Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el :K

Hivatalos: 10.0.15063.674 (október 10.)
Release Preview: 10.0.15063.674 (október 10.)
Fast ring: 10.0.15254.1 (október 11.)
Slow ring: 10.0.15254.1 (október 11.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2101) scyllarus válasza boxfan (#2098) üzenetére


scyllarus
veterán

Az XL nem kerül be egyik szolgáltatóhoz sem. Kár, én is azt vennék. Nem értem különben, iszonyatos mennyiséget el tudnának belőle adni...

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2102) boxfan válasza scyllarus (#2101) üzenetére


boxfan
tag

Nagy kár.....De azért köszönöm az infót.

Vernee Thor,Xiaomi Redmi 5

(#2103) JamesFinn válasza CyberPunk666 (#2090) üzenetére


JamesFinn
senior tag

Azt hr után, vagy pedig új készüléknél kínálja fel, hogy az előző készüléked biztonságimentését pakolja vissza.
Én a weben belépve a windowsphone.com oldalon, a saját letöltési előzményekből gondoltam. Itt csak kijelölgeted ami kell, és leküldi a telefonra.

(#2104) p2pp válasza ToniSoprano (#2086) üzenetére


p2pp
őstag

Köszi szépen a segítséget!
Végre vki, aki érdemben segít és nem akar visszazavarni a droidra!

Iphone 14 Pro 18.0 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#2105) spidi04


spidi04
csendes tag

sziasztok!
Beszereztem én is egy lumia 640 DS-et. Nagyon tetszik, semmi gond vele, viszont nem tudom hogyan használhatnám a Microsoft kamerát alapból? megtaláltam hogy az az alapértelmezett, ki is választottam, de az alkalmazások között nincs olyan h kamera, csak a lumia kamera app. Tipp? Más: kipróbáltam, hogy telefonálok és közbe hívnak, és olyankor egy sms-t sem kapok hogy a kilőtt sim-kártyára hívás érkezett. Ez viszont nagyon nem tetszik. Megoldás? :/ Vagy valami hívásvárakoztatás?

(#2106) Giovan! válasza Amalgam (#2083) üzenetére


Giovan!
addikt

Az az 1450 lej nagyon jo ár a 930-ért.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#2107) Giovan! válasza spidi04 (#2105) üzenetére


Giovan!
addikt

ActionCenterbe kirakhatod felülre,én is úgy használom.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#2108) Amalgam válasza Giovan! (#2106) üzenetére


Amalgam
aktív tag

Én is így gondolom.

A 640 xl is nagyon tetszik, de igencsak zavar, hogy a navigation bar a képernyőn van, nem pedig alatta.

Kedvenc telefonom a Galaxy Note 6

(#2109) p2pp válasza CyberPunk666 (#2087) üzenetére


p2pp
őstag

Jómagam is kiemeltem, hogy mostanában nem volt a kezemben ilyen mobil. Ezért kérdezek olyanokat, ami gyakorlott felhasználónak hülyeségnek tűnik. Az androidok között nem találtam olyan telót, ami a dual sim igényeimet maradéktalanul betöltené.
Úgy néz ki ez a telefon be fogja váltani a hozzá fűzött reményeket. Mint leendő új felhasználó segítséget várnék, nem elzavarást, meg húzzak el a f...a.a!
Az akksi mennyit bír normál használat mellett?

Iphone 14 Pro 18.0 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#2110) zzola válasza Amalgam (#2108) üzenetére


zzola
félisten

Az új Lumiákon mindegyiken ott van. ..

[ Szerkesztve ]

(#2111) CyberPunk666 válasza p2pp (#2109) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

Nem írtam ilyet, hogy húzz el valahova.

Azt írtam, hogy nem való neked a rendszer, ha azzal kezdesz, hogy meg akarsz szabadulni a csempéktől.
A csempére épül a koncepciója a rendszernek, ez nem android. Ha droidot akarsz belőle csinálni, akkor csalódni fogsz, én csak tanácsot adtam. Ez szerintem nem a te rendszered, ahhoz nyitottság kell, ég hajlandóság, hogy megtanult az újat.

