Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) p2pp


p2pp
őstag

A többi oldalon, ahogy a belépésre kattintok azonnal egy vmilyen
reklám oldalra visz, ami hát nagyon idegesítő tud lenni.
Ennek ellenére a 3 Adblock progi folyamatosan megy.
Nagyon sokan felteszik már, mert nagyon agresszív reklámok miatt.
Az oldal eredeti tartalma idegesítően olvashatatlan sokszor.
Nem is értem miért kell ezen fennakadniuk?
Itt ez szerencsére nem fordult elő.
Ki is van kapcsolva ezen oldalakon.

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#852) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Valaki kihordott már itt lábon egy agyvérzést a felvetésektől?

Nekem mára off, nyitom az üveget.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#853) merqree válasza bitpork (#842) üzenetére


merqree
őstag

Nem is akarok. El nem tudnám azt képzelni, hogy elvégzem a munkámat, és hónapokat várjak arra, hogy kifizetnek. :DD

[ Szerkesztve ]

(#854) gbors válasza Muerte (#812) üzenetére


gbors
nagyúr

Ebben sajnos van igazság, de mindig érdemes gondolni azokra is, akik nem ebbe a trendbe tartoznak.

[ Szerkesztve ]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#855) Fiery válasza merqree (#845) üzenetére


Fiery
veterán

Az remelem azert atjott, hogy a kola csak _egy_ pelda volt.

(#856) HaZse


HaZse
őstag

Korrekt cikk volt. Végig is olvastam. Ennek hatására az összes lapcsaládnál ki is kapcsoltam az Adblock Plust.

Sőt a prémium előfizetésem ellenére a beállításokban kivettem a pipát a reklámok mellől.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#857) merqree válasza Fiery (#855) üzenetére


merqree
őstag

Értettem, hogy mit mondasz, egy Üvegtigris-es válasszal reagáltam a kólára, mert eszembe jutott egyből.

Vásárláskor nem befolyásol, hogy mi van a polc végén, mire van ráírva, hogy akció, stb...
Listával megyek bevásárolni...nincs megkívánásos vásárlás.

(#858) Normi™ válasza HaZse (#856) üzenetére


Normi™
őstag

De akkor már nincs értelme,elmondták,vagy fizetsz vagy reklámot nézel,te már fizettél...de te tudod.

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#859) Muerte válasza gbors (#854) üzenetére


Muerte
addikt

Igazad van,így volt illendő első körben :B Az meg még kérdés hogy mennyire lesz eredményes.

(#860) bitpork válasza merqree (#853) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Az egy dolog. De függetlenül az állami kifizetési határidőktől, egy vállalkozót a hatóságok azonnal elővesznek mindenért. A nehezen megszerzett bevételed 3/4-e elmegy állami bevételnek. Ilyen vállalkozási környezetben nem lehet megengedni semmilyen veszteséget.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#861) Med1on


Med1on
aktív tag

Az Opera 37 mindenesetre veletek van adblock ügyben. ;]

[ Szerkesztve ]

A semmi az a valami, ami azáltal van, hogy nincs.

(#862) idegen lény válasza Wapmester (#623) üzenetére


idegen lény
őstag

Mi drasztikus van abban, hogy CSAK a lapcsalád oldalain inaktiváld a reklámblokkolókat? Most akkor ki is az, aki sír?

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#863) HaZse válasza Normi™ (#858) üzenetére


HaZse
őstag

Tudom. A reklám blokkolást a prémium beállításokban bepipálom, de a fórumbeli cikkajánló-nál a pipát kivettem.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#864) merqree válasza bitpork (#860) üzenetére


merqree
őstag

Arról nem beszélve, hogy felveszel egy embert 100ezer bruttóért, az Neked 150-160ezerbe fáj havonta cégszinten.

(#866) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Kikapcsoltam. :)

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#867) bitpork válasza merqree (#864) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

192-196k :) Picivel kevesebb mint kétszerese a minimálbér szint felett.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#868) jerry311 válasza Parci (#685) üzenetére


jerry311
nagyúr

Azért egy használt Ferrari megvan már 15M HUF körül, az nem esélytelen. ;]

(#869) ibenny


ibenny
senior tag

Érdekes kérdés ez, sok érdekes felvetéssel itt a topic-ban is..

