Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7051) solanthugor válasza P-SZ-S (#7047) üzenetére


solanthugor
aktív tag

Én most egy jó ideje masszívan 1ghz-en futtatom.. pontos adatot nem tudok, de érzetre kb 10-15%-al van kevesebb töltöttség nap végére mint általában, de kipróbálok a napokban egy low voltage-s oc-t, aztán majd írok arról is...

3330>k700i>k800i>k810i>t700>g900>Touch>Touch Cruise>Tattoo>Desire>Milestone(hiànyzol)>Desire>Jiayu g3>Droid4>BBZ10

(#7052) nuke7 válasza nuke7 (#7050) üzenetére


nuke7
veterán

senki nem látott még ilyet / nincs ötlet, hogy mitől lehet..?
az én kártyámmal a vészhívás működik...

https://youtube.com/user/nuke7

(#7053) Rickazoid válasza nuke7 (#7052) üzenetére


Rickazoid
addikt

Nekem olyan volt már, hogy a 3G tűnt el. Ekkor néhány alkalommal új ROM-ot telepítettem, végül egy Éclair telepítése után helyreállt és azóta jól van. A mai napig nem tudom mi volt a baja. Próbáld meg nem a MOD-okat, hanem a teljes ROM-ot újratelepíteni.

(#7054) nuke7: Telepíts egy ROM-ot egy SBF fájlból RSD Lite-tal. Az 1. hsz-ben van a leírás és a szükséges linkek.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#7054) nuke7 válasza Rickazoid (#7053) üzenetére


nuke7
veterán

ööö... most a cm6 és a froyomod van fenn a mem.kártyán.
mit jelent az, hogy a teljes rom-ot..? és azt hogy kell? :B

köszi előre is a választ. :R

https://youtube.com/user/nuke7

(#7055) nuke7 válasza Rickazoid (#7053) üzenetére


nuke7
veterán

amúgy azért nem a rom-ra gyanakszom, mert egyik napról a másikra cm7 alatt egyszercsak elment a térerő és kész.
de pl. barátnőm t-mobilos kártyájával teljesen jól működik, viszont egy vodás kártyával, meg az én djuice-os kártyámmal már nem megy... :F

https://youtube.com/user/nuke7

(#7056) solanthugor válasza nuke7 (#7055) üzenetére


solanthugor
aktív tag

Telepitsd fel az rds lite-ot, meg egy motorola drivert az 1hsz-böl, ugyaninnen tölts le egy gyàri romot, tedd a telot bootloader-be majd az rds lite felismeri... ès a segìtsègèvel tallòzd be azt a romot amit leszedtèl ez egy sbf formàtumù fàjl kell h legyen.. hirtelen ennyit tudtam... go melo... :)remèlem nem hagytam ki semmit :)

3330>k700i>k800i>k810i>t700>g900>Touch>Touch Cruise>Tattoo>Desire>Milestone(hiànyzol)>Desire>Jiayu g3>Droid4>BBZ10

(#7057) Phami válasza solanthugor (#7045) üzenetére


Phami
tag

Hali. Én feltettem már, nekem eddig nagyon bejön. Vetekszik már a MIUI-val az én szememben. Milyen wi-fi problémára gondolsz?:)

Cheap Rap Beats, Buy Beats Online - www.ThisIsPhami.com /Trium Mars - Alcatel OT 557 - Sagem My 411V - Samsung L700 - Motorola Milestone - Samsung Galaxy Note 2/

(#7058) Djuree válasza Phami (#7057) üzenetére


Djuree
félisten

miui-nál minden jobb kb,.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7059) nuke7 válasza solanthugor (#7056) üzenetére


nuke7
veterán

köszi. :R
feraktam, minden sikerült, gyári 2.2.1 van rajta.
térerőm még mindig nincs :(
azt írja ki, hogy : " your sim card does not allow a connection to this network"
amikor a djuice -os kártyámmal a telenor hálózathoz szeretnék csatlakozni.
(nyilván se a t-mobile se a vodafone-hoz nem tudok csatlakozni ezzel a simmel :F )

https://youtube.com/user/nuke7

(#7060) nuke7 válasza nuke7 (#7059) üzenetére


nuke7
veterán

öööö
srácok, hogy tudok belépni recovery-be, ha felraktam a gyári rom-ot..? :F :W :F

https://youtube.com/user/nuke7

(#7061) GabN73


GabN73
addikt

A bal felsõ sarokban (WP7launcher) a térerõ mellett a G betû E betûre váltott. Ez mit jelent? Emergency call? Hívni tudnak, én is tudok...