Egyébként az aksi használattól függően 2-3 napot kibír. Én kétnaponta töltöm netezéssel és zenehallgatással. Mondjuk nekem LTE van, nem DS, lehet az nem bírja ennyit.
Ha nullára meríteném, és nem nyúzom sokat, akkor talán 4 napot is kibírna.
(nekem helymeghatározás, wifi, mobilnet, messenger mindig be van kapcsolva)

(#2112) p2pp válasza CyberPunk666 (#2111) üzenetére


p2pp
őstag

Gsmvonal, expansys, vagy xxlgsm.
Hol érdemes megvenni?

Iphone 14 Pro 18.0 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#2113) Sanya válasza p2pp (#2084) üzenetére


Sanya
nagyúr

Sygic és igo nem lesz. Najó sygic talán. De a here drive és here maps offline, ingyenes, sok országban jó és kb minden benne van. Offline kerestem vele best buyt bostonban, ahol a pláza emeleteit is listázta. brutális.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#2114) bendi007


bendi007
tag

(640) nagyon rossz képet készít a kamera másnál is ilyen(nagyítva elmosódott)?

(#2115) Amalgam válasza zzola (#2110) üzenetére


Amalgam
aktív tag

Remélem, a csúcsmodelleken alatta lesz.

Kedvenc telefonom a Galaxy Note 6

(#2116) ToniSoprano válasza bendi007 (#2114) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Használd a Oneshotot, élességet vedd 4-esre.

[ Szerkesztve ]

(#2117) bendi007 válasza ToniSoprano (#2116) üzenetére


bendi007
tag

köszönöm

(#2118) Seed


Seed
csendes tag

keresésben a az edigitalnál ennyiért írja, de tovább lépve többért.. amiért ennyiért írja megkaphatnám 39ért valahogy? :C

[ Szerkesztve ]

(#2119) p2pp válasza Seed (#2118) üzenetére


p2pp
őstag

50 körül mennek, de az edigitalos nem tud LTE-t!

Iphone 14 Pro 18.0 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#2120) ToniSoprano válasza Seed (#2118) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Asszem csak akkor ha cetelem hitellel veszed, mert akkor lejön még 7% belőle, de még úgy sem jön ki, úgyhogy nem tudom. Hívd fel őket.

[ Szerkesztve ]

(#2121) npnp


npnp
tag

Hello!

Ez az Edigital-os akció engem is érdekel, ma-holnap ketten rendelnénk 640-est: 1 simát, egy XL-t.

Hol a legkedvezőbb az ár, 2 év gari mellett?

P

(#2122) p2pp


p2pp
őstag

Wifi csak 2,4GHz-et tud? 5-t nem?
Magyarul sima vagy dual band 5GHz?

Iphone 14 Pro 18.0 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#2123) Sanya válasza bendi007 (#2114) üzenetére


Sanya
nagyúr

nagyítva mindegyik elmosódott.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#2124) janeszgol válasza p2pp (#2122) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem látja az 5 GHz-es tartományt. (Erre a 620, 925 képes pl.)

Más: normális, bolti (de nem dzsunka webáruházi), azaz eredeti microSD-t vegyetek, ne ilyen szar Toshibákat (abból nincs is eredeti, csak bóvli). Ha olcsó egy microSD, akkor az szar. Nekem ez a tapasztalatom. Emagról sem vennék. Csak edigi, MM, tesco.

(#2125) zzola válasza janeszgol (#2124) üzenetére


zzola
félisten

Legalább járj utána, mielőtt badarságot mondasz és megtéveszted az embereket! Miért ne lenne eredeti Toshiba? :U
Csak tudni kell, hogy hol/kitől kell venni eredeti flash driveokat....e-bay-ről, hazai ár felénél olcsóbban....

[ Szerkesztve ]

(#2126) p2pp válasza janeszgol (#2124) üzenetére


p2pp
őstag

Nekem emagos Samsung pro van és k...a jó!

Iphone 14 Pro 18.0 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#2127) janeszgol válasza zzola (#2125) üzenetére


janeszgol
félisten

Ja, ebayről eredeti Toshiba. Ha annyira eredeti lenne, nem jönnének panaszkodni rá. Aki ebayről rendel ilyet, az okos ember nem lehet.

