Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Joubert válasza Legendd (#243) üzenetére


Joubert
tag

az "áron sírást" ti tetéztétek a 220 bemondásával! és azzal hogy a 8X-re nem azonos helyről vettétek az árat ezáltal úgy beállítva mintha szakadéknyi különbség lenne... holott....

Lumia 920 White T-Mobile ; Ipad Air SpaceGray

(#252) Zedz válasza dr. Kind (#227) üzenetére


Zedz
addikt

a formaterv, az ergonómia és a kijelző pedig a 8X mellé írható

A Lumia formatervét konkrétan lemásolta a HTC nem?

(#253) Воланд


Воланд
titán

Mobilarena TV: Nokia Lumia 920 & 820

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#254) Zedz válasza Воланд (#253) üzenetére


Zedz
addikt

:R thanks

(#255) dr. Kind válasza Воланд (#253) üzenetére


dr. Kind
aktív tag

Köszi, már a cikkbe is beraktuk.

(#256) harsanyiz válasza Воланд (#253) üzenetére


harsanyiz
aktív tag

Ez gyors volt, én pont lemaradtam a bemutatóról :(
Összeségében mi a benyomás a 2 készülékről?

(#257) btudos válasza Zedz (#252) üzenetére


btudos
veterán

Ha egymás mellé teszed a kettőt, nem sok közük van egymáshoz. Matt polikarbonát mindkettő háza, illetve mindkettő eleget tesz a MS követelményeinek, másképp nem lehetnének WP-s készülékek. Ja igen, az előlapon egy jelentős méretű kijelző található. Én nagyjából ennyi "másolást" látok. Nem beszélve arról hogy 1 hét eltéréssel lettek bemutatva, annyi idő alatt nem tervezik újra a készülékházat csak hogy úgy nézzen ki mint a Lumia 920 :N

königarjen: Ha nem nagyon játszol vagy nézel filmet a telefonon, akkor érdemes lehet, de az említett felhasználási területeken egyelőre eléggé le van maradva a WP. Idővel mindkét téren javulni fog a rendszer, főleg a játékok terén, mert már lehet natív kódban is alkalmazásokat írni, plusz mostmár a hw is elbírja a komolyabb game-eket :)

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#258) königarjen


königarjen
tag

Sziasztok, jó rég óta olvasgatom az oldalt, most már regisztráltam, mert nagyon megfogott a Lumia 920! :)

Az itthoni ár egy kicsit egyenlőre elkeserítő, de hát ha más nem marad kénytelenek leszünk megoldani ausztria/németország területről! :) Megmondom őszintén talán a minőségben is jobban bízok onnan, mint a hazaiakban lassan.

A súlyhoz meg annyit, hogy szerintem mindenki tapizza meg valahol ha van lehetősége, remélem nekem is lesz, aztán eldönti mindenki maga.

Most egy htc one X-em van, de kicsit unom az androidot, főleg, hogy nem főzögetem össze-vissza, soha nem volt még rajta nem hivatalos rendszer és szívesen kipróbálnám a wp8at. Szerintetek érdemes váltani? :))

Rot und Weiß ein Leben lang! * FC Bayern!

(#259) becksim válasza Legendd (#243) üzenetére


becksim
aktív tag

Ámen.
~200K tényleg horror ár bármilyen készülékért.
Mindennapos használat terén tényleg 4x annyit nyújtana a 920, mint mondjuk egy 710-es ? Aligha...

Vazze, most láttam, hogy a 710 már olcsóbb mint a 610, ez meg milyen már? :Y

Nindzsák?? Hol?

(#260) dr. Kind válasza Zedz (#252) üzenetére


dr. Kind
aktív tag

Nem :)

Szerkesztőségünk egybehangzó véleménye alapján (idézet) köze nincs a formaterveknek egymáshoz. Persze ez szubjektív, de ismétlem magam, mi mindkettőt láttuk, forgattuk, használtuk.

