Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) becksim válasza legiaap (#316) üzenetére


becksim
aktív tag

Fény derült egy igen fontos fícsörre: gumikalapáccsal az ikonok átrendezhetők. :Y :D
Amúgy király a videó, köszönjük!

[ Szerkesztve ]

Nindzsák?? Hol?

(#352) catroot válasza zord01 (#348) üzenetére


catroot
veterán

A 920-as kijelzőjében miért csalódtál? Tényleg érdekel.

A 820-nál nekem is a felbontással van bajom.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#353) zord01 válasza catroot (#352) üzenetére


zord01
senior tag

Ahogy forgatta a telefont, elég hamar kifeketedett a kép. Szerintem ez közelében sincs egy IPS vagy PLS panel tudásának... (meg a 178 fokos látószögnek)

[ Szerkesztve ]

***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

(#354) Blyan válasza zord01 (#353) üzenetére


Blyan
félisten

Te ezt levetted a videóról? Érdekes, az egész világ szaksajtója azt szajkózza, hogy überkurvajó kijelzője van a Lumia920-nak. (a kamerától azért ennyire nincsenek egységesen elájulva)
Szvsz ha valami tényleg nagyon kiemelkedik és csalódásmentes az maga kijelző.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#355) Legendd válasza Misály (#349) üzenetére


Legendd
senior tag

Mondtuk,hogy MO-on hivatalosan még nem kapható,de GSM boltoknál már igen...
Azok áraiból jött a 220e Ft. És a megbízgatóbbakat néztük,mert lehet van olyan bolt,ahol 180k, csak aztán fél év múlva jogutód nélkül megszűnik, a hetedik hónapnál behal a kijelző és hoppá,nincs gari. Senkihez nem tudsz fordulni,csak a szervizhez,ami 60k pl.,majd rögtön 240k lesz a végösszeg...
Komolyan ez a legfontosabb? 180-190 ezer forint nem sok? Vagy annyiért instant get, de 220k már hőbörgés?
120 felett minden drága szerintem,főleg egy átlagfelhasználónak (aki azért vmi okos dolgot szeretne).

Alea iacta est!

(#356) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

minden médiának joga van eldönteni, mikor adja ki a tesztjeit. Én csak kérni tudom, hogy amennyiben lehetséges, térjetek vissza a kicsit komolyabb tesztelésre a cikkek és a bemutató videók elött. Szerintem szükséges 1 hét mire az ember normális, valódi tesztelésen alapuló véleményt tud mondani, olyat amiből hiányzik az előitélet. Szerintem minőségibb is az ilyen munka. Ebben az 1 hétben normális, állandó hétköznapi használatot értek.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#357) pushalias válasza zord01 (#348) üzenetére


pushalias
addikt

Bakker, érdekelne az a te 6 évvel ezelőtti telefonod! Nagyon komolyan!

(#355) Legendd végül is az a 30-40k különbség ... bagatell ...

[ Szerkesztve ]

Honor 9 / HP 8470P

(#358) zord01 válasza Blyan (#354) üzenetére


zord01
senior tag

Nos először is mondták is, másodszor pedig, igen, levettem a videóról, mivel az elmúlt fél év összes MA!TV adást láttam, és elmékszem, hogy egy ilyen vagy olyan panel hogy néz ki ugyan ezen (az amúgy teljesen fókuszzavaros) kamerán. Persze a fényviszonyok nyilván változtatnak kicsit, de a lényeg totál jól látható. Hasonlítsd össze a felvételt bármely IPS paneles telefon teszjével.

***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

(#359) utomi válasza Legendd (#337) üzenetére


utomi
senior tag

Akiknek csalódást okoztunk, attól elnézést kérünk, de eléggé szőrszálhasogatóba csapott át egynéhány komment (pl. kvázi minden adat el lett mondva a kijelzőről, egy nem, az volt a legnagyobb baj...).

