Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Fiery válasza sepsi0 (#249) üzenetére


Fiery
veterán

Szinte az osszes ilyen jellegu szolgaltatasra igaz az, hogy ha elore kifizeted 3, 6 vagy 12 honapra, akkor olcsobb, mint ha havidijat fizetsz. A PH-fele havidij sem 1/12-e (lenne?) az eves dijnak, hanem 20-50%-kal tobb. Ja, es a casco nem kotelezo ;)

(#252) alevan válasza gretzky77 (#200) üzenetére


alevan
őstag

Sehogy. Edge-re még nincs adblock.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#253) wolfnet


wolfnet
tag

Bárki bármit mond teljesen megértem amit írtok. A ph oldalain nem használok blokkolót, mindenhol máshol igen. Nálatok azért nem, mert a legtöbb nem zavar, hanem esetleg informatív, sőt még izgalmas is. Beszarnék ha nem lenne ph, szóval mindenkinek ajánlom azt a két kattintást, amellyel kikapcsolja a szűrést. üdv

Privátban érdeklődj! :)

(#254) Leha


Leha
csendes tag

done!

Nokia 5530 -> iPhone 4 8GB -> Nokia Lumia 930 [Black] -> Green -> Honor 8 Black -> Huawei P30 Aurora

(#255) BandiHUN


BandiHUN
veterán

No,elolvastam a cikket...én egyetlen dolgot azért nem láttam megemlítve ebben a nagy elemzésben.Azt,hogy az a lúzer,aki reklámot blokkol,de mégis 10 éve tag,nem HSZ-t gyűjt a rangért,több topikban "vezető szakértőként" aktív,és úgy egyáltalán a birtokában van a fórum témái által igényelt szaktudásnak,és nem fél megosztani,segíteni,hol van megemlítve...Hol van az,hogy sokunk visz olyan témákat,ahol százával fordulnak meg,újonc hegyek kérnek és kapnak választ,stb,van élet.Én szerintem nem feltétlen abból áll a PH,hogy van x DARAB user,és ennyi meg annyi százaléka adblockol.Hanem van X db user,aminek y százaléka magasabb rangú,aktív,képzett,cikket ír,fórumozik segítve,és van a többi,persze akik idővel az első csoport tagjaivá válhatnak itt.
A PH is törölhetné a ...szemét-száját,ha nem járnának ide a "szakemberek",és nem itt tartana nélkülük,nagyon nem.Mint ahogy jópár fórum bele is bukott már a gyenge cikkekbe és a látogatók alacsony színvonalába.Én például emiatt is sajnálom ezt a mostani rendszert,főleg ha majd jön valami lépés,hogy a nem prémiumosok xyz dolgot tapasztalnak hirtelen.Kellene az egyedi arckép után a hasznos és kitartó usereknek is egy egyfajta jutalom prémium,egy új szint.Ez szintén érőben volt már,és nem megoldás 5 év reget kérni+mondjuk 10ezer szakmai HSZ-t kérni az egyedi arcképért,felemelve az "ingerküszöböt".
Másik megoldás,lehetne csiszolni a rendszeren.Pl.ha én válaszolok egy szakmai HSZ-re,akkor az illető adhasson pontot,ha neki hasznos volt.Megint lenne egy új mérőszám,egyfajta hasznossági fok.X választ írtam,Y ember azt mondja,segítettem rajta ezzel.Na mindegy,majd lesz valami,én maradok natúr,az biztos,mert főleg pofátlanságnak tartom a csak 1 éves tagságot behozva.Bocsi,szegény nép vagyunk,Énnekem ennyi is sok egyszerre,erre.390 ment volna havonta,pl.mobilról vagy megújuló előfizuról,és majd eldöntöm,ér-e annyit,amit kapok. :R

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#256) Dr.FantastiK


Dr.FantastiK
őstag

jelentem elolvastam a cikket. :K

1. Sose használtam semmiféle reklámblokkolót ! sem itt, sem sehol mashol.

2. Nálam nem lesz Adblocker.. se most, se holnap.. nem érzem a szükségét.

az viszont ku' joo lenne ha ezentul biztositva lenne a szolas-szabadsag itt, a Forumon. nempedig ugy mint sokszor elofordult hogy bizonyos cikkek-nel ha lemertem irni a velemenyem, es nem istenitettem bizonyos termekeket vagy szoftwarekat a csillagos egig, hanem elmondtam ANELKUL hogy BARKI SZEMELYE-t megsertsem az eltero velemenyemet ! >> ezert szepen jott egy kitiltas ! ! ? miert kell ezt igy ? ? ?

ertem en hogy vannak ugymond '' fizetett '' cikkek is ,, de azert joo lenne megtartani az egyensulyt a velemenynyilvanitas-t illetoleg !
:O
Koszonom.

