Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#354) Dragon3000 válasza Chaser (#333) üzenetére


Dragon3000
veterán

Ez mind lényegtelen, ő azt írta, hogy mindenki az intelt és nvidiát támogatja, nem pedig azt írta, hogy mindenki azt veszi, nekem ebből programok támogatása jön és itt mivel mindkettő ellenfél fölényesen uralja a piacot, így hozzájuk igazodnak, ha az arányokon tud változtatni az amd, akkor majd őket is ugyanúgy előtérbe fogják venni a fejlesztési irányoknál. Na én erre reagáltam, így hiába kevered ide a szervert, ha egyszer nem arról írt. A szerveres részre meg shadow szépen leírta mi a szitu, ez mellé még hozzá jön, hogy az adott feladatnál nyernének e annyit, hogy megérje az egészet megbolygatni, hogy intel helyett amd legyen. Nem tudjuk, hogy ezen cégeknek milyen supportot nyújt az intel (biztos nem olyant, mint az igp drivereknél) és amd....

Lehet akármilyen jó az 5700, de sokáig sok driver gond volt vele, ezzel volt tele a topikja, így a jó hardver önmagában semmit nem ér, rx480-nal semmilyen driver gondom nem volt, így ezen a téren erős visszalépés volt sokáig. Ha valakinek meg ezeknél erősebb megoldás kellett, akkor szintén csak az nvidia jöhetett szóba.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.