Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #06658560


#06658560
törölt tag

Na most akkor konkrétan mészárolni kell az embereket, avagy mi a feladat a gamében adot pályán? Kisé homályosnak tűnik...

(#2) Zirowe válasza #06658560 (#1) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Tessék, nézd meg magad.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#3) Erasmus válasza Zirowe (#2) üzenetére


Erasmus
őstag

itt körítés nélkül és végig.

(#4) rennes6 válasza #06658560 (#1) üzenetére


rennes6
tag

Nem kell, nincs előírva, végigballaghatsz egyetlen lövés nélkül is. De végig kell nézned.

(#5) P00By


P00By
nagyúr

Vicc az egész :U

Nem véletlenül kérdezi meg az elején.

[ Szerkesztve ]

(#6) csibor


csibor
őstag

Én átugrottam a pályát,de nem értem ilyet egyszerűen minek tesznek bele :W

(#7) wednesday


wednesday
őstag

A történet szempontjából, mivel magyarázták a jelenetet, hogy illesztették bele?
Még ha terroristát alakítanánk...de elvileg nem egy beépített ügynök vagyunk, aki a terror elleni harcol?
Az irtó gyenge érv lenne magyarázatként, hogy megőrizzük az inkongnitónkat. Mégis miért, nem elég a bizonyíték?
A beépülésnek pont az a lényege, hogy megakadályozzanak tragédiákat.

Ha sokkolni akartak volna, akkor egy civil szempontjából is meg lehetett volna csinálni ezt a jelenetet, aki jelen van mondjuk nem is egyedül, hanem a párjával, feleségével, családjával.

Természetesen én is azt mondom, hogy ez egy játék és nem tulajdonítok akkora jelentőséget neki, mint az életben előforduló valós problémáknak. De szerintem is, magában a játékban felesleges ez a rész. :U

(#8) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Hat nemtom. Eleg dermeszto volt es egy gyerek lelkivilagara tuti hatassal lehet, de nem fejlodtem vissza, nem voltak rossz almaim, nem kezdtem meszarolni es a kislanyomat is ugyanolyan kedvesen bufiztetem a vallamon:)

Az a palya beletartozik a tortenetbe, eleg brutalis es durva, de ott van a helye. Mellesleg en tutira a palya elejen tettem volna fel a kerdest, aztan fel perc mulva ismet. "Keresztul akarod ugrani a civil gyilkolaszos jelenetet?"

(#9) Gomez86


Gomez86
őstag

Szerintem beletehetik, mert a történethez kapcsolódik. Megkérdezi az elején +amikor meglátod hogy mészárlás van, és a szívedhez kapsz, hogy az égő mecset, az mégsincs, viszont hullahalom az lesz, akkor nyomsz egy eszképet, és ott van a választási listában hogy SKIP LEVEL!!!

És annak aki pedig itt is hangoztatja hogy semmi értelme annak a pályának, az feltehetné magának a kérdést hogy a játéknak mi értelme, meg amúgy is :DDD

De Peace, hiszen nem vagyok IW családtak, csak nem értem hogy miért akadunk ki azon hogy végignézünk egy digitálisan feldolgozott kitalált terrorcselekményt

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#10) Lacika001


Lacika001
aktív tag

Lehet hogy felesleges ez a rész, de reklámnak sem utolsó, ami persze fordítva is elsülhet ha betiltják sok helyen.
Én egyébként lelőttem akit tudtam, nem fogok ebből nagy ügyet csinálni, ez csak egy játék.

(#11) wednesday válasza Gomez86 (#9) üzenetére


wednesday
őstag

De mi a jelentősége akkor történet szempontjából? Ha elmondaná valaki (mivel gyenge az angolom) talán lenne is valami "értelme". :)

(#12) ThorsHUN válasza wednesday (#11) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Valami miatt meg kell tamadnia oroszorszagnak a nagy amerikat...
En legalabbis ezt vettem le belole. Bar az en angolom is eleg szegenyes, de mintha errol lenne szo.

