Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#96) anulu válasza Atis707 (#93) üzenetére


anulu
félisten

én nem azt jelentem ki, h 9,5/10, hanem, h 11/10, úgy tökéletes ahogy van! meglepődtél? anno tizenéves fejjel végigtoltam a következőket: Doom 1/2, Quake 1/2, AVP, Carmageddon 1/2. csak, hogy a legvéresebbeket mondjam. mégsem lettem pszihopata. talán azért, mert mindemellett foglalkoztak velem a szüleim, beszélgettünk sok dologról. apukámmal közösen néztem meg az Alien-t, a Rémálom az Elm utcában-t. soha nem voltak ilyenek miatt rémálmaim.

akivel nem foglalkoznak a szülei, annak a gyereknek tökmindegy. ha az utca neveli, akkor azok az "értékek" vésődnek bele.

játék miatti mészárlás? annyira jó és könnyű mindíg másra, mondjuk a játékgyártókra fogni ahelyett, hogy a szülők / család / barátok vagy akár az egész társadalom magába nézne. NEM a játékok miatt volt pl Columbine. a szűklátokörűség netovábbja erre fogni egy olyan általános problémát ami nem ma vagy tegnap, hanem sok-sok évvel ezelőtt kezdődött.

akinek gyenge az idegrendszere, az menjen Hello Kittyzni. lényegtelen. az viszont fontos, hogy a szülők felelőssége az első. a többi csak kifogás keresés. nincs a gyerekre idejük? akkor azon a napon este miért nem mentek inkább moziba?

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.