Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el :K

Hivatalos: 10.0.15063.674 (október 10.)
Release Preview: 10.0.15063.674 (október 10.)
Fast ring: 10.0.15254.1 (október 11.)
Slow ring: 10.0.15254.1 (október 11.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2151) kornel44


kornel44
csendes tag

Ma megtapiztam a 640 et a MMben nekem õsszesegeben tetszik szerintem megeri azt a 45 ezret amit elkernek erte csak az a hatlap lehetne jobb műanyag is

[Sony Alpha 6000L][MacBook Pro 13" 2017][iPhone 7 32GB iOS 10.3][PlayStation™ 4][Samsung Smart 3D Full HD LED TV]

(#2152) 8kati


8kati
csendes tag

Sziasztok, olyan kérdésem lenne, hogy mivel nem találtam sehol a menüben olyat, hogy telefonról sim-re névjegyek mentése, létezik, hogy tényleg nincs ??? Nem gondolnak arra, hogy valaki visszaköltözik egy ósdi telóba :( Én erre fogok kényszerülni sajna, mert le kell adnom a telefont (640dual) :(

Korábban lentebb írtam már a bajomról, megírom megint hátha valaki tud okosat! Sajnos randomra néha nem vagyok elérhető, de közben van térerőm rendesen!Elég kellemetlen!
Sim karimat lecseréltem, próbáltam a másik kari foglalatot is az is uez :(

Valakinek ötlet mi lehet a gond ??? :W

(#2153) #90000640 válasza 8kati (#2152) üzenetére


#90000640
törölt tag

Ez így van, a sim kártyára nem tudsz nevet menteni, csak fiókba (outlook).

Ötletem nincs a problémádra, szervíz...

[ Szerkesztve ]

(#2154) zorzy4 válasza 8kati (#2152) üzenetére


zorzy4
őstag

Én is dohogtam már ezen. Egy újabb visszafejlődés, amit a mai op rendszerek produkálnak.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#2155) ToniSoprano válasza 8kati (#2152) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Én az Arany János utcai szervízt ajánlani tudom, velem korrektek kedvesek voltak, mondjuk csak hátlapot rendeltek és cseréltek. De ott hallgattam ahogy beszéltek más ügyféllel egész normálisak voltak.

[ Szerkesztve ]

(#2156) gemini válasza zorzy4 (#2154) üzenetére


gemini
aktív tag

Szerintem ez nem visszafejlődés. Az a visszafejlődés, ha okostelefonról butára váltasz. Ennyi erővel lennie kéne minden számítógépben IDE és ISA portnak, csak mert korábban volt benne, és visszafejlődés azt kihagyni belőle, mert találtak jobb megoldást?

(#2157) sysrq


sysrq
őstag

Android telefonból kivett SD kártya "Music" mappája írásvédett. Szeretném törölni de nem engedi kivenni a pipát az írásvédett négyzetből, mi a megoldás vagy milyen fórumba kérdezzem?

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#2158) chipesz válasza gemini (#2156) üzenetére


chipesz
őstag

Osztom a véleményed! :K

(#2157) sysrq:
Formázd le az egészet.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#2159) kirusz1


kirusz1
őstag

Ezért kell a google cimtárba menteni a neveket és bármilyen oprendszerű telefonra lehet szinkronizálni a névjegyzéket oda vissza :K

(#2160) zzola válasza kirusz1 (#2159) üzenetére


zzola
félisten

Outlook/Hotmail-be is lehet, nem kötelező G-t használni...

(#2161) sysrq válasza chipesz (#2158) üzenetére


sysrq
őstag

Nincs ilyen opció, nekem is eszembe jutott, a kezelés sem látja.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#2162) kirusz1 válasza zzola (#2160) üzenetére


kirusz1
őstag

Nem kötelező de a legjobb szerintem :)

(#2163) #90000640 válasza sysrq (#2157) üzenetére


#90000640
törölt tag

Nem tudod visszarakni a droidba, és ott feloldani/formázni? Vagy memkari olvasóval gépen?