(#261) DeathBat666 válasza dr. Kind (#260) üzenetére


DeathBat666
aktív tag

Szerintem sincs egymáshoz közük, sokan mondták, hogy hasonlít, de én ezt sose láttam.
Örülök, hogy nem csak én látom így.

(#262) cellpeti válasza Legendd (#248) üzenetére


cellpeti
veterán

thx

Tigris, tigris, csóvafény...

(#263) btudos válasza dr. Kind (#260) üzenetére


btudos
veterán

Mennyivel jobb a 8X fogása? Nem fogtam még a Lumiát, és képek alapján úgy tűnik a hátlap széle lényegesen vastagabb, ami miatt nehezebb stabilan fogni, mint a 8X-et. Jól érzékelem a dolgot?

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#264) tomkom1969 válasza dr. Kind (#250) üzenetére


tomkom1969
tag

Jó pár éve még félkilós téglákkal rohangáltatok, és mégsem kapott senki sérvet. Most a 185 gramm nagyon kényelmetlen lehet.
Ha nem éred át egy kézzel, fogd meg kettővel, kényelmesebb lesz használni.
Ha nem vagy elfogulatlan, akkor felesleges bármiről írni, mert az fog nyerni, ami a szívednek kedves!

A 820-ról két mozdulattal le tudod venni a hátlapot.

(#265) dr. Kind válasza btudos (#263) üzenetére


dr. Kind
aktív tag

szélesebb, vastagabb (ez főleg azért érzékelhető, mert a 8X oldala erősen ívelt) és nehezebb; a 8X-et kényelmesebb kézben tartani, egy kézzel kezelni.

(#266) Johnny194 válasza btudos (#257) üzenetére


Johnny194
aktív tag

szerintem a legtöbb embernek a rikító színű matt polikarbonát ház miatt jut eszébe (nekem is), amilyen már az N9-nek is volt, jóval a 920 előtt

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#267) königarjen válasza tomkom1969 (#264) üzenetére


königarjen
tag

Azt mondjuk adom, hogy a mai telefonokat már nem feltétlen kell egy kézzel kezelni. Valakinek ez szempont oké, pont ma beszéltem egy lumia800 tulajdonosa, mert látta, hogy mobilarena lumia 920 cikket olvasgatom. Azt mondta ő azért nem venné mert nem éri át. Na nekem ez meg nem szempont, htc one x-et sem érem át, na aztán? megfogom két kézzel :DDD

Rot und Weiß ein Leben lang! * FC Bayern!

(#268) DeathBat666 válasza tomkom1969 (#264) üzenetére


DeathBat666
aktív tag

De azóta megváltoztak a trendek.
Egy ilyen drága készüléktől elvárom, hogy kényelmes legyen és na hasonlítson egy téglához.
Bár engem nem zavar, hogy két kézzel kell fognom a telefont, de valakit igen. Pl. ha egy zsúfolt buszon előveszed a telefonod, és mondjuk telefonálni akarsz, és nem éred át egy kézzel a telefont, akkor az elég bosszantó lehet...

(#269) amanoba


amanoba
őstag

Most sikerült visszanéznem az adást, de azt kell hogy mondjam, semmi új dolgot nem tudtam meg belőle, egyre gyengébbek az adások. :(

Alkalmazásokat alig mutattok, beállításokat, testre szabhatóságot semennyire, elsoroljátok az adatlapjait a telefonoknak, kicsit forgatjátok a kamera előtt és kész.
Az ami miatt kiemelkedő lehet egy-egy telefon sokszor háttérbe szorul, a htc 8x tesztjében is hiányoltam az előlapi kameráról bármit, holott nagylátószögű szuperanyámkínja, ezzel is reklámozták asszem...

Az pedig, amit kind csinál, a fel-le-jobbra-balra majd home gomb, olyan szinten zavaró, hogy elmondhatatlan, és ezt már más telefonoknál is említettük,többször is.
Nem értem mire jó, kényszeres rángatás, nulla érdemi információ.