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#257) Colos1


Colos1
őstag

"Vagy "aláugró" ablakos reklámot gondoltak kitenni."

Pont az ilyenek miatt blokkolom a reklámokat. Gyűlölöm pl azt, amikor betölt egy oldal, már kattintanék tovább, de az egész lejjebb ugrik, mert betöltötte, hogy vegyek meg valami faroknövelőt, és emiatt rossz helyre kattintok... :W

PH megadva kivételnek, de csak az első lejjebb ugrós, vagy bármilyen okból idegesítő reklám megjelenéséig.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#258) SLYM válasza Bog (#203) üzenetére


SLYM
veterán

szerintem is a videós tartalmakra kéne ráfeküdnie a PH-nak. értem én, hogy nem nézték sokan a PHTV-t, pénzt meg nyilván semmit se hozott, de akkor is ez a jövő. ahogy a ti youtube csatornátok is szép lassan, de folyamatosan nő. egyébként engem érdekelne a téma, nem láttam kifejtve igazából sehol sem, nem tudom, hol volt ez számtalanszor körbejárva

(#259) sepsi0 válasza Fiery (#251) üzenetére


sepsi0
őstag

A casco kötelező, ha nem kp-ra, hanem hitelre vetted az autót :K
Úgy gondolom, a cikk is erről szol hogy ez egy közösség... a prémium tagsággal segíteném a lapcsalád működését. Mint írtam nálam ki van kapcsolva itt a reklámszűrő.... szóval még pluszban segíteni akarok azzal hogy fizetek is.....
Ezek után a közösség egyből multiként működne és büntető kamattal hálálná ezt meg nekem.
Miért is ne lehetne fizetni 1/12-rd rész ezek után???
Vagy szólj ha rosszul gondolkodok ;)

(#260) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Megmondom őszintén, számomra az AdBlock az egyik legjobb dolog, amit valaha kitaláltak. Most látom csak igazán a különbséget, mert Chrome alatt fel van telepítve, amivel én szoktam böngészni, viszont Edge alá még nincs, amin asszony szokta nézni néha a Startlap, Blikk és efféle szennyeket...

Minden oldalon legalább három felugró, fél képernyőt kitakaró hirdetés fogad, amit sokszor még nem is elég egyszer bezárni, mert folyton visszajön, ha véletlenül lejjebb görgetem az oldalt. A képernyő két oldalán megint kilométernyi hirdetés egymás alatt, melyek ráadásul folyton vibrálnak és villognak, hogy még véletlenül se lehessen valami mást olvasni, mindig oda figyeljen rá az ember... arról nem is beszélve, hogy lassabb net esetén amiatt kell várnunk, mire betöltődik, mert még véletlenül sem az oldal jön be előbb, hanem a reklám...

Én valóban nagyra becsülöm a Prohardver, Gamepod és az It Café oldalt és annak munkatársait, már csak azért is, mert annak idején én is tagja voltam. Ezért - és csakis ezért - kikapcsoltam az említett oldalak főképernyőin az AdBlockot. Ennél többet viszont nem tudok tenni, sajnos nekem nincs pénzem prémium tagságra, de remélhetőleg ezt is megfelelő gesztusnak veszitek.

Üdv mindenkinek és további szép napot. :R

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#261) edward2 válasza Bog (#223) üzenetére


edward2
addikt

Kis ország kis youtube, kis fizetés mint mindenkinek.

Továbbá én a reklámozókat is megértem. Nem véletlen hogy otthon nincs normális asus estore csak refurbished szarok... senki sem árul semmi komolyat otthon évek óta. Vajon miért? Tudják hogy ennyire futja az embereknek.