(#2128) ToniSoprano válasza Sanya (#2123) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Oneshottal kicsit lehet Javítani a képek élességén, elég 3-asra állítani az élességet, a 4-s már kicsit zajos.
Én a színszaturációt is felvettem Oneshoton, kicsit "kiszínezett" lett a kép, nem teljesen valóságosak a színek, de de egy kicsit mintha az élesség is jobb lenne: [link]

(#2129) janeszgol válasza p2pp (#2126) üzenetére


janeszgol
félisten

A Samsung memóriakártyákkal semmi baj nincs. Ha normális helyen veszed. (Fent valaki írta, ohgy nincs rendes Samsung kártya. Ez baromság.)
Nekem isvan emagról rendelt Kingstonon. Működik frankón, de ettől még megnézem, miket vásárolok. (Nem csak leütöm, mert olcsó.)

(#2130) zzola válasza janeszgol (#2127) üzenetére


zzola
félisten

Te már csak tudod....nem szeretném tovább ecsetelni a hozzáértésedet, de a hangsúly nem az e-bay-en van, hanem a "kitől"....
Szerinted a hologrammos artisjus matricás drive nem lehet hamis? Köszi, nincs több kérdésem...

[ Szerkesztve ]

(#2131) janeszgol válasza zzola (#2130) üzenetére


janeszgol
félisten

Ha hamis lenne, lenne hova vissza vinned. Lehet hogy a fórumozók többségét meg tudod etetni ezzel a maszlaggal, de én nem vagyok egy hiszékeny ember.
Kitől? Miért honnan ismered a másikat? Egy nick alapján? És ha úgy van vele, hogy ha 20%-nak hamisat küld, még tuti az üzlet? Mert van ilyen. És igen az ebayen.

(#2132) janeszgol válasza zzola (#2130) üzenetére


janeszgol
félisten

Még annyit hozzátennék, hogy nem csodálkoznék azon, ha a következő szériáktól kikopna az mSD foglalat. Pont emaitt. Mert az emberek megveszik a vackot és nem működik normálisan a telefon bizonyos funkciói. (Plusz az adatlopás könnyebb, ha van microSD kártya és akkor hiába van a telefonban retinaszkenner, fülszkenner és barátai.)

Nem akarok magas lóról vitázni, de lásd be, hogy sokszor valóban ez a gond. Plusz lehet a telefon is válogatós. Mert láttam már ilyet is. Mindenki tudja, hogy ma a memóriák hamisítása nagy biznisz. (Most mindegy milyen: flash, Ram modulok.) Én tuti nem reckíroznék már, elmúltak azok az idők.

A kettő ember, akinek gondja volt a videófelvétel, remélem kipróbálja másik, boltban vásárolt kártyával és remélem megosztják tapasztalataikat. (A fotós topikban olvastam, hogy a full hd felvételhez Class 4 is elég. Ezt még nem próbáltam ki, pedig már egy éve olvastam, mikor fényképezőt vásároltam.) Tehát nem muszáj vadászni az "elképzelhetetlensebeddég" és társait. :R

(#2133) zzola válasza janeszgol (#2132) üzenetére


zzola
félisten

Értem. Nyilván itt akkor PH-n sok ostoba ember van és ugyanattól az embertől rendel mindenki hamis terméket!
Ezen nem vitázom, akit érdekel utána néz a megfelelő topicban illetve nem árt ha valaki tisztában van vele, hogy milyen eszközök vannak a kezében, ha Paypalon keresztül fizet....
Idehaza épp az artisjus díját és a 2-3 kereskedő nyereségét fizeted ki és nem biztos, hogy eredetit kapsz...

[ Szerkesztve ]

(#2134) gabancs válasza janeszgol (#2132) üzenetére


gabancs
addikt

Ez mind szép és jó. De akkor honnan lehet tudni, hogy mi az eredeti? Van egyáltalán eredeti? Vagy jobb és kevésbé jó másolat?

