Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) Becksman


Becksman
őstag

Dupla koppos feloldás jól működik?

Samsung A54 5G 8+256GB

(#3002) mefistofeles válasza Becksman (#3001) üzenetére

Én úgy használom és nálam semmi gond vele......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#3003) Becksman válasza mefistofeles (#3002) üzenetére


Becksman
őstag

Beállításokban lehet a kijelző kontrasztján állítani? Láttam régebbi windows phoneokon lehetett..

Samsung A54 5G 8+256GB

(#3004) miqlas válasza Becksman (#3003) üzenetére


miqlas
őstag

Csak színhõmérsékletet lehet állítani wp-on (azaz a szaturációval tudsz játszani) és a könnyûkezelés alatt kontrasztos megjelenítést, de ez gyengén látóknak való dolog ...

42

(#3005) marci30


marci30
tag

Sziasztok! Amit hiányolok a telefonból, az a kikapcsolt állapotban lévő telefon töltés, nem értem hogy miért nem lehet kikapcsolt állapotban tölteni, azzal hogy mindig be van kapcsolva a telefon töltéskor, csak az aksi sínyli meg. Rá frissítettem a legújabb tényleg a leg frissebb windows ra, gyorsabb betöltést vettem észre az eddigieknél. :)

Az Úgy kezdődött, hogy a 3d-s nyomtatóval nyomtattam egy 3d-s nyomtatót...

(#3006) miqlas válasza marci30 (#3005) üzenetére


miqlas
őstag

WP alatt nincs kikapcsolt töltés.

42

(#3007) Zolly444 válasza miqlas (#3006) üzenetére


Zolly444
aktív tag

Szinte egyik okostelefonon nincs kikapcsolt állapotba töltés :N

(#3008) jenei1994 válasza Zolly444 (#3007) üzenetére


jenei1994
addikt

Androidnál van! Csak wpn nincs.

Windows 10 hol van már a telefonra?

(#3009) mefistofeles válasza jenei1994 (#3008) üzenetére

Én nem izgulok a win10 miatt. Kíváncsi vagyok rá, de mivel tökéletesen meg vagyok elégedve a jelenlegi szoftverrel is majd jön mikor jön.......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#3010) Zolly444 válasza jenei1994 (#3008) üzenetére


Zolly444
aktív tag

A csaladon belül 5\0 droidos telefon tölt kikapcsolva.

(#3011) DaWe94 válasza Zolly444 (#3010) üzenetére


DaWe94
senior tag

Pedig lehetséges.. sőt.. az MTK SoC-os telefonok tudnak kikapcsolt állapotban is ébreszteni, lehet állítani ütemezett ki-be kapcsolást is. :)

(#3012) bepken válasza DaWe94 (#3011) üzenetére


bepken
veterán

cortana ne zavarj funkciója tökéletesen elég, ha valaki attól félne, hogy éjszaka zaklatják (más okot nem látok, miért akarná valaki szándékosan kikapcsolni a telefonját) - lehet időzíteni, ráadásul a fontosabb emberek elérnek baj esetén.

ezt a bekapcsolva töltés árt az aksinak dolgot pedig nem tudom, honnan szedte az illető ... egy telefon arra van, hogy elérjék az embert. ezért viszont meg kell fizetni azt a súlyos árat, hogy bekapcsolva tartod. :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#3013) Zolly444 válasza bepken (#3012) üzenetére


Zolly444
aktív tag

Vagy éppen repülő üzemmódba teszed estére. Ébreszteni úgy is ébreszt, és senki nem zavar. Harmadik opció hogy leveszem a hangerőt, rezgést esmax vilagít...

(#3014) bepken válasza Zolly444 (#3013) üzenetére


bepken
veterán

csak az időzítés miatt javasoltam Cortana-t. illetve ami számomra fontosabb, hogy a VIP emberek ilyenkor is elérhetnek.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#3015) DaWe94 válasza bepken (#3012) üzenetére


DaWe94
senior tag

Nyugi, én sem latom sok értelmét annak amiről írtam. :D

(#3016) Becksman


Becksman
őstag

Telekomnál már van windows 10 frissítés?

Samsung A54 5G 8+256GB

(#3017) jenei1994 válasza Becksman (#3016) üzenetére


jenei1994
addikt

Még függetlenre se jött ki.