(#2164) zorzy4 válasza gemini (#2156) üzenetére


zorzy4
őstag

Az egy hardveres dolog, ez 3 byte a szoftver megírásánál. Meg ugye szándékos kiba.... felhasználókkal, mint nanosim és társai.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#2165) sysrq válasza #90000640 (#2163) üzenetére


sysrq
őstag

De, csak nem értem miért kell ezért szétszednem a telefont.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#2166) gemini válasza zorzy4 (#2164) üzenetére


gemini
aktív tag

Ha leszinkronizálod felhővel, akkor onnan tudsz exportálni, amit a legtöbb butatelefonhoz való szoftver tud importálni.
Nekem egyáltalán nem hiányzik ez a funkció, mert nem tud annyi adatot tárolni, mint a fent említett felhők. És egy ilyen visszamentésnél meg gondolom a gyártók nem akarják vállalni a felelősséget az adatvesztésért. Ráadásul régebben a SIMM kártyán tárolható nevek száma is korlátozva volt 200-ra. Ha még mindig így van, akkor már emiatt is felejtős ez a történet a legtöbb felhasználó számára.

(#2167) akos86


akos86
aktív tag

Lassan 3hete hogy megvan a telefon androidról váltottam és megkell mondjam, így kell hogy működjön egy telefon, számomra tökéletes, azt csinálja amit szeretnék és mindezt szupergyorsan, pedig 4*1,2ghz cpu van benne. Nem fagy nem, akad, nem indul újra és nem írja ki hogy az alkalmazás leállt, droidnál néha már az idegbaj kerülgetett pedig próbáltam sokféle szoftvert de minidg ugyanaz.....:/ Ellenben ez a telefon Nagyonf*asza :) (640LTE) Telenortól 0ft-ért :P Nagyon féltem a WP-től, de ez egyszerűen szuper, kíváncsi leszek milyen lesz a WP10. De ezzel a rendszerrel is 99%-ig elégedett vagyok.

ui:a droidot nem fikázni akartam csak leírtam az én tapasztalataimat

[ Szerkesztve ]

3dfx, gone but never forgotten...

(#2168) pitius


pitius
tag

Hmm..most, hogy már páran jelezték, nálam is előfordult, hogy 1080p/30fps -es videófelvétel közben meg-megakad a rögzítés. Ha "szerencsém" van, akkor csak a hang tűnik el, rosszabb esetben képkockák is kimaradnak.

Lumia Camera az app, és Sandisk Ultra 16G UHS-I (10) -es kártyával, de egy Samsung EVO 16G UHS-I (10) kártyával is produkálja,

Lumia Camera Betaval még nem próbáltam. Átmeneti megoldásként 720p/30fps-re állítottam át.

...pitius...

(#2169) zzola válasza pitius (#2168) üzenetére


zzola
félisten

Ha belső tárhelyre mented, akkor is csinálja?

(#2170) Fenom válasza Gusztáv (#2150) üzenetére


Fenom
csendes tag

Köszönöm! :R

(#2171) CyberPunk666 válasza pitius (#2168) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

Nekem a simával is jó.
Felvétel közben a kép néha megakad egy-egy pillanatra 1080p-ben, de visszanézve a videót folyamatos.

Az MS féle kamera appal.

A lumia appal ugyanez. 1080p felvételnél néha megakad egy tizedmásodpercre, de a visszajátszás tökéletes.

A kártyára rögzít és SANDISK MicroSDHC Mobile Ultra Class 10 van benne.

(#2172) Gusztáv válasza sysrq (#2165) üzenetére


Gusztáv
addikt

Tárterület segéd, ott rányomsz az sd kártyára, legalul van a formázás.

Laci

(#2173) #01682176


#01682176
törölt tag

Sziasztok!

2015.06.11-én vettem a telefont, nagyon megvagyok elégedve vele. Nekem is elkezdett recsegni a hátlap, a vaku és a kamera között, illetve a "bal felső sarok". Bevittem a pécsi nokiába és azt mondták, hogy központi szerviz...
Mondom persze....

