Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#154) #00137984


#00137984
törölt tag

Nem kéne egy IT hírnek ilyen értelmetlen politikai vihart kavarni a fórumra. Bármelyik kormánynak jogában áll visszafogni a kiadásait, és most főleg a hazai politikai elitre célzok... mégis drága luxus autókat használnak, meg a nagy értékű közpénzek eltékozlása van mindig a hírekben. Itthon kéne a politikusokat számon kérni és felelősségre vonni, majd az eltünt pénzek után hosszú időre hűvősre tenni őket. Ott majd elgondolkodhatnának arról mitől is lett az országból egy kis légypiszok. Ehez viszont előszőr más nemzetek felelősségét is megemlithetnénk az 1848-as szabadságharctól 1956-on át (60 éve volt...), egészen napjainkig. Minden felelős nemzetnek, aki ártó szándékból rosszat tesz és tett velünk minden a lehető legrosszabbat kivánom... és persze a politikai elitünk szintén ide tartozik.

[ Szerkesztve ]

(#157) megarambo


megarambo
tag

Pedig előttem van a kép, hogy amikor lőnék az atomot , lefagy a "vindóz". De a "mojofisz" tud legalább angolul, még a végén kipróbálom.

(#180) Qru


Qru
MODERÁTOR

Fejezzétek be a politizálást, az csak a politika topikban megengedett!

#nincsbennetarcsi

(#181) AxBattler válasza Qru (#180) üzenetére


AxBattler
félisten

Jogos, de akkor minden minden ilyen hsz-t moderáljatok, ne csak fűnyíró elven menjen a törlés, ha kérhetem. :R

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#182) gyurkikrisz válasza Qru (#180) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

k

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#183) arnyekxxx válasza Qru (#180) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Jól látom, hogy törölve lett a topik összes hozzászólása?

ha mégsem akkor hiba van a mátrixban, mert minden hozzászólásban ott a netto politika.

(#184) Lacok válasza FF23 (#90) üzenetére


Lacok
őstag

Ezt mondom én is már régóta, mert a szellemi kapacitás meg van hozzá.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#185) Lacok


Lacok
őstag

Nincsenek ezzel egyedül.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#186) Pipidim


Pipidim
csendes újonc

"Moszkva nem hisz a Microsoftnak"

Hogyhogy nem? Hiszen cserkészbecsszóra nincs benne hátsókapu / trójai ! :DD

(#187) kymera


kymera
senior tag

Szvsz ez érthető. Nem igazán jó dolog ha az "államapparátus" rendszerein belül a MS belelát mindenbe .

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#188) dstern válasza kymera (#187) üzenetére


dstern
tag

Remélem annyira nem hülyék az államigazgatáésban, hogy Sharepointot, neadjisten Onedrive-ot használjanak... a magxar államtitkoknak akkor vége

(#189) kymera


kymera
senior tag

Első fecskék :)

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.