Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6401) petipetya válasza petipetya (#6393) üzenetére


petipetya
nagyúr

Na jó, ezt a gyárit még átgondolom. Ugyanis a gyárival csak egy bizonyos helyzetben jelentkezett a képernyő fagyás, amikor hsdpa alatt voltam és a docs to go-val néztem vagy szerkesztettem word doksit. Ez a froyomod alatt nem jön elő.

És mivel ez a napi tevékenységeim részét képezi, nem mindegy hogy számíthatok-e a telefonra egyből, vagy csak fél perc múlva.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#6402) mrbig25 válasza petipetya (#6392) üzenetére


mrbig25
őstag

Nem lehet, hogy a 3D-s appdraver miatt reagál lassabban a kelleténél?!

Egyébként én jelenleg próbálom a ZeppelinRox féle Supercharger nevű okosságot és azonos CPU órajel (nálam jelenleg 700MHz - VM Heap: 42mb) mellett érezhetően gyorsabb, zökkenőmentesebb lett a telefon. Emellett a mikrokésések,-és akadások is eltűntek szinte teljes mértékben.

...

(#6403) Washwillah válasza petipetya (#6399) üzenetére


Washwillah
tag

igen, láttam, hogy nagyobb mint a gyári akksi, de akkor is 2300 mAh :D
nagykezű ember vagyok, nem gond ha durung.

Csigalom, nyugavér!

(#6404) petipetya válasza petipetya (#6401) üzenetére


petipetya
nagyúr

A tasker írja ki ezt sa memóriás üzenetet: kep , holott ram van bőven: kep

"nincs rá lezsóidő"

(#6405) Washwillah válasza mrbig25 (#6402) üzenetére


Washwillah
tag

cool stuff lenne, de androidiani nem hajlandó mit kezdeni a zippel. azt írja, hogy e:error in /sdcard/penrecovery/updates/v6_supercharger-aor.zip. a scriptet nem próbáltam, mer azt írja,hogy open recoveryset használjam a milestonehoz.

te script managerrel csináltad?

Csigalom, nyugavér!

(#6406) Djuree válasza petipetya (#6404) üzenetére


Djuree
félisten

na hogy áll az akksid? jó már? nekem még ugyanaz, 1 nap alatt lemegy 5%-ra, és még így megy 2 napig :DD majd ma tolok fel miuit, meglesem úgy.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6407) mrbig25 válasza Washwillah (#6405) üzenetére


mrbig25
őstag

Mert rosszul csináltad.
Ha az első hsz alján lévő V6_SuperCharger-AOR.zip -et letöltöd, akkor azt nem az updates mappába kell rakni...
Ha kicsomagolod, akkor az openrecovery/amenu és openrecovery/scripts mappába kell egy-egy fájlt bemásolni. De a kitömörítés után ezt látni fogod, mert a könyvtárstruktúra így van elkészítve a csomagolt fájlban.
Ezután az OperRecovery-be belépve, ott lesz a főmenüben a SuperCharger V6 menüpont.

...

(#6408) r4pid válasza petipetya (#6404) üzenetére


r4pid
tag

És a widget tuti a legfrissebb memóriahasználatot írja? mert tapasztalatom szerint a widgetek nagy része csomót késik és nem feltétlenül az aktuális dolgot mutatja....
pl naptár, óra, stb...

(#6409) Washwillah válasza mrbig25 (#6407) üzenetére


Washwillah
tag

:R
olvasni meg majd megtanulok :)

Csigalom, nyugavér!

(#6410) drzsoo1 válasza addamka (#6398) üzenetére


drzsoo1
aktív tag

Természetesen nem, köszi, most már OK! :DD

Csak Motorola, 29 éve: Int. 2000(1995)-MicroTac 7200-Flare-d460-cd930-Timeport T250-T720i-MPX200-Q9h-Milestone-Milestone2-Atrix-Moto G 4G-MotoZ Play-MotoZ2Force&Motorola Thinkphone

(#6411) rena224 válasza mrbig25 (#6407) üzenetére


rena224
tag

Pontosan mire is jó ez a Supercharger??? mert én a leírtak alapján feltettem, openrecoverybe is benyomultam, vizsont van egy halom állítási lehetőség... na ott mire "köll" menni? :D lehet h én vok hülye, de vaktában lövöldözni nem akarok, megvárok vmi épkézláb magyarázatot inkánn, h ez miért is gyorsít a vason és mit kell ezért tenni :)

"Ha már nyakig ülsz a szarban, adj hálát Istennek: Köszönöm Uram,hogy legalább nem hullámzik!"