Szerintem még mindig nem érted. Elmondtátok a száraz tényeket és viszlát. Ki lett próbálva a kijelző esetleg odakint is vagy csak egy neonfényes szobában?
Egymás mellé tettétek a 8X-et meg a 920-at vagy nem? Az, hogy most én úgy emlékszem, hogy a 8X-nek szebb képe van az egy vicc. Ilyet én is tudok. Baromi ingoványos az egész melyiknek van szebb képe kérdés mert maradjuk annyiban, hogy iszonyat szubjektív és lehet, hogy Kind odáig van meg vissza az SLCD2-ért másnak meg inkább a SAMOLED HD jön be. Van akinek meg a TureHD és stb.
Pont arra próbáltam rámutatni, hogy talán utána kelett volna nézni, hogy a jól hangzó marketing mondatok mögött tényleg a való életben is használható tartalom van-e ? Pl., hogy tényleg állítja e a 920 nem csak a fényerőt de a színtelítettséget is napfényben (vagy ha az nincs egy neonmentes szobában fel és lekapcsolod a villanyt)?! Vagy, hogy egymás mellett scrollozni a 8X-el és a 920-al (Kind úgyis rá van kattanva a folyamatos kilépek, belépek, scrollozok, menu gomb mozdulatsorra!) és akkor kijön, hogy tényleg számít-e a 60hz és a 9ms-os válaszidő! ÉS igen a kesztyűs kézzel való kezelés baromi jól fog jönni télen! És nem mellesleg kikapcsolható ha nem kell.
Érted már, ezt nevezik tesztnek. Amit ti csináltatok arra a sarki boltból Józsi bá is képes. Felolvasom a száraz technikai adatokat, közben a haver meg esztelenül jobbra-balra lapozgat. Félelmetes.

zodr01:
Nos először is mondták is, másodszor pedig, igen, levettem a videóról, mivel az elmúlt fél év összes MA!TV adást láttam, és elmékszem, hogy egy ilyen vagy olyan panel hogy néz ki ugyan ezen (az amúgy teljesen fókuszzavaros) kamerán. Persze a fényviszonyok nyilván változtatnak kicsit, de a lényeg totál jól látható. Hasonlítsd össze a felvételt bármely IPS paneles telefon teszjével.

Nem akarlak megsérteni de a PureMotion HD is egy IPS panel. És abból megállapítani, hogy egy fókusz zavaros kamerával felvett adáson mennyire hamar változik a betekintési szög, nos hát nem okos dolog. Minden valóság alapot nélkülöz. Egyéb iránt egy szóval se említik a betekintési szöget vagy te hallottaD?

[ Szerkesztve ]

(#360) btudos válasza Blyan (#354) üzenetére


btudos
veterán

Amint ki lesz állítva egy MM-ban, vagy akárhol a Lumia, rohanok összehasonlítani, és úgyis megírom mire jutottam :D

Nem tudom elképzelni hogy az ennyire egybehangzóan überbrutál kijelző alulmaradjon a 8X egyébként igen szép kijelzőjével szemben, de Kind ezt mondta, szóval muszáj lesz megnéznem, mi a helyzet...

utomi: Azért szerintem vegyél kicsit vissza. Ha kiállnál oda és beszélnél 40 percet úgy, hogy közben figyelned kell a kamerára, a készülékre és a fórumra is, lehet hogy Te se csinálnád tökéletesen. Ők ezt igyekeznek a legjobb tudásuk szerint megcsinálni, még nem tökéletes a dolog, sőt ez egy eléggé lapos adás lett, de le lehet ezt írni kultúráltan is.

zord01: Tud a 8 éves telefonod navigálni, így fotózni sötétben, NFC-n fájlt küldeni, van-e HD kijelzője ésnemsorolomtovább....? Marha unalmas hogy minden WP-s topikban leírod, hogy többet tudott a Nokia 20 évvel ezelőtt, de még mindig rohadtul nincs igazad. Más dolgok kerültek előtérbe, sokkal hangsúlyosabbak a telefonáláson és Bt-on túlmutató funkciók, neked ezt nem sikerült megértened, feldolgoznod, ez van, de nem kell minden topikban leírni. :(((

[ Módosította: philoxenia ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#361) zord01 válasza pushalias (#357) üzenetére


zord01
senior tag

Az irónia volt, bár ha belegondolok, hogy pb BT fájlküldés már a T610-esemen is volt, ami meg igencsak 8 éves teló, kb, akkor nem is kamu, amit mondtam. WP-nek kellett hozzá 3 frissítés, és egy kernel csere. Jeeeee.

Mindegy. Belefáradtam már, hogy ostorozzam a Nokiát. Kedvenc gyártóm volt, 3 éve várom, hogy értékelhető produkciót adjanak elő, most van az a pillanat, mikor beleuntam a nagyotmondó versenyükbe.
Mostantól kezdve egyék meg, amit főztek.

