Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) razzorr


razzorr
őstag

Igazság és reklám South Park módra :)

(#1252) Tertius


Tertius
tag

* parazitázni a saját felhasználókat
* "attól mert ő itt júzer szívességi alapon"
* ezt nem lehet, azt nem lehet, így nem lehet, úgy nem lehet, mindent jobban tudunk, mindenről tudjuk, hogy nem lehet

Ennek a defetizmusnak nem lesz jó vége, az eléggé nyilvánvaló. Pedig a felhasználók 95%-a segítene, az látszik. Még úgy is, hogy amúgy havernek tekintik a prohardvert, pedig - ahogy azt odafent pigster említette - ez bizony egy cég, és nehéz egyensúlyozni a haveri alap / közösség / pénzügyi eredmények aknamezőn. De mintha direkt az aknákra lépnének.

A pénzügyi problémák miatt írni egy cikket, majd bepipulni, hogy valaki a zsebben turkál meg elég dedós dolog. Majd a felszámolóbiztosnak is ezt fogjátok előadni? :DDD

A pénzügyi gondok az oka annak, hogy sok házigazdánál / "nagy embernél" itt a fórumon látni azt, hogy úgy kb. fél éve mintha teljesen elgurult volna a gyógyszer? Én inkább olvasok, mint írok, és sokat látnom, hogy olyan emberek írnak minősíthetetlenül (nem csak PH témában, hanem szerteszét a fórumon), védik a mundért bármi áron, akiknek a véleményére érdemes volt hallgatni. Pl. Fiery, Cifu, Orichalcos, hogy csak párat soroljak fel. Régebben mintha teljesen más hangulata lett volna az egésznek. Most direkt nem a trollokra gondolok, akik minden témában jelen vannak, és mindent jobban tudnak. Ez úgy kb. fél éve kezdődhetett. Mintha mindenki, aki a modok / házigazdák / lapcsaládhoz közel állók csoportjába tartozik, bolondgombát evett volna, már elnézést a kifejezésért.

(#1253) Bluesummers


Bluesummers
őstag

1200+ hozzászólás! :) Ez is azt mutatja, hogy jó az oldal, nem kell ragozni. A prèmium tagság meg alap, nem gondolkoztam rajta egyáltalán, hogy fizessek-e èrte. Milliószor megtèrült, hasznosak vagytok!!

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#1254) merqree válasza tatabike (#1248) üzenetére


merqree
őstag

Én egy tőmondatban írtam le azt, amit Te egy bekezdésben. :DD

(#1255) sti válasza Graphics (#1238) üzenetére


sti
tag

Akkor hagytam abba az oldal aktiv hasznalatat amikor megtanultam a nevét, ennek mar tobb mint 13 éve. 38 betű. Olyan szinten nem erdekel hogy azt se ertem miert irok...

(#1256) merqree válasza Graphics (#1247) üzenetére


merqree
őstag

Az igazi flame az lenne, ha egy gumicsontot bedobék, és utána röhögnék a reakciókon.
De nem teszem ezt (sem).

(#1257) tatabike válasza merqree (#1254) üzenetére


tatabike
őstag

Oké. Itt meg éppen havazik.

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#1258) Graphics válasza sti (#1255) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ebből meg még mindig nem derült ki miért hagytad abba a használatát?

És , mi a 38 betű, és akkor hogy szaladt össze mégis ennyi hozzászólás :)?

Amúgy tévedés, 11 éve is aktívan kutattál :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1259) tecsu válasza Busterftw (#1036) üzenetére


tecsu
addikt

Egy kapitalizmusban ez nem működik, mindenki értsd MINDENKI a maximális profitra törekszik, csak más és más stratégiákkal. Teréz Anyák nem lesznek illetve hosszútávon nem is lehetnek vállalkozók vagy cégtulajdonosok csak alkalmazottak.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#1260) MK VII válasza merqree (#1241) üzenetére


MK VII
veterán

Tudod vannak a segítőkész emberek és vagy Te...

(#1244) El Nano
A veol.hu-t ár fizetőssé tették. És aki amúgy Napló előfizető annak is külön fizetni kell az online tartalomért.. Ez eddig nem volt így.. Szabadon nézhette bárki.
Most fizetni kell érte.. Sokan azóta már nem látogatják az oldalt..