(#6412) petipetya válasza mrbig25 (#6402) üzenetére


petipetya
nagyúr

mrbig25:
Meglestem a topicot a gugli fordítóval, de eléggé kaotikus számomra. :Y

Djuree:
Detto így viselkedik, és mivel nálad is, letojom és használom így, hogy nem jelzi hitelesen a telefon.

"nincs rá lezsóidő"

(#6413) mrbig25 válasza rena224 (#6411) üzenetére


mrbig25
őstag

+ petipetya -nak is; (vágom az angolt, de az még nekem is kaotikus volt :DDD )

Röviden és tömören: a memóriakezelést pofozza ki. Ugyebár többen tapasztaltátok, hogy a 256mb ram néha elfogy és a programok egyszerűen kilépnek. Na ez az okosság ezt próbálja kiküszöbölni.

A Balanced 1-2-3 beállítás átlag felhasználásra van kitalálva.
Az Agressive 1-2-3 pedig azoknak, akik sokszor használnak nagy memóriaigényű alkalmazásokat (komolyabb játékok, navigáció vagy ezek együtt...)
Mindegyik esetben érdemes a VM Heap méretét legalább 40mb -ra állítani.
Emellett a Launcher állandó újrarajzolását is megakadályozza. (ehhez a gyári "Lock home in memory" funkciót ki kell kapcsolni)

[ Szerkesztve ]

...

(#6414) petipetya válasza mrbig25 (#6413) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi!
De ez nem csak CM-re van? Mert sűrűn emlegetik benne...

Ha nem, akkor a telepítést le tudod írni magyar nyelven, vázlatpontokba szedve? Csak hogy mit-hová kell bemásolni és milyen sorrendben, a linkeket majd megtalálom a topicban.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#6415) mrbig25 válasza petipetya (#6414) üzenetére


mrbig25
őstag

Nem, ez minden ROM-hoz jó, legyen az gyári vagy főzött.
Én az OpenRecovery-hez készült megoldást preferálom, mert így nem szükséges a GScript-el és a többi programmal szerencsétlenkedni...
(androidiani openrecovery 3.3 ajánlott, bár gondolom a többség ezt használja...)

Rengeted rizsa van az írásban, de maga a telepítés roppant egyszerű:
ezt letöltöd
■ kicsomagolod és a memóriakártyán található OpenRecovery mappába bemásolod (kitömörítés után látni fogod a könyvtárstruktúrát, szóval egyértelmű, hogy mit-hova)
■ indítod az OpenRecovery-t és a főmenüben megtalálod a V6 SuperCharger menüpontot -> kiválasztod
■ ráböksz a számodra ideális beállításra (Balanced 3-at ajánlom, később kipróbálhatod nyugodtan az Agressive beállítást is vagy az Unsupercharge menüponttal visszaállíthatod az alap állapotot)
■ vársz amíg elkészül
■ reboot -> örülsz (remélhetőleg :) )

[ Szerkesztve ]

...

(#6416) petipetya válasza mrbig25 (#6415) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszönöm! :C
Holnap nyugalom lesz, ki is próbálom.

"nincs rá lezsóidő"

(#6417) viktorhmv


viktorhmv
senior tag

Sziasztok!
Motorola Milestone-ról mi a véleményetek? Érdemes venni még manapság?
Nem lassú az 550MHz-es procijával? Jellemző bugok? Problémák?
Előre is thx!

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#6418) petipetya válasza mrbig25 (#6415) üzenetére


petipetya
nagyúr

Na jó, már fel is tettem. :)
Egyenlőre nem tapasztalok változást, de persze ehhez használni kell egy napot.

viktorhmv:
Húha, elég sok dolog van a telefonnal kapcsolatosan, amit ki lehetne beszélni. Részemről csak úgy tudok válaszolni, ha konkrét dolgokat kérdezel. Vannak bugok és vannak jó dolgok is, összességében ajánlani tudom a telefont, persze kérdés hogy mennyi pénzt szánsz rá, és hogy ebben az árkategóriában van-e ilyen tudású készülék fizikai billentyűzettel.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#6419) viktorhmv válasza petipetya (#6418) üzenetére


viktorhmv
senior tag

Nos tehát akkor: a keret rá kb: 60 000 HUF
Ami nekem fontos lenne: Masszív telefon jó összeszerelési minőséggel, kicsúsztatható qwerty gombsorral. Neteznék rajta sokat és Angry Birds-öznék:) Ennyi pénzért már jó lenne ha egy jó kamera is lenne benne (kb 5 MP). Ha ezek jól használhatóak rajta akkor nekem okés lenne.

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#6420) mrbig25 válasza viktorhmv (#6417) üzenetére


mrbig25
őstag

Szia!