***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

(#362) Legendd válasza pushalias (#357) üzenetére


Legendd
senior tag

Nem kell kiforgatni a szavaimat. Kicsit eltértünk az eredeti kérdéstől.
De mindegy, ma adás volt,holnap teszt lesz.
Aki ezt várta és nem bír várni, az vesz most akármennyiért,más meg kihagyja vagy vár még...that's all.

Alea iacta est!

(#363) Blyan válasza zord01 (#358) üzenetére


Blyan
félisten

Pedig biztos lehetsz, hogy IPS kijelző van benne. :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#364) pushalias válasza zord01 (#361) üzenetére


pushalias
addikt

Pardon, súlyosan Nokia-kiábrándult versenyző ... nem is kérdeztem semmit. Majd ha megkerül a valahai rajongó és a mostani ellendrukker közötti valaki, majd akkor.

Honor 9 / HP 8470P

(#365) eXodus válasza utomi (#359) üzenetére


eXodus
őstag

Az is érdekes h szerinted "Elmondtátok a száraz tényeket és viszlát", ennek ellenére neked mégis a szubjektív véleményükkel van a problémád.

(#366) emvy válasza zord01 (#358) üzenetére


emvy
nagyúr

IPS paneles, es az osszes kulfoldi teszt szerint az egyik legjobb letezo kijelzo. Persze teged nem erdekel a WP8, de korbejarsz az osszes letezo WP-s es Nokias forumban elmondani, hogy mekkora fos.

while (!sleep) sheep++;

(#367) zord01 válasza pushalias (#364) üzenetére


zord01
senior tag

Bazzek kva jó lehetek, hogy én egyből levágom, hogy ez irónia. Ugye?

***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

(#368) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

Kíváncsi leszek a 920-as tesztfotóira :U

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#369) Legendd válasza utomi (#359) üzenetére


Legendd
senior tag

Szívesen egymás mellé raktuk volna őket,de ilyen keresett telefonokat nem adnak oda hosszú időre,pont váltották egymást.
Sorry...

Én nem akarok vitázni, igyekszünk minden pozitív kritikát megfogadni, csak félmillió felhasználónál nem egyszerű megfelelni mindig fél órában...
Lesz ez még jobb is,de rossznak a mai adást nem nevezném akkor sem.

Alea iacta est!

(#370) zord01 válasza emvy (#366) üzenetére


zord01
senior tag

Te meg körbejársz, és játszod a NR.1. fanboyt. Különbség?

***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

(#371) utomi válasza eXodus (#365) üzenetére


utomi
senior tag

Ha te elolvastad volna amit írtam akkor értenéd. Nem nem a szubjektív vélemény a baj, mondja el nyugodtan. Szerinte szebb képe van a 8X-nek. OK. De ettől még mindig nem tudtam meg azokat a dolgokat amit leírtam. ÉN EZT hiányoltam.

btudos:

utomi: Azért szerintem vegyél kicsit vissza. Ha kiállnál oda és beszélnél 40 percet úgy, hogy közben figyelned kell a kamerára, a készülékre és a fórumra is, lehet hogy Te se csinálnád tökéletesen. Ők ezt igyekeznek a legjobb tudásuk szerint megcsinálni, még nem tökéletes a dolog, sőt ez egy eléggé lapos adás lett, de le lehet ezt írni kultúráltan is.

De én nem is ebből élek. Ez az igyekszem a legjobb tudásom szerint dologrol tudod mi jut az eszembe: Jimmy Fia Krisztian az X-Faktorból, aki adásról adásra rosszabb mégis elmondja, hogy ő igyekszik meg kihozza magából a legjobbat és majd legközelebb jobb lesz. Nos hát szerintem ne kisérletezzen rajtam senki se. Ez rossz duma.
De mondjuk pont nem érdekelne a dolog, ha nem lett volna az egész adás pontatlan és szedett vedett érdektelen. És elnézést de pont jogom van véleményt formálni és hidd el most még finom vagyok és udvarias.
A közvetlen rendre utasító hangot meg hagyd légy oly kedves mert nem hinném, hogy ismernénk egymást.

