Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2901) marci30


marci30
tag

Sziasztok! Szerintetek ezt felmerjük rakni egy 535ös telefonra? Egy teljes android 5.0 "állítólag" Gondoltam megosztom, hátha érdekelni fog valakit.
[link]

Az Úgy kezdődött, hogy a 3d-s nyomtatóval nyomtattam egy 3d-s nyomtatót...

(#2902) DaWe94 válasza marci30 (#2901) üzenetére


DaWe94
senior tag

fake

(#2903) bepken válasza marci30 (#2901) üzenetére


bepken
veterán

röviden: ne.
kicsit hosszabban: már a letöltő linkre is felesleges kattintani.

klikk vadász oldal, semmi több :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#2904) gthomma


gthomma
senior tag

Január 12 -én vajon megjön a végleges WM10 ?

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#2905) jenei1994 válasza gthomma (#2904) üzenetére


jenei1994
addikt

Nem! Ahogy ismerem ezeket. :(

Max a 950 és 550-re

[ Szerkesztve ]

(#2906) MrChef


MrChef
aktív tag

Helló!
Akit érdekel: a Microsoft Insider-rel frissítettem a telómat Win 10-re. Fél óra alatt települt. Jól néz ki, szépen fut, és elvileg átgondoltabb fícsörök meg beállítások vannak benne. Főleg a beígért Bluetooth billentyűzet kezelésére vagyok kíváncsi (ha végre veszek egy nem csillagászati árú BT bill-t).

(#2907) novoszath


novoszath
senior tag

olyan kerdesem lenne hogy adott egy ilyen telo win 10 el es nem minden mukodik rajta megfeleloen mertaz alja nem latszik a dolgoknak met a navisav nem tunik el rendesen es nem lehet ezaltal hasznalni a kepernyo aljat bizonyos jatekoknal.... ezzel egyutt kellelni vagy majd valtozni fog esetleg vagy eselytelen hogy mukodjon rendesen a kesobiekben? :W

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#2908) Zolly444 válasza novoszath (#2907) üzenetére


Zolly444
aktív tag

PEVIEW. Egyébként pedig nem az ms hibája hanem az app fejlesztőé mert még nem win10es az app. Ugyanis még nem is végleges a rendszer. Szóval majd a végleges rendszeren meg lesz oldva. Btw vissza lehet tenni a 8.1et ahol nincs ilyen gond.

[ Szerkesztve ]

(#2909) czipi11


czipi11
csendes tag

Hali
Hogyan lehet megosztani rajta wifit (nem mobilnetet) megosztani más telefonok számára? Van ilyen opció?

(#2910) Zolly444 válasza czipi11 (#2909) üzenetére


Zolly444
aktív tag

Tudtommal nem lehet ilyet, de itt is kérdezd meg. http://m.prohardver.hu/tema/windows_phone_felhasznalok_szakmai_topikja_off_til/hsz_1-50.html
Bocsi a linkért, mobilos nézet

(#2911) bepken válasza czipi11 (#2909) üzenetére


bepken
veterán

a hotspot nem egyenlő a routerrel. ilyen módon nem tudsz összekapcsolni gépeket egy hálózatba (ha jól értem, ez volna a cél)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#2912) btudos válasza czipi11 (#2909) üzenetére


btudos
veterán

Ha eleve WiFi-n lóg a telefon, miért nem csatlakozik arra a többi eszköz? :F

Amúgy csak mobilinternetet lehet továbbosztani, tehát hotspotként tudod használni a telefont.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#2913) marci30 válasza bepken (#2903) üzenetére


marci30
tag

Mindjárt sejtettem, nem is birizgálom inkább, az a hír valós, hogy ami a windows 10 frissítés után a teló alkalmas "elvileg" az android appok futtatására? Berágtam teljesen az android rendszerre, ha kicsit birizgálja az ember, már vége az egésznek. Állítólag ezért jobb a win mobil, annyira készen van, hogy birizgálni sem kel, mondjuk ez lesz az első win mobilom. Eddig nem volt rá lehetőségem. De a tudása azért egész jó. 20. alatt szereztem a telót, garival tokkal fülessel mindennel.

[ Szerkesztve ]

Az Úgy kezdődött, hogy a 3d-s nyomtatóval nyomtattam egy 3d-s nyomtatót...