(#3018) Becksman válasza jenei1994 (#3017) üzenetére


Becksman
őstag

Hm. SPröl váltok majd erre és kiváncsi vok. Milyen gesztusok vannak még a duplakoppon kivül?

A másik:
Itt a független és függö telok között mennyi a különbdég a frissitési idöbe?

[ Szerkesztve ]

Samsung A54 5G 8+256GB

(#3019) jenei1994 válasza Becksman (#3018) üzenetére


jenei1994
addikt

Nekem is volt sp. :D Az sptöl jobb :D

(#3020) Becksman válasza jenei1994 (#3019) üzenetére


Becksman
őstag

Android fronton most egy honor 6ot nyuzok ez tényleg patent csak a mali t628mp4 helyett t628mp6 lenne, akkor álomjó volna. De most az spt eladom 23ba egy 16gb microsdvel és 2 ropit kell potoénom erre csak és kapok egy újszerű (1 honapos 535öt). Itt egyedül a kijelző gond ijeszt meg.. bár megnézte a tulaj 2015.06 van az akkun dátum. Remélem nem ledz gond vele.
Az SP jó telo lenne még ma is +1gb rammal ja meg normális szoftverrel... Az adreno 320 jó benne de az a ramkezelés pföö... És sonyt soha nem veszek még ha atombombaálló lesz se..

[ Szerkesztve ]

Samsung A54 5G 8+256GB

(#3021) miqlas válasza Becksman (#3018) üzenetére


miqlas
őstag

Ha feltelepíted a Gestures Beta-t, akkor lesz pár plusz funkciód, úgymint:
• vízszintes helyzetben van a telefon (pl. asztalon) jön egy hívás, csak a füledhez teszed és beszélsz;
• bejövõ hívás --> pofára fordítod pl asztalra, némítja a csörgést
• már fogadtad a hívást (beszélsz valakivel) --> leteszed az asztalra kijelzõvel felfelé, akkor a kihangosító bekapcsol
• már fogadtad a hívást (beszélsz valakivel) --> leteszed az asztalra kijelzõvel lefelé, befejezi a hívást

Kb. ennyi ...

42

(#3022) gears27


gears27
aktív tag

Sziasztok! A minap váltottam androidrol erre a készülékre(remélem nem fogom megbánni :D ) Volna pár kérdésem. Ami engem nagyon zavar, hogy pl szavakat helyetesit be mikor irok pl: viber. Ezt ki lehet valahogyan kapcsolni teljesen? Illetve ha facebook messengeren más accountal szeretnék bejelentkezni ahoz le kell, hogy töröljem az alkalmazást majd ujbol vissza? Vagy ki lehet valahogyan lépni? Illetve még az is kérdés volna, hogy a "visszafelé" gomb lenyomása után mindig rezzen egyet ezt is ki lehet valahogyan kapcsolni? Válaszokat előre is köszi :)

Seggsztézis

(#3023) JamesFinn válasza gears27 (#3022) üzenetére


JamesFinn
senior tag

Beállítások - idő, nyelv - billentyűzet - Magyar - szövegjavaslatokpipa ki.
Beállítások - extrák - érintés - navigációs sáv rezgés ki.
Messenger súgó:
"A Messengerben nincs mód a fiókból való kijelentkezésre, de más lehetőségeid vannak az értesítések számának csökkentésére, illetve hogy elérhetetlenné tedd magadat:
◾Ha nem szeretnél a chaten aktívnak látszani, közvetlenül a Messenger alkalmazásból lehetőséged van kikapcsolni a chatet.
◾Lehetőséged van megváltoztatni az üzenetek értesítési beállításait a Messengerhez vagy adott beszélgetéseket elnémítani."

[ Szerkesztve ]

(#3024) gears27 válasza JamesFinn (#3023) üzenetére


gears27
aktív tag

köszönöm a választ. Ha bemegyek a beállitásokba azon belül ugyebár rendszer, majd nyelv itt speciális javaslatok törlése lehetőség van. Erre rákkatintok, de figyelmeztet a telefon, hogy a saját alapszókészlete megmarad a telefonnak és igy ugyan úgy felajánlja a szavakat. Vagy eleve rosz helyen vagyok? :U (lumia 535 dual sim)

Seggsztézis

(#3025) JamesFinn válasza gears27 (#3024) üzenetére


JamesFinn
senior tag

Jó helyen jársz, ne a speciális-ra kattints, hanem a magyar-ra, és ott pipa ki a szójavaslatokra.

