Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2601) #40194816


#40194816
törölt tag

Üdv!

(A most kapható példányok kijelzőivel is akad érzékelési probléma, vagy az első szériákra volt csak jellemző?)

Jó, tudom, vissza kellene olvasni, szóval nemrég Vodánál vásárolt készüléknél jelen van...
Ez csak egy-egy darabnál létező hiba, vagy gyakorlatilag az összesnél megtalálható?

[ Szerkesztve ]

(#2602) hroberto válasza #40194816 (#2601) üzenetére


hroberto
veterán

Inkább korábban volt ez jellemző.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#2603) ZTE_luky válasza DaWe94 (#2593) üzenetére


ZTE_luky
aktív tag

Köszi szépen megtaláltam! :)

(#2604) ZTE_luky válasza bepken (#2596) üzenetére


ZTE_luky
aktív tag

Igen köszönöm ott volt megtaláltam! :)

Igen, szép magyar szó :P Pont ezért akartam előző telóm androidos volt, mindent a kártyára tett, átraktam most a WP-ba és az androidos alkalmazásaim megszűntek létezni :D szóval most ebben is mindent rárakok belsőbe, csak az adataim mennek külsőre. Hát a játékokhoz. Elég szépen viszi őket. A kibírhatatlan felbontás ellenére is :DD

(#2605) papesz5


papesz5
tag

Megint xarakodik a telefon kijelzője,fura dolgokat csinál.Görgetésnél nem ott áll meg a weblap pl. ahol szeretném,hanem vagy tovább ugrik random,Vagy épp nagyít,kicsinyít.Pontatlan íráskor a billentyűzet,össze-vissza a kívánt gomb melletti karakter jelenik meg. Viszont elkevertem minden papírját.Így fizetős lesz a javítás,vagy az IMEI szám alapján van garancia?Mitévő legyek?

Bazinga!!

(#2606) hroberto válasza papesz5 (#2605) üzenetére


hroberto
veterán

Próbáld meg megkeresni a garijegyet vagy a számlát, mert ha központi szervizbe küldik akkor valószínűleg fogják kérni.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#2607) papesz5 válasza hroberto (#2606) üzenetére


papesz5
tag

Köszönöm!Napok óta keresgélem,de nem tudom hol van.Ha fizetős,akkor így marad.Akkor csere,és marad tartalék telefon.

Bazinga!!

(#2608) DaWe94 válasza papesz5 (#2607) üzenetére


DaWe94
senior tag

Én azért megpróbálkoznék IMEI alapján megkérdezni a dolgot ha végképp nem lesz meg. Legvégső esetben próbáld meg azt h raksz rá fóliát, valakinek az segített.

(#2609) papesz5 válasza DaWe94 (#2608) üzenetére


papesz5
tag

Köszönöm,megérdeklődöm,azzal nem vesztek semmit.Csak itt nincs hivatalos Nokia Microsoft szervíz.Egy fólia sem lehet nagy összeg,próbát megér.

Bazinga!!

(#2610) #47982080 válasza papesz5 (#2605) üzenetére


#47982080
törölt tag

Lehet hogy hülyeség de próbáld meg, hogy clin ablaktisztítót vagy más hasonló jó tisztítószeres papírtörlővel áttörlöd párszor. Nekem a zsír új cserélt érintő nem működött míg le nem takarítottam, de olyan szinten hogy sehogy!!! (Hogy sikerült tesztelniük a Nokia Care-ben?)

Ilyen sz@r érintőt még nem láttam egyébként, szoftveresen és meg piszok feltapadásban is valami borzalom.
Szoftveresen hibára azt értem hogy fektetett helyzetben ha hozzáér a tenyerem egy része azt érintésnek veszi vagy téves érintésnek, na most ezt máshol meg tudják oldani mivel nem pontot érintesz hanem nagyobb felületet.
Piszok feltapadás, ha egy apró dolog is van valahol amit hirtelen nem tudok letörölni utána félreérzékel.

Vicc...

(#2611) susrev


susrev
újonc

Sziasztok!