A "gyorsbótba" jelenleg 60k, újonnan, függetlenül, 2év garival. Ennyiért nem igazán tudok jobb -új, garanciás és független- telefont ajánlani, aminek 3,7"-es kijelzője van, ilyen frankó felbontással. (+GorillaGlass, fizikai qwerty és erős CPU + GPU)
Az 550MHz elsőre kevésnek tűnhet, de nem az. Emellett kiválóan skálázódik a processzora és nyugodtan lehet akár 1000MHz környékén is használni.
Pár hete használom csupán, de eddig nagyon elégedett vagyok vele, szóval részemről ajánlott.

petipetya: jelenleg nálam is tesztfázis van és én úgy veszem észre, hogy gyorsabb valamivel, illetve nincsenek apró késések...bár lehet, hogy csak placebo hatás :DDD

[ Szerkesztve ]

...

(#6421) Washwillah válasza viktorhmv (#6417) üzenetére


Washwillah
tag

Szerintem érdemes! megcsináltam ezt a supercharger okosságot és megtáltosodott a telefon szó szerint. a legutóbbi cm7-tel használom és most újra "beleszerettem" ebbe a telefonba! proci max sebessége 1 ghz-re állítva, vm heap 42 mega... már csak egy combos akksi kéne mögé és kész.
problémának annyit tudnék mondani, hogy a kijelző hátlapja a sok ki-be csukástól karcolódik, de erre is van "sufnituning"megoldás.

Csigalom, nyugavér!

(#6422) petipetya válasza viktorhmv (#6419) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nekem tavaly augusztus óta van meg, de a qwertynek semmi baja, pedig napi többször csúszik ki-be. Nem vagyok nagy játékos, de az angry birds három változatát kipróbáltam rajta, a rio sem akadt a gyári 2.2-őn. Fotózni szintén nem szoktam, de biztos lesz valaki aki többet kattogtatja nálam. Egyszer volt nagyobb volumenű fényképezésem, amikor tavaly a plakátkiállításon ezt használtam - mindegyik fotó nappal és 5MP-en készült, azok tű élesek lettek. A makróval már akadtak gondjaim.

A net szinte éjjel-nappal fut rajta, szépen viszi a wifit, 2G-t és a 3G-t is. Email, google talk, böngésző stb. egymással párhuzamosan működnek, nem beszélve az időjárás és hír24 alkalmazásokról is. Egy megjegyzés, hogy engem zavart a gyári 2.2-ben az, hogy a böngésző azonosítót nem lehet átállítani desktop-ra, de erre van a Dolphin. Az külön extra, hogy a tasker segítségével éppen ma állítottam be a kedvenc netezési paraméteremet: képernyő feloldásnál 3G-n, míg a képernyő lezárása után 2G-n van.

Összességében 550-en is jól használható, nem lesz gondod akkor amikor csomó minden fut rajta és a napsütésben csörög és fel kell venned - a fényszenzor és a gsm modul teszi majd a dolgát, ahogyan kell. Persze lehetnek akadások a menüben való barangoláskor, vagy akár fagyások is, ami szinte mindenkinél máshogyan jelentkezett - nekem 3G alatt word doksik szerkesztésénél. De ezek nem általánosak, és szerintem ki lehet kerülni némi finomhangolással.

"nincs rá lezsóidő"

(#6423) Csokiii


Csokiii
aktív tag

hali én most veszek egyet és mire figyeljek a vásárlásnál mi az ami elromlik vagy ilyesmi? :F

(#6424) Djuree


Djuree
félisten

miui-hoz a language packet hogy kell feltenni?
meg ez a vm heap ez mi? ezen állítsak? és ha igen hol tudom állítani? :DD
ja és google apps kell külön miui-hoz? ha igen, honnan töltsem le?

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6425) Djuree


Djuree
félisten

ja és ez mi?: G.O.T. SHOLS_U2_36.0

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6426) sghc_toma válasza Djuree (#6424) üzenetére


sghc_toma
senior tag

language pack-et ugyanugy, mint magat a miui-t.. nem kell hozza kulon google apps..

in asm we trust

(#6427) petipetya válasza Csokiii (#6423) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nézd meg az indikátor matricát, fehér alapon kell lennie piros keresztnek, ha még nem ázott be.

A kijelzőn nézz majd meg egy fekete képet és nagyíts is rá, majd állítsd be háttérképnek és tüntesd el az ikonokat - ha pixeles a kijelző, akkor ez talán kimutatja.

A kamerával készíts fotót fehér és fekete háttérről is, ezek talán kimutatják, ha valami gáz van a lencsénél.