(#13) Gomez86 válasza wednesday (#11) üzenetére


Gomez86
őstag

SPOILER

A lényeg, hogy beépített ügynök vagy és most belekerülsz egy olyan helyzetbe, amikor ezt végig kell csinálnod. De ez a jelenet az utolsó 2 perc miatt érdekes, amikor lelő téged a fószer (valószínűleg, mert lebuktál valamivel) és ottmarad egy amerikai ügynök (holtan, de ez mind1) egy repülőtéren ahol lemészároltak X embert. Ezért kitör a háború, és az oroszok megharapják USA-t

Tehát a történetben csak annyi a lényege hogy ez indítja el a háborút, amiről a játék szól :D

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#14) twine


twine
addikt

....Javítsatok ki ha tévedek....de ez amit látunk a "rosszfiúk" oldala,,,, Mint ahogyan Call of Juarez "2" -ben ki tudjuk választani jelenetenként melyik testvérrel szeretnénk lenni,,,itt ugyancsak ki lehet választani akarjuk e ezt a jelenetet "végigjátszani" a rosszfiuk oldaláról is, avagy sem,,,és maradunk a "jó" katonáknál....(akik megjegyzem ugyanúgy mészárolják az embereket,,ugyanúgy "csonkolják" a puskával az ellen végtagjait stb...)
Előbb mentem át ezen a pályán mintsem a cikkeket olvastam volna ezzel kapcsolatban,,és egyáltalán nem volt semmiféle rökönyödés, meg "lefagyás" rajtam,,,,
Hiszen sok-sok éve játszom különböző játékokkal, és ennél sokkal durvább jelenetekbe is futottam már játékban,,,,Ja hogy itt civileket lőnek? És? nem mindegy hogy civilnek szakad le a lába, vagy ellenséges katonának? EMBEREKRŐL beszélünk akik a saját eszméikért küzdenek....még ha fikció is...
Kicsit kezdünk "amerikaiak" lenni....és könnyebben hibáztatunk valami felsőbb "intézményt" mindazért, amiért valójában mi magunk vagyunk a felelősek....
Mi magunk vagyunk azok akik neveljük a gyereket, és mi mondjuk meg mit nézhet mivel játszhat....Ha biciglizni visszük az erdőbe "törpe" korától, akkor azt fogja szeretni, és nem a PlayStation-t, ami manapság neveli a gyereket...és ha "normális" egészséges a családi háttere, felfogja a "gyerek" hogy ez csak fikció, JÁTÉK amit lát,,,,és nem a valós élet, tehát nem fog a nagymamának késsel menni.....Minden rajtunk és a családon múlik,,,MIT,MIKOR, MENNYI IDŐS KORBAN engedünk meg, és hogyan neveljük a gyereket....
Picit párhuzamot vonok közben a cikk, és a Magyar valóság között,,,,Hibáztatjuk a kormányt (amivel semmi gond) de közben egymást ütjük az utcán, és egymással vagyunk türelmetlenek, és múlik el az emberség szépen lassan, amig bűnbakot keresünk, pedig mi magunk vagyunk azok....... :U

(#15) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

nem látom a problémát.

wednesday: nem minden esetben ez a beépülés célja, és ha nagyobb halakra vadászott mint néhány trigger huzogató mészáros baka?

[ Szerkesztve ]