Engem nem (csak) a pofátlan, ugráló, új ablakot nyitó, stb. reklámok zavarnak, hanem úgy általában bármilyen. TV-előfizetés sincs otthon, pont emiatt, ezért mindenhol szükség van a blokkolóra.

A másik kérdés, hogy a prémium önmagában nem rossz ötlet, de egyszeri 5e kiadás a reklámmentesség miatt nem éri meg, a többi előnyét pedig nem használnám ki.

[ Szerkesztve ]

(#870) idegen lény válasza Narancs (#628) üzenetére


idegen lény
őstag

Szerintem ez lenne a legjobb megoldás. Ilyennel még sosem találkoztam, mert nem nézek ilyen mocskos oldalakat (blokkolóval).

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#871) konikan válasza idegen lény (#870) üzenetére


konikan
aktív tag

Legyenek reszelő nyugdíjasok a ph-n? :DDD

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#872) karburátor


karburátor
tag

Hi.

Adguardban hogy lehet a kivételek közé tenni az oldalakat?

(#873) KaiotEch válasza Normi™ (#858) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Miért nincs értelme? Én is így tettem egyébként. A prémiumban nem csak a reklámblokkolás van(bár tény, hogy ez a legnagyobb erénye), hanem ott van a felhasználótiltás, amire ma fel tudtam végre tenni a 2. személyt. Nekem megér annyit az 1 éves prémium + megjelenik pár reklám (amit úgysem veszek észre, feljebb már írtam, hogy a szemem kiszűri), hogy hozzájáruljak a PH! fennmaradásához, mert ez az egyetlen "rossz" szenvedélyem.

És hát, ha ebből az összegből a vezetőségnek még telik egy balatoni nyaralásra is, akkor egészségükre! :K

[ Szerkesztve ]

(#874) pgkn


pgkn
csendes tag

Mint cégtulajdonos szóba jött nálunk a hardverapron történő hirdetés. Összegek nélkül kijelenthetem nem érte volna meg, a bizonytalanra ennyit elkölteni. Inkább az Adwords, azt legalább pontosa látom ki mire érkezett az oldalamra és nem 1 szöveggel érhetek el azonos csoportokat! Variálhatom és kiélezhetem miért válassz minket a neten ha már elkezdtél keresni a googleban. Nem ide PH,HA és a többire fogsz elsőként betérni ha valamit keresel a neten...

Már csak azért se: Lekezelő és cseppet sem érdeklődő volt a reklám szervező a hardveraprón! Már csak ezért sem választottuk Őket! HA olvassátok Titeket... Hívásnál közli Én küldjek levelet meg keressem ha akarok valamit! NEM!! Te keress és te old meg ha már fizetek a kajádért...

Lehet sírni! Adjátok el magatokat valamelyik kormány közeli médiának és lesz mit enni a gyerekeknek meg nektek pár évig!

KÖSZI A TIPPET! Most beállítom a böngészőmet h blokkolja a reklámokat! Ha megoldható ezeken az oldalakon biztos :)

(#875) nubreed


nubreed
veterán

Sosem gondoltam, hogy ilyet fogok kérdezni. De az ABP -ben az pl a prohardver.hu -ra úgy állítottam be, hogy "Disable on prohardver.hu". Meg összes domainjén a PH lapcsaládnak. A hirdetések még sem jelennek meg. Csak a hirdetés helye, egy üres négyzet "Hirdetés" felirattal, de maga a reklám nem. Más reklám blokkolót nem használok, de lehet, hogy a NoScript blokkol valamit? Ha igen, mi lenne az amit ott még engedélyezni kéne?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#876) bitpork válasza pgkn (#874) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ez szívhez szóló volt, már csak annyit kérnék, hogy ki lehessen vote-olni az ilyen jóindulatú embereket mint Te IP alapján úgy h olvasni se tudd többé ;)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#877) kispx válasza nubreed (#875) üzenetére


kispx
addikt

A Noscript is blokkolhatja.
Engedélyezd a javascriptet az oldalon és 3. tabon az "apply these restictions to whitelisted sites too" checkbox-ból vedd ki a pipát.