(#270) DeathBat666: azért van MATV, mert itt meg lehetne olyan dolgokat is mutatni, amire egy írásos tesztben nincs lehetőség.

[ Szerkesztve ]

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#270) DeathBat666 válasza amanoba (#269) üzenetére


DeathBat666
aktív tag

Majd holnap a tesztben benne lesz minden. :)

(#271) petipetya válasza btudos (#237) üzenetére


petipetya
nagyúr

Merre?

"nincs rá lezsóidő"

(#272) Peterson_


Peterson_
addikt

Sajnos megint lemaradtam az elő adásról, pedig idén számomra ez a két modell a legérdekesebb.
No sebaj, majd holnap pótolom felvételről.
Teszt mikor várható?:R

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#273) btudos válasza dr. Kind (#265) üzenetére


btudos
veterán

8X-em van, arról tudom milyen, köszi. Csak kíváncsi voltam jók-e a megérzéseim a képeken látottak alapján, de úgy tűnik igen. :)

petipetya: Most hirtelen meg nem mondom, a telefonajánlós topikban szinte biztos hogy olvastam egyszer róluk...

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#274) petipetya válasza btudos (#273) üzenetére


petipetya
nagyúr

:R

"nincs rá lezsóidő"

(#275) nadpaat


nadpaat
csendes tag

Sziasztok !

Ezen árak mellett várok még 1 hónapot és egy lumia 800-as kb ~50-60.000 Ft-ért megvehető lesz újonnan.

Átlagos felhasználás mellett mennyire lenne rossz döntés a wp7 ?

(#276) petipetya válasza DeathBat666 (#268) üzenetére


petipetya
nagyúr

Megkéred a melletted álló dakotát, hogy segítsen fogni a telefont. :D

(elnézést, de nem figyeltem az előző hsz. szerkeszthetőségére)

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#277) Воланд válasza nadpaat (#275) üzenetére


Воланд
titán

attol fugg, hogy neked mit jelent az atlagfelhasznalas?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#278) nadpaat válasza Воланд (#277) üzenetére


nadpaat
csendes tag

Igazából nem volt még "okos" telefonom, de a jelenlegin amiket csinálok, e-mail, net, zene, üzenetküldés több formája

(#279) sutszi


sutszi
veterán

dr Kind műsorvezető társa néha olyan hülyeségeket szólt be, hogy majdnem kiestem a gép elől....

Pl.: "Andoridos telefonokon nincs dedikált kameragomb"...és akkor Kind még javítani is akarta, de ő azért nagyon nem akarta hagyni magát...Ember mit ittál? Ha nem értesz valamihez ne ülj kamera elé vazze... :((( :((

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#280) Blyan válasza kcsa (#192) üzenetére


Blyan
félisten

Ott jelenleg olcsó, mert csak 19$-os ÁFA van rajta, 27 helyett.

Váá, mondtam hogy iphone 5 árában lesz, de hogy több is legyen? :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#281) DeathBat666 válasza petipetya (#276) üzenetére


DeathBat666
aktív tag

Hehe, csak nehogy egy hiperpigmentált legyen mellettem :DD

[ Szerkesztve ]

(#282) zannor


zannor
tag

ZTE Grand X IN teszt mikorra várható?

(#283) harsanyiz


harsanyiz
aktív tag

Viber van már rá? Szerintem az egyik legfontosabb alkalmazás azoknak, akik sokat beszélnek egymással.

(#284) Ati1979 válasza Balint1986 (#223) üzenetére


Ati1979
veterán

Szerintem külföldön nem kártyafüggetlenül veszik meg az ilyen árú készülékeket.

Hanem előfizetésesen hűségnyilatkozattal. Sokkal kedvezőbb ajánlatok vannak mint nálunk. Kb. átszámítva egy 10-12 ezer HUF előfizetéhez kapsz100 EUR-ért egy ilyen készüléket. Nálunk a szolgáltatónak valamiért nem az az érdeke, hogy telefont adjon el.