(#7062) P-SZ-S válasza GabN73 (#7061) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

Azt jelenti hogy EDGE hálózaton vagy. Internetezésnél válik érdekessé.

(#7063) GabN73 válasza P-SZ-S (#7062) üzenetére


GabN73
addikt

Hmm, wifirõl netezek mindig... Lehetséges hogy magának állítja át a telefon?

(#7064) nuke7 válasza nuke7 (#7060) üzenetére


nuke7
veterán

hülyeség, megvan.
viszont attól még mindig eldobom az agyam, hogy egy telefon VISSZAZÁRHATJA magát csak t-mobile-ra?! :F
mert a djuice kártyámmal elindul, elfogadja a pin-t (ugyanez van vodafone-ossal is) és után nem tud csatlakozni a mobilhálózatra.
T-mobile-os kártyával meg tökéletes... WTF? (úgy, előtte egy hétig használtam teljesen jól djuice-os kártyával)

https://youtube.com/user/nuke7

(#7065) Rickazoid válasza nuke7 (#7059) üzenetére


Rickazoid
addikt

Ilyet eddig csak T-Mobile-on láttam, ott azt jelentette, hogy a szolgáltató letiltotta a telefont a hálózatáról, mert az eredeti tulaj nem fizet egy ideje. Nem tudom Telenornál van-e ilyen, de gondolom ha egyik szolgáltató megteheti, a többi sem marad ki belőle.

szerk.: ja várj, félreértettem, itt pont fordítva történt. Hogy képes lehet-e bármi visszazárni... nem hiszem. A T-Mobile biztos nem képes rá távolról, ahogy semmi sem.. valami hiba lehet, de több tippem nincs.

(#7060) nuke7: Power gomb + X, ha bootloadert is frissítettél. Régebbi bootloaderen még Power gomb + kamera gomb. Egyébként OpenRecovery-re a válasz itt van. Nyilván csak a vulnerable recovery-re és az OpenRecovery-re van szükséged, a többi már adott.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#7066) P-SZ-S válasza GabN73 (#7063) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

Ezt nem a telefon állítgatja hanem magától változik attól függően hogy milyen hálózat érhető el az adott területen. Lehet G (2g) 3G (értelemszerű) E (edge) H (hsdpa). Igazából az ég világon semmi jelentősége nincs ha nem használsz mobilnetet. De ha zavar akkor nyomd be hogy "use only 2g networks" és akkor mindíg csak G lesz.

[ Szerkesztve ]

(#7067) nuke7 válasza Rickazoid (#7065) üzenetére


nuke7
veterán

egyébként megoldottam, gyári 2.2.1 után (mivel azzal sem volt jó)
felment rá a vulnerable utána az open 1.46.
és most a legfrissebb cm6 van rajta... de semmi nem segít a problémámon...

milyen hiba az, hogy a t-mobile-os kártyával MINDEN tökéletes, djuice-os kártyával egy-két másodpercre van térerő bekapcsolás után, és uána csak emergency call miközben több mint egy hétig minden ment tökéletesen ... ?! WTF.
egyszerűen nem tudom, hogy létezik-e ilyen hiba, vagy én vagyok az első? :F
és már forumot se találok, ahol lenne ilyenről szó... :O

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#7068) nuke7 válasza Rickazoid (#7065) üzenetére


nuke7
veterán

najó, találtam valami hasonlót...