[ Szerkesztve ]

(#372) pushalias válasza Legendd (#362) üzenetére


pushalias
addikt

Semmilyen kiforgatásról nincs szó. A fórumokon hetek óta megy a vita, hogy a L 920 és a HTC 8X közötti X×10 ezer HUF különbség megéri-e a pénzét. Ti is megemlítettétek. Ennek fényében nagyon szépen elbagatelizáltál 30-40k HUF különbséget. Baromira nem mindegy, hogy ha az egyik 150-160k, akkor a másik 180-190k, vagy pedig 220k. Baromira nem. 20-30k különbségért rengetegen meggondolnák, hogy egyik vagy másik, míg 50-70k különbségért már garantáltan nem.

Honor 9 / HP 8470P

(#373) Misály válasza Legendd (#355) üzenetére


Misály
addikt

Care számla nélkül imei alapján garanciázik, ezt azért nem ártana tudni.... Magyar ára nincs, csak sikerült beismerni. Ne vezessétek félre a vásárokat ha lehet...

(#374) pushalias válasza zord01 (#367) üzenetére


pushalias
addikt

Nem nyert. Ráadásul baromi unalmas ezredszerre a nincs BT fájlátvitel mantrát elolvasni.

Update. Ettől még unalmas. És ilyen alapon az iPhone5 is egy rakás szar, sőt, lehet, hogy az 5S és 6-os is az lesz.

[ Szerkesztve ]

Honor 9 / HP 8470P

(#375) zord01 válasza pushalias (#374) üzenetére


zord01
senior tag

Egy példa volt. Azaz inkább 1.

***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

(#376) utomi válasza Legendd (#369) üzenetére


utomi
senior tag

Szívesen egymás mellé raktuk volna őket,de ilyen keresett telefonokat nem adnak oda hosszú időre,pont váltották egymást.

Ezt megértem csak mondjuk ha már összehasonlítok valamit valamivel akkor ildomos lenne ha ott lenne. Nem feltétlen bántani akarlak csak nagyon jó lett volna ha valóban jó adás születik és nem csak egy szódával elmegy szintű.

(#377) Legendd válasza Misály (#373) üzenetére


Legendd
senior tag

És ha ukrán vagy szerb import? Adtak már el ismerősömnek GSM boltból lopott iPhone 4-et,még ha a bolt nem is tudott arról,hogy aki bevitte,az korábban eltulajdonította. Hanem aztán egyszercsak kopogtatott a rendőrség.

Félrevezetés nem volt. Elhangzott, hogy 1. hivatalosan nem kapható, de GSM boltoknál igen 2. azok árait közöltük.

[ Szerkesztve ]

Alea iacta est!

(#378) Misály válasza Legendd (#377) üzenetére


Misály
addikt

Imei, tudod mi az? Fogod beütöd a nokia honlapján, és kidobja mennyi van vissza a garanciából. Spekuláltatok és ez ritka amatőr húzás. Kéretik nagybetűkkel megemlíteni, hogy nincs hivatalos ár csak szürkeimport. Iphonenál jól megy.

(#379) zord01 válasza Legendd (#377) üzenetére


zord01
senior tag

Uhh Legendd, ahhoz képest, hogy házigazda vagy, most nagyon úgy festesz, mint nyuszi a láncfűrészen. Komolyan, a Nokiás fórumokra csak akkor szabad írni, ha nagyon komolyan edzésben vagy, mert itt aztán megy az adok kapok. :)
Szerintem jó adás volt, bár legközelebb legalább említsétek meg adott termék KeyFeature-ét. :):)

Utóirat: Én speciel hálásan köszönöm a 42 perces adást, kellemes időtöltés volt megnézni. :R

[ Szerkesztve ]

***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

(#380) Legendd válasza Misály (#378) üzenetére


Legendd
senior tag

Értem az IMEIt, inkább a második kijelentésre célzok.

De én most alszom, ígérem minden igaznak bizonyuló kritikát megfogadok.

Téma lezárva,kérem, hogy innentől a valóban tudással kapcsolatos hozzászólások vegyék át az uralmat.

Alea iacta est!

(#381) Legendd válasza zord01 (#379) üzenetére


Legendd
senior tag

Igen,elég rosszul írtam,amit akartam,azért is mondtam,hogy kialszom magam,mert így is telefonról írok,hogy páromat ne zavarjam a szunyában...

Alea iacta est!

(#382) MCGaiwer válasza Legendd (#377) üzenetére


MCGaiwer
addikt

Közelítsünk kicsit más oldalról.