A hétvégén vettem egy ilyen készüléket függetlenül, és mivel Androidos Samsungról váltottam, lenne egy-két buta kérdésem: :))

Pl. az mennyire normális, hogy töltés közben a telefon bekapcsol, avagy újraindul mindig, ha ki akarom kapcsolni töltés közben?

Köszi!

(#2612) Kokkantas válasza susrev (#2611) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Csak bekapcsolva lehet tölteni, ilyen a WP.

(#2613) szitamas


szitamas
csendes tag

Sziasztok!

Media Markt-ban Domino csomagban van ilyen telefon és azt írják Dual SIM-es.Van valakinek ilyen dominós telefonja?

(#2614) dredbiro válasza szitamas (#2613) üzenetére


dredbiro
senior tag

független dual simest használok, páromnak most vettünk egyet a kékeknél , eddig minden pöpecül működik :K

[ Szerkesztve ]

Good hunting,STALKER !

(#2615) sziluboy válasza szitamas (#2613) üzenetére


sziluboy
tag

Igen, nekem. :) A tmobilos dobozban volt egy dual simes telo (ami fuggetlen) plusz egy domino sim kartya.

(#2616) szitamas válasza sziluboy (#2615) üzenetére


szitamas
csendes tag

A domino kártya és DUAL SIM elég érdekes volt számomra, túl nagylelkűnek tűnt a Telekomtól. Ma vagy holnap kézhez kapom.

(#2617) dredbiro válasza szitamas (#2616) üzenetére


dredbiro
senior tag

a dual sim gondolom a készülékre vonatkozik és nem arra, hogy kettő sim-et kapsz (bár már mostanság nem követem a telekomot akciókban

Good hunting,STALKER !

(#2618) szitamas válasza dredbiro (#2617) üzenetére


szitamas
csendes tag

Azon csodálkoztam, hogy a telefon DUAL Sim-es, és nem csak sima egy SIM-es. Gondoltam, hogy csak egy telefon SIM kártya van hozzá.

(#2619) bepken válasza dredbiro (#2617) üzenetére


bepken
veterán

szerintem arra értette, hogy nagylelkű a független telefon egy szolgáltatónál :)

mellesleg néha előfordul egy simes készüléknél is, pl. Motorola Defy/Defy+

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#2620) dredbiro válasza szitamas (#2618) üzenetére


dredbiro
senior tag

bocs , félreértettem akkor :R

szerk bepken , persze, csak nekem nem volt elég egyértelmű

[ Szerkesztve ]

Good hunting,STALKER !

(#2621) inspiroyhome


inspiroyhome
aktív tag

Eltelt egy hónap, vegyesek az érzéseim. Néha iszonyat bosszantó, hogy elkezdek felvenni egy videót, és semmi nem történik. Se telefonra, se SD kártyára beállított mentéssel. Ilyenkor újra kell indítani a telefont..

Ezt leszámítva elég jó, az akksija szerintem kiemelkedő. 38 ezret megért-e, hát nem tudom, 30e talán reálisabb.

(#2622) DaWe94 válasza inspiroyhome (#2621) üzenetére


DaWe94
senior tag

bármennyire szerettem, én is kezdek elpártolni a wp-től... nem rossz ez, nem rossz de még nem kiforrott...vagy hogy is mondjam..egy darabig még tűri az ember, hogy nincs ez-az, de bármennyire próbáltam bemagyarázni magamnak h elég nekem a wp és az alkalmazástára, rá kellett jönnöm hogy ez nem így van... a MS is szrik bele még mindig a win10m-be ahogy látom, hát nemtudom mennyire lesz ez sikeres a jövőben.. na mindegy.. :D érik már nagyon a váltás egy Xiaomi modellre... aztán ha változnak a dolgok még lehet visszatérek egyszer.. :) ennek ellenére csak ajánlani tudom a WP-t, annak akinek tetszik, és nem használ rettenet sok alkamazást és nem játszik :D

(#2623) papesz5


papesz5
tag

Nem értem azt az egészet.Feltettem a Win 10-et.A telefon látja a képek mappában a képeket,de a számítógép nem.Hogy nem szeretem ezt az új Wim-10-et.Ha el akarok menteni a netről egy képet,az sem egyszerű.Nem elmentené a képek közé,dehogy minden képnél keresd meg hová.Vicc.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!!