Nem csak ti vagytok ám bajban hanem mindenki aki Magyarországon él.

(#262) nonsen5e válasza Dr.FantastiK (#256) üzenetére


nonsen5e
addikt

Nem bírom elhinni, hogy valaha is kitiltottak innen valakit azért, mert egy X terméket dícsérő cikkre le merte volna írni azt, hogy:

Kedves fórumtársak!
X termék szerény véleményem szerint azért nem olyan jó, mert: Y indok, Z érv, A példa, B alátámasztás, stb...

Olyan kommentet meg teljesen jogosan töröl bárki, hogy "ez egy *** *** ***** szar".

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#263) jerry311 válasza Dr.FantastiK (#256) üzenetére


jerry311
nagyúr

Valamit elronthattál, mert én még figyelmeztetést sem kaptam, pedig sokszor nem rejtem véka alá az őszinte véleményem, illetve a nem éppen kíméletes kritikát. :U

(#264) alevan válasza BandiHUN (#255) üzenetére


alevan
őstag

Nehéz volt megemészteni a hozzászólásod. Ha lenne hozzászólás értékelés, leértékeltem volna a mélybe.

A hozzászólás értékelés hosszú távon mérgezi a rendszert. Ha én pl. leírom egy almás cikk alá, hogy jó ez csak drága a Thunderbolt kábel és lepontoznak a fenébe, akkor végül mit ér a rendszer.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#265) ЯΞNΞGΔT


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

Hát ezek a kiscicaszemek...
Kikapcsoltam :K ;)

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#266) Fiery válasza sepsi0 (#259) üzenetére


Fiery
veterán

Egyszeruen a piaci torvenyszerusegek diktaljak, hogy ne 1/12 legyen. Ha valaki 1 honapra fizet elo, az egyaltalan nem biztos, hogy utana elo fog fizetni me'g 11 honapra, hogy kitegyen annyi bevetelt, mint amennyit egyetlen eves elofizetes hozna a cegnek. Az persze problemas, ha elobb es egyedulikent valaki csak eves elofizetest kinal, mert ugy nehezebb megindokolni, hogy miert lesz a kesobb bevezetett havi elofizetes dragabb, mint az eves 1/12 resze. Forditva egyszerubb: ha hozzaszoksz, hogy 1 honap mondjuk 500 Ft, es utana kapsz 1 eves lehetoseget 4000 Ft-ert, akkor ugy erezheted, jol jarsz az eves ajanlattal. Mig ha a 4000 Ft-os eves dij utan bevezetik a havi 500 Ft-osat, akkor ugy erezheted, az tul draga. Pedig nem az, valojaban az eves dij az olcsobb, mint a 12 db havi dij.

A casco pedig nem kotelezo, hiszen nem kotelezo hitelt felvenni autora ;) Tehat tulajdonkeppen a hitel dragabb a casco osszegevel. A casco onmagaban nem kotelezo.

[ Szerkesztve ]

(#267) Bog válasza edward2 (#261) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ettől még mi megpróbálhatunk tenni ellene ;)
A YouTube számunkra egy eszköz, nem pedig pénzforrás. Úgy is kezeljük.
Remek bevételt hoz a YT vloggereknek, akiknek nincsenek alkalmazottaik, irodájuk, szerverük és saját portálmotorjuk. Rajtunk viszont nem segít.
Nekünk egy platform, ami megoszthatjuk a videóinkat ahelyett, hogy felölteném aviban szerverre és mindenki játssza le, azzal, amivel tudja.
A Facebook is egy platform, amivel szintén kell(ene) tudni ügyesen bánni, akárcsak a Twitter, vagy az Instagram, amivel például nem nagyon tudunk mit kezdeni.
De mi azt szeretjük, ha a felhasználói közösség a fórumban van, itt.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#268) edward2 válasza alevan (#264) üzenetére


edward2
addikt

Ezért van az hogy mindenhol csak max pozitívan lehet értékelni egy kommentet. Negatívan nem.

(#269) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

A saját és a céges gépemen is kikapcsoltam a PH lapcsalád oldalain az ADBlockot (vagy legalábbis mobilarenán tuti :) ), de most anyámék gépén is beállítottam, pedig valószínűleg ők életükbe nem tévedtek még a PH-ra... De nem baj, jobb biztosra menni... :D

Minden szavam magánvélemény!