Szerintem, úgy vannak vele, ha az emberek nem akarnak drága percdíjú kártyás csomagot használni, úgyis kénytelenek előfizetni valamelyiküknél. Akkor meg minek adjanak jelentős kedvezményeket a telefon árából a profitjuk kárára.

Alapvetően szerintem ezzel van a legnagyobb probléma. :(

(#285) btudos válasza harsanyiz (#283) üzenetére


btudos
veterán

Nokiákra van egy ideje rendes, bár nem tudom most WP8-on mi a helyzet, működik-e. Sokat elmond a Viberről hogy májusban jelent meg, azóta nem sikerült használható verziót összerakni belőle WP7-re, még a Nokiákra sem :(

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#286) harsanyiz válasza btudos (#285) üzenetére


harsanyiz
aktív tag

Nekem egyből volt samsung omniára is, persze én tettem fel magamnak, de a háttérből jelentkező figyelmeztetések, üzenetek botrányosan lassúak voltak, már ha megkaptam az üzenetet egyáltalán.

(#287) Lall válasza btudos (#285) üzenetére


Lall
veterán

A chat rész hibátlanúl működik a hívás is működik csak kicsit bugos, ha téged hívnak. :)

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#288) btudos válasza Lall (#287) üzenetére


btudos
veterán

Értesítésekkel hogy áll a dolog? A messengert meg tudom nézni WP8-on, de az ugye chat only.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#289) Ati1979 válasza Radeon_5 (#202) üzenetére


Ati1979
veterán

Szerintem a HTC 8x és 920 közötti felárat elsősorban a kamera minősége indokolhatja.
Szóval én elsősorban arra lennék kíváncsi, mennyivel és miben marad el a 920 kamerája, 808 -as Nokiához képest. Persze tudom, hogy bizonyos téren azért volt fejlődés.

(#290) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

nagyon magas áron kezd, bár még mindig az alma alatt, amit inkább nem is kommentálok.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#291) tenzin


tenzin
csendes tag

A nokia 920 kamera körüli fémes rész teflon bevonatot kapott, így nem karcolódik. Egyébként 175e az ára.

(#292) crey válasza dr. Kind (#265) üzenetére


crey
MODERÁTOR

dr. Kind, elárulod ki volt a 920-as árazásának forrása? Mert ha ez ilyen Nokia store listaár, akkor hanyagoljuk, az mindig sokkal magasabb mint bármelyik szolgáltatói kártyás ár - azok meg természetesen még nincsenek, mert nincs a kínálatukban készülék.
Egyszerűen nehezen hiszem el, hogy 200 kiló felett fog nyitni, főleg hogy a hivatalos Nokia németországi listaár (bruttó) is €649-ról szólt, és szól a mai napig - szóval ennek kérdezzetek utána kérlek még egyszer (Olaszországban még ennyi sem lesz).

Az adás után leültem egy csendes sarokba, és elkezdtem gondolkodni a 8x vs. 920 témán. Az hogy mennyibe kerül, már sokan leírták. Nem épp egy olcsó masina. Ráadásul Nokia. Még nem láttam olyan zászlóshajót a finnek műhelyéből, ami nem űr áron kezdett volna (lásd N95, N8, PureView 808, stb), majd ne zuhant volna be elég gyorsan az - emészthető kategóriába.
A Lumia 800 is elég masszív árazással nyitott, pedig aztán 0 innováció volt benne az N9 után.

Egy biztos, soknak tűnik most ez a (forrástól függően) 40-50 ezer differencia, de azt kell mondjam, hogy hosszabb távon lehet hogy mégis a Nokia marad a befutó nálam.
Ha valaki huzamosabb időt eltöltött a WP official szakmai topikban, az pontosan tisztában van vele, hányszor hangzott el, a b@ssza meg, ez is csak a Nokiákra fog érkezni mondat.