Mondta az eladó, hogy lehet, csak a hátlapot is küldeni. Addig meg veszek egy másik színűt 2500,-ért.
Szerintetek?

(#2174) Ryoo válasza #01682176 (#2173) üzenetére


Ryoo
senior tag

Itt Pesten úgy működik, hogy lejelented a hibát, megnézegetik, majd rendelnek új hátlapot és telefonon rád szólnak, ha megérkezett, de a telefon végig nálad marad. Nem értem miért akarják behúzni az egészet...

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#2175) zzola válasza Ryoo (#2174) üzenetére


zzola
félisten

Pécsett nem nagyon dolgoznak a készülékkel! Kis piti feladatokat látnak csak el, minden más esetben küldik Budapestre...én már nem 1x jártam így Pécsett!

(#2176) fabiandaniel válasza zzola (#2175) üzenetére


fabiandaniel
aktív tag

Pesten se csinálnak vele sok mindent, innen is küldik a központi szervizbe Szombathelyre.

Fabi

(#2177) zzola válasza fabiandaniel (#2176) üzenetére


zzola
félisten

:((

(#2178) angyall


angyall
tag

Kis help kéne... hol tudom beállítani a camera alkalmazásban a sorozatkép opciót? Lumia 925-ben van rá ikon, de itt nem találtam. Köszi!

Motorola Edge 40 , IPad 2021, Baseus Bowie M2s

(#2179) ToniSoprano válasza #01682176 (#2173) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Nem tudom milyen hátlap van neked, a fekete hátlap puhább, mint a színesek, én a kékkel tudtam összehasonlítani az merevebb. Ragaszkodj ahhoz hogy rendeljék meg a hátlapot és ha megjön beviszed a telót és megpróbálják javul-e a helyzet. Nekem is először azt akarták hogy hagyjam ott, de semmi értelme ott hagyni a szervizben emiatt a telót.

(#2180) ToniSoprano


ToniSoprano
addikt

Ilyesmit használt már valaki telón, az ára nem vészes. [link]
Mennyiben másabb ez a sima fóliánál? Mennyire véd, mennyire vastag ez, mennyire sötétíti a kijelzőt, rontja az érzékenységet?

(#2181) geleati


geleati
tag

Sziasztok!

Lehet, hogy nem Lumia 735 specifikus probléma, de találkozott már ezzel valaki: [link]

Soha ne dobj vízbe alkálifémet!

(#2182) kszemi válasza geleati (#2181) üzenetére


kszemi
csendes tag

Ez nálam is így van, de csak a UPC WiFree-vel jön ez elő, ez azzal függhet össze, hogy igaz, hogy a felhasználó név, meg a jelszó megegyezik, ha különböző helyeken kapcsolódsz rá a Wifi-jükre, de mivel különböző routereken lehet kapcsolódni, így más hálózatnak érzékelheti, szerintem ez nem WP hiba.

(#2183) Dave™ válasza geleati (#2181) üzenetére


Dave™
nagyúr

Mintha azt mondta volna a UPC, hogy fix időközönként bontja a kapcsolatot wi-free esetében.

(#2184) MarQs válasza geleati (#2181) üzenetére


MarQs
senior tag

Egy adott helyen csak 1 órára kapsz bérletet. Ennek lejárta után elvileg automatikus lenne az újracsatlakozás.
[LINK]

"IT café: Egy óra használat után a kapcsolat megszakad. Miért?

UPC: A kliens minden hozzáférési pontra (AP-ra) való felcsatlakozáskor kap egy session azonosítót, ami 60 percig él."

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#2185) geleati válasza MarQs (#2184) üzenetére


geleati
tag

Köszi az infót kszemi, Dave™ és MarQs.

Ha automatikus lenne az újracsatlakozás, akkor nem kérné be a jelszót, nem? Lumia 800 esetében nem is kérte be már régóta. Mondjuk annál nem is folyamatos a kapcsolat, mert képernyőzárnál bontja, de automatikusan visszakapcsolódik, amikor feloldom.