Hívás közben tedd a füledhez, majd tartsd el, tedd hozzá és tartsd el - hogy jól működik-e a szenzor benne. Ugyanezt megteheted a kezeddel is hívás közben. A Motorola felirattól van kb. fél centire 9 óra irányban.

Ha már szenzor, akkor lesd meg, hogy működik-e az automatikus fényérzékelés: settings / sound and display / brightness / auto

Szintén hívás közben próbálgasd végig a settings / call settings / chrystaltalk settings részben mind a 4 menüt, ha mindegyiknél szól a telefon, akkor a mikrofonokkal gond nem lehet. Sőt, hívj fel egy ismerőst teszt céljából, hogy jól halljátok-e egymást.

A qwerty állapotát könnyedén le tudod ellenőrizni, nyomogasd végig az összes gombot rajta, húzogasd ki-be.

Power gomb megfelelő működése:
- egyszer nyomod = képernyő ki-bekapcsolása
- 2 mp-ig nyomod = előjön a választó menü
- hosszan nyomod = ki-bebapcsolja a telefont
Ha nem ezt teszi, akkor ott is gond lehet

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#6428) addamka válasza petipetya (#6427) üzenetére


addamka
őstag

A crystaltalk nem mérvadó, szoftveres dolog, volt olyan beállítás, hogy semmit nem hallottak belőlem. Custom ROM-okban meg ugyebár nincs bent alapban ez a funkció, a gyári 2.2.1-t meg mindennek nevezném, de normálisan használhatónak nem (persze ez is eltérő készülékenként, gyári 2.2.1-el DSI bug miatt a kamerától rebootol a telefonom, CM7-tel DSI BUG workaround kikapcsolva sem fagyott még be).

Amúgy a qwertyt sem árt, ha megnézi, szétcsúszás közben nem akad meg, holtjátéka 1 milliméternél nagyobb nem lehet. Háttérvilágítás működik-e mindenhol.

A kamera sötétben hulladék, szóval ha szobában pixelhalom a kép, az normális. Napsütésben viszont vállalható, amit csinál.

Amúgy sajna 1 dead pixelnél még nem számít hibásnak a kijelző, nekem is van egy szép kéken világító, nuku garancia erre.

Szenzoroknál nem árt megnézni a giroszkópot, meg a hőérzékelőt sem (marketen volt valami tesztprogram rájuk amúgy), plusz ha gyári autós tartó/dokkolóban gondolkozik, akkor a mágneses teret érzékelő bigyó sem árt, ha megy, sokat dob a kényelmen.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#6429) mrbig25 válasza Djuree (#6425) üzenetére


mrbig25
őstag

Egy "gyári" firmware, amiben már benne van a vulnerable recovery, ezért az openrecovery használatához nem kell külön firmwaret + recoveryt frissíteni, hanem elég csak az általad írt G.O.T Shols-t.

VM Heap: (google első találat...) Meghatározhatjuk, hogy egy éppen futó alkalmazás maximum mennyi memóriát foglalhat el.

VM Heap Tool <- ezzel tudod állítani a méretét

[ Szerkesztve ]

...

(#6430) Djuree


Djuree
félisten

na legújabb miui felrakva. majd holnap tesztelem...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6431) Csokiii válasza petipetya (#6427) üzenetére


Csokiii
aktív tag

köszi a segítséget már meg is vettem :R :D

(#6432) Csokiii


Csokiii
aktív tag

és még annyi hoyg tudja valaki hogy hogyan tudom soft resetelni mert ha rámegyek a gyári visszaállításra akkor nem csinál semmit android 2.2.2 és the FroyoMOD2.7.0 van rajta

(#6433) r4pid válasza Csokiii (#6432) üzenetére


r4pid
tag

A gyári szoftvert kell RSD Lite programból ráflashelni, csak ennyi az egész :)

(#6434) drzsoo1 válasza viktorhmv (#6417) üzenetére


drzsoo1
aktív tag

Tegnap óta használom az iceandfire legújabb custom ROM-ot, ég és föld a gyárihoz képest. Egyetelen gondom a hosszú ő és ű betűk hiánya, ill helyette négyzetek jelentek meg, egy sima font changer és a windowsom saját verdana betűkészlete segítségével megoldódott. A gyári 2.2 szerintem direkt lett ilyen bug-os, nekem állandóan kifagyott, egy hívást nem tudtam rendesen fölvenni. Emellett ez a custom ROM ugye már 2.3.4 gingerbread, szóval a ROM csere kötelező..