(#16) Dany007


Dany007
veterán

Szerintem nincs vele semmi gond. Benn van ez is. Az ötlet nem rossz. Ott van kismillió figyelmeztetés.
Először a játék elején. Aztán az adott betöltésekkor, majd mégegyszer megkérdezi, hogy biztos vagy-e benne...
Én hasonló képpen ledöbbentem, mint a cikkíró. Gondoltam, hogy durva lesz, de nem, hogy ennyire... Csak álltam ott, és néztem végig az egészet.
És persze nem valós eseményen alapul, de szerintem megtörténhet.
Mert mi is a lényeg? [SPOILER]
Egy csapat felfegyverzett terrorista besétál egy reptérre, és halomra lő mindenkit. Rendőröket, civileket, sérülteket, aki csak ottvan. Ez a lényeg.
A valóságban is volt már számtalan példa, hogy egyes személyek, vagy bandák betörtek középületekbe és halomra lőttek mindenkit. Elég a magyar móri eseményekre gondolni. Az infok alapján az is hasonlóan történt, csak a reptéri jelenethez képest kicsiben.
Egyszóval igen, a dolog lehetséges. Mindenki tisztában van vele, hogy pár gépkarabélyt nem olyan nagy dolog szerezni, főleg itt a Balkánon, aztán 5-6 ilyen felszereltségű ember besétálna Ferihegyre, a biztonságiak nem tudnának micsinálni. Erre is láttunk már nem egy példát, amikor egy bankrabló, fegyvernek látszó tárggyal fegyverez le egy biztonsági őrt, esetleg kettőt is. Szóval megint csak az következik, hogy igen is megtörténhet a valóságban is az adott story. (az még hozzá tartozik, hogy a kiérkező rohamosztagosok v.színüleg csak elbírnának 5 terroristával...)

Mindig írtjuk a katonákat, a terroristákat, de már csak a katona szemszögéből látjuk az eseményeket, de azt konkrétan egyszer se mutatták meg, hogy a terroristák mit is csinálnak valójában. Hát most megláthattuk azt is.
Elég durva és élethű volt, nem akarom mégegyszer végignézni...

(#17) wednesday válasza Gomez86 (#13) üzenetére


wednesday
őstag

Akkor ennek a résznek tényleg az volt a jelentősége, hogy botrány=pénz. Mert történet szempontjából szerintem ez gyenge eresztés.
Persze ez játék tudom, a legtöbb FPS-nek eleve gyenge a története, mert nem az a lényeg. :)

Dany007: A móri esetbe, milyen visszhangja lett volna szerinted annak, hogy egy beépített rendőr is részt vett a rablásban sőt, ő maga lőtte le volna az alkalmazottak felét?
(Persze erős egy játékot és a valóságot összehasonlítani csak azért írtam, mert te is említetted az esetet)

Itt nem maga az eset problémás szerintem, hanem az, hogy a játékban ezt ügynökként teszed, nem terroristaként.

hejesírásó: háát, inkább akkor egy bekattant ügynök "életszerűbb" lenne. :)

[ Szerkesztve ]

(#18) Tuco Ramirez


Tuco Ramirez
őstag

A MW2 nem kisgyerekeknek való játék, nem véletlenül van rajta a 18-as karika. Az ominózus pálya a történet szerves része, de ha valakinek nincs gyomra hozzá, átugorhatja. Ennyi erővel rengeteg erőszakos-terroristás filmet is be lehetne tiltani. Ez csak játék, fikció, nem több.

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#19) cbr688


cbr688
senior tag

ha ,meglövöd a terroristát megölnek...ezek szerint nem játszottad végig az összes lehetőséget:DDD...
ez csak egy játék!!de azért ad egy kis ízelítőt milyen a háború.addig jó ameddig játszunk meg biciklizünk...

(#20) #16820480


#16820480
törölt tag

a jelenet valóban nem kíméletes, de a felháborodást nem egészen értem. hány éve vannak már hasonló játékok, például amikor Carmageddonban bónuszt kapsz a gyalogosok elgázolásáért, vagy ott vol még régebben a Quarantine nevű futurisztikus taxis játék, szintén megfelelő brutalitással.