(#878) SárkánySzív


SárkánySzív
aktív tag

Elolvastam a cikket, megértettem; és innentől fogva kikapcsolva az összes
reklámblokkoló a krómban.

Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

(#879) ZooLLeR


ZooLLeR
tag

Én gépen ugyan használtam eddig is,és valószínű továbbra is használni fogom,csak nem a lapcsalád oldalain.
Telefonon viszont eddig is aktív volt az összes reklám.:)

Farhát eladó.

(#880) jerry311 válasza ibenny (#869) üzenetére


jerry311
nagyúr

A reklámmentességért nem kell fizetni, arra ott vannak a blokkolók.
Azért fizetsz, hogy a PH!-nak is jó legyen, meg neked is.
Napi 1 zsömle, sőt van ahol ennyiért egy fél zsömlét sem adnak.

(#881) HaZse válasza ibenny (#869) üzenetére


HaZse
őstag

A másik kérdés, hogy a prémium önmagában nem rossz ötlet, de egyszeri 5e kiadás a reklámmentesség miatt nem éri meg, a többi előnyét pedig nem használnám ki.

Én lazán kifizettem, mert bőven megéri ennyivel évente támogatni az oldalt. De azt a Skótozást nem értem, aki csak havonta hajlandó kifizetni 390Ft-ot. Nem tudom elhinni, hogy egyesek miért nem tudnak kipengetni egy ekkora lapcsaládnál évente 1x 5000 Ft-ot.

Ui.: A vége nem neked szól.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#882) TheSaint


TheSaint
aktív tag

Azt azért elárulhatnátok, hogy akik hirdetnek a ti lapotokon, azok realizálnak valami forgalmat ebből az összegből? Nekem nem fér a fejembe, hogy ilyen reklámokra meg éri költeni.

(#883) Falcon C. válasza nubreed (#875) üzenetére


Falcon C.
aktív tag

Tudtommal(!) nincs reklámblokkolóm, nincs NoScriptem, nincs privát módú böngészés beállítva, még sincs reklám nálam se. Szürke téglalap, benne fehér téglalap, felette "Hirdetés". Konkrétan így néz ki ennél a cikknél az oldal. Eddig nem gondolkodtam, miért van, de most már zavar...

[ Szerkesztve ]

[Redmi Note 11] [Acer V3-574G-54T5]

(#884) pgkn válasza TheSaint (#882) üzenetére


pgkn
csendes tag

Nem éri meg...

(#886) kispx válasza Falcon C. (#883) üzenetére


kispx
addikt

Firefox-ot használsz? (szerk.: látom linkeltél egy képet)
Az about:config -> privacy.trackingprotection.enabled kulcs-ot nem állítottad át?

[ Szerkesztve ]

(#887) stratova válasza szaszlaci (#600) üzenetére


stratova
veterán

Az IT Cafe cikkek védelmében, mindenki azt tudja mellőzni amit a legkevésbé fogyaszt. Noha nálam a HW van a lista elején, másnál az MA (telefonvétel előtt én is rendesen rákattanok) meg kell hagyni, hogy nem ritkán akad érdekes téma, ahol akár a cikk, akár az abból kerekedő beszélgetést érdemes látogatni. Másrészt míg a hardveres témák egy jó része kb. csak információ szinten jut el hozzánk (azaz egyes termékek meg sem jelennek nálunk), nem egy téma húsba vágóan aktuális és az olvasótábor nagyobbik részét közvetve vagy közvetlenül érinti, érintheti.
Nem utolsó sorban, szvsz így lesz sokrétű a lapcsalád, lehet valakit a Café egyik cikke hoz ide.

pgkn lassan kíváncsi leszek, melyik cég volt érnitett.

[ Szerkesztve ]

(#888) idegen lény válasza X-Master (#631) üzenetére


idegen lény
őstag

(Mintha egyszer olvastam volna egy blokkolóról, ami inkább csak az agresszívabb reklámokat tiltotta. Meg Operában külön-külön lehetett ki-bekapcsolni a reklámokat.)