(#2624) inspiroyhome válasza papesz5 (#2623) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

Ugye azt elolvastad hogy kb 20-szor figyelmeztetnek arról, hogy bugos a rendszer, mindennapi használatra nem ajánlott?

DaWe94: Az a baj hogy perpill egyik oprendszer sem jó számomra... iOS-t futtató eszközök enyhén túlárazottak, androidot ellenségemnek se, wp-ből pedig elég sok olyan funkció hiányzik, ami máshol jelen van.
(Tehát ami androidos bugos, vagy félig meddig működik, az WP-n egyáltalán nincs..)

Erről mindig az jut eszembe, hogy mikor sony-m volt, és szidtam az androidot, akkor ááh nem az android szar, hanem a sony!!!!!! amikor samsungom volt, akkor se az android volt szar, hanem a samsung!!!! egy ismerősömnek motorolája volt, és ki nem találod mit mondtak neki.. nem az android szar, hanem a motorola!!!

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#2625) papesz5 válasza inspiroyhome (#2624) üzenetére


papesz5
tag

Olvastam,de ilyen elemi dolog sem jó?

Bazinga!!

(#2626) inspiroyhome válasza papesz5 (#2625) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

A leírásban benne van, hogy a segélyhívás működését sem garantálják, szóval...

ez hasznos lehet: [link]

[ Szerkesztve ]

(#2627) papesz5 válasza inspiroyhome (#2626) üzenetére


papesz5
tag

Ha hagyná visszaállítani.De nem tudom :D

Bazinga!!

(#2628) hippo0315


hippo0315
senior tag

Azt szeretnem megtudni, hogy a pénztárca és a podcast alkalmazások miként tüntethetők el.

(#2629) DaWe94 válasza inspiroyhome (#2624) üzenetére


DaWe94
senior tag

Kicsit én is így érzem már magam. Kap még egy esélyt az android most, de ha ez sem vállik be akkor.... nemtudom mit csinálok :D

(#2630) dredbiro


dredbiro
senior tag

nálam néha csinál olyat a messenger, hogy ha felnyitom a kisegítő sávot és tovább lépnék benne, akkor a kijelző fele fekete marad ahol az előzőleg nyitot menü volt és úgy is marad, ameddig ujra nem inditom a messenger-t, másnál is csinál ilyet?

Good hunting,STALKER !

(#2631) snooze


snooze
veterán

sziasztok!
sd kártyárol hogyan lehet berakni csengöhangnak zenét?
azt vágom,hogy csak 30 másodperces zene lehet..le is töltöttem a ringtone makert..az honnan szedi a szerkeszteni kivánt zenét?a memokarin lévöt kellene megvágnom,mivel azon vannak az eredetik,de azokat ez a progi nem látja..mi a megoldás?köszi.

GO Gunners!!!

(#2632) #47982080 válasza snooze (#2631) üzenetére


#47982080
törölt tag

Megnyitod a ringtone makerrel, és elmented, és beállítod alapértelmezettnek amikor kérdezi.
Egyébként Ringtones könyvtárba menti

(#2633) skroy válasza snooze (#2631) üzenetére


skroy
senior tag

Már nem csak 30 mp a max., lehet egy teljes zeneszám is. Ha pc-ről másolod a telefon/ringtones mappába, megjelenik a választható csengőhangok között.

(#2634) snooze válasza #47982080 (#2632) üzenetére


snooze
veterán

de az sd kártyán lévöket nem ajánlja fel a maker,ez a problémám..

skroj:sajna pc-röl másoláskor sem látszik..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#2635) #47982080 válasza snooze (#2634) üzenetére


#47982080
törölt tag

Nekem nincs ilyen gondom, SD kártyán van 100 szám mind látja.