[ Szerkesztve ]

(#3026) gears27 válasza JamesFinn (#3025) üzenetére


gears27
aktív tag

Na igy már sikerült, köszönöm :R

Seggsztézis

(#3027) gears27


gears27
aktív tag

Sziasztok ismét. Tud esetleg valaki használható böngészőt ajánlani a telóra? Gyári valami förtelem és amiket találtam hozzá mind rossz.

Seggsztézis

(#3028) JamesFinn válasza gears27 (#3027) üzenetére


JamesFinn
senior tag

Opera. Uc browser, ezutóbbit dicsérik. Mi a baj az explorer-el?

(#3029) gears27


gears27
aktív tag

Pl hiába van a mobil nézet bekapcsolva, akkor is asztali modban jelenit meg oldalakat ami elég zavaró, főleg ugy ha még rá is nagyítok akkor is miniben mutat mindent. Aztán ha uj ablakot nyitok az előzöt elfelejti valamiért.

Seggsztézis

(#3030) gears27


gears27
aktív tag

Illetve még Ami êrdekes, hogy a szójavaslatokat kikapcsoltam itteni segítséggel, de ismét feldobja a szavakat.

Seggsztézis

(#3031) Kumblee88 válasza gears27 (#3030) üzenetére


Kumblee88
csendes tag

Vannak olyan oldalak amik nem fognak megjelenni mobil verzióban, mert valószinűleg nincsen úgy megírva, hogy mobil nézetben jelenjen meg! Ez nem az Internet Explorer hibája! A legjobb szerintem a gyári, de az UC Browser még amit esetleg használok az éjszakai mód miatt!

(#3032) MrChef válasza Kumblee88 (#3031) üzenetére


MrChef
aktív tag

Az Edge, vagy leánykori nevén: Explorer:
Nem lehet beállítani, hogy a korábbi lapokat automatikusan bezárja, és mindig csak az újabb lappal bajlódjon; így viszont folyton betölt mindent. Folyton az az érzésem, hogy küzd a program. Mindig mindent be akar tölteni.

(#3033) Becksman válasza MrChef (#3032) üzenetére


Becksman
őstag

Kijelző szinhômérséklete hol állítható??

Samsung A54 5G 8+256GB

(#3034) bepken válasza Becksman (#3033) üzenetére


bepken
veterán

nem lehet

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#3035) Becksman válasza bepken (#3034) üzenetére


Becksman
őstag

Pedig Lumia teloknál lehet nem?
Tegnap vettem a telot Egysimes variánst 25be. Karcmentes patika állapotú garanciás. Elsöre a kijelző fura volt a honor 6 után. Ahogy huzgálom a beállitások opcioit van egy kis elmosodás az természetes? :D

Valami programmal se oldható meg a színhőmérséklet finomítása?

[ Szerkesztve ]

Samsung A54 5G 8+256GB

(#3036) bepken válasza Becksman (#3035) üzenetére


bepken
veterán

ha tippelnem kéne, az AMOLED kijelzős modellekben van ilyen funkció, de talán tévedek.
hát nem tudom, ha valaki a színekre megy rá, egyébként se alsókategóriás telefonban gondolkodik szerintem... :) az mondjuk tény, hogy nem a legmenőbbek a színek ezen a kijelzőn, még úgy sem, hogy TFT helyett már IPS panel van benne. valószínűleg valamiért a képfrissítés is korlátozott, ezért látod az elmosódást (ahhoz mondjuk nem értek, hogy ez hardveres vagy szoftveres korlát)

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#3037) Becksman válasza bepken (#3036) üzenetére


Becksman
őstag

Nem kell messzire menni. Lumia 532 mezei tft vértezve van a szinhőmérséklettel. Ám az elölapi kamerája nagyon jó! Honor 6rol gépelek most is , de az nem tud olyan képet csinálni mint a lumia 535 előlapival. Úgy látom a lumia 535 jobban kihozza a fényket vagyis fényesebb helyeken finomít sokat rajta.
Annyira nem zavar a színes dolog. Az elmosodást arra értem hogy az opciokon látni ilyen kis motiont nem is tudom másképp magyarázni :D Bár lehet a szemem káprázik csak :D A fényerő meg pöpec.
Minden esetre kellemes telefon. Multitouch testertel is lelett tesztelve 5 ujjat veszi és követi is . Gondolom így a kijelzőérzékenység kilőve.
Egyébként kicsit vaciláltam az 532ön, de ott a gyérebb kamera illetve kisebb felbontás/kijelző miatt maradtam ezen. A glancet meg tudom helyettesíteni karórával :D

