Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#371) utomi válasza eXodus (#365) üzenetére


utomi
senior tag

Ha te elolvastad volna amit írtam akkor értenéd. Nem nem a szubjektív vélemény a baj, mondja el nyugodtan. Szerinte szebb képe van a 8X-nek. OK. De ettől még mindig nem tudtam meg azokat a dolgokat amit leírtam. ÉN EZT hiányoltam.

btudos:

utomi: Azért szerintem vegyél kicsit vissza. Ha kiállnál oda és beszélnél 40 percet úgy, hogy közben figyelned kell a kamerára, a készülékre és a fórumra is, lehet hogy Te se csinálnád tökéletesen. Ők ezt igyekeznek a legjobb tudásuk szerint megcsinálni, még nem tökéletes a dolog, sőt ez egy eléggé lapos adás lett, de le lehet ezt írni kultúráltan is.

De én nem is ebből élek. Ez az igyekszem a legjobb tudásom szerint dologrol tudod mi jut az eszembe: Jimmy Fia Krisztian az X-Faktorból, aki adásról adásra rosszabb mégis elmondja, hogy ő igyekszik meg kihozza magából a legjobbat és majd legközelebb jobb lesz. Nos hát szerintem ne kisérletezzen rajtam senki se. Ez rossz duma.
De mondjuk pont nem érdekelne a dolog, ha nem lett volna az egész adás pontatlan és szedett vedett érdektelen. És elnézést de pont jogom van véleményt formálni és hidd el most még finom vagyok és udvarias.
A közvetlen rendre utasító hangot meg hagyd légy oly kedves mert nem hinném, hogy ismernénk egymást.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.