Csak Motorola, 29 éve: Int. 2000(1995)-MicroTac 7200-Flare-d460-cd930-Timeport T250-T720i-MPX200-Q9h-Milestone-Milestone2-Atrix-Moto G 4G-MotoZ Play-MotoZ2Force&Motorola Thinkphone

(#6435) petipetya válasza mrbig25 (#6415) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi!

Így két nap után elmondhatom, hogy ezzel a módszerrel tökéletesen működik a telefon, az appdrawer sem késik a froyomod-ban, szárnyal a gép. :C

"nincs rá lezsóidő"

(#6436) mrbig25 válasza petipetya (#6435) üzenetére


mrbig25
őstag

Nincs mit :R

Én jelenleg a CyanogenMOD 6.1.2-t használom egy pár napja, a fent írt scriptel és tényleg nagyon frankó. És ami a legjobb: a script új memóriakezelésének hála nem kell használni taskillert és mégse lassul a teló...király.

...

(#6437) viktorhmv


viktorhmv
senior tag

Sziasztok!
Vettem egy Milestone-t. Remek, nagyon tetszik. Custom ROM van rajta, de Android Market viszont nincs. Honnan tudok letölteni hozzá?

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#6438) petipetya válasza viktorhmv (#6437) üzenetére


petipetya
nagyúr

Melyik rom van rajta?

"nincs rá lezsóidő"

(#6439) viktorhmv válasza petipetya (#6438) üzenetére


viktorhmv
senior tag

2.3-as CM7 asszem

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#6440) petipetya válasza viktorhmv (#6439) üzenetére


petipetya
nagyúr

Innen töltsd le a google alkalmazásokat, ebben benne van a market is.

Ezt másold bele az sd / openrecovery / updates mappába, majd recovery módban indítsd újra a telefont és dalwik/cache ürítés után telepítsd fel.

"nincs rá lezsóidő"

(#6441) viktorhmv válasza petipetya (#6440) üzenetére


viktorhmv
senior tag

bocs de hogyan is kell recovery módban elindítani:)

Vagy ha esetleg tudsz egy jobb romot ajánlani és tudnál hozzá leírást linkelni az jó lenne:D

[ Szerkesztve ]

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#6442) petipetya válasza viktorhmv (#6441) üzenetére


petipetya
nagyúr

- Kapcsold ki a telefont.
- Húzd ki a qwerty-t és tartsd lenyomva az x-et, majd kapcsold be.
- Tartsd lenyomva ezeket 3mp-ig, majd engedd fel.
- Mikor megjelenik a háromszög, tartsd lenyomva a hangerő fel gombot, majd nyomd be a kamera gombot.
- Mikor megjelenik a recovery sor, válaszd ki az "apply sdcard:update zip".

...betölt a recovery...

- Wipe dalwik cache, wipe partition
- Apply update / gapps-gb-20110307-signed.zip
- Go back
- Reboot system

Elsőre ez sikerüljön. Innen a recoveryből lehet rom-okat feltenni, ha ezt megcsinálod, akkor utána egy új rom felrakása már menni fog.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#6443) viktorhmv válasza petipetya (#6442) üzenetére


viktorhmv
senior tag

Ha minden igaz akkor ezt már az előző tulaj megcsinálta. Meg is mutatta h hogyan kell előhozni csak elfelejtettem:)

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#6444) viktorhmv válasza viktorhmv (#6443) üzenetére


viktorhmv
senior tag

megvan, megtaláltam

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#6445) eami válasza petipetya (#6442) üzenetére


eami
addikt

amúg ez a nyomd le az "X"et csak a frisebb bootloadereknél megy, régebbieknél kamera gombot kell nyomva tartani.

Én nem is frissítettem a bootloadert mert nem látom értelmét... vagy van vmi?

(#6446) petipetya válasza eami (#6445) üzenetére


petipetya
nagyúr

Tudom, csak sosincs az eszemben.

"nincs rá lezsóidő"

(#6447) viktorhmv


viktorhmv
senior tag

Sziasztok!

Honnan lehet letölteni a "három betűs navigációs szoftver" Milestonnal kompatibilis változatát?

Linket ha tudnátok PÜ-ben küldeni azt megköszönném.

Előre is köszi!

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#6448) Djuree


Djuree
félisten

valakinek megy a gps a legújabb miui-val? nekem nem akar. valamit változtatni kéne a beállításokon?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6449) Djuree válasza viktorhmv (#6447) üzenetére


Djuree
félisten

torrent?: piratebay? isohunt? ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6450) petipetya


petipetya
nagyúr

Valamelyikőtök fel tudja telepíteni a digitalstand nevű alkalmazást? Én nem, pedig szeretném.

"nincs rá lezsóidő"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.