Volt ezek között speckó rendszer feature (lásd BT fájlküldés, kontakt megosztás) - vagy épp applikációk: Viber mizéria, különböző játékok, lásd. Draw Something, Words with friends - azt hiszem a nem Lumia tulajok értik mire gondolok. Ráadásul a HTC a készülékek kiadása óta (na jó, a Mango update óta) 0 azaz 0 fejlesztés történt a HTC Hubon fellelhető szoftverekben.

Arra már ki sem merek térni, hogy míg a Nokiánál a rendszer szerves részét képezi egy rendes Online térkép (ami használható itthon), egy offline navi - ami végre kezd hasonlítani a Symbianos verzióra (éljen, elvileg jön a HTC-re majd egyszer valamikor, ki tudja milyen megkötésekkel), ott a tömegközlekedés app, valamint a City Lens is, out of the box működik.

Ha a jobb kamerát, optikai képstabilizátort, jobb kijelzőt (bár itt dr. Kind állítása szerint nem jobb a Nokia), a több memóriát (16 GB vs. 32 GB), default wireless charging lehetőségét, az erősebb akkut mondjuk 20 ezer forintnyi különbségnek beszámolom, akkor a fentmaradó szoftverekért nekem már nem tűnik annyira soknak a maradék 20 rugó.

Persze erre lehet válasz, hogy majd egyszer lesznek rá akár ingyenes 3rd party appok (pl. Layar vs. City Lens), okosan utazom vs. Nokia Transport, de mikor, és ki akarja ezt kivárni, amikor már van jól működő alternatíva jelenleg is?

Kiindulva abból, ahogy a többi gyártó (HTC, Samsung, ZTE) foglalkozik a WP felhasználókkal, a Nokia ajánlata egyre csábítóbban hangzik, még ha nem is ezen az áron, mert ez tényleg elvetemült - és undorító.

Szerintem a ti véleményetekre is elsősorban ez a 220 rugós ár nyomta rá a bélyegét, nem pedig a készülék valós tudása (tényleg volt egy enyhe negatív kicsengése az egésznek) - ez talán változhat, főleg ha az árcédulán nyírbálnak kissé (nem márkafanatizmus beszél belőlem, 10 éve nem volt Nokia készülékem)

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#293) legiaap


legiaap
nagyúr

Na az élő közvetítésről lemaradtam, de utólag azért bepótoltam. A 8X-nél meg itt is arra számítottam, hogy tudnak újat mutatni, de tévedtem. Ennyi erővel ezt én is megtarthattam volna.
Amúgy kicsit dühít, hogy pl. a fülesről nem beszéltek, ki sem csomagolták. Láttam már ezer videót ezekről a telefonokról, de a fülest sehol sem mutatják. Senki sem beszél arról, hogy szól. Már egy ideje ott van a telefon, de akkutesztről semmit sem tudtunk meg. Hogy szól a telefon külső hangszórója, mennyire tisztán halljuk és hallanak mindent telefonálás közben.Játék tesztet lehetett volna mutatni, egy Adobe Reader rel megnyitni egy PDF-et mennyire akad be, bekapcsolási idő, stb.
Szinte csak felolvasták a készülék adatait, hellyel-közzel hibákkal azt ennyi.
Elég régóta tag vagyok már a PH-n, de úgy veszem észre kicsit a tesztelési színvonal megy lefelé. Mintha nem lenne már idő összerakni egy fasza tesztet, vagy néha az az érzésem már nem tudnak mit leírni, nem tudnak már újat mondani, mutatni.
Szóval mivel itt már szinte mindenki tud mindent a telefonról érdemes lett volna itt a TV-n olyan dolgokra fókuszálni, amiről kevesebbet tudnak az emberek.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#294) Lall válasza btudos (#288) üzenetére


Lall
veterán

Most úgy néz ki, hogy ha üzennek arról egyből értesít, ha hívnak arról is küld azonnal egy értesítőt, hogy incoming call, belépsz az appba és ha még hívásban van a hívó, akkor fel tudod venni. Viszont nekem ekkor volt egy bug, miszerint nem tudtam felvenni a teló folyamatosan rezgett, de már hallottam a hívó fél hangját és tudtam vele beszélni. Ha te hívsz az jól működik.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#295) Assdak


Assdak
őstag

150 dollár a T-nél a 820 2 év hűséggel. Ha nálunk 200 fölött lesz a 920 megeszem a kalapom...