[ Szerkesztve ]

(#1261) #03372544 válasza tecsu (#1259) üzenetére


#03372544
törölt tag

Én a telefonon használom a fórumot de reklámot még nem láttam, pedig a chrome alapból nem tud blokkolni.
Mindig a teljes nézetet nézem, a mobilos elég gyatra.

Viszont a cikk elején az a nagy telenor reklám ami ráadásul pörög forog nem valami diszkrét, elfoglalja a képernyő harmadát.
(na jó a harmada túlzás)

[ Szerkesztve ]

(#1262) oriic válasza Tertius (#1252) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"emberek írnak minősíthetetlenül (nem csak PH témában, hanem szerteszét a fórumon), védik a mundért bármi áron, akiknek a véleményére érdemes volt hallgatni. Pl. Fiery, Cifu, Orichalcos, hogy csak párat soroljak fel. "

Nem igazán értem itt mire gondolsz? Soha nem küldtem el senkit az anyjába, és soha nem beszélek senkivel minősíthetetlenül. Sőt a platformok közötti vitákat is próbálom nagyjából rendesen kezelni, emellett max csípkelődések vannak.

Live-Die-Respawn

(#1263) tecsu


tecsu
addikt

Na igen. Az üzleti illetve a fizetett munkarész a cikkírásra vonatkozik, ellenben a fórum - szerintem - jóval értékesebb, mint a cikkek (aminek többsége ollózott hír és nem publikáció).
Ha hirtelen nullázódna a fórum, előlről kezdődne minden, a kutyát sem érdekelné az oldal egy évig legalább, hiába maradna a sok cikk.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#1264) azbest válasza Sanya (#1127) üzenetére


azbest
félisten

"Ha mobilneten van az felhasználó, máris megnézettettél vele 500 forintért 3 forint értékű reklámot. Azt neki mikor fizeted ki?"

eljutottunk oda, hogy még a PH fizessen neked, amiért hajlandó vagy megnyitni az oldalt. Ilyen magas kiadásokat jelent neked az a reklám, de szeretnéd nézni a tartalmat, akkor nyugottan lehetsz prémium tag. Ugye, máris sikerült költséget optimalizálni. Nem kell minden oldal megtekintés után 500 forintot fizetned.

(#1176) Parci
ha lesz html5/css reszponzív oldal, akkor légyszi-légyszi legyen lehetőség a profilnál beállítani az oldalszélességet. Más oldalaknál kifejezetten zavar, hogy a reszponzívon keskeny képernyőn muszáj mobilos tördelést nézni és nem lehet desktop tördelésre váltani, hiába választom a böngészőben a desktop módot. Gondolom egy plusz keret szélességének force-olásával meg lehet adni az oldalszélességet. :)

[ Szerkesztve ]

(#1265) tecsu válasza merqree (#1241) üzenetére


tecsu
addikt

Félreértetted. Ez a vond bele a közönséget is nevű lazulás, közösségjavítás. ;-)

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#1266) merqree válasza tecsu (#1265) üzenetére


merqree
őstag

Akkor elnézést kérek :R

(#1267) ztoldy


ztoldy
senior tag

Nekem Firefox-ban kikapcsolt ublock-kal sem jelennek meg reklámot, igaz én befizettem a prémiumot. Persze ez akkor, mikor nem vagyok belépve az oldalra.

Viszont egy ajánlást tennék én is, amit már többen is írtak: szerintem is lehetővé kellene tenni a havi fizetési lehetőséget, mert egy összegben valóban drága az előfizetés. Paypal-nál amúgy is lehetőség van az automatikus megújításra, tehát automatikusan mehetne a havi fizetés.
Igaz, így nem egyszerre juttok nagyobb összeghez, hanem folyamatosan kisebbhez.

[ Szerkesztve ]

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#1268) alibaba78 válasza tecsu (#1263) üzenetére


alibaba78
őstag

"Ha hirtelen nullázódna a fórum, előlről kezdődne minden, a kutyát sem érdekelné az oldal egy évig legalább, hiába maradna a sok cikk."

Egy újabb Nostradamust üdvözölhetünk köreinkben.

Jónéhány embernek fogalma sincs, mennyi munkával, és rizikóval jár egy vállalkozás vezetése. Talán tiszteletben kéne tartani, és örülni mások sikerének, nem pedig irigy módon bántani, és a zsebében turkálni.

By the way, más topikokban működik a trollok moderálása. Itt miért nem? :F

tecsu: Még mielőtt nekiállsz kardoskodni, az idézetre a válasz vonatkozik csak rád.