(#2914) jenei1994 válasza marci30 (#2913) üzenetére


jenei1994
addikt

Igen sajnos sok olyan emberke van,hogy 40-ért megveszi a telefont plusz még a kiegészítők tok stb. És 20-asért tovább dobja. :C Vagy még olcsóbban

(#2915) bepken válasza marci30 (#2913) üzenetére


bepken
veterán

nem, az a hír sem igaz. szerintem érdemes volna más hírforrás után nézned :) :P

egyébként valóban volt a Project Astoria még egy korábbi előzetesben, ami- viszonylag rövid mókolás után - lehetővé tette az androidos alkalmazások futtatását, de ez nem lesz benne a kész rendszerben.

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#2916) marci30 válasza bepken (#2915) üzenetére


marci30
tag

Értem, akkor hagyom a fenébe szerintem, oszt jól van így ahogy van. Ami kéne rá egy winamp szerűség, és egy film lejátszó. Oszt ennyi. Én tegnap rendeltem meg a gépet 18.ezerért,Mára már itt is van. Jó kis masina, további bajom az, hogy microsimes, nekem meg még a régi időkből maradt normál simem van, faragjam bele? :DDD egy 7 éves simkártyáról van szó, vagy lehet e a telenornál kérni egy micro simet és rá irni a másik sim telefonszámát?

[ Szerkesztve ]

Az Úgy kezdődött, hogy a 3d-s nyomtatóval nyomtattam egy 3d-s nyomtatót...

(#2917) skroy válasza marci30 (#2916) üzenetére


skroy
senior tag

Kicserélik ha beviszed. Vagy csak simán kivágják erre a célra használatos sim vágóval. Szerintem ez ingyenes, max 1-2 ezer lehet.
Én az enyémet netről letöltött sablonnal méretre vágtam, azóta is remekül működik. De ha teheted, szolgáltatónál intézd, a barkács nem ajánlott. :)

(#2918) DaWe94 válasza marci30 (#2916) üzenetére


DaWe94
senior tag

Ne faragd bele, cseréltesd ki. Ingyenesen kicserélik a 2 évnél régebbi/hibás simeket. Max megmondod hogy szakadozik a net,hívás ezzel a régi simmel.

(#2919) marci30


marci30
tag

Ahha! Akkor az lesz hogy beviszem majd, mert ha én neki kezdek faragni, abból microba sim lesz. 3000ftig oké ha megcsinálják, csak jó legyen. Majd mutatok videokat, tesztjeimről.

Az Úgy kezdődött, hogy a 3d-s nyomtatóval nyomtattam egy 3d-s nyomtatót...

(#2920) krisztina888


krisztina888
újonc

Sziasztok! Most vettem hűségidővel a Microsoft Lumia 640 LTE-t. Eléggé meglepődtem az op. rendszeren. Én nem értek az új okostelefonokhoz. Kicsit furcsa még nekem, hogy kis csempék vannak és nem látom egyben a teljes háttérképet.
Olyan problémám is van vele, hogy nincs rajta adobe flash player és így nem tudok a facebook játékaimmal játszani (mutant genetik, farm heroes saga). A párom Sony Xperia 4 Aquat vett. Neki androidos. Ő tud a face-s játékokkal játszani én nem. És egy csomo ingyenes app pár mp után közli hogy fizessem elő.

Ti hogy játszotok rajta?

(#2921) Zolly444 válasza krisztina888 (#2920) üzenetére


Zolly444
aktív tag

Ebben a topikban érdeklődj. Flash player tudtommal nincs wpre. Nézelődj az áruházba az appok után.

(#2922) bepken válasza krisztina888 (#2920) üzenetére


bepken
veterán

szia,

gyakorlatilag az általad említett dolgok egyike sem hiba :)

- a kezdőképernyő itt WP-n ilyen. egyes csempék átlátszóak, másik nem.
- flash player nincs már mobil eszközökre. androidon is csak valami ősrégi verzió maradhatott fenn a párodnak (konkrétan megszűnt a mobile platform támogatás)
- az ingyenes játékok mindig is tele voltak reklámmal, ez valószínűleg már így is marad. máskülönben nem érné meg játékfejlesztőnek állni

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#2923) krisztina888 válasza bepken (#2922) üzenetére


krisztina888
újonc

Azt hiszem android 5.0-ja van. Nem nagyon értek ahhoz, hogy miért jobb a mienk mint, az android. Mindenhol azt olvasom, hogy nem jó.

Ha nincs az áruházban az a játék amivel játszom, akkor a face-s játékokkal csak pc-n tudok majd játszani?