(#21) Gomez86 válasza wednesday (#17) üzenetére


Gomez86
őstag

SPOILER

Nem érted a lényeget, vagy nem élted bele a játékba magadat eléggé. Pont hogy nagyon is van jelentősége a játék szempontjából, mert ha csak egy ilyen bevágást láttál volna akkor elsikasz felette. így viszont Te is érzed hogy mekkora szemét ez az orosz fószer, hogy írtja a saját nemzetét, utána meg az amcsikra fogja, és ezzel kirobbant egy háborút.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#22) rennes6 válasza cbr688 (#19) üzenetére


rennes6
tag

Én pedig lőttem rájuk becsülettel. Nem lehet, hogy ez nehézségi szint függő?

(#23) Dany007 válasza wednesday (#17) üzenetére


Dany007
veterán

"Itt nem maga az eset problémás szerintem, hanem az, hogy a játékban ezt ügynökként teszed, nem terroristaként."

Jaaaah értem már... Hát, amúgy a storyval én se voltam nagyon tisztában... :s Eléggé kesze-kusza az egész.
Amúgy ha jól olvastam ennek az amerikai ügynöknek a megtalálása indította a háborút, szóval van jelentősége a storyban, bár tény, hogy kihagyható lett volna...

(#24) wednesday válasza Gomez86 (#21) üzenetére


wednesday
őstag

Értem amit leírtál, arra mondom, hogy szerintem ez gyenge történet így. És a jelenetnek több szerepe van a mesterséges botrány keltésbe.
De ez az én véleményem. :)

Dany007: Van jelentősége persze, jobb történetet is kitalálhattak volna, persze ez már szubjektív dolog.

[ Szerkesztve ]

(#25) cbr688 válasza rennes6 (#22) üzenetére


cbr688
senior tag

én csakmásodik nehézségin nyomom...véletlenül meglőttem makarovot és mind a 4-en felém fordultak...ésfinoman szólva kijuggattak,azóta nem tudok aludni:DDD

(#26) Dany007 válasza wednesday (#24) üzenetére


Dany007
veterán

Szerintem inkább a sokkolás volt a cél, mint a botránykeltés. Ami sikerült is rendesen...
Persze a kettő nem feltétlenül zárja ki egymást...

(#27) finest válasza Gomez86 (#13) üzenetére


finest
őstag

Ez eddig okés, de a ruszkik miért lövik a saját polgártársaikat? Ürügyet akarnak a háborúhoz? Azért mást is ki lehetett volna találni mint ezt a civil gyilkolós motívumot.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#28) wednesday válasza finest (#27) üzenetére


wednesday
őstag

Most már én se értem: :D

SPOILER
Most kiderül, hogy a terroristák meg orosz titkos ügynökök vagy mi fene? :D
És egy kreálnak egy ürügyet? Mert így talán már lenne egy kis értelme az eseménynek.

szerk
hejesírásó: azért írtam, hogy legtöbb és nem azt, hogy az összes...

[ Szerkesztve ]

(#29) Mooka-Miki


Mooka-Miki
senior tag

Sok-sok álszent demagógia... A moziban, vagy a TV-ben gond nélkül végignézi mindenki, ahogy az aktuális főgonosz embereket lő halomra vagy éppen simán kivégez valakit. Ez miben más? Mert te csinálod? "Ugyanmárkéremszépen". S amikor a K.O.T.O.R.-ban megölöd az ártatlan civilt és kapsz sötét oldal pontot? Azért miért nem "rinyált" senki?

Kirohanás vége.

Szerk.: Helyesírás

[ Szerkesztve ]

(#30) hejesírásó válasza wednesday (#17) üzenetére


hejesírásó
senior tag

" a legtöbb FPS-nek eleve gyenge a története, mert nem az a lényeg. "

na ez egy nem gyenge kijelentés volt!

ha szeretnéd az fps-eket tudnád h vannak gyöngyszemek.