[ Szerkesztve ]

(#1269) Graphics válasza ztoldy (#1267) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ha nem lennél belépve , hogy tudnál írni ? :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1270) Busterftw válasza tecsu (#1259) üzenetére


Busterftw
veterán

Senki nem akarja ingyen tőlük. Ha már a működést veszélyezteti a dolog akkor a cél nem a profit maximalizálás hanem a letfontossagu kiadásokra megteremteni a forrást. A tervezett nem tervezett kiadásokat meg 10 év alatt csak tudja az oldal átlagolni.
Nem jobb ez mint könyörögni és lehuzni a rolót?
És ez nem egy bánya ami megy vág nem megy azt elküldöm a dolgozókat és be zárok. Pont ők lehetnek rugalmasak.
Miért nem terjesztik ki a logout-ot? Keressenek cikkirokat akik hobbiból heti 2 cikket vállalnak. Én is csináltam régen gaming oldalon, és nem vertem az asztalt lóvé után.

(#1271) ztoldy válasza Graphics (#1269) üzenetére


ztoldy
senior tag

Nyilván úgy értettem, hogy amikor nem vagyok belépve, csak rosszul írtam le, de azóta kijavítottam.

[ Szerkesztve ]

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#1272) Snoop-y válasza Graphics (#1232) üzenetére


Snoop-y
veterán

De ez akkor is nulla ahhoz a rizikohoz kepest amivel jar.

Oke Parcinak van x fizetese ( nem nem erdekel mennyi )
Kifizet mindenkit veresre vakarja a buksijat aztan marad ev vegere 1.5 milla amit szet kell dobni a tagok kozt ha nem csak o van a KFT-ben. Vagy ha nem dobjak szet akkor mit tudnak ebbol fejleszteni?
Es mire eleg ez? Nekem a nyaralasaim szoktak majdnem ennyibe kerulni baszki :D

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#1274) Graphics válasza Snoop-y (#1272) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:D És low-cost nyaralok , egy hétre a balcsin, NDK-s lányokat bámulva ;]

Na jó nem, utóbbihoz túl fiatal vala', az első kettő viszont helytálló :C

De pl engem se érdekel a PH anyagi helyzete, ha nincs, akkro nincs, nem kételkedek bennük, sokukkal találkoztam, beszélgetek szakmailag, amikor olyan van... Aki meg tényleg ezen rugózik, az szarjon süncsaládot...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1275) sad_Vamp válasza sad_Vamp (#1161) üzenetére


sad_Vamp
őstag

azért szvsz valamit az is elmond, hogy én erre (#1161) nem kaptam reakciót :B

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#1276) Graphics válasza sad_Vamp (#1275) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mert szerinted, itt bambulják a hozzászólásaid, óóóó vajon mikor fog írni vmi magvasat, amire ha nem reagálunk máááár BÁRMIT bele lehet magyarázni...

Ja, pont így történik..

Megkérdezhetem, melyik a Te szakmád, ami 300-500Euro között fizet egy tesztért?

Lehet profilt kéne váltanom... :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1278) secretgarden


secretgarden
aktív tag

En speciel nem banom a reklamokat, ha azok csak statikus kepek (es ha valami kozuk van az erdeklodesi korukhoz, azaz peldaul ferfikent intimbetet reklam nem fog erdekelni...). De az eroforrast zabalo, figyelmet elvono flash/video reklamokat nagyon utalom, meg amikor egy weblapra erkezve egybol elkezd daralni valami reklamot, aztan bogarassza az ember vegig, hogy milyen reklamvideot hol kell kikapcsolni hogy vegeterjen a keretlen zaj...

Van tobbek kozott egy gyengebb (Celeron N2840-es processzoros, 2GB RAM-os) laptopom, ott kulonosen feltuno hogy mennyi eroforrast zabalnak a video reklamok. Pl. wunderground.com oldalan egy nagyobb varos (Budapest, London stb.) idojarasat lekerve, bekapcsolt adblockerrel 7-8 masodpercig toltodik be az oldal, kikapcsolt adblockerrel 45-60 (!) masodpercig. Ez azert abszurd.

De van ezzel mas baj is. Gondoljatok bele hogy hany milliard ember naponta hanyszor nez (keretlenul) hany milliard reklam-videot a neten. Ezt ki kell szolgalni, szerverek, routerek, savszelesseg, processzor-ero a user gepeben stb. Ez mint aramot fogyaszt. El sem merem kepzelni hany megawatt aram megy el percenkent/orankent/naponta a reklamvideok megjelenitesere...