(#2636) snooze válasza #47982080 (#2635) üzenetére


snooze
veterán

az oké,az sd kártyán lévöket látja,le is játssza,ott is van a fájlok-telefon-ringstones mappába,de ha csengöhangnak akarom beállitani a rendszer-hangoknál,ott nem látszodik!

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#2637) #47982080 válasza snooze (#2636) üzenetére


#47982080
törölt tag

Próbáld újraindítani.

(#2638) pahynor


pahynor
csendes tag

Sziasztok! A mobilarénán írják erről a telefonról, hogy a képernyő érintő része akadozva érzékel. Ez mennyire igaz, tényleg így van?

(#2639) hroberto válasza pahynor (#2638) üzenetére


hroberto
veterán

A korai szériás telefonokkal voltak érintő gondok. Most már nem jellemző. A hibás kijelzőket gariban cserélik.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#2640) pahynor válasza hroberto (#2639) üzenetére


pahynor
csendes tag

Köszi!

(#2641) papesz5


papesz5
tag

Csodás,nem engedi visszatenni a 8.1-et.Olvasási hibára hivatkozik.Azt hiszem,megy a francba a windows a telefonnal egyetemben.Eddig sem volt a szívem csücske ez a telefon.Lefagyott rengeteget 8.1-el is.A 10 meg katasztrófa.Tudom nem végleges,de csak fekete kijelző,semmi reakció? Zabálja az akksit,napi két töltés?Mi ez?

[ Szerkesztve ]

Bazinga!!

(#2642) #47982080 válasza papesz5 (#2641) üzenetére


#47982080
törölt tag

Recovery Toolt-al próbáltad?

Igen fekete képernyő nálam is volt win10-en. Pár napig el voltam vele de visszaraktam a 8.1-et.
Kérdés Fast Ringet vagy Slow ringet választottal az Insider appban. Ettől is függhet hogy több vagy kevesebb hibád lesz.

(#2643) snooze válasza #47982080 (#2642) üzenetére


snooze
veterán

sziasztok!
adott egy gmailes cimtár..onnan szeretném a névjegyeket feltenni a telora..a beállitások-rendszer-email+fiokoknál beállitom a gmailes fiokot,de sajna nem szedi le..mi lehet a gond?köszi!

GO Gunners!!!

(#2644) #47982080 válasza snooze (#2643) üzenetére


#47982080
törölt tag

Fiókoknál, ír valami hibát a Google fiók alatt?
Névjegy beállításoknál, névjegyalbum szűrésénél kiválaszthatod melyiket fiókot lássad.

(#2645) papesz5 válasza #47982080 (#2642) üzenetére


papesz5
tag

Igen,a gépre letöltöttem,de nem teszi vissza sajnos,valami hibára hivatkozva. Fast ring.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!!

(#2646) snooze válasza #47982080 (#2644) üzenetére


snooze
veterán

hibát nem ir..igen,be van állitva..

GO Gunners!!!

(#2647) #47982080 válasza snooze (#2646) üzenetére


#47982080
törölt tag

Google fiókon nyomj rá a szinkronizálásra, hátha segít, és nézd meg hogy a fiókon belül a névjegyzék ki van e pipálva, esetleg szokásos újraindítás.

(#2648) #47982080 válasza papesz5 (#2645) üzenetére


#47982080
törölt tag

Most néztem a recovery tool most frissült azzal próbáltad már? Valami 3.0.1 az új.

(#2649) bepken válasza papesz5 (#2645) üzenetére


bepken
veterán

a Win10 még a tapasztalt WP használóknak sem igazán ajánlott, nem hogy a rendszert épphogy megismerők számára...viszonylag alaposan utána kell olvasni dolgoknak előtte, hogy ne kerüljön az ember ilyen helyzetbe.

a problémádra visszatérve: egy képernyőképet vagy pontos hibaüzenetet kérlek, máskülönben nem nagyon tudunk érdemben segíteni.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#2650) papesz5 válasza bepken (#2649) üzenetére


papesz5
tag

Ok,holnap délután csinálok,és küldöm.

Bazinga!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.