gsm halozatot. Volt hogy megvolt aztan atvaltott emergency modba. Persze ilyenkor baromi meleg szivja az akkut. Vettem szivargyujto toltot persze csak az jo amiben ossze van zarva a ket adatvezetek. Aztan persze a kinai csoda par mp-ig birta pedig semmi nem volt radugva.
gps sehol nem fogott jelet. Egyszer nagy nehezen lenegyel o-ban, azota is azt hiszi hogy ott vagyok....

Buy books not gear.

(#7196) Phami válasza Phami (#7176) üzenetére


Phami
tag

Erre valakinek van ötlete?:)

Cheap Rap Beats, Buy Beats Online - www.ThisIsPhami.com /Trium Mars - Alcatel OT 557 - Sagem My 411V - Samsung L700 - Motorola Milestone - Samsung Galaxy Note 2/

(#7197) szőröscica válasza addamka (#7194) üzenetére


szőröscica
addikt

Gyári rom, természetesen van márkás autós töltőm.

Egyszerűen el nem tudom képzelni, hogy mi okozhatja, tavaly is ugyanezt csinálta, a spanyoloknál reggel 8kor levettem a töltőről, délután négykor már teljesen le volt merülve, bekapcsolni sem lehetett. Ahogy elindultam haza, és átléptem a francia határon, megjavult. Idén megint ezt csinálta.

Valami szoftveres baromság lehet, de az az igazság, hogy kezdek belefáradni a sok szoftveres baromságába. :D

(#7198) nuke7 válasza Phami (#7196) üzenetére


nuke7
veterán

sztem rakj fel cm6-ot.. :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#7199) addamka válasza szőröscica (#7197) üzenetére


addamka
őstag

Vagy egy akksi kalibrálás kéne, vagy valami háttérfolyamat szívja le. Kollégának Defy, gyári 2.2, néha elindul magától valami media sync cucc, 100%-ban eszi a CPU-t addig. Kellemes.

CM6/Froyomod-t megpróbálhatod, rosszabb tuti nem lesz :)
2.3 alapút nem ajánlok, azokkal azért még neccesebb ha a stabilitás a legfontosabb.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#7200) szőröscica válasza addamka (#7199) üzenetére


szőröscica
addikt

Direkt próbáltam mindent kilőni advanced task killerrel, hátha valami beragadt, de az sem segített.

CM6-ot próbáltam, nem igazán tetszett. Nem bízok ezekben a modokban, hogy őszinte legyek. WP7 Nokiákig kihúzom már így, aztán váltok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.