Szoval, egy szo mint szaz: legyen a reklam statikus, nem video, nem animacio, nem beszelos, nem zene-lejatszos... Szerintem...

(#1279) ztoldy válasza #32839680 (#1277) üzenetére


ztoldy
senior tag

Magyaroknak nem nagyon fizet a Google a youtube videók nézettségéért, így megélni sem lehet belőle úgy, mint külföldön.

Viszont, amit valóban lehetne, hogy a kisebb teszteket angol változatban is közzé teszik, így esetleg külföldről is több látogató lenne.

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#1280) csabi63 válasza jksx (#1123) üzenetére


csabi63
senior tag

Nem kell kattintanod, még ránézned sem. Majd más megteszi. És a jelenlét is elég a figyelemfelkeltésre. Arra meg nyilván nem kötelezhetnek, hogy bármire is rákattintsál.

Ha pedig valaki azt gondolja, hogy képes függetleníteni magát a reklámoktól, nagyon téved. A blokkolóval ki lehet zárni a reklámokat, de a környezetet nem. A trendi dolgok után megy a nép, azokat pedig orrvérzésig reklámozzák, a buszok oldalától a stadionok kandeláberein át a tévéig, mindenhol. És ha már a 10. embernek van valami trendi cucca az ismeretségben, a legtöbb ember megy utánuk. Nem mindenki, de nem véletlen a nagy hype egyes termékek iránt. Néhány esetben ésszerű magyarázatot csak a reklámözön ad, mert a kevésbé ismert konkurencia terméke esetleg még jobb is. De itt belép a trend, és az új vásárló is beáll a sorba. Reklámot egyáltalán nem kell néznie hozzá, megfertőzte a környezete.

A blokkolót itt kikapcsolni meg nem tudom miért fáj bárkinek. Alig van reklám, nem is túlzottan tolakodóak. Inkább kikapcsolom, minthogy külön fizessek egy cikk, vagy teszt elolvasásáért, mint egyre több külföldi oldalon.

Minap a set top box-omról akartam elolvasni egy tesztet német szakmai oldalon. 3,99€-ért letölthetem pdf-ben. Aki szimplán regisztrált user, nem prémium előfizető, a fórum hsz-eken kívül mindenért fizet. A prémium pedig évi 44,99€. Azért a pénzért kérésre gyakorlatilag bármiről kapok részletes tesztet, elemzést, ami elérhető a piacon. Ha még nincs, írnak nekem külön. Egyébként ott 1,5 éve vezették ezt a rendszert. De az más világ, van fizetőképes kereslet. Ja, és bekapcsolt blokkolóval csak a fórumba lehet belépni. Híreknél már beszól, hogy kapcsoljam ki, vagy nézhetem a semmit.

Ezt ugyan más is leírta már, de szerintem is a fórum a PH! legnagyobb értéke, sokkal inkább, mint a cikkek. Azt pedig a user-ek teszik hozzá a nagy egészhez. Témaindítóknak persze jók a cikkek, tesztek, de a fórum a lényeg. Ott kapok/adok segítséget, ott cserélünk infót adott termékről, etc. A segítőkész fórum miatt van itt a legtöbb ember, nem a hírek miatt. Szerintem. (És viszonylag kevés a troll is.) :)

(#1281) nrc


nrc
tag

Nem telepítettem adblockert, de mégsem látok reklámokat a ph-n firefox 45.5-el privát módban böngészve.
Így a cikkekben a hirdetés dobozok üresen jelennek meg, a fórumoknál is csak az ajánlók látszanak, de ha hirdetés lenne a felső bannerben, akkor az nem jelenik meg. Ugyanezzel a böngészővel nem privát módban megfelelően jelennek meg a hirdetések.

Most kipróbáltam és ha a "Beállítások / Adatvédelem / Követés elleni védelem használata privát ablakokban" opciót kikapcsolom, akkor már vannak reklámok privát módban is.

Eszerint manapság tényleg elég könnyen lehet "reklámblokkoló" használóvá válni, akár kifejezett szándék nélkül is..