ott belus sim-el nem működött a root-olt milestone. DE! sim nélkül lett rootolva.
neki az megoldás volt, hogy un-root-olta aztán megint root - úgy, hogy közben benn volt a sim kártya. ez lehet..?!
az a baj, hogy én már használtam ezt a telót a sim kártyámmal és egyik napról a másikra tűnt el a jel, szóval nem hiszem, hogy ez lenne a megoldás.... :F

https://youtube.com/user/nuke7

(#7069) Rickazoid válasza nuke7 (#7068) üzenetére


Rickazoid
addikt

Annyit még megpróbálhatsz, ha német lenne a telefon, hogy az Androidiani OR-ben a Change baseband menüpont alatt kiválasztod a Germany-t. Ha nem német, akkor is megpróbálhatod, csak származástól függően a neki megfelelővel. Ha nem tudod, próbálgasd végig a lehetőségeket, hátha.
Eredetileg egyébként T-Mobile-os volt? A dobozán rajt kell lennie, ahogy a származási országnak is. Ha nem, akkor a SIM lock kizárható.
Viszont hardverhiba gyanúm van nekem itt már. T-Mobile-on van rendesen GSM, EDGE, 3G és HSPA jel is? Telenor és Vodafone SIM-mel egyik sincs? Ha T-Mobile-os volt, hardverhiba miatt visszakapcsolhat a SIM lock, de erről igazából fogalmam sincs. Mint mondtam, nekem csak 3G és HSPA nem működött egy ideig semmilyen SIM-mel, több ROM-újratelepítés oldotta csak meg.
Ennyit tudok hozzászólni, már most is csak találgatok. Esetleg nézz szét a szerviz menüben (beírod a telefonhíváshoz, hogy *#*#4636#*#*) telenoros vagy vodafone-os SIM-mel, a Phone information alatti részt nézd meg, kiírja-e a hálózatot, meg elve mit ír ott, állíts át egy-két dolgot, mondjuk Set preferred network type GSM only vagy GSM auto legyen..

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#7070) nuke7 válasza Rickazoid (#7069) üzenetére


nuke7
veterán

hello!

most voltam benn djuice-nál (telenor) és megnézettem az imei számot, és kiderült, hogy a vodafone letiltotta (t-vel attol még működik, csak telenor és voda-val nem, ennek nem tudom, hogy mi az oka)
mondjuk 2 napja voltam benn a vodafone-nál is, és ott nem tudták megmondani...
szóval zseniális.

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#7071) Rickazoid válasza nuke7 (#7070) üzenetére


Rickazoid
addikt

GSM boltban vetted? Mert akkor valami olyasmi történhetett, hogy eredetileg egy Vodafone-nál vette valaki hűségnyilatkozattal, majd eladta GSM boltnak, azok függetlenítették és eladták neked, az eredeti tulaj meg nem fizetett. Ezek szerint mégis jó volt az előbbi gondolatom.
Jártam már így, akkor visszamentem a GSM boltba, ahol hogy ne tegyek feljelentést, választhattam egy új telefont az eredeti árában. Nyilván ezt egy ~100.000 Ft-os eredeti árú telefonnal nem fogják megtenni, de egy próbát megér szólni nekik.
Ha meg kéz alól vetted.. nos.. az eladó felkeresése lehet egy lépés, vagy az IMEI számot kell átírni, de ezt nem mondtam itt ki, ráadásul azt sem tudom hogy kell.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#7072) Shrike7973


Shrike7973
senior tag

Helló!

Felraktam pár komolyabb Gameloft HD játékot, és azt tapasztalom, hogy néha az "official supported" játékok bizony komolyan beszaggatnak. Példa a modern combat: sandstorm, és a splinter cell. Szerencsére úgy vettem észre, hogy AI mentes részeknél nagyon szépen futnak, úgyhogy arra gyanakszom, hogy az 1 Ghz-es snapdragonra tervrezték ezeket a játékokat. Ezért szeretnék megpróbálkozni a CPU overclock-al. Ha tudjátok, hogy ez nem segít, jelezzétek légszives. Tehát érdekelne egy teljesen gyári nem rootolt milestone overclock-ja. Továbbá kérdezném, hogy egy cronos vagy froyomod JIT meg egyéb eszközökkel gyorsabb-e játékok terén.

Köszönöm :R

(#7073) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Bocsi srácok, de a Motorola Milestone-t váltotta a Google Nexus S.
Ami meggyőzött: van hazai szerviz háttér és azonnali frissítés...