(#31) madgie válasza finest (#27) üzenetére


madgie
titán

Spoiler

Mert így jutnak el pont abba a gulag-ba, ahol Price-szal futnak össze. Keptönprájsz nélkül meg nem CoD a CoD, tudjuk, ugyi? :)

(#32) finest válasza madgie (#31) üzenetére


finest
őstag

Így mindjárt más, h Cpt. Prájsz megmentéséért gyilkolnak civileket! :R

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#33) Joe.36


Joe.36
addikt

Szerintem is nagyon durva az a rész :((( hová is tartunk mi emberek...... :W

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#34) Dany007 válasza Joe.36 (#33) üzenetére


Dany007
veterán

Ja, szőőőőrnyűűű....
Szerintem Móka-Miki rátapintott a lényegre... Ott a pont, nem tovább...

(#35) madgie válasza finest (#32) üzenetére


madgie
titán

Ugye-ugye, mennyivel jobb összefüggésében látni a dolgokat? :)
Egyébként annál a résznél majdnem nyomtam egy uninstallt, mert Magdi néni-Barátok közt szintű volt az egész történet... de be kell hogy valljam, a végére a dinamit duó Szappan és Ár úrral jó volt újra irtani az ellent :)

(#36) Gomez86 válasza finest (#27) üzenetére


Gomez86
őstag

Ez eddig okés, de a ruszkik miért lövik a saját polgártársaikat? Ürügyet akarnak a háborúhoz?

Igen.

Ki lehetett volna, de a filmeseknek is meg lehetne mondani hogy a horror filmben soha többet senki ne mennyen egyedül az erdőbe...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#37) twine válasza Gomez86 (#36) üzenetére


twine
addikt

"a filmeseknek is meg lehetne mondani hogy a horror filmben soha többet senki ne mennyen egyedül az erdőbe..."
:C
Ennyi :K

(#38) smkb


smkb
őstag

Itt nem az a baj, hogy megölnek egy halom civilt, rendőrt stb...

Ne hasonlítsátok a filmekhez. Itt a fő probléma az azonosulás. A filmben a főgonosz leöli az embereket, NEM kell azonosulnod a dologgal, nem kell részese légy (mégha belső nézetből nézed sem azonosulsz, nem érzed hogy részese vagy a tettének), hanem várod a pozitív erőt aki büntet. Itt viszont az arcodba van tolva a dolog. Nincs kibúvó RÉSZESE vagy ennek az eszetlen mészárlásnak, ha kell ha nem (az most hogy opcióként választhatsz vagy sem tökmindegy). Nem vagyok fiatal, láttam sok filmet játszottam sok játékkal de ennél a résznél álltam értetlenül, hogy mivan? Mert tökmindegy hogy te is lősz e vagy sem... akkor is részese vagy a mocsoknak ami ott történik. És gyomorforgató mégcsak nézni is, hogy ott bóklészok én is a kezemben egy gépfegyverrel miközben százak hullanak, kuporognak, szenvednek...

És nem igaz, hogy ennek része kell lennie a játéknak, baromság. Ennél sokkal nyakatekertebb dolgokat simán odavetnek neked narrációkánt, vagy animációként a COD-ban is... szépen elhadarva hogy mi is az állás a szituációban... más játékokban sem tesznek bele olyan szituációba, hogy neked kell részese lenned a mocsoknak... Ennyi erővel, akkor minden játékban jogosultsága lenne annak, hogy a rossz oldalán részt vegyél az alapkonfliktust kibontakoztató mocsoknak. Nem kell. Erre van a narráció, meg a köztes animációk.

(#39) twine válasza smkb (#38) üzenetére


twine
addikt

"Nem kell. Erre van a narráció, meg a köztes animációk."

"Nem kell" játszani vele.....és itt most nem személyeskdeni akarok hogy megmondjam mivel játszol..pusztán csak arra gondolok hogy olyan ez mint a rádió vagy a TV.... Ha nem tetszik át lehet kapcsolni másik csatira....