(#2924) Zolly444 válasza krisztina888 (#2923) üzenetére


Zolly444
aktív tag

Utána kellett volna olvasni a rendszernek hogy megfelelő-e nekünk:))

[ Szerkesztve ]

(#2925) marci30 válasza Zolly444 (#2924) üzenetére


marci30
tag

Na Csak sikerült minden gond nélkül fel frissítenem a telómat "535" windows 10re. Sokkal jobban használhatóbb lett, mint a win8. És mintha gyorsabb is lett volna. A homályos képért bocsi, de látszik a lényeg.


[ Szerkesztve ]

Az Úgy kezdődött, hogy a 3d-s nyomtatóval nyomtattam egy 3d-s nyomtatót...

(#2926) marci30 válasza marci30 (#2925) üzenetére


marci30
tag

Ha érdekel valakit, neki esek délután az android programok telepítése lehetőségggel, ha sikerült, megírom a menetét, és a linkeket is megosztom,. :). Van pár program amit ki szeretnék próbálni ez alatt is, pl rtl sdr, totalcommander, néhány 3d játék, ami nincs meg winmobile alatt, és megpróbálok egy 3d themet rá telepíteni ami androidos. HA sikerült megírom mindenképpen. Hali

Az Úgy kezdődött, hogy a 3d-s nyomtatóval nyomtattam egy 3d-s nyomtatót...

(#2927) Zolly444 válasza marci30 (#2926) üzenetére


Zolly444
aktív tag

Total Commander. és azt hiszem a jelenlegi verzióba nem került bele a project astoria :U

(#2928) bepken válasza marci30 (#2926) üzenetére


bepken
veterán

az astoria nem arra van, hogy androidos játékokat pakolj a telefonra...amennyire láttam, egyszerűbb alkalmazásokat lehetett vele elindítani. ráadásul az android alkalmazások zömében van valamilyen google szolgáltatás integrálva, tehát azok elve el se fognak indulni. én felesleges időtöltésnek tartom jelenleg, hogy ezzel foglalkozz :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#2929) marci30


marci30
tag

Hmm, és ha rá telepítem a google play cuccait is? Nafene, pedig voltak reményeim ezzel kapcsolatban. :) ma nyúztam a telefont rendesen. játékok programok, internet video minden, gond nélkül bírja, szal jó kis masina. :)

Az Úgy kezdődött, hogy a 3d-s nyomtatóval nyomtattam egy 3d-s nyomtatót...

(#2930) gthomma válasza marci30 (#2929) üzenetére


gthomma
senior tag

"Hmm, és ha rá telepítem a google play cuccait is?"
Akkor fizetek neked 2000€ -ót :D

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#2931) marci30 válasza gthomma (#2930) üzenetére


marci30
tag

Halihó mindenkinek! Ott akadtam el, hogy adbt nem tudom előcsalni ennél a telefonnál, ez egyáltalán nem lehetséges? Mert az adb program nem látja a telefont sajnos, pedig már csak ez hiányzik ahhoz hogy sikerüljön, de az is lehet, hogy a telóm frissítette magát ha jól sejtem a teljes nem previewet win10re, mert az újban meg már nincs benne? Szal én komolyan neki ástam volna magam a dolognak, de az első lépésnél már hanyatlik van. Láttam videókat, ahol a google play, service cuccai is rajta vannak a lumia telefonon, ha csak nem kamu.

[link]

[ Szerkesztve ]

Az Úgy kezdődött, hogy a 3d-s nyomtatóval nyomtattam egy 3d-s nyomtatót...

(#2932) marci30 válasza marci30 (#2931) üzenetére


marci30
tag

Hogy tudom vissza tenni a windows 8at a telóra, hogy újra a rátehessem a preview 10et? Aztán rajta is hagyom, hogy ne frissüljön magától. :)

[ Szerkesztve ]

Az Úgy kezdődött, hogy a 3d-s nyomtatóval nyomtattam egy 3d-s nyomtatót...

(#2933) Zolly444 válasza marci30 (#2932) üzenetére


Zolly444
aktív tag

Lumia recovery tool.

(#2934) kispe82


kispe82
tag

Gyári visszaállítást hol találom ezen a telón?

(#2935) bepken válasza kispe82 (#2934) üzenetére


bepken
veterán

beállítások >> névjegy >> telefon alaphelyzetbe állítása

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#2936) kadarz98


kadarz98
csendes tag

Sziasztok! Tudja valaki hogy mikor jön ki hivatalosan a windows 10?