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#7074) Djuree válasza z0d1AK (#7073) üzenetére


Djuree
félisten

nincs bocsánat ;]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7075) z0d1AK válasza Djuree (#7074) üzenetére


z0d1AK
veterán

Egyelőre a Motorola felé sem. :(

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#7076) nuke7 válasza z0d1AK (#7075) üzenetére


nuke7
veterán

cserélnéd a milestone-odat egy t-mobil lock-os milestone + kp-re..? ;]

https://youtube.com/user/nuke7

(#7077) z0d1AK válasza nuke7 (#7076) üzenetére


z0d1AK
veterán

Jó sok kp-re igen. :DDD
De már gazdát is talált 50 ezerért.:)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#7078) nuke7 válasza z0d1AK (#7077) üzenetére


nuke7
veterán

nem zavar, hogy nincs rajta bill? :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#7079) z0d1AK válasza nuke7 (#7078) üzenetére


z0d1AK
veterán

Az utóbbi két hónapban is más-más telefonokat használtam, megvoltam végül is nélküle.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#7080) nuke7 válasza Rickazoid (#7065) üzenetére


nuke7
veterán

Najo, ez kész xD
A telo kb 6nap nem mukodes utan ma,
Egy random reboot hatasara - legalabbis az utan -
Ujra mukodott a djuice simmel...
En rebootoltam a bill atallitasa miatt, de nem hiszem, h az lett volna a problem.
:F

https://youtube.com/user/nuke7

(#7081) GabN73 válasza P-SZ-S (#7066) üzenetére


GabN73
addikt

Az a baj hogy only 2Gn van és akkor is E-t ír... :U

Különösebben nem zavar, csak megkérdezem már, biztos ami biztos... :K

Köszi a segítséget!!

(#7082) Rickazoid válasza GabN73 (#7081) üzenetére


Rickazoid
addikt

Az E az EDGE jele, ami a 2G-s adatkapcsolat szélessávú formája (tehát gyorsabb, mint a GPRS, de csak 2.5G). Pont ahogy a 3G-nek a szélessávú formája a HSPA (vagyis 3.5G, a 3G ugye lehet adatkapcsolat is, ami alig kétszer gyorsabb, mint az EDGE, viszont ennek nincs külön jelölése, mint a GPRS-nek, hisz itt nem válik szét a hangkapcsolat az adatkapcsolattól, mint a GSM-GPRS esetén). Tehát a G a GPRS, ami a leglassabb adatkapcsolat, az E az EDGE, ami a szélessávú 2G, a 3G az 3G, a H pedig HSPA.
Ha nincs adatkapcsolat, akkor csak térerőjelzés van, ilyenkor nem látni a panelen, hogy GSM vagy 3G hálózaton van-e a telefon. A 3G egyébként nálunk tudtommal WCDMA, ami a UMTS része.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#7087) F_Gergely


F_Gergely
őstag

Én is elkezdtem árulni aprón a kavicsom, most hogy lehet kapni a Droid 3-at, én váltok :)

(#7088) Steelheart2


Steelheart2
senior tag

Sziasztok.Érdemes kicserélni a droidot Galaxy Ace-ra?Kaptam egy ajánlatot.Nem tudom hogy jobb e a procija és 3D teljesitményben melyik a jobb.Köszi szépen.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#7089) GabN73


GabN73
addikt

Mekkora memoria karit képes befogadni? Kezdem kinõni a 8 GB-t...

(#7090) LA_COSTE válasza GabN73 (#7089) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

32 hivatalosan.

(#7091) solanthugor válasza Steelheart2 (#7088) üzenetére


solanthugor
aktív tag

Hàt az ace-ben egy eleve gyengèbb architektùràjù pro i van armv6l,re èpül mig a moto-è armv7l-re... nem tàmogatja a flash tartalmakat stb... ès eleve egy 800.-ra hùzott 600-as van benne... grafikus teljesitmènye kb hasonlò a benne lèvö adreno200-nak mint a powersgx530-asnak... a több ram jobb benne de èn nem vàltanèk ace-re... üdv...

3330>k700i>k800i>k810i>t700>g900>Touch>Touch Cruise>Tattoo>Desire>Milestone(hiànyzol)>Desire>Jiayu g3>Droid4>BBZ10

(#7092) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

Hali!
Order and chaos nevű játékkal szeretnék bíbelődni, feltettem egy olyan verziót, ami minden telón fut, de valamiért kifagy a játék... Valakinek a "mobil WoW"-al tapasztalata esetleg? :)
Köszi!

