Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#250) berenyi5 válasza bacsis (#238) üzenetére


berenyi5
csendes tag

Bocsáss, meg, már itt akartam hagyni a fórumot, de egy megjegyzést hadd fűzzek a lenti válaszodhoz. Aztán el is tűnök.
IGEN, igazad van, gyorsabbak a régi üzletiek. IGEN, sokkal olcsóbbak, mint az új üzletiek. IGEN, sok esetben tényleg jobban megérik, mint a gyenge minőségű belépőmodellek.
És igen, nagyszerű cikket lehet arról írni, hogyan alázzák a régi, akár tizenéves gépek a mostani legalacsonyabb kategóriát. Gyorsak, csendesek, akku örök élet meg két nap. Valóban, ha erre vevő a nép, legyen így.

De az talán nem ment át, hogy én is ezt vallottam MINDADDIG, AMÍG ELEGEM NEM LETT a használtan vett, és elromló üzleti gépektől! Azzal kezdtem ugyanis a korábbi hozzászólásomat, hogy van otthon 5 vagy 6 darab használtan vett és mára KUKA gép! Thinkpad-ek, főleg. Az ajnározott X sorozat? 4 db alaplaphibás X220, amire korábban azt mondták, hogy kimegy a világból? T430, ami újraindul, ha rádugod a tápot? T460, amelyiknek szintén tejfölösdoboz (egyszerű ABS) műanyag az LCD fedőlapja, és abba van belecsavarozva a zsanér, ami az első adandó alkalommal ki is fogja törni?

Szóval ez a hátterem. És akkor elegem lett ebből és gondoltam, tegyek egy próbát más kategóriával, ami korábban meg sem fordult volna a fejemben. És beismerem, az is lehet, hogy én is fikáztam volna korábban ezt a kategóriát. De miután kipróbáltam, be kell látnom, hogy ennek nincsen helye, mert a maguk módján azok a gépek is lehetnek JÓK.

Na, tényleg ennyi voltam, kívánok mindenkinek békés napot. Szidni természetesen lehet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.