[ Szerkesztve ]

(#1283) MK VII válasza secretgarden (#1278) üzenetére


MK VII
veterán

Én most kikapcsoltam az ABP-t, de most, hogy kikapcsoltam veszem észre, hogy miért is kapcsoltam be ezen az oldalon..
Pontosan azért amit írsz..
Irtózatosan zavaró miközben egy cikket olvasok, hogy ott csillog-villog egy flash tartalom a pofámba végig..
Száz szónak is egy a vége... Nem véletlenül reklám a reklám.. Zavarjon és terelje el a figyelmed minden másról és csak arra koncentrálj.. A cikk olvasását is gyakorlatilag teljesen tönkreteszi, nem tudsz odafigyelni..

Mindenesetre én most kikapcsoltam és próbálom tolerálni a reklámokat, de mivel alapból TV-t sem nézek pont a reklámok miatt ezért nagy valószínűséggel vissza fogom kapcsolni a reklámmentességet ezen az oldalon is előbb-utóbb. Sajnos. :(

(#1284) partxxx


partxxx
tag

biztos írták már, de nem lehetne paypalon havi fizetéses feliratkozás ?

(#1285) Ringman válasza MK VII (#1283) üzenetére


Ringman
nagyúr

zért nagy valószínűséggel vissza fogom kapcsolni a reklámmentességet ezen az oldalon is előbb-utóbb. Sajnos.

vagy esetleg előfizetsz.

(#1286) MK VII válasza Ringman (#1285) üzenetére


MK VII
veterán

Vagy esetleg előfizetek, de mivel nincs SMS-es lehetőség ezért nem tudok előfizetni..

(#1287) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Soha nem vásároltam semmit a felugró reklámokhatására, ergo ez részemről nem befolyásol semmit, hogy használok e AdBlock-ot vagy nem. Amit meg akarok venni, arra célirányosan rákeresek és utána olvasok.

[ Szerkesztve ]

(#1288) KaiotEch válasza Snoop-y (#1272) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ilyen jól megy és még csak nem is vagy prémium tag? Pótold kérlek! :D

(#1289) #82729984 válasza #32839680 (#1282) üzenetére


#82729984
törölt tag

Elérhető, csak kérdés mennyit fizet. Nekem vannak mobil appjaim (oké ez nem youtube reklám de vszinü az arány ott is ilyen), ott pl. igy alakul 1 reklámra kattintás:
usa: 100 Ft
anglia: 73 Ft
németország: 63 Ft
magyarország: 20 Ft

Tehát ahhoz hogy ugyanannyit keress magyar nyelvü tartalommal mint az usa 5x annyi ember kéne úgy hogy magyarország lakossága mondjuk 1/30-a az usa-nak...

Ebből következőleg minden magyar nyelvü tartalom (pénzkereseti szempontból) gigantikus hátrányból indul.

(#1290) secretgarden válasza MK VII (#1283) üzenetére


secretgarden
aktív tag

Pontosan.

A legjobb az lenne (bar nem tudom, hogy ez kivitelezheto-e egyaltalan), ha internetszoltato oldalon lenne opcionalis szures felárért, ami minden oldalon minden reklámot kiszur, aztan a felárként befizetetett penzt kiosztana a szolgaltato a latogatott honlapok tulajdonosai kozott. Peldaul lehetne ilyen az internetszolgaltatoi arlistaban, en kifizetnnem az extrat:
"Korlatlan internet-hozzaferes, 50Mbit/sec sebesseg, reklamokkal - 5000forint/ho"
"Korlatlan internet-hozzeferes, 50Mbit/sec sebesseg, reklammentesen - 10000forint/ho"

De a legislegjobb az lenne (persze ez aztan vegkepp nem tudom hogy lenne megvalosithato), ha az adott website-ok meg sem probalnak kikuldeni a reklamot, ha a felhasznalo (felárért) kijelentkezett a reklamokbol. Ezt kellene valahogy a net alapjaiba beepiteni. Mert jelenelg csak az van, hogy websiteonkent (mar ahol egyaltalan van ilyen opcio) kell regisztralni es fizetni kulon-kulon a reklamentessegert (illetve extra opciokert, peldaul hogy hozzaszolhass egy forumhoz). Nyilvan nem lehet minden letezo oldalra regisztralni... Nekem szemely szerint mar igy is tobb mint 200 website-regisztraciom van, ami 200 jelszavat jelent. (Szoval jelszo helyett is ki kellene talalni valami mast.)