• Honor Magic5 Pro •

(#7093) Chris_T


Chris_T
tag

Üdv,
nemrég vettem egy ilyen telefont (kb egy hónapja)

Meg vagyok vele elégedve, viszont észrevettem hogy nagyobb fájlok másolásakor a folyamat megáll 10-20 mp után, Cancel-ezni nem lehet, a telefon képernyöje elsötétül és utána már csak aksi eltávolitásával lehet leállítani

Először a gép usb csatlkozójára gyanakodtam, de ma már másik gépben is ezt tapasztaltam
Remélem hogy csak kábel gond lehet...

A kissebb fájlokkal nincs gond (néhány MB), akadásokkal, de végigmegy a csoportos másolás is

Szoftveres/Hardveres probléma okozhatja?

(#7094) Chris_T


Chris_T
tag

-

[ Szerkesztve ]

(#7095) addamka válasza Chris_T (#7093) üzenetére


addamka
őstag

Esetleg memóriakártya gond? Másik eszközbe ha átrakod, és másolsz rá, ott jó?

Ha más eszközzel is rossz, akkor elsőre egy adatmentés, formázás (teljes formázás windows alól, FAT32-fájlrendszerre) majd adatvisszamásolást javaslok.

[ Szerkesztve ]

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#7096) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

Üdv!
Gyári 2.2 van a telómon. Feltettem ezt a SuperCharger nevű programot hátha azzal elfut az Order and Chaos, de nemmegy :( Esetleg valaki elmondaná, hogy sima 2.2-n hogy a legcélszerűbb procit húzni/beállítani? Ez a milestone overlock az fixen 1000 mz-n megy nem? :S Az nem valami aksi kimélő...

• Honor Magic5 Pro •

(#7097) nuke7 válasza fpatrik17 (#7096) üzenetére


nuke7
veterán

lordfreyr írta:

"OpenRecovery-ben belépsz a Console-ba, beírod ezt:
cp /etc/init.d/10overclock /sdcard/
exit
Majd elindítod a Mass Storage módot és számítógépen tetszőleges szövegszerkesztővel átírod a kívánt részeket. Elmented, majd kilépsz a Mass Storage módból, újra Consol és:
cp /sdcard/10overclock /etc/init.d/
reboot

A Milestone overclock olyan ROM-okhoz és MOD-okhoz van, amikben nem áll rendelkezésre natív overclock lehetőség. Persze elvileg működik, csak felesleges. Jobb egyszer megtalálni a megfelelő beállításokat és a MOD-ban beállítani őket.
Én a Cronos alapot használom, ami ilyen:
echo "5 1000000000 64" > /proc/overclock/mpu_opps
echo "4 800000000 59" > /proc/overclock/mpu_opps
echo "3 600000000 52" > /proc/overclock/mpu_opps
echo "2 400000000 40" > /proc/overclock/mpu_opps
echo "1 250000000 32" > /proc/overclock/mpu_opps
Ettől eltérőeknél beállítom magamnak 1000 MHz-re a maxot és 250 MHz-re a minimumot. Utóbbinál ez alámenni nem is érdemes.
De ez az alap 10overclock egy része a CM6-ban:
echo 62 > /proc/overclock/max_vsel
echo 900000 > /proc/overclock/max_rate

#echo "5 900000000 62" > /proc/overclock/mpu_opps
echo "4 700000000 54" > /proc/overclock/mpu_opps
echo "3 500000000 47" > /proc/overclock/mpu_opps
echo "2 250000000 34" > /proc/overclock/mpu_opps
#echo "1 125000000 32" > /proc/overclock/mpu_opps

#echo "0 900000" > /proc/overclock/freq_table
echo "1 700000" > /proc/overclock/freq_table
echo "2 500000" > /proc/overclock/freq_table
echo "3 250000" > /proc/overclock/freq_table

Ebből ha kisebb órajeleket akarsz, akkor valami ilyesmit lehet beírni:
echo 54 > /proc/overclock/max_vsel #62-ből lett 54
echo 700000 > /proc/overclock/max_rate #900000-ből lett 700000