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#889) Parci válasza pgkn (#874) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

úúúú! gyere, büntess meg, de nagyon dulván! :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#890) MineFox54 válasza kcsa (#2) üzenetére


MineFox54
őstag

A komment végének írása helyett átállíthattad volna... Pont ugyanott vagy időben :W

(#891) HaZse válasza jerry311 (#880) üzenetére


HaZse
őstag

Így igaz. Ennyit bőven megér. De sajnos vannak itt olyan smucig emberek, akik még ezt a csekély összeget is sajnálják. :(

Sőt vannak olyanok is, akik 2 év alatt vagy 5x több hozzászólást írtak, mint én 2003-tól összesen. Tehát itt élik szinte az egész életüket és nem hajlandóak fizetni. A véleményem, hogy ezek a felhasználók a szememben ingyenélők.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#892) kisgergely80


kisgergely80
tag

Androidon az adaway-ben hogy lehet beállítani a lapcsalád kivételét? Betettem a fehér listába a teljes oldalt is és a mobilisat is, de továbbra sem jelennek meg a dolphin-ban.

(#893) qanic


qanic
tag

Kikapcsoltam a blokkolást és megnéztem hogyan néznek ki azok a "nem zavaró reklámok". Sajnos engem zavarnak, viszont ha lenne dupla ennyi cikk, X-szel jelölve az alján, hogy hirdetés, azzal nem lenne gondom, legfeljebb nem olvasnám el, mint ahogyan most sem olvasok el mindent. Szerintem nem azzal a fogyasztóval van a baj, akinek nem tetszik egy reklám, hanem azzal, aki nem tud olyan reklám terméket előállítani, ami érdekli az embert. Egyszerűbben: Super bowl szünet szintű reklámot még önszorgalomból is megnézek a youtube-on, de kenjünk mustárt és paradicsomot a gyerek nadrágjára... típusút nem vagyok hajlandó elviselni, így azt kell mondjam, hogy nektek és a hirdetőknek kell megoldani a problémát és nem a fogyasztónak...

Marco Pantani - Momenti Di Gloria

(#894) Parci válasza pgkn (#884) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

magyarázd már el légyszi akkor az összes ügynökségnek és ügyfélnek, hogy igazából hülyeség, amit csinálnak, mérnek, művelnek. sőt, az indexről meg az origóról is le kéne szedni a reklámot, nem éri meg.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#895) Chaser


Chaser
titán

annyiban kiegészíteném azért a felvetést, miszerint nem jelent semmit ki milyen mértékben szól hozzá a témákhoz, attól nem értékesebb tagja az oldalnak
ha kicsit tovább gondoljuk, az idetévedők nem nagyon a cikkek miatt teszik, hanem azért mert látják, hogy sok embernek megoldást adnak emberkék és beregisztrálnak, aztán idővel lehet már ők is részesei lesznek ennek a kis matrixnak
a lényeg sztem világos, ha nem lennének emberek akik segítenek nem lenne mért idejönnie senkinek, és akkor ki nézne reklámot?:) szóval nem minden fekete-fehér
a felvetés mindazonáltal jogos, nyilván pénzből él mindenki és elég elqrvult világ lett, kellenek a reklámok, ezzel nincs semmi gond

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#896) Parci válasza qanic (#893) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

az a kérdés, hogy hány olyan fogyasztó van, aki azt mondja, hogy szarik ránk és ő blokkol. ha mindenki ilyen, nyilván bajban vagyunk. ha viszont csak egy hangos kisebbség, akkor nem biztos.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#897) #93794560


#93794560
törölt tag

Ez a cikk arra is jó volt, hogy kiderüljön, ki az, akinek fontos a PH, és ki az, aki csak a száját jártatni jön ide.

[ Szerkesztve ]

(#898) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Rühellem a reklámokat, de ennek ellenére megértem a helyzetet, még írtam is, hogy whitelisteltem az oldalt.

Amiilyen hisztit itt egyesek letolnak, az agyrém.
500 hozzászólásig bírtam olvasni... :szemforgatószmájli:

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#899) Falcon C. válasza kispx (#886) üzenetére


Falcon C.
aktív tag

:R

[Redmi Note 11] [Acer V3-574G-54T5]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.