Miért olvas/néz az egyszeri vásárló tesztet?
Mert olyan dolgokra kíváncsi, amit első, sőt második ránézésre sem lehet tudni, hanem használat során tapasztalható. Sajnos nem csak a mostani adás, hanem a legtöbb utóbbi abba a hibába esett, hogy nem a használat során kapott tapasztalatokra építkezett, hanem a mindenki számára egyértelmű adatokból.
Jó pár éve aktív PH-s vagyok, ezért tudom, hogy a korábbi tesztek milyenek voltak. A mostaniak szerintem nincsenek olyan jók. Egyszerűen átmentek bemutatóba, ami nem elégíti ki azt az elvárásom, hogy ez alapján döntést tudjak hozni egy megvételt illetően.

Egy olyan autó tesztel tudnám jellemezni, amiben elmondják, hogy az autó szép kék színű, v4es motor van benne, belül a kárpít meg skótkockás. De nem tudjuk meg mennyit fogyaszt, hogy viszi az a motor az adott kasznit, hosszú távon kényelmes-e, milyen az uttartása különböző helyzetekben stb.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#383) Pete55555 válasza dr. Kind (#250) üzenetére


Pete55555
addikt

Én pont azt szeretem a MA-ban, hogy ti megmondjátok amit gondoltok a cuccokról, ezt főleg Bognál veszem észre, de összességében mindannyiótoknál így van. Az, hogy egy kis szubjektivitást belevisztek a tesztekbe, és, hogy ez mennyire rosz, azt mindenki eldöntheti, de szvsz sokkal jobb, mintha xy cég "támogatna" titeket ilyen-olyan vélemény megformálásáért cserébe. :R

A WP-ről írtak sokan, hogy nincs hype, meg kevés az app, stb... mik a problémák.
Van sok igazság abban amit mondtok, de a probléma még mindig ott van (és már sokszor ki lett tárgyalva) hogy a telefon meürendszere színes négyzetekből áll... Legalább öt embernek ajánlottam az elmúlt pár hónapban a WP-t ebből egynek nagyon bejött a cucc, a többi reakciója a "majd elhányom magam" - és a "ezmiezhogynézki?" közé esett. Tény, hogy kéne egy kis marketing, meg, hogy a kereskedők néha ajánljanak WP-t is az android helyett, de sajnos a csempés felület sokakat elijeszt, ki sem akarják próbálni, pedig lehet, hogy a kezelése bejönne nekik.

A telefonról: Röviden, én inkább a HTC-t választanám...

...Szeretem leracsniztatni...

(#384) Legendd válasza MCGaiwer (#382) üzenetére


Legendd
senior tag

Elfogadom...de van olyan,aki pedig pont fordítva gondolja.
Sok hibám van még,látom,elfogadom,javítom amilyen gyorsan tudom.
A leírtakat pedig igyekszünk felhasználni és úgy építkezni,hogy mindenkit kielégítsen!

Alea iacta est!

(#385) Misály válasza Legendd (#380) üzenetére


Misály
addikt

De te is szürkeimportos árat mondasz basszus...

(#386) emvy válasza zord01 (#370) üzenetére


emvy
nagyúr

Allati nagy kulonbseg van. Azokban a topicokban jelenek meg, ahol van kerdesem/mondanivalom/miegyeb.

while (!sleep) sheep++;

(#387) zord01


zord01
senior tag

De most komolyan... a teszterek is emberek. Olyan nincs, hogy szubjektivitás nélküli teszt. Ha valaki erre vágyik simán nézze meg a készülék specifikációit, és a benchmark eredményeket (Hihi ez is szubjektív, főleg, hogy a Nokiák kilépnek az AnTuTuból... LOL). Az objektív. Minden más szubjektív. Mikor Legendd azt mondja, hogy jó a méret, mert simán átéri, azt én még a 3 kézzel sem érném át, mert kb. fele akkora a kezem. Stb.
Az, meg hogy nem egy előre megírt szöveget olvasnak fel, szerintem csak jó.