(#1291) Busterftw válasza #32839680 (#1273) üzenetére


Busterftw
veterán

Épp azért mondom, keressetek embereket akiknek ugyanúgy szenvedély és hobbi a dolog mint ahogy neki a szerelem gyereke.
Akik meg csak cikket írnak mert van belőle fizu küldjétek el.

(#1292) secretgarden


secretgarden
aktív tag

Igen. Kulfoldrol peldaul egyertelmeun ez a legegyszerubb megoldas.

(#1293) Ringman válasza MK VII (#1286) üzenetére


Ringman
nagyúr

nincs bankkártyád?

nincs a családban/ismeretségi körben, akinek a kezébe nyomhatnál egy ötöst, hogy kérlek fizesd ki helyettem, itt a pénz kp-ban?

[ Szerkesztve ]

(#1294) DS39 válasza sad_Vamp (#1275) üzenetére


DS39
nagyúr

ez egyébként kétélű fegyver, a gyártók fizethetnének a tesztért, egy látogatott oldal esetében, ellenben ha senki nem biztosítja ingyen a telefonokat/hardvereket tesztelésre, nem sok hír kerülne fel az oldalra, és két hónap múlva bezárnának. van egy-két konkurens site a magyar piacon, akik betöltenék az űrt.

(#1296) willope


willope
tag

Nem olvastam végig az 1300 hozzászólást, úgyhogy biztos mondták már de elmondom, hogy én az Adblockert még anno az olyan felugró, bezárhatatlan és sokszor VÍRUSOS reklámok miatt telepítettem amik teljesen ellehetetlenítik az internethasználatot.
És biztos vagyok benne, hogy az ilyen, agresszív reklámkapmányok a az okai a reklámblokkolók létének is. És így közvetve több kárt okoznak az egész online piacnak, mint bármi más, a google és facebook monopóliumait is beleértve.

Szóval visszatérve rám, mivel mindighasználtam Adblockot ezért nem tudtam, hogy a mobilarénán milyen reklámok vannak. Mostantól átengedem lévén, hogy egyáltalán nem zavaróak és szeretem is az oldalt. Mindezt persze csak akkor, ha hosszú távon is tartjátok magatokat a nézeteitekhez és továbbra sem kapok éneklö vírusos bezárhatatlan vámpírpornót a képembe. ;]

Am a Mobilarena a cikkeivel már több vásárlásra is rávett, miközben még online reklám hatására még soha semmit nem vettem. De ez más téma.

[ Szerkesztve ]

NOKIA 101(bárcsak lenne Note 2-m) -->LUMIA 720(bárcsak lenne Note 3-am) --> Galaxy Note 4 (Vajon milyen lesz a Note 8)

(#1297) sad_Vamp válasza Graphics (#1276) üzenetére


sad_Vamp
őstag

Duliee uram, kérem nyugodjon meg. Igen erre vártam volna reakciót mert részben építő jellegű is. Elnézést, hogy ilyenre vetemedtem. :C

Amúgy nem IT szektor, hanem hangszerek. És nem én kapok, hanem nekem kell fizetnem. De ez lényegtelen is. A lényeg, hogy ha készítő/eladó/forgalmazó vagy, és tesztet vagy cikket akarsz akkor X összeget tejelned kell érte. (és még mindig OBJEKTíV tesztekről beszélünk, ha kicsit szubjektivizálni szeretnéd akkor már X+Y összeget kell fizetned) Valahogy úgy képzelném hogy így működik ez a más iparágaknál is.

[ Szerkesztve ]

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#1298) MK VII válasza Ringman (#1293) üzenetére


MK VII
veterán

Nincs, mert nincs rá szükségem.
Másik bankkártya ami van a családban azon pedig inkasszó van..
Röviden tömören ennyi.. :(

(#1299) CactuS válasza Parci (#1211) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Na jó, elsőre azt hittem, hogy a sima adblocker hülyült meg. Leszedtem (úgyis ki akartam próbálni a ublockot), aztán arra gondoltam, hogy a malwarebytes anti-exploit lőtte ki a Javascriptet, de nem. Valamit a chrome szarakodik, mert előtúrtam az Edge-et és ott meg bejön a tartalom. Szégyen, de nem találom, hogy hol kéne a kivételekhez adnom a Ph! a chrome-ban. Valaki meg tudná mondani? :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1300) lexter00 válasza KaiotEch (#1288) üzenetére


lexter00
őstag

:C :DDD jó ez a topik olyan sírva-nevetős

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.