Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) LK válasza Snoop-y (#96) üzenetére


LK
addikt

Szerk idő lejárt sajna,de köszi.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#102) Snoop-y válasza Zeratul (#100) üzenetére


Snoop-y
veterán

es ugyanigy nem volt kompatibilis semmivel. guud oool dajz (videomagnok es tv-k hangolgatasa)
dejoooisvooot. Ja nem.

Hjam zahony atrakodo (de legalabb par embernek volt munkaja :D )

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#103) Zeratul válasza Snoop-y (#102) üzenetére


Zeratul
addikt

A széles nyomtávú vasút még cári időkre vezethető vissza, pontosan hadászati megfontolásokból lett inkompatibilis az nyugat európai rendszerrel. A KGST SECAM hang volt alternatív frekvencián ezért nem volt kompatibilis a nyugati SECAM rendszerrel, 2 db kondenzátor beszerelésével meg lehetett oldani a problémát.

(#104) Hadrian


Hadrian
tag

Miről megy a vita? Az orosz nagyhatalmiság ideológiája rendszerfüggetlen. Az eszközök változnak, most épp kevésbé erőszakosak velünk. Amerikában meg kapitalizmus van, ők is nagyhatalom. Csak Amerikában nem forgatnak ki semmidből, ha épp sikeres vagy és megtetszett egy potentátnak amit építettél.

Ez az egész orosz átállás meg olyan mint Virág et és a narancs. Kíváncsin várom mikorra állnak át és mekkora sikerrel.

[ Szerkesztve ]

(#105) Hadrian válasza Zeratul (#103) üzenetére


Hadrian
tag

Sőt, a spanyolok és portugálok is most kezdenek átállni széles nyomtávról. Ők is be voltak tojva az 1870-es években, nehogy a franciák újra megszállják az országot, mint Napóleon.

(#106) Snoop-y válasza Zeratul (#103) üzenetére


Snoop-y
veterán

Hat meg a ciril betuik sem kompatibilisek ;]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#107) fordfairlane válasza Hadrian (#105) üzenetére


fordfairlane
veterán

Miket nem tudok meg. Már ezért érdemes volt benézni. :)

x gon' give it to ya

(#108) FF23 válasza Zeratul (#103) üzenetére


FF23
senior tag

A hangmoduláció még a PAL rendszeren sem volt egységes (5,5/6,5MHz). Ha jól emlékszem az inline képcsöves Vidi és Orion tévék már pal/secam rendszerűek voltak.

Postázós üzenetekre nem válaszolok. Sajnálom...RT-AX58U v1

(#109) AxBattler válasza LK (#94) üzenetére


AxBattler
félisten

Yep. Valaki a lengyeleket emlegette - ők legalább a jobbra tolódásuk ellenére sem felejtik el a történelmüket.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#110) Boond válasza Cefet (#76) üzenetére


Boond
addikt

Azért mert Gyurcsány, bajnai, meg a többinek köze nincs a való baloldalhoz (sőt ha jól tudom, a valódi baloldali érdekrenddel bíró politikusokat, a 2. vh után szépen el is takarították) Gy. F. és a többi valójában globalisták, baloldaliként, "demokrataként" feltüntetve. - Közük nincs ehhez, még távolról sem.

De van olyan a bal oldalon, aki normálisan tud gondolkodni, és jé, nem hogy ellene van a népszavazásnak, de kifejezetten támogatja... De valamiért ezeket a személyeket nagyon gyorsan száműzték a politikai palettáról, magyarul nincs bent a parlamentben, sem egyénileg sem pártként, azóta sem.

Jelen állás szerint amúgy is úgy tűnik, hogy 2 jobb oldali párt fogja egymást váltani idővel.

(#111) Boond válasza LK (#94) üzenetére


Boond
addikt

Van olyan szakértő, ha jól rémlik aki nem zárta ki, hogy amerikaiak is részt vehettek a pucsban, vagy szervezésben.

De minősíthetetlennek nevezte a pucs kísérletet. Vagy inkább közel vicc kategóriának.
A legnagyobb érdeke Erdogannak lehetett a pucs, ha jól tudom. De konkrétat erről sem fogunk megtudni.

"Esetleg éljenek kint 1-2 hónapot."
Attól függ mikor voltál kint, mert 80-as 90-es évek óta sok minden változott ott is.

"Volt már nekünk SECAM TV-nk,"
Ha jól tudom hasonló szabvány van franciáknál is vagy volt.

[ Szerkesztve ]

(#112) Boond válasza Hadrian (#104) üzenetére


Boond
addikt

"Csak Amerikában nem forgatnak ki semmidből, ha épp sikeres vagy és megtetszett egy potentátnak amit építettél."

Erre azért ne vegyél mérget :)

(#116) fotel válasza Cefet (#47) üzenetére


fotel
aktív tag

Ne legyél már ennyire read-only.

(#117) eastone1


eastone1
senior tag

Nem tökmindegy amíg AMD és INTEL procik dolgoznak a legtöbb gépben?

(#118) Snoop-y válasza eastone1 (#117) üzenetére


Snoop-y
veterán

Majd gyartanak maguknak azt is. Legalabb messzirol latod majd egy pc-rol hogy orosz mert egy szekrennyel tobb lesz a szobaban ;]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#119) #06658560 válasza eastone1 (#117) üzenetére


#06658560
törölt tag

Van saját pocijuk is. Olyan is, ami kifér a gyárkapun.

(#121) Picco válasza eastone1 (#117) üzenetére


Picco
addikt

hogy jon ide a hardware? :F

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#122) _Atesz válasza Nyugis (#11) üzenetére


_Atesz
addikt

Linux alapú lesz az orosz oprendszer, ezt már rég lenyilatkozták.