#echo "5 900000000 62" > /proc/overclock/mpu_opps
echo "4 550000000 47" > /proc/overclock/mpu_opps #700000000 54-ből lett 550000000 47
echo "3 400000000 42" > /proc/overclock/mpu_opps #500000000 47-ből lett 400000000 42
echo "2 250000000 34" > /proc/overclock/mpu_opps
#echo "1 125000000 32" > /proc/overclock/mpu_opps

#echo "0 900000" > /proc/overclock/freq_table
echo "1 550000" > /proc/overclock/freq_table
echo "2 400000" > /proc/overclock/freq_table
echo "3 250000" > /proc/overclock/freq_table
Értelem szerűen az első táblázatban az hosszú érték a frekvencia, utána pedig a vsel.
És van még ez a része:
echo interactive > /sys/devices/system/cpu/cpu0/cpufreq/scaling_governor
Itt tudod az interactive governort átállítani mondjuk conservative-re vagy smartass-re, előbbi gazdaságosabb, utóbbi hatékonyabb."

szerintem így egész érthető, hogy hogy megy az overclock, de a milestone-nál tapasztalat szerint nem a proci sebesség, hanem a ram szokott a szűk keresztmetszet lenni, sok játéknak kell legalább 384, de 512 a tuti... :U (ugye a 256 elég sovány :( )

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#7098) paprika


paprika
aktív tag

Hali. Nézegetem ezeket a gépeket de nem tudok dönteni.. :N Néztem Lg Optimus 7 - Samsung S8500- Iphone 3G 8Gb telefonokat és max 46 ezerig szeretnék venni.

Kérdésem. Ez a teló kap még friss Androidot? Mármint 2.3 vagy valami ? A menüben és a neten mászkálva nem akadozik ? Az lenne a lényeg hogy röccenés mentes legyen minden hol !!

Zsebben hogyan fér el ? :) Vastag ? Írhatnátok pár dolgot a felsorolt telókkal szemben, miért érdemes és miért nem :)

Köszönöm.

(#7099) r4pid


r4pid
tag

Üdv!
Rég nem voltam már itt, nagyon nicns időm.

Fentebb olvastam az egyik kollégának problémája van telenorral. Valamelyik nap olvastam h tömegesen érkezett a panasz, mert telenor csomó telefont letiltatott IMEI alapján. Keress rá hírek között.

A másik h már lassan 1 éve miui-t használok (vagy már lehet több is :D) és lassan fél éve szenvedtem azzal, h semmilyen program nem akar futni a telefonon (kilép, kidob, nem tölt be teljesen stb)
Már rengetegszer próbálkoztam reflash-sel, mindennel ami létezik.
Valamelyik nap rájöttem, h ráraktam ezt a supercharger/bulletproof launcher vagy az isten se tudja milyen neve volt még. Pénteken kivettem belőle mindent, azaz a scriptben alapba állíttattam mindent amit ez a szar piszkált. Azóta tökéletes, a legtöbb játék hiba nélkül fut, gps (sygic aura) simán viszi...

Akinek kilépnek a nagyobb memóriaigényű programjai, érdemes alapra állítani ezeket a sz@r scripteket, mert nekem nagyon elkúrta a telefont és kb fél éve szenvedtem vele..

(#7100) nuke7 válasza paprika (#7098) üzenetére


nuke7
veterán

a milestone viszonylag vékony ahhoz képest, hogy qwerty-s teló.
fém, kicsit nehezebb mint az átlag teló, sztem zsebben pont elfér.
viszont csak 256mb ram van benne, ezért az eddigi 2.3-as andoridok csak megszorításokkal mennek rajta.
hivatalosan 2.2ig van frissítés, én a cm6-ot használom rajta.
minden gyors, de igazi multi task nincs rajta a 256mb ramnak köszönhetően.
milestonet akkor vegyél, ha fontos a fizikai qwerty.
ha nem, inkább egy olyan telót, aminek több ramja van, szerintem.

(#7099) r4pid: kb. 1 hét után újra működött a telefon, tökéletesen. (3.5g is)
nem tudom elképzelni, hogy mi lehetett... lehet, hogy áldozatul esett a telenor hálozatfejlesztésének egy hétig... :U

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.