(#2135) Kis Samurai válasza janeszgol (#2132) üzenetére


Kis Samurai
tag

Látom kicsit felpörgött a téma, a Toshiba class 10-es kártyám a BestByte nevű üzletből van.
Ja igen, a vices, hogy 12mb/sec írási sebességet produkál ami még meg is haladja a class10-es minősítés álltal elvártat, de sajnos a fullHD videófelvétel továbbra is megakad.

[ Szerkesztve ]

Nincs nálam toll, sorry...

(#2136) #90000640 válasza p2pp (#2084) üzenetére


#90000640
törölt tag

Szia!

Droidról váltottam. Szerintem nagyon egyszerű a kezelés, csak kicsit más.

ITT gyakorolhatod a működést :)

Face: én sosem szerettem ezeket a gyárikat, jobban szeretem böngészőből használni, de van, működik :)
Viber: pont mint droidon, van hogy jó, van hogy nem.

Igo-t nem használtam, de sokan a waze-t istenítik, ahogy olvasgattam. Itt is tudsz véleményeket nézni az apponál a store-ban, ahogy a playen is, javaslom, szemezgess vele :)

Youtube-ot többen szídják, és a tube castot ajánlják helyette.

Csempe, megszokás kérdése, btw, ezen a kérdésen én is gondolkoztam, de tök mindegy, mert úgysem bambulod a kijelzőt egész nap, használatban meg nem fogod látni a háttered :)
Egyébként van gyorsnézet képernyő is, ahova berakhatsz képet, időjárást, vagy akár appal több kép is váltogathat, ha akarod, és azon nincs csempe. KB így néz ki.

Azért arra figyelj, hogy a Dual Simes nem 4G-s, LTE-s változatot még csak 1 sim kártyás változatban kapni, persze zug gsm-be láttam már 4G dualosat.

Nekem sima DS van, beállíthatod, hogy melyik kártya legyen adat, melyik nem, nem kell cserélkedned.

(#2137) #90000640 válasza spidi04 (#2105) üzenetére


#90000640
törölt tag

Beállítások - fényképek + kamera, és ott az alapért. kamera alkalmazást rakd át Lumia Cameráról Microsoft Kamerára.

Másik kérdés: beállítások-legalul extrák részbenhálózat+ menü: azon belül hívás beállítások- kiválasztod a kártyát, és ott lesznek a hívásátirányítások. Ahhoz, hogy sms-t kapj a +36309876543 számot kell beállítanod, legalábbis telekomnál :)

(#2138) #90000640 válasza p2pp (#2109) üzenetére


#90000640
törölt tag

Akksi nagyon használat függő. Ha bekapcsolom az időjárást zárolási alatt, wifi megy állandóan, hely alapú felismerés is, e-mail szinkron állandóan, némi telefonálással, netezéssel és játékkal kb másfél nap.

(#2139) ToniSoprano válasza #90000640 (#2136) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Tök jó ez a gyakorló felület ismerősömnek küldöm is. :K
Te is hasonló utat jártál be Alcatel OT-995, majd MS Lumia 640DS, én már korábban váltani akartam, de nem találtam normális árban driodban HD kijelzős erős akkus telót+ dual simet is akartam már. Alca 2S, 3S-t akartam venni, csak 1-2 hónap után elolvastam a véleményeket és letettem róla, Huawei-vel is szemezgettem, vártam hogy lejjebb menjen az áruk, talán a Honorból lehetett volna alternatíva droidos szinten. Összességében nem bántam meg.

(#2140) #90000640 válasza p2pp (#2112) üzenetére


#90000640
törölt tag

Én ezektől semmit nem vennék. Nem tudni, honnan szerzik be, aztán ha vmi van, megnézheted magad. Az egyik kedvenc mondatom ezektől a szarka bandáktól:

"FELHÍVJUK VÁSÁRLÓINK FIGYELMÉT, HOGY NE FRISSÍTSÉK A KÉSZÜLÉKÜKÖN A SZOFTVERT, MERT MEGHÍBÁSODÁSOKKAL JÁRHAT, AMINEK A JAVÍTÁSI KÖLTSÉGÉT CÉGÜNK NEM VÁLLALJA!