"az most hogy opcióként választhatsz vagy sem tökmindegy"

...és pont ez a lényeg ez az ami nem mindegy ne szaladjunk ilyen könnyen át rajta....a te döntésed volt hogy látni akarod e vagy sem...te látni akartad.....azt hiszem EZ a dolog lényege.....mindenki aki látta,,,,akarta látni....hiszen lett volna módja kikapcsolni....lett volna narráció vagy tudom is én mivel de megoldották hogy kihagyd a jelenetet,,és ne "forogjon a gyomrod"....... ;)

Egyébként pedig mindennel azonosulunk erről szól a film, a színház,,, ellenkező esetben nem vált ki érzelmeket....attól jó vagy rossz egy előadás,,,hogy tud e kiváltani érzelmi reakciókat,,tudsz e vele azonosulni vagy sem.....

[ Szerkesztve ]

(#40) Mooka-Miki válasza smkb (#38) üzenetére


Mooka-Miki
senior tag

Miért lennél részese? Miért kéne azonosulni a mészárlást végzőkkel? Attól hogy a manusz ott bóklászik azok között, akik éppen csúnya dolgot mívelnek, még nem leszel sem tömeggyilkos, sem aberrált elmezavaros. Ha nem tudod elválasztani a monitoron látottakat a valódi érzésektől és történésektől akkor az már régen rossz.
Carmageddonban azonosultál az embereket elütő autóvezetővel? Nem mert tudtad, hogy játék és mekkora fain már mikor közelről rádudálsz és ordibálva elkezd rohangálni.
Tehát ismételten nem és nem kell azonosulnod itt sem a mészárlással. Ha nem tudod máshogy megélni, arról nem a játék tehet, hanem a környezeted és a tapasztalataid.
(Kérlek ne vedd személyeskedésnek, de még ha nincs is igazam szerinted, akkor is érzed amire rá akarok ezzel világítani, ugye?)

(#41) Dany007 válasza smkb (#38) üzenetére


Dany007
veterán

Jajaja : ) És mindenki csak azt az idilli képet lássa, ahogy a katonaság / rendőrség, stb megbünteti a csúnya bűnözőket, minden szép és jó...
Szerintem pont, hogy a sokkolás volt a cél vele. Hogy bizony ilyen is létezik! Ilyen is lehetséges, megvalósulhat. Egyszerűen az arcodba tolják, hogy igen, ez is lehetséges, van realitása bőven.
Az átugrós dolog pedig pontosan azért van, hogy akiknek ez nem tetszik, az elkerülhesse. Tudom, kb annyit ér, mint a 18-as karika a horrorfilmeken...

Azért mert valaki eljátssza még nem muszáj azonosulni vele. Persze más, mint E/3-ból nézni az egészet, de aki igazán beletudja magát élni, annak az E/3 személyű nézet egy filmben is elég borzasztó lehet.
Szóval kegyetlen az tény, de messze nem annyira, mint mondjuk egy Fűrész rész, ahol különös kegyetlenséggel, szadista módon elkövetett gyilkosságokat kell végignézni... Az messze felülmúlja még ezt az E/1 személyű lövöldözést is. Arról nem is beszélve, hogy Fűrész grafikája azért kicsit élethűbb... :U

[ Szerkesztve ]

(#42) smkb válasza Mooka-Miki (#40) üzenetére


smkb
őstag

Miért is kell azonosulni? Talán, mert a játékban nem tehetsz ellene ...ha akarsz sem. Nézned kell és kész. Részese kell legyél. Vagy azt mondod, ha ott vagy egy "remek" lincselés helyszínén, és csak állsz nézed, ahogy agyonvernek valakit és nem teszel ellene semmit akkor nem vagy részese? Bocs, ha így gondolod akkor más baj van, akkor tényleg nem a játékkal van a baj...

Egyébként nem veszem személyeskedésnek, mert itt a játékról írunk véleményt nem egymásról :)

Carmageddonnal sem játszottam tán épp ezért.

Amikor már a fotorealisztikus játékmegjelenítéseknél járunk, akkor sokkal nehezebb elvonatkoztatni játékosoknak, hogy ez csak egy játék.