Többen írták, hogy Bog tényleg oda-odamond, és én is őt bírom a legjobban, főleg a poénjai miatt, de szerintem az egész MA stáb király. Minden teszternek megvan a maga erőssége, stílusa. És ez teszi élővé az egészet. Oké néha kimarad a lényeg, nem tudnak befejezni egy-egy mondatot, de az vesse rájuk az első követ, aki még nem hibázott. Amúgy meg ez adja a feelinget. Ettől szerethető a MA tv. Pl RTL klubbos autós műsor milyen rohadt unalmas már. Hülyegyerek kiáll, felolvassa amit kell, tök fapofával, azt nesze neked, autós teszt. Egy trágya. Totalcar sokkal jobb volt. Hát ilyen a MA műsor is. Majd az oltogassa le őket, aki sosem hibázik. A magyar ár meg hamar ki fog derülni, ők mondtak egy becslést, nyilván nem alaptalan becslést. Eltérés lehet, még akár nagy is, de ezen most minek vitatkozni? Tudjuk a HTC árát, tudjuk, hogy a 2 Lumia jóval drágább. Pont. Nekem több infó nem kell, le tudom belőle vonni a saját konklúzióimat.

***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

(#388) T.Peter válasza zord01 (#348) üzenetére


T.Peter
őstag

Azért a 920-as feature-jeiről nem kéne elfeledkezni, amiket azóta a többiek leírtak. Response time, refresh rate, super sensitive touch, stb. A 820 pedig NEM pentile-os. RGB mátrixot használ. Jó lenne, ha utánanéznél, mielőtt valamit leírsz és szarozod.

(#389) MCGaiwer válasza Legendd (#384) üzenetére


MCGaiwer
addikt

Veletek az ég világon semmi baj nincs. Téged ugyan csak az utóbbi időben látni gyakrabban, de már az elejétől fogva szimpatikus ahogy csinálod. A tartalmon kellene változtatni, és persze a tesztelésre szánt időt töbszörözni. Ez bizonyára szerkesztői döntés. Ami ki van adva "melónak", azt jól megcsináljátok, de szerintem ez a kiadott utasítás nem a legjobb. (gondolok itt pl a A) gyors teszt, bemutató jellegű írás, gyors megjelenés B)hossszú teszt, részletekbe menő írás, lassú megjelenés közötti pro és kontrára)

Ha hosszabb időt szánnátok rá, akkor valószínűleg az ilyen apró bakik is eltűnnének, mint amin a többiek itt lovagolnak

[ Szerkesztve ]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#390) Richee11


Richee11
senior tag

Szerintem elég nagy jövője van a windows phone 8-nak. Most már 3 olyan op rendszer van ami megállja a helyét. Számomra még mindig az andriod a legjobb ár/érték arányban. Sajnos a WP OPrendszerrel támogatott készülékeket csúcskategóriás cégek gyártják mint pl a Nokia vagy a HTC. Ugye az ios-t meg csak az apple ami pár rétegnek mér elérhetetlen. Igazából mind a 3-nak megvan az előnye és a hátránya is. Én most androidos vagyok, de ha esetleg lecserélném a telefonomat, és OP rendszert is váltanék, akkor az WP lenne. Most már ahogy látom, a fejlesztők is rájöttek, hogy érdemes WP-re fejleszteni. Kíváncsian várom mit hoz a jövő, de ahogy nézem, a Wp elég szépen fog fejlődni! Ha olcsóbb lenne a Nokia a végén még vissza is térhetne a régi fényébe.

(#391) stilo18 válasza btudos (#360) üzenetére


stilo18
addikt

Pedig igaz.. Holnap majd belinkelem, megírta már más oldal is, hogy a 8X kijelzője kicsit jobb lett...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#392) zord01 válasza emvy (#386) üzenetére


zord01
senior tag

Nekem is van mondanivalóm. Az, hogy nem pozitív, az más kérdés.
Ne haragudj már, de neked minek alapján is van több jogod véleményt formálni? Kifejthetnéd, és alá is támaszthatnád, HSZ-jal vagy rendelettel, törvénnyel. Addig meg fogadd el, hogy szerintem 0 vagy közel 0 amit a Nokia mostanában letesz, mint ahogy én is elfogadom, és nincs azzal bajom, hogy neked meg bejön a cuccos. Így (lenne) korrekt, más kérdés, hogy te, és sok hozzád hasonló gyep nem igazán képes felfogni bizonyos dolgokat.

Egyébiránt, csak hogy megértsd. Egy termékről alkotott kritika sok esetben nagyban hozzájárul az adott termék fejlődéséhez. Szerinted, ha nem lenne felhasználó visszajelzés, vagy csak a bólogató/tapsoló emberek jeleznének vissza, mennyit fejlődne a rendszer? Még annyit sem, mint így (ami szintén nem túl acélos mennyiség).