[ Szerkesztve ]

Samsung A54 5G 8+256GB

(#3038) MrChef válasza Becksman (#3037) üzenetére


MrChef
aktív tag

Nagyon dicsérték az 535-ös kameráját. Tényleg nem rossz. Viszont a THL W200S-asommal is készítek ilyen jó képeket, pedig az eredeti kínai teló. (rendes fotózásra Nikon D50-esem van, úgyhogy tudom, milyen a jó minőségű fotó)

(#3039) Becksman válasza MrChef (#3038) üzenetére


Becksman
őstag

Arra nincs mód, hogy %osan jelezze az akkut?

Samsung A54 5G 8+256GB

(#3040) JamesFinn válasza Becksman (#3039) üzenetére


JamesFinn
senior tag

Beállítások - takarékos üzemmód, erre hosszú klikk, kitűzés a kezdőképernyőre.

(#3041) bepken válasza Becksman (#3039) üzenetére


bepken
veterán

vagy egyszerűen lehúzod a "redőnyt" :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#3042) Becksman válasza JamesFinn (#3040) üzenetére


Becksman
őstag

Ez sehogy se sikerül :D

bepken:
Azt tudom, de nekem ugy kellene, hogy ne kellen lehuzni hanem szimplán felül jelezné mint droidon :D

[ Szerkesztve ]

Samsung A54 5G 8+256GB

(#3043) bepken válasza Becksman (#3042) üzenetére


bepken
veterán

ahogy a Kolléga írta, csempének tudod kirakni a takarékos üzemmódot. annyi, hogy az említett módszer Win10 alatt működik csak, WP8.1 alatt még az alkalmazáslistában kell keresni, ott tudod kipakolni kezdőképernyőre.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#3044) JamesFinn válasza Becksman (#3042) üzenetére


JamesFinn
senior tag

...pedig csak csempére tudod kitenni. Vagy azzal amit írtunk, vagy másik app segítségével. (pl. Insider) Ahogyan te szeretnéd, úgy nem fog menni.

(#3045) Becksman válasza JamesFinn (#3044) üzenetére


Becksman
őstag

Sikerült. Jó lesz ez igy is :)
Másik kérdésem:
A windows 10 függő készülékre is telepithető? Jelenleg 8.1 van rajta.

Samsung A54 5G 8+256GB

(#3046) JamesFinn válasza Becksman (#3045) üzenetére


JamesFinn
senior tag

Persze. Nem kritérium a független telefon. A Windows insider appot letöltöd, és azzal frissíthetsz, mint béta teszter.

(#3047) Becksman válasza JamesFinn (#3046) üzenetére


Becksman
őstag

Köszi, majd megnézem. Mik az ujdonságok win phone 10be? Bár sztem hagyom ezen ez stabil. Win10be se állítható a színhőmérséklete?

Samsung A54 5G 8+256GB

(#3048) JamesFinn válasza Becksman (#3047) üzenetére


JamesFinn
senior tag

Itt olvasgass.
[link]
535-ön nem lehet állítani? Nekem 640 van, ott a beállítások-extrák-megjelenítés itt lehet állítani a színhőmérsékletet. (a nejemnek 532-es lumiája van, és ha jól emlékszem, azon is lehet állítani. Az 535-ön nem lenne?)

[ Szerkesztve ]

(#3049) Becksman válasza JamesFinn (#3048) üzenetére


Becksman
őstag

Sajnos nincs ahol mondtad.

Az mitöl van, ha frissitené a kisalkalmazásokat és áll már rég pedig net van???!!

Samsung A54 5G 8+256GB

(#3050) JamesFinn válasza Becksman (#3049) üzenetére


JamesFinn
senior tag

Vszeg store hiba. Próbáld meg ki-be kapcsolni a telefont, vagy frissíts később.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.