Ha pl amerikaiakat ölnének benne halomra, ahol arab zsoldosok közé beépített ügynök vagyok akkor vajon megjelenhetett volna e a játék... kötve hiszem... mert akkor kivágta volna a biztosítékot USA barátunkban, hogy nehogy már ezen élvezkedjenek a terroristrák hogy azonosulhatnak a mészárlókkal...

(#43) #95561216 válasza wednesday (#7) üzenetére


#95561216
törölt tag

A betöltés alatti képsoroknál, ahol újságcikkeken át mutatják be Makarov mw1 utáni pályafutását, az egyik arról szól, hogy vannak-e nukleáris fegyverei. Na most amerikai ügynökként pont leszarnék kétszáz oroszt, ha több millió honfitársam élete lenne a tét.

Amúgy is csak hippisírás ez a nagy megdöbbenés.

(#44) fordfairlane válasza smkb (#38) üzenetére


fordfairlane
veterán

Nézd csak meg a Casino-t, vagy a Keresztapát, te ott nem fogsz "jófiúkat" találni. Nem kell megnézned őket, senki nem kötelez rá, mint ahogy ezt a játékot sem kell játszanod, de ha mégis, még mindig ki tudod hagyni ezt a jelenetet. A 18-as karikát nem véletlenül találták ki. Ebben most annyi a plusz, hogy nem a paradicsomlé miatt 18+-os, hanem az ilyen jelenet miatt is.

x gon' give it to ya

(#45) Mooka-Miki válasza smkb (#42) üzenetére


Mooka-Miki
senior tag

Látod pontosan azt válaszoltad amire számítottam.
Persze hogy nem nézném végig a lincselést a való életben. A lényeget kiemeltem. Egy játékban épp az a játék, hogy bármilyen lehetsz. Megszemélyesíthetsz akárkit.
Vegyük pl a szerepjátékokat: M.A.G.U.S, AD&D, Shadowrun, stb: Mindegyikükkel játszottam. Voltam többször gonosz személyiségű karakter irányítója (vagy éppen NJK ha meséltem). Mégsem akarom lemészárolni a szomszédot, nem üvöltözök a villamoson, hogy Ranagol átka sújtson le rátok halandók; és így tovább.
Normális közegben nevelkedett ember, normális értékrenddel el tud vonatkoztatni egy játéktól, akármilyen audio-vizuális inger is érje.

[ Szerkesztve ]

(#46) MaciG


MaciG
addikt

" game igenis alkalmas a lelki nyugalom megzavarására." Én már xarni se merek kimenni egyedül, pedig még csak az első pályánál tartok. :(

BANZAII

(#47) Yoshida


Yoshida
aktív tag

Ha ez a játék kétszer annyi bevételt termel, mint egy amcsi szuper -film- produkció, akkor pont kétszer annyit szánhattak volna forgatókönyv írókra. Tehát egy jó filmhez képest kétszer jobb történetet lehetett volna kreálni :) (de legalább ugyanolyan jót)

Így meg egy katyvasz az egész.

(#48) twine válasza MaciG (#46) üzenetére


twine
addikt

Persze tök para hogy az emberre rárugják a kommandósok az ajtót "brékelés" közben,,hiszen annyi ilyen ajtóberugós jelenetet látunk mostanában :C :C

(#49) Gomez86 válasza Mooka-Miki (#45) üzenetére


Gomez86
őstag

Azért örülök neki hogy páran megértik hogy ez egy játék. És igenis annyira beleéli magát az ember egy filmbe is ha neki szól. És amikor kimész a moziból, vagy kikapcsolod a gépet, akkor mégsem láncfűrésszel indulsz kutyátsétáltatni, mert visszatértél a valóságba ahol normálisan éled az életed.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#50) Gomez86 válasza Yoshida (#47) üzenetére


Gomez86
őstag

Igen mert pont ugyanannyi grafikus meg 3D-s tervező rajzolja a játékokat, meg dolgoznak a fizikán mint egy filmes produkciónál :U

Jesszus

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.