(#123) eastone1 válasza Picco (#121) üzenetére


eastone1
senior tag

A cikk a bizalomról vagy annak hiányáról szól. Ki tudja miket tudnak belepakolni vagy épp nem egy prociba.

(#124) #33253120 válasza Picco (#121) üzenetére


#33253120
törölt tag

A hw backdoor miatt.
Ami meg a Lenovo miatt jött képbe az USA-ban.

[ Szerkesztve ]

(#125) FF23 válasza #06658560 (#119) üzenetére


FF23
senior tag

Személyzettel, vagy anélkül?

Postázós üzenetekre nem válaszolok. Sajnálom...RT-AX58U v1

(#126) eastone1


eastone1
senior tag

De egyébként ez az amcsi orosz ellentét szerintem egy nagy kamu. Meg van a közös nevező oszt annyi.
Úgy dolgoznak mint a velociraptorok. Egyik balról másik jobbról. Izrael lakosságának jórésze oroszajkú és amcsi fegyvereknek köszönhetően az egyik legerősebb haderővel rendelkezik.

[ Szerkesztve ]

(#127) Picco válasza #33253120 (#124) üzenetére


Picco
addikt

En ugy tudtam h az a 2001-es esemenyek utan a bios-okba kerult bele, nem a processzorokba...de lehet hogy oriasi butasagot mondtam.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#129) #33253120 válasza Picco (#127) üzenetére


#33253120
törölt tag

Első komolyabb találat pl pont erről szól.
Viszont használnak olyan gyártók által használt komponenseket akik direktbe meg lettek vádolva a hw alapú spyware-el. Onnantól már csak firm kérdése, hogy kinek szól haza pl egy hálókártya.

Szerk. Nem írtam sehol a processzorról, annyit írtam hardver.

[ Szerkesztve ]

(#134) _Atesz


_Atesz
addikt

Megértem a ruszkikat, a szomszédok is áttérnek valszeg. Feri még 10k-ért vette a mikroszoftot most meg 32k körül van.

(#136) Picco válasza #33253120 (#129) üzenetére


Picco
addikt

Igen, en is a lenovorol hallottam eloszor, kar erte, egyetlen laptopgyarto akinek szimpatikusak a temekeik bar gondolom az osszes nagyobb volumenu ceg termekeiben megtalalhatoak.

"Lattam valakit aki hallott olyanrol" aki kicsit erintettebb a dologban es a deebweb/darkneten olvasott rola hogy elvileg kb az osszes nagyobb ceg 2003 utan gyartott laptopjai erintettek a mai napig. Allitolag hiteles, gyakorlatilag franc tudja.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#137) eastone1


eastone1
senior tag

Érdekes előrre mutató játék volt anno xbox360 ra a Microsoft tól az AEGIS WINGS "Mentsük meg Európát" mottóval. Minket hol balról, hol jobbról valaki mindig meg akar menteni. Ennyire nem lehetünk aranyosak. 3

(#138) kevinium válasza Picco (#136) üzenetére


kevinium
aktív tag

darkweben, de a publikuson is írják "hiteles" forrásból, hogy a Föld lapos. Az űrlények köztünk élnek, és minden emberre legalább 2 élő hírszerző ügynök jut, napi 28 órában...

(#143) Picco válasza kevinium (#138) üzenetére


Picco
addikt

oke, csak ez elvileg egy manual, annak erdekeben hogy ne csipjenek meg ha ott csibeszkedsz(nagyban).
nem is ertem hogy jon erre az urlenyes peldad, majd biztosan levezeted.

a kormany is mindig csak jot akar neked es sohasem lopnak/csalnak/hazudnak/sertik a privat szferadat. ez utobbi kijelentesnek is akkora valosag tartalma van mint a te kommentednek ;]

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#145) eastone1 válasza Picco (#143) üzenetére


eastone1
senior tag

Csak, hogy a Microsoftnál maradjunk. AEGIS WING plot:
The game takes place in 2105 where the Earth's environment is devastated and humankind travels through space in search of a new home world. Upon finding and settling upon the planet Europa, the human colonists are attacked by the space military of an alien colony-people known as the Araxians. After studying downed Araxian fighter technology, the humans develop a powerful space ship capable of using great firepower to be used against the Araxia in the war for Europa.

:DDD :DDD :DDD

(#147) Picco válasza eastone1 (#145) üzenetére


Picco
addikt

ez most hogy jott ide? :F

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#149) eastone1 válasza Picco (#147) üzenetére


eastone1
senior tag

A fődönkívüli magyarázat. Bocs tudom nem tőlem vártad.
:R
De még egy kis adalék. A Microsoft és Soros György nagyon nagy barátok. A plot végén van a lényeg:
War for Europa. Nem ez zajlik éppen?

(#150) Lacc


Lacc
aktív tag

Szerintem ez annyira nem nagy hír, hogy váltanak.
Már régóta hallani, hogy az oroszok a linux-ot szeretnék a közigazgatásban. Eddig is az orosz piacon főleg orosz megoldások voltak jelen, mint a Yandex (Google kereső alternatíva, VK (Facebook orosz klón), Mail.ru.
Max az Outlook-ot most már nem a CIA hanem a KGB fogja figyelni ha átállnak a Rossztelekom megoldásra ;]
Bár ez a PostgreSQL-es dolog tetszik :). Én a helyükben megvárnám a LibreOffice felhős szolgáltatását, a fejlesztést már elkezdték, remélem fain rivális lesz az Officenak :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.