Egyéb iránt, ha már itt tartunk, én ezt az eszmecserét le is zárom, mert semmi értelme. A brutálisan gyenge Lumia eladások eddig igazolták, hogy az emberek nagy többségének nem tetszik a rendszer. Azon meg felesleges vitatkozni, hogy ez most változni fog-e. Fél év múlva megmondják az eladások. Akkor minek tépjem a számat. Ha fél év múlva azt olvasom, hogy a Nokia 10% fölött van, akkor beismerem, hogy tévedtem, ha meg azt olvasom, hogy 2 millió Lumia ment el, akkor csak röhögök a markomba, mert a legszebb öröm a káröröm. (Még ha én személy szerint sajnálom is a Nokiát, de mégis vicces néznem, hogy dől a kardjába).

***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

(#393) zord01 válasza T.Peter (#388) üzenetére


zord01
senior tag

Response time, refresh rate, super sensitive touch ... volt róla szó az adásban.

(A Pentile-t most én is az adás alapján reagáltam le, de amúgy tök mindegy. 4,3 colon 480*800, mocskos sok pénzért elég gyenge teljesítmény)

[ Szerkesztve ]

***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

(#394) btudos válasza Misály (#385) üzenetére


btudos
veterán

Ő a megbízható boltok árait mondja, le is írta valamelyik hozzászólásában, hogy direkt azokat a helyeket nézték, ahonnan jó tapasztalatok vannak (ahol mondjuk behoznak az említett német MM-ból egy valóban gyári független darabot és komoly haszonnal értékesítik), és nem az utolsó sufnigsm-et, amelyik beszerez egy függetlenített készüléket akárhonnan, és azt árulja itthon garanciás gyári függetlenként 180-ért... Az árkülönbség sosem véletlen. Marhára nem mindegy, hogy egy ilyen kategóriás készüléknél az van a fejedben hogy bármi történik vele (mert bármi történhet egy technikai eszközzel), ott a gyári garancia ami tutira fedezi a hibát, vagy van egy papírod ami valami alagsori szobaszervizbe szól, és egy esetleges komolyabb hibánál (aminek a lehetőségét nem zárhatjuk ki 100 %-osan) azt mondja hogy "bocs öreg, ezt megszívtad". Mert van ilyen.

stilo18: Én tudom itt a legjobban, hogy milyen jó lett a 8X kijelzője, kíváncsi vagyok egy közvetlen összehasonlításra :)

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#395) emvy válasza zord01 (#392) üzenetére


emvy
nagyúr

Nem jarulsz hozza semmihez, mindenki un.

while (!sleep) sheep++;

(#396) Versus82 válasza legiaap (#350) üzenetére


Versus82
aktív tag

Az rohadt jo, kb 160 a telo, 30 a repjegy, es meg szedeleghetsz egy picit Londonban....milyen hatranyai vannak ha ott veszem meg?

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#397) zord01 válasza emvy (#395) üzenetére


zord01
senior tag

Pont te mondod?
Én spec az egész MA fórumon téged unlak a legjobban. Írok egy nem pozitív véleményt, és ha ez véletlen MS témában történik egész biztos tudom, hogy emvy bá belém fog kötni. Mégis megírom. Kitalálhatod miért...
(És amúgy a tapsolásos, hypos istenítés, az bezzeg előrébb viszi a világot...)

[ Szerkesztve ]

***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

(#398) Misály válasza btudos (#394) üzenetére


Misály
addikt

Attól még szürkeimport, plusz haszonnal. Ugyanaz mint a 300 ezres iphone. Ferdítés. Hiába megbízható a bolt, ha nincs hivatalosan forgalomba hozva magyarországon.... Az ár nem fedi a valóságot.

De amint mutattok egy magyar sajtóközleményt a nokiától, hogy itthon mennyi a javasolt kiskereskedelmi ár, és az 220, csendben maradok. Addig csúnyán megtévesztő, speedshop xxl ide vagy oda.

[ Szerkesztve ]

(#399) crey


crey
MODERÁTOR

Srácok kezdtek átmenni nagyon személyeskedőbe, nem kéne szétbarmolni a topikot (ennél is jobban)... Köszi.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#400) MCGaiwer válasza zord01 (#397) üzenetére


MCGaiwer
addikt

CATFIGHT

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.