(#2937) Zolly444 válasza kadarz98 (#2936) üzenetére


Zolly444
aktív tag

Nincs hivatalos infó. Viszont a 950en már alapból az fut szóval..

[ Szerkesztve ]

(#2938) jenei1994 válasza kadarz98 (#2936) üzenetére


jenei1994
addikt

Január végéig állítólag minden 8.1-es készülék megkapja.

(#2939) bepken válasza jenei1994 (#2938) üzenetére


bepken
veterán

bár ilyen ígéretről még nem hallottam, de most a biztonság kedvéért gyorsan ki is kapcsoltam az automatikus frissítést :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#2940) hroberto válasza jenei1994 (#2938) üzenetére


hroberto
veterán

Ezt kizártnak tartom!

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#2941) Zolly444 válasza jenei1994 (#2938) üzenetére


Zolly444
aktív tag

Nem támadásnak szánva: link?

(#2942) jenei1994 válasza Zolly444 (#2941) üzenetére


jenei1994
addikt

Facebookon olvastam. Azt már nem tudom ki osztotta meg.

(#2943) marci30 válasza Zolly444 (#2933) üzenetére


marci30
tag

Szia! Utána olvastam, és megtaláltam a progit. Sikerült vissza varázsolnom gond nélkül a win8.1et a telóra. Majd újra rá telepitenem a win 10previewt! Most megnézem hogy tényleg képes e az android app futtatására. Az android app rá telepítő program neve, apktowin10. Ez egy pack ami minden fájlt feltelepít és egyszerű.no majd kiderül, ha nem, akkor beletörődök hogy nem. És nyomkodom a régi samsung android telefonom azokat a cuccokat "LOL".

[ Szerkesztve ]

Az Úgy kezdődött, hogy a 3d-s nyomtatóval nyomtattam egy 3d-s nyomtatót...

(#2944) btudos válasza marci30 (#2943) üzenetére


btudos
veterán

Nem fog menni, eleve az a build erheto csak el, amiben ez mar nincs benne.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#2945) bepken válasza marci30 (#2943) üzenetére


bepken
veterán

miért nem hiszed el, hogy a rendszer nem alkalmas arra, amire te használni szeretnéd? (pláne nem ilyen mindenféle csodaprogrammal felmókolva...) - nem akarok károgni, de nehogy a végén kicsessz magaddal.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#2946) JamesFinn válasza marci30 (#2943) üzenetére


JamesFinn
senior tag

Engedd el... Nem fog működni. Ez nem android, nem kell mókolni.

(#2947) marci30


marci30
tag

Ok, el is engedtem ,nem megy, kész ennyi. :) . Majd a régi telómon motyózok velük, ez így marad, így se lehet überelni, annyira jó. :) tudtok rá valami jó témát?

Az Úgy kezdődött, hogy a 3d-s nyomtatóval nyomtattam egy 3d-s nyomtatót...

(#2948) JamesFinn válasza marci30 (#2947) üzenetére


JamesFinn
senior tag

Ezt megint benézted. Nincs téma. Háttérkép, meg csempe van. ;)

(#2949) MrChef válasza marci30 (#2925) üzenetére


MrChef
aktív tag

Szia!
Nálam is hasonlóan okés. eleinte kissé lassult, aztán lerendezte magát a rendszer. Az email kliens sokkal jobb lett, de még mindig hiányolom az "Elsődleges" mappa megjelenítésének hiányát (tehát még minden beérkező email - reklámok, néhány spam - a bejövőben jelenik meg).
Arra vagyok kíváncsi, hogy a bluetooth billentyűzetet rendesen kezeli-e majd a rendszer, ahogy ígérték.

Ja, az 535-ösben nincsen iránytű. Hogy b@ssza meg a nénikéjét, akik a marketinglépcsőzetesség elve miatt kihagyta ezt az 50 Ft-ba kerülő alkatrészt. :(((

[ Szerkesztve ]

(#2950) Zolly444 válasza marci30 (#2947) üzenetére


Zolly444
aktív tag

és JamesFinn Kreatívnak kell lenni. Itt van pár saját. Nem mondom hogy annyira nagyszerűek de talán pár ötletet tudsz belőle meríteni. Egy Kettő Három Négy
Plusz rengeteg itt. Bár elég ritkán vannak posztok :(

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.