(#296) saiyajin válasza crey (#292) üzenetére


saiyajin
senior tag

Korrekt gondolat menet. (nyilvan szubjektiv, de korrekt!)

Az ara pedig mindegy mennyin kezd, rohadt draga lesz. Kell varni egy picit es valamelyest elfogadhato lesz.

[ Szerkesztve ]

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#297) MR007RM


MR007RM
addikt

Ha vki kíváncsi lenne pár tesztfotó tanulmányozásához az itt megteheti ha még nem látta ezeket, de a 808-as fotókat ne nézzétek mert nagyon ferdítettek. Abból semmisem igaz. Ez egyben egy összehasonlítás is lenne egy bizonyos szemszögből fizetve. A telónak muszáj sikeresnek lennie gondolom azért.

Nokia 808 V Lumia 920 Camera Comparison

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#298) Zol01 válasza legiaap (#293) üzenetére


Zol01
tag

Fogjuk ezt a bakit arra hogy időhiányban szenvednek amivel nincs is gond, de akkor legyen a műsor főszereplője valami noname, vagy alsókategóriás készülék! Tényleg legyen akkor elnapolva, vagy adja le valaki olyan aki legalább ráér és nem megy a busza, vagy nem várja az asszony!
A legalapabb xPeria készülékek innovatív (szinte semmire nem használható) appjai bemutatásra kerülnek! És maguk a készülékek majdnem ilyen hosszú bemutatót szoktak kapni!

[ Szerkesztve ]

(#299) btudos válasza legiaap (#293) üzenetére


btudos
veterán

Bennem is van egy ilyen érzés a lefele ívelő minőségi mutatóval kapcsolatban, főleg WP fronton. Rengeteg kisebb-nagyobb pontatlanság van abban amit, a WP-ről nagy általánosságban mondanak Kind-ék (sőt, írásban sem volt annyira acélos a dolog). Értem hogy baromi sok minden van a fejükben, és nehéz összerakni a gondolatokat, de ha már egy ennyire várt rendszer, és 2 ennyire várt telefon (főleg a Lumia) van terítéken, egy kis felkészülés nem ártott volna. :(

Mindez főleg azért zavar, mert egy droidos készüléknél valahogy minden simábban megy. Oké, abból sokkal több érkezik, könnyebb megismerni, de azért a WP-t pár óra alatt fel lehet térképezni, főleg ha nem először lát ilyet az ember. Meg nagyon látszott a 8X TV-adásában, hogy Kind nem barátja a platformnak, amivel nincs is baj, mert mindenkinek lehetnek, és legyenek egyéni preferenciái, csak a "Mire jó a Kid's corner?" kérdésre egy "Semmire" választ adni az azért nagyon durva, főleg ha rendszerbemutatóról van szó. (Ha Bog nem szól hogy talán meg kéne mutatni mégis hogyan van ez, simán kihagyja a buliból :((( )

Lalll: Köszönöm a részletes leírást :)

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#300) legiaap válasza MR007RM (#297) üzenetére


legiaap
nagyúr

Főleg mikor az egyik Angry Birds-ös kis figurát fényképezték...na ne hogy már jobbat csináljon a 920... :DDD
Amúgy nem mindenhol ferdítettek. Elég sok helyen én jobbnak látom a 808 képeit.

How are U today? Just kidding...I don't care!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.