Ilyen hiba például, hogy megáll a telefon szoftverezés közben, majd pedig nem kapcsol be, de tipikus probléma a helytelen nyelvi telepítés is. Ha szoftvert szeretne frissíteni, kérjük vegye fel a kapcsolatot a szervizünkkel.

Vannak modellek amelyek automatikusan felkínálják ezt a lehetőséget, az Ön érdekében kérjük, ha nincs rá szüksége, akkor kapcsolja ki ezt a funkciót"

:W

Milyen bolt az, ahol csak bolti gari van, és a gyártóhoz nem viheted a terméket? Biztos biztos a forrás :)

(#2141) #90000640 válasza ToniSoprano (#2139) üzenetére


#90000640
törölt tag

Akkor ajánlom ezt az oldalt is: [Videós oktatóanyagok (angol), felhasználói útmutató pdf-be, nagyon jó kis leírások]

Én sem bántam meg :)

Rengeteget olvasgattam, témázgattam én is. Kicsit bánom, hogy nem a 635 1 Gb-t vettük, kicsit spúr vagyok, de jövőre, ha el akarunk menni tétől, akkor nem árt a független, no meg az akksi azért mégis combosabb, nem kicsit.

Én még néztem a G620s-t, illetve a Prestigio 5454-et, mert ugyanaz a hw, de féltem, h az 1 GB RAM meddig lesz elég.

Nekem ez a gyak felület nagyon bejön, még régen, mikor voltak se telefonok, azoknál volt ilyen, hogy bele mehettél a menübe, stb. Imádtam.

(#2142) mtm800 válasza #90000640 (#2141) üzenetére


mtm800
senior tag

Hozzászólásokhoz használd légyszi a szerkesztés gombot. Nem kell mindent új hozzászólásként kezelni.

(#2143) ToniSoprano válasza #90000640 (#2141) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Nekem is nagyon tetszett, a 630, 635 azt akartam venni először. Az 512 MB memória és az előlapi kamera hiánya riasztott el, ami nekem mindenképp kell a rendszeres skypehoz. Én függőben nem is gondolkozom a cégnél mindenki Dual simeset vesz, ez itt alaptézis. Plusz nem akarok rabláncot, a Trénél is nagyon megszívattak már többsször is. Az 5 coltól én is nagyon féltem először. Mondjuk én az 5 colt is simán kezelem egy kézzel, fórumozok 80-90%-ban így kezelem mert sokkal kényelmesebb, mint görnyedni.
Én nem bánom hogy ezt vettem, ismerősnek 635-e van, azért 24 %-kal kisebb a kijelző, meg hogy nem HD azért érzékelhető, bár nem rossz teló az sem.

[ Szerkesztve ]

(#2144) zzola válasza p2pp (#2112) üzenetére


zzola
félisten

Expansys megbízható, többit felejtsd el!

(#2145) p2pp válasza zzola (#2144) üzenetére


p2pp
őstag

Ok! Köszi szépen mindenkinek a segítséget!

Iphone 14 Pro 18.0 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#2146) zzola válasza p2pp (#2145) üzenetére


zzola
félisten

Ha Expansys-től rendelnél, itt aprón van egy tag, aki olcsóbban beszerzi onnan, mint amennyiért te meg tudnád venni ott....

(#2147) Fenom


Fenom
csendes tag

Sziasztok!

Biztosan volt már róla szó, de nem találtam sehol: a kamera albumban a szokásos .jpg kiterjesztés mellett minden fényképnél megjelenek még két fájl: az egyiknek mp4.thm, a másiknak mp4.tnl a kiterjesztése.

Mik ezek? Elég sok helyet foglalnak....

(#2148) zzola válasza Fenom (#2147) üzenetére


zzola
félisten

HDR módban van a kamera? Talán akkor lesz + file, de nem biztos. Majd valaki megerősíti vagy cáfolja... :B

(#2149) #90000640 válasza mtm800 (#2142) üzenetére


#90000640
törölt tag

Igenis! :R

(#2143) ToniSoprano: Én is el vagyok vele, pedig S-es kezem van :D

(#2150) Gusztáv válasza Fenom (#2147) üzenetére


Gusztáv
addikt

Kapcsold ki a kamera programon belül a beállításokban az élő képeket.

Laci

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.