Soha ne dobj vízbe alkálifémet!

(#2186) Robi0617


Robi0617
csendes tag

Szerintetek elég egy flip tok vagy vegyek rá kijelzővédő fóliát is? A Gorilla Glass 3 nem tudom védi-e a kacoktól?

(#2187) zorzy4 válasza Robi0617 (#2186) üzenetére


zorzy4
őstag

Védi. Milyen flp tokot akarsz, mert a gyárinak nem sok haszna van?!

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#2188) kszemi válasza Robi0617 (#2186) üzenetére


kszemi
csendes tag

Szerintem érdemes a fólia is, mivel ha homokszem kerül bele, az bizony akármilyen Gorilla, nem hiszem, hogy ne tudná megkarcolni (mielőtt megjött volna a fólia, még fólia nélkül használtam, hajszálkarc meg is jelent rajta). ToniSoprano ajánlott korábban egy fóliatípust, az nekem is bejött (a flip tok mellé vettem én is)

(#2189) tutis válasza Robi0617 (#2186) üzenetére


tutis
őstag

Nekem ilyen van fent, az ultra clear, szerintem nagyon hasznos.

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#2190) Robi0617 válasza zorzy4 (#2187) üzenetére


Robi0617
csendes tag

Nem gyárit, erről gondolkozom: http://www.edigital.hu/tok/gigapack-allo-mubor-magneses-flip-tok-microsoft-lumia-640-keszulekekhez-fekete-p477000.html

[ Szerkesztve ]

(#2191) zorzy4 válasza Robi0617 (#2190) üzenetére


zorzy4
őstag

Ezekkel a tokokkal az a baj, hogy még nyitogatni kell, hogy a telefont használjam, aztán tényleg vehetsz hozzá fóliát is, mert ha valahova be tud szorulni valami, az a flip és a kijelző köze. Inkább egy szilikon traktorgumi a hátuljára és el van intézve a védelem, és egyből hozzáférhető a telefon.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#2192) Robi0617 válasza zorzy4 (#2191) üzenetére


Robi0617
csendes tag

Értem, köszi az infót........ inkább veszek egy átlátszó szilikon tokot. :K

(#2193) BobTail válasza angyall (#2178) üzenetére


BobTail
őstag

Lumia Camera Classic, vagy videó + Lumia Moments

(#2194) sysrq


sysrq
őstag

SRT feliratokat melyik lejátszó jeleníti meg helyesen?

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#2195) angyall válasza BobTail (#2193) üzenetére


angyall
tag

Köszi! Bár ezt a Classic-os Camera változatot nem találom :)

Motorola Edge 40 , IPad 2021, Baseus Bowie M2s

(#2196) erahurka válasza sysrq (#2194) üzenetére


erahurka
félisten

FLV Player, Moli Player Pro. Ez a kettő biztosan.

Molinál a nyelvet angolra kell állítani hogy működjön.

(#2197) BobTail válasza angyall (#2195) üzenetére


BobTail
őstag

(#2198) angyall válasza BobTail (#2197) üzenetére


angyall
tag

Köszi, ez megvan, csak ezt a hibaüzenetet kapom:
"Ez az alkalmazás nem kapható a telefonjához." Mindegy, tudok élni nélküle :D
Köszi a segítséget!

Motorola Edge 40 , IPad 2021, Baseus Bowie M2s

(#2199) soldi3r


soldi3r
veterán

Letezik belole nem LTE verzio? Pl ez? Ez pedig az?
Feloff:
A 16 giga memoria miatt kicsit vacillalok a 830-on is. Nem volt meg a kezemben, a narancssarga hatlap cserelheto?

E30 (oo=[][]=oo)

(#2200) erahurka válasza soldi3r (#2199) üzenetére


erahurka
félisten

830 hátlapja cserélhető.

640-ből van LTE nélküli egy vagy két SIM foglalattal.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.