(#270) idegen lény


idegen lény
őstag

Nem lenne egyszerűbb feltenni egy blokkolót? :Y

Amúgy én nem használok reklámblokkolókat már régóta sehol, mert csak lelassítják a böngészőket, és nem csak a reklámokat blokkolják, hanem a böngészők normális működését is. Egyszerűen nem éri meg.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#271) darvinya


darvinya
titán

Ami még engem visszatart Prémium-tól, hogy a mobil számlámról nem tudok fizetni.(Play áruház, lottó, stb.)

SLYM

Rossz ötlet a videó, mert mobilnet mellett úgy is nézhetetlen.
Kábelt meg nem lehet mindenhol.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#272) pereces válasza Graphics (#3) üzenetére


pereces
tag

Én is így vagyok vele, hogy életemben nem használtam reklám blokkolót pedig nem tegnap kezdtem internetezni hanem úgy 97 környékén. Egyszerűen meg se látom már a hirdetéseket vagy pedig ha annyira kirívó és pofátlanul erőszakosan a monitorom közepébe tolják akkor az az oldal amúgy is hamar eltünik a kedvenceim közül. Egyszer kétszer belefutok egy pofátlan hirdetéseket persze de utána kerülöm az oldalt egy jó ideig.

(#273) persil válasza jerry311 (#263) üzenetére


persil
nagyúr

Pluszegyelellek, kismilliószor leírtam már, hogy "márpedig szerintem az xy termék egy kalap szar" méghozzá így ebben a formában, és e miatt sosem tiltottak.

Szóval, ha valahol van szólás-szabadság, akkor a ph az a hely.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#274) snecy20 válasza Vistaboy (#260) üzenetére


snecy20
veterán

Íííí, fog még itt olyan válasz jönni erre hogy kórájhét™-re meg GTX980-ra arra bezzeg van píz. :DDD

[ Szerkesztve ]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#275) Bog válasza Dr.FantastiK (#256) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nagyon finoman csak annyit reagálnék, hogy vettem a fáradságot és végignéztem, hogy mikor és mi miatt voltál kitiltva/figyelmeztetve. És nem igazán az volt a jellemző, hogy érvekkel alátámasztott, tényszerű hozzászólásokról beszélhetünk. Úgyhogy ezt szerintem annyira ne feszegessük.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#276) nonsen5e válasza idegen lény (#270) üzenetére


nonsen5e
addikt

Nem olyan nehéz ReklámBlokkolóBlokkoló-t blokkoló programokat találni.

we have to go deeper

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#277) oriic válasza Dr.FantastiK (#256) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha kulturáltan írod le a véleményed biztosan nem fognak tiltani.

Live-Die-Respawn

(#278) Dr.FantastiK válasza persil (#273) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

'' kismilliószor leírtam már, hogy "márpedig szerintem az xy termék egy kalap szar" méghozzá így ebben a formában, és e miatt sosem tiltottak. ''

..na probáld meg ugyanezt, peldául egy WP vagy egy iPHONE-s cikk-nel !

Nemsokat várat magára a szankcio. :B

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#279) direwolf


direwolf
őstag

Fiúk! "Előfizetni" nem fogok, ez nálam nem opció, de tegyetek már ki egy PayPal donation-t kezdőoldalra, istenbíz tolok egy lepedőt nektek, ha ennyire szarban vagytok. Amellett, hogy meggyőződésem ellenére kikapcsoltam a PH!-n a blokkolást :(

szerk.: megosztom fészbúkon is a donor linket, ha lesz ;) :DD

[ Szerkesztve ]

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#280) Vistaboy válasza snecy20 (#274) üzenetére


Vistaboy
veterán

Már vártam, hogy mikor teszi ezt szóvá valaki. Említett proci már három éve megvan, a VGA is van már egy éves. Sajnos azóta megváltoztak a körülmények. De ez egyéni szociális probléma, aki nem érti, nem is fogja soha.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#281) Dr.FantastiK válasza Bog (#275) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

espedig senkit nem sertettem meg, a velemenyem-el , persze a FanBoyok nem tudjak elfogadni a negativ kritikat ! SOSE.

[ Szerkesztve ]

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#282) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Prémium tag nem leszek sajnos, de az ad block sosem volt aktív nálatok, sőt, kattintok is a reklámokra :R

(#284) SLYM válasza darvinya (#271) üzenetére


SLYM
veterán

akkor nem nézed. nincs ezzel baj, csak bővíteni kell ezzel a kínálatot, nem lecserélni érted. de ha már úgy is ott van egy termék, amiről kijön a teszt cikk, akkor be lehet ültetni a cikkírót, vagy valakit, hogy meséljen már róla kamerába 10-40 percet, amennyit tud. a mobilarénán működik a dolog, a PH-n is működhetne, csak "be kéne vállalni"

(#285) direwolf válasza Lauda (#283) üzenetére


direwolf
őstag

Ok, bár nem értem miért nem. Mint írtam "előfizetni" nem szeretnék. Bármiféle ellenszolgáltatás (már ha a tartalmak fogyasztását nem vesszük ide) nélkül viszont hajlandó lennék "adakozni"

Wikipediának is működik ez a rendszer, oda is juttattam már pénzt.

[ Szerkesztve ]

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#286) konikan


konikan
aktív tag

"Illetve a másik gondom: tény, hogy havi 390 forintra jön ki a használat, de nem havi 390 forintot fizetnék, hanem egyszeri ötezret (mínusz a kedvezmény). Nekem fáj egy ekkora egyszeri összeg, egy ilyen szolgáltatásért."

Ugyanez nálam is, mindenesetre megindított az éhező szerkesztők gondolata ;]
Az Adblock innentől kezdve nem fut a Ph lapcsaládon belül.

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#287) plus44 válasza Snoop-y (#167) üzenetére


plus44
veterán

Ok-okozati viszony. Nincs oldal-nincs fórum-nincs hely, ahol egymást lehet segíteni. Nyilván ez egy olyan közösség, ahol mindenki megtalálhatja a maga számításait, de ugyanúgy júzer egy read-only emberke, mint egy topikgazda, tehát ugyanúgy számít az kattintása, reklámblokkolója (pl.), mint bárki másé.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#288) darvinya válasza SLYM (#284) üzenetére


darvinya
titán

Így oké, azt hittem csak videó legyen frappáns szlogenekkel beharagozva.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#289) sepsi0 válasza Fiery (#266) üzenetére


sepsi0
őstag

OK... elfogadom amit írsz, de még mindig üzleti szempontból nézed..... hol marad a közösségi szellem amiről a cikkben is szó van. Vagy csak akkor van ilyen, ha a lap érdekeit nézzük (kapcsoljam ki a blokkolót)?
Mint írtam én duplán támogatnám az oldalt.
Amúgy Te előfizettél? ;]
Nem látom a nevednél?

A lényeg, ha a tulajdonosokhoz eljut az igény és biztosítanák ezt a lehetőséget, egy előfizetővel biztosan több lenne! :R

Annyi még, hogy nem az előnyök miatt fizetnék elő, hanem az önérzetem ezt diktálja, de csak is bizonyos keretek között.....

[ Szerkesztve ]

(#290) Fiery válasza direwolf (#285) üzenetére


Fiery
veterán

Irj Parcinak privat uzenetet. Biztos vagyok benne, hogy ad egy olyan bankszamlaszamot, ahova szivesen fogadja az adomanyokat.

(#291) persil válasza Dr.FantastiK (#278) üzenetére


persil
nagyúr

Megtettem már hidd el, ezer meg egyszer és véleménynyilvánításért sosem tiltottak :)

A "dögölj meg" tipusú hsz-eket meg benyelem a fanoktól, pláne ha megérdemlem, de tiltás, figyelmeztetést sosem kaptam azért, mert leírtam a véleményem.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#292) RyanGiggs


RyanGiggs
őstag

Csak mert szeretlek titeket, kikapcsoltam!
De csak is kizárólag nálatok!
És csak addig amíg tényleg nem nyit meg más reklám oldalakat.

Amúgy mobilon reggel kávézás közben is szoktam PH-t olvasni, azon meg nincs AdBlock. Napi 10 percet szoktam mobilon netezni, tehát nagyon nincs is értelme Block-ot telepíteni rá.

Tv-zni egyébként ezért sem szoktam. A sok kocsog reklám miatt.
Nem bírom elviselni. Tv-n csak meccseket nézek, félidőben cigiszünet. :D
Így ott is kikerülöm a reklámokat. AdBlock telepítve! :DDD

(#293) miska17


miska17
tag

Alkalmi résztvevőként egy sima támogató sms-t _500_szivesen küldenék, mindenféle tagság nélkül ;

[ Szerkesztve ]

(#294) D1Rect


D1Rect
félisten

Én kikapcsoltam és blokkolom is a reklámokat. Biztos ami biztos. :DDD

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#295) Graphics válasza Dr.FantastiK (#256) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A szólas szabadsága adott. De a flamekeltés, és a nem megfelelő megnyilvanulas nem.

Nezd meg miert moderaltak :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#296) Fiery válasza sepsi0 (#289) üzenetére


Fiery
veterán

Egy Kft-t badarsag masmilyen szempontbol nezni, mint uzleti. Ez nem egy alapitvany, nem egy kozhasznu tarsasag, de me'g csak nem is egy maganvallalkozas. Kemenyen adoznia kell, jarulekot fizetnie, bert fizetnie a dolgozoknak. Ha ezekhez a bevetel nem adott, nem biztositott, akkor a Kft becsukhat (vagy leepithet). Ezt pedig vegsosoron az emberek, a dolgozok (Abu, Bog es a tobbi remek srac) szivjak meg. A dolgozokra valo tekintettel kapcsold ki a blokkolot, ilyen egyszeru.

En nem fizettem elo, hiszen alapvetoen reklambol ell az oldal -- de pont ezert nem is blokkolom a reklamokat. Ha kizarolag fizetos tartalom lenne, es realis osszeget kerne erte a lapcsalad (max. evi 60 ezer Ft a teljes lapcsaladra), arra nagyon szivesen elofizetnek. Elofizetnek mas lapokra is, ahol fizetos a tartalom, csak ott nem latom realisnak az arcedulat. Pl. evi 1000 dollar egy adott, most meg nem nevezett IT szakmai oldalnal _szerintem_ nevetseges.

(#297) tegbashar válasza daninet (#74) üzenetére


tegbashar
tag

Teljesen kifordítva a dolgot nem lenne hatékonyabb? Arra gondolok, hogy a teljes tartalmat valami reklámszerveren átküldeni cikkestül, menüstől, oldalsávostól (ötletem több van a témában, mint szakértelmem - nem tudom kivitelezhető-e).
Ha mást jelentene amit leírtam, mint amire gondolok az esetre leírom a várt eredményt:a fentiek után az adblock nem csak a tényleges reklámokat, hanem a teljes oldalt blokkolná - tehát aki látni akarja, az ki kell kapcsolja.

(#298) Fiery válasza miska17 (#293) üzenetére


Fiery
veterán

Az sms 50%-a a (mobil)szolgaltatonal marad. Minusz afa, minusz 10% TÁNYA, igy lesz a PH-nak vegul az 500 Ft-os sms-edbol cca. 176 Ft arbevetele. Nem a legjobb megoldas :) Akkor mar inkabb PayPal vagy banki atutalas. Sot, a vicc az, hogy a legeslegjobb megoldas, ha beviszed szemelyesen a szerkesztosegbe az 500 Ft-os bankjegyet. Csak kerj rola nyugtat ;)

[ Szerkesztve ]

(#299) Pocok256


Pocok256
veterán

Egész cikkből hiányzott egy dolog ^^.

Mi van azokkal akik prémium tagok és még a reklámokat is engedélyezik ? :B
Azoknak csak jár egy Big Thanks :P

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#300) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Nem fogom kikapcsolni, mert egyre agresszívabb reklámokat nyomattok minden oldalról, és rángatni kezd a szemem, ha anélkül az oldalra jövök. Ez egy Tit for Tat játék, amit ti kezdtetek, és ha nem vesztek visszáb ti fogjátok elveszíteni. Elege van az embereknek, hogy kiég a szemük a weboldalaktól.
Legyen minden cikkben link autómatán, hogy meg lehessen venni, lesz bevétel, és nem néz ki